ورق مولتی استایل چیست؟

ورق مولتی های آیینه ای همانگونه که از اسمش مشخص است؛ به خوبی می تواند نور را منعکس کند که این انعکاس نور در مواردی همچون طراحی های داخل ساختمان، بسیار زیبا و خیره کننده است و تا حد زیادی استفاده از این ورق ها به جای پلکسی گلاس آیینه ای، سبب کاهش هزینه ی تمام شده پروژه ها می شود. ورقهای مولتی استایل براق، با خاصیت انعکاس نور کاربردهای زیادی در دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی دارند، زیرا به سطوح بیرونی اجسام از جمله لوحها ظاهری چشم نواز میدهند. با چاپ مولتی استایل طلایی و نقره ای و ویژگی های آن در این مقاله آشنا می شویم.

این ورق ها در نوع وسیع تولید می شوند اما پرکاربردترین رنگ های آن مولتی استایل طلایی و نقره ای است. اما به دلیل اینکه مولتی استایل مقاومت بالایی در برابر شرایط از جمله اشعه ماوراء البنفش ندارد پیشنهاد می شود در محیط بسته از آن استفاده شود . ضخامت این ورقها متفاوت است اما اکثر آنها، ضخامت حدود 1 میلیمتر دارند.

ورقهای مولتی استایل در انواع مختلف، امکان خلق و طراحی ایدههای کابردی و متفاوت را ایجاد میکنند؛ همچنین برای ساخت لوح، سطوح داخلی و بیرونی مصارف تزیینی مورد استفاده قرار میگیرند. لایه پلاستیکی محافظ روی ورق و جداسازی آن در پایان فعالیت، تمام دودههای برش را ازبین میبرد و سطحی یک دست و تمیز در پایان برش باقی میماند.

برای اینکه قدرت این عناصر در برابر خش و سایر موارد حفظ شود روکش محافظ پلاستیکی بر روی آن اضافه می گردد. بهتر است این ورقها در تماس با آب نباشند؛ زیرا رطوبت موجب تغیر رنگ در آنها میشود. خشهای موجود بر روی سطح این ورقها، مناسب طرحهای شیک و مدرن هستند و برای ساخت انواع لوحها، هدایا و… این ورق ها ظاهری شیک و مسطح دارند. به طور کلی به دلیل استفاده زیاد و فراوانی رنگ های طلایی و نقره ای، این دو رنگ قیمت کمتری از دیگر رنگ های مولتی استایل دارند. نوع آخر این ورقها، ورق مولتی استایل خشدار است که در دو نوع طلایی و نقررهای تولید میشوند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ورق مولتی استایل ایرانی وب سایت خود باشید.

ایندکسر