همه چیزهایی که باید هنگام خرید یک سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل در نظر بگیرید

Category: دسته‌بندی نشده

بنابراین ، شما تصمیم گرفته اید برای سینک آشپزخانه جدید خود مسیر ضد زنگ را طی کنید. انتخاب خوب! سینک های فلزی ضد زنگ به راحتی تمیز و نگهداری می شوند و در برابر سوء استفاده از مواد بالقوه مخرب مانند چدن ایستادگی می کنند.

مطمئناً توجه کرده اید که اختلاف در قیمت ها بسیار متفاوت است و ممکن است این واقعیت در حال حاضر شما را در مسیر مقایسه کیفیت قرار داده باشد. اگر گمان می کنید که همه سینک های فلزی ضد زنگ مساوی ایجاد نشده اند ، شما درست می گویید. این مهم است که قبل از نصب این کانون کانونی آشپزخانه خود متوجه شوید که به چه چیزی وارد می شوید زیرا این چیزی است که سالها چندین بار از آن استفاده خواهید کرد. سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل یکی از مواردی است که برای پاشیدن آن خوب است.

چشم انداز

در اینجا چند نکته برای انتخاب خرید سینک مناسب فولاد ضد زنگ برای خانه شما آورده شده است:

 1. مارک ها را با هم مقایسه کنید و به بیرون از جعبه فکر کنید
  پیش بروید و از فروشگاه محلی بهسازی منزل خود دیدن کنید و ببینید که چه مواردی دارند. ممکن است در یک سفر شانس پیدا کردن و پیدا کردن سینک مناسب را داشته باشید ، اما بیشتر از آنکه مجبور شوید سفارش دهید همه کالاهای خاص را از وب سایت فروشگاه تهیه کنید.

چشم انداز

 1. فروشگاه های تخفیف را بررسی کنید
  فروشگاه های لوازم خانگی تخفیف مستقر در محلی اغلب کالاهای جدید را از زنجیرهای بزرگ خریداری می کنند و آنها را با کسری از قیمت های خرده فروشی معمولی خود به آنها ارائه می دهند. ممکن است از موجودی های آنها شگفت زده شوید. سینک های فروشی در این فروشگاه های تخفیف غالباً کاملاً بلااستفاده و در بسته بندی اصلی آنها به کار می روند و برچسب قیمت ممکن است به اندازه نصف کاهش یابد. شما همچنین باید از انبارهای تأمین کننده سازنده محلی و مکانهایی که وسایل با کیفیتی به آرامی استفاده می شود ، بازدید کنید ، مانند Habitat for Humanity ReStores.

چشم انداز

 1. به دنبال سنج های پایین باشید
  برای فلز ضخیم به دنبال سنج پایین تری باشید. سنج های بالاتر به معنی ماده نازک تر است. سنجهای پایین (یعنی فلز ضخیم تر) احتمال تحمل شیرهای کمتری دارند.

چشم انداز

4- نسبت کروم به نیکل
محتوای کروم و نیکل هر سینک مورد نظر را برای خرید مقایسه کنید. نسبت کروم به نیکل باید بین 18: 8 و 20:10 باشد. شماره سری همچنین نشانگر نسبت رضایت بخش کروم / نیکل است. به دنبال یک سریال حداقل 300 باشید.

 1. کاهش نویز
  کاهش صدا ضروری است که غرق شدن از جنس استنلس استیل است. جابجایی ظروف نقره و صفحات اطراف زیر آب در یک حوضه فلزی می تواند بسیار بلند بلند شود و سینک های با کیفیت بالاتر شامل یک پوشش لاستیکی یا پلاستیکی در قسمت بیرونی باشد.
 2. موارد اضافی را در نظر بگیرید
  مطمئن شوید که می دانید موارد اضافی ، در صورت وجود ، با خرید همراه است. اگر از قبل شبکه و زهکشی ندارید که متناسب با سینک جدید شما باشد ، باید مطمئن شوید که این موارد با سینک همراه هستند. اگر این کار را نکردند ، برای بدست آوردن هر آنچه که نیاز دارید ، هزینه کمی پول اضافی برنامه ریزی کنید.

چشم انداز

 1. اندازه اندازه
  اطمینان حاصل کنید که کابینتهای آشپزخانه شما می توانند اندازه سینک جدید فولاد ضد زنگ شما را در خود جای دهند. از یک سینک 36 اینچی انتظار نداشته باشید که به درستی در کابینت طراحی شده برای قرار دادن یک سینک ظرفشویی 24 اینچی قرار بگیرد. همچنین لازم است اطمینان حاصل کنید که در صورت لزوم کابینت شما قابل تغییر است تا بتواند سبک سینک مورد نظر شما را انتخاب کند. به عنوان مثال ، یک مخزن زیر زمینی در مزرعه زیر دست نیاز به اصلاحات خاصی دارد که ممکن است با کابینت موجود شما امکان پذیر نباشد.

چشم انداز

اگر این هفت نکته را هنگام خرید سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل به خاطر داشته باشید ، می توانید مطمئن باشید که در حال خرید یک سینک با کیفیت بالا هستید که تا سال های بعدی به طول می انجامد.