نیروی کار روبات ها نمی آیند. او قبلاً اینجاست


اسپرینکلز کیوسک هایی را به نانوایی های خود در سراسر کشور اضافه کرده است که به مشتریان امکان می دهد سفارشات خود را ثبت کنند و به مدیریت رشد شرکت در سفارشات آنلاین کمک کنند.

اشلی هیگود

وقتی مشتریان کیک را در نانوایی اسپرینکلز می خرند، دیگر در صندوق خانه صف نمی کشند. در عوض، آنها روی تبلت می نویسند، کارت اعتباری را اسلاید می کنند و منتظر می مانند تا یک کارمند سفارش را پس بگیرد.

سیستم پاویون که زنجیره کیک‌های کوچک آزمایش آن را در آغاز همه‌گیری آغاز کرد، در ابتدا اجازه فاصله‌گذاری اجتماعی را می‌داد. این اکنون به شرکت مستقر در آستین، تگزاس کمک می کند تا با افزایش سفارشات آنلاین در بازار کار فشرده که در آن یافتن و حفظ کارمندان جدید دشوار است، همگام شود. جاستین گفت 20 صندلی آن تا اوایل ژانویه غرفه هایی خواهند داشت موراکامی، معاون ارشد عملیات اسپرینکلز.

برای رویارویی با این زمان‌های در حال تغییر، خرده‌فروشان و رستوران‌ها سرمایه‌گذاری روی روبات‌ها و سایر فناوری‌ها را افزایش می‌دهند. Walgreens برای اجرای دستور العمل ها به اتوماسیون روی آورد، در حالی که Sprinkles و Starbucks به جای صندوقداران برای تبلت ها حرکت کردند. در جاهای دیگر، Sam’s Club متعلق به Walmart از ربات‌ها برای تمیز کردن کف فروشگاه‌ها و اسکن موجودی در برخی مکان‌ها استفاده می‌کند، و رستوران‌های زنجیره‌ای مانند Buffalo Wild Wings و White Castle در حال آزمایش روبات‌هایی هستند که می‌توانند همبرگر را تبدیل کنند یا بال مرغ درست کنند.

مولی هارنیشفگر، مدیر تیم تحلیل مصرف‌کننده AlixPartners، گفت که شرکت‌ها در تلاش برای یافتن کارگر و پرداخت دستمزدهای بالاتر، احساس فوریت بیشتری می‌کنند. او گفت علاوه بر این، خریداران و بازدیدکنندگان، مشتاق زمان‌های انتظار طولانی و سایر پیامدهای کمبود کارکنان، به روی روبات‌ها و سایر فناوری‌ها بازتر می‌شوند.

“وقتی مشتریان به رستوران می روند، [and] با … [not] قادر به دریافت سطح خدمات مورد انتظار و راحتی مورد انتظارشان، داستان کمی در پذیرش آن‌ها تغییر می‌کند.”

او گفت: “آنها می خواهند محصولات خود را سریعتر دریافت کنند، خواه رباتی باشد که سفارش آنها را به فروشگاه خرده فروشی تحویل می دهد، خواه خود چک می کند، خواه بشقاب های آنها از آشپزخانه روی سرور رباتیک می آید.” همه در حال حاضر این بحران را به عنوان مصرف کننده احساس می کنند.

او گفت که بسیاری از رستوران ها بی سر و صدا بودجه فناوری را افزایش داده اند و در نیمه دوم سال پایلوت های رباتیک و هوش مصنوعی راه اندازی کرده اند، روندی که او انتظار دارد در سال 2022 ادامه یابد.

او گفت: “شما واقعاً در آستانه این روشنگری فناوری برای بخش رستوران هستید.”

بحران دائمی در بدو تولد

بخش‌های خرده‌فروشی و رستوران‌ها مدت‌هاست با گردش مالی بالا و دستمزد پایین همراه بوده‌اند. اما با توجه به اینکه کارگران کمتری در حال حاضر و در افق چشم انداز هستند، صنایع دستمزدها را افزایش می دهند، جوایز را شیرین می کنند و حتی پاداش های ورودی را برای استخدام کارمندان جدید ارائه می دهند.

ران هتریک، اقتصاددان ارشد شرکت Emsi Burning Glass برای تجزیه و تحلیل بازار کار، گفت که کمبود نیروی کار بیشتر از این بیماری همه گیر خواهد ماند. بسیاری از بیبی بوم ها زودتر بازنشسته شده اند و برخی از صنایع با سطوح بالاتر تعامل بین فردی دست کشیده اند یا به دلیل چالش های مربوط به مراقبت از کودک، کاری را انتخاب کرده اند که اجازه کار از راه دور را می دهد.

تدارکات دیجیتال همچنین منجر به نیاز به کارهای جدید مانند جابجایی اقلام از قفسه های داخل هواپیما یا آماده کردن سفارشات خانگی و موارد دیگر شده است – که به این معنی است که آنها به کارکنان بیشتر نیاز دارند، نه کمتر.

شستشوی کف، دستور العمل های پر کردن

روبات‌های تمیزکننده کف برخی از خواربارفروشی‌ها و سام کلاب را تمیز می‌کنند. نرم افزار ساخته شده توسط Brain Corp. همچنین می تواند قفسه های موجودی را اسکن کند.

شرکت مغز

در فروشگاه های Sam’s Club، روبات ها کف را تمیز می کنند. این اسکرابرهای روباتیک توسط نرم افزار ساخته شده توسط Brain Corp. که فرودگاه ها، بیمارستان ها و مراکز خرید را در میان مشتریان خود به حساب می آورد، کار می کنند. در برخی مکان‌ها، Sam’s Club در حال آزمایش یک پیوست با دوربینی است که موجودی کالا را اسکن می‌کند و می‌تواند مشخص کند که آیا کارمندان نیاز به پر کردن لوازم یا مرتب کردن مجدد قفسه دارند.

در طول همه‌گیری، این باشگاه مبتنی بر عضویت مشتریان را تشویق کرد تا از برنامه Scan & Go برای پرش از صف‌ها و بررسی خریدها در تلفن‌های هوشمند خود هنگام خرید در مسیرها استفاده کنند.

زنجیره ای متعلق به Walmart نزدیک به 600 فروشگاه و حدود 100000 کارمند دارد. یک سخنگوی گفت که خرده فروش مشکلی برای یافتن کارمندان ندارد، اما اخیرا حداقل دستمزد خود را به 15 دلار افزایش داده است، که به رسمیت شناختن بازار رقابتی تر است.

در Walgreens، برخی از بطری های نسخه در مراکز متمرکز و خودکار پر می شوند – به جای اینکه با دست در فروشگاه پر شوند. این شرکت اکثریت سهام شرکت iA را که یک شرکت پیاده‌سازی فناوری دارویی است، در ژانویه به دست آورد.

این داروخانه زنجیره ای قبلاً یک مرکز در فونیکس و دالاس افتتاح کرده است که به تکمیل نسخه برای 550 داروخانه کمک می کند. این شرکت قصد دارد تا پایان سال 2022 11 مرکز را در ایالات متحده راه اندازی کند.

هر دو Sam’s Club و Walgreens می گویند که اتوماسیون زمان کارکنان را برای کمک به مشتریان به جای صرف ساعت ها برای کارهای روزانه مانند تمیز کردن زمین، کارکنان صندوق پول یا شمارش قرص ها آزاد می کند.

جاش بریلین، معاون محصول و بازاریابی در شرکت Brain Corp، گفت: شرکت ها باید در مورد نحوه استفاده از نیروی کار خود هوشمندتر شوند. این بدان معناست که به دنبال کارهای اتوماسیون یکنواخت و کم ارزش باشید، رویکردی که هم در هزینه ها صرفه جویی می کند و هم کار را لذت بخش تر می کند.

او گفت: «روبات می‌تواند این کار تکراری و خسته‌کننده را انجام دهد در حالی که همان کارگر یا می‌رود و با مشتریان صحبت می‌کند تا خدمات بیشتری به مشتریان ارائه کند، یا احتمالاً قسمت‌های دیگر فروشگاه را در محل تمیز می‌کند که ممکن است به توجه بیشتری نیاز داشته باشد.»

استفاده از ربات های مجهز به نرم افزار Brain Corp افزایش یافته است. این شرکت گفت که اندازه فوت مربع تحت پوشش این ربات‌های مستقل از اول اکتبر سالانه 40 درصد در بخش خرده‌فروشی، 69 درصد در فرودگاه‌ها و 113 درصد در مراکز خرید افزایش یافته است.

رینا شاه، معاون گروه عملیات و خدمات داروخانه در Walgreens، گفت که این زنجیره مراکز نسخه نویسی خود را در زمان خوشی افتتاح کرده است.

با این همه گیری، داروسازان و تکنسین های داروسازی برخی از وظایف مراقبت از بیمار خود را افزایش داده اند. آنها آزمایش‌ها و واکسن‌های کووید-۱۹ را همراه با پر کردن نسخه‌ها و پاسخ دادن به سؤالات مربوط به داروها انجام می‌دهند. حتی پس از بحران بهداشتی، Walgreens در تلاش بود تا فروشگاه‌ها را با مطب‌های پزشک و سایر خدمات پزشکی به مقاصد بهداشتی تبدیل کند.

شاه گفت: «ما کار و فرصت‌های بسیار بیشتری نسبت به گذشته در پیش داریم به دلیل همه‌گیری.

موراکامی گفت که در زنجیره کیک های کوچک اسپرینکلز، کیوسک های سلف سرویس بخشی از پیشنهادات شغلی هستند که ممکن است در هنگام قرار دادن کیک های کوچک در جعبه های سفارش آنلاین، مشتاق تماس با سفارشات مشتری باشند. او این قرص ها را «تسکین استرس» برای کارکنان توصیف کرد.

ما نه تنها به آنها اطلاع می دهیم که این برای مهمانان است. این برای تیم هم هست.» “این در واقع به ایجاد یک محیط کارآمد و سازماندهی شده کمک می کند تا بتوانید وارد شوید و آن فشار را برای انجام کاری مانند خط تولید نداشته باشید.”

– در CNBC نیت رتنر به این داستان کمک کرد


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر