نوشتن مقاله برای سود – چه کلمه کلیدی بهینه سازی ؟

[ad_1]

همه ما می دانیم که بالاتر رتبه بندی وب سایت خود را بزرگتر تعداد بازدید یا ترافیک شما را دریافت خواهد کرد به سایت خود و یا صفحه فشار. برای رسیدن به این هدف بیشتر و بیشتر مدیران وب در حال استفاده از کلمه کلیدی تکنیک های بهینه سازی.

بیشتر و بیشتر وب سایت های در حال رفتن آنلاین هر روز و بنابراین در حال حاضر رقابت شدید است به اشغال جامد موقعیت خود را در نتایج موتورهای جستجو. در هر نقطه بین #1 و #شماره 10 در یک موتور جستجو نتایج رضایت بخش است.

برای دریافت این نوع نتایج شما می رویم به نیاز به استخدام کلید واژه تکنیک های بهینه سازی و این مهم است که شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.

شما می توانید به سادگی فقط بارها و بارها با استفاده از کلمات کلیدی و یا عبارات کلیدی را در مقالات خود را به این امید که شما را در رسیدن به نتایج مورد نظر است.

این مهم است که شما انجام کلمه کلیدی خود را بهینه سازی روش موثر و شیوه ای صحیح.

در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

#1 – شما باید مطابقت با هر یک از کلمات کلیدی و یا عبارت کلمه کلیدی مورد استفاده در عنوان خود را با مطالب خود را. وجود دارد هیچ نقطه ای در داشتن یک کلمه کلیدی مانند “خون پرتقال” اگر محتوای مقاله شما در مورد “موز”. که کار نمی کنند و این به منزله عدم تطابق.

#2 – وجود افرادی که بر این باورند که شما باید اطمینان حاصل شود که چگالی کلمه کلیدی مقاله خود را از یک شماره خاص یعنی بین 3 ٪ و 9٪. من باور نمی کنم شما نیاز به تمرکز بر روی تراکم در همه. فقط مهم است که شما ذکر کلمه یک یا دو بار در این مقاله است.

آن را ضروری است که شما جلوگیری از استفاده از همان کلمه یا عبارت کلیدی در همان جمله برخی از دایرکتوری ها مقاله را قبول نمی کند هر مقاله بیش از با استفاده از کلمات کلیدی. آن است که در واقع بهتر است اگر شما می توانید تمام کلمات کلیدی که شما قصد استفاده از در نیمه بالای مقاله خود را. عنکبوت موتور جستجو بیشتر به عنوان خوانده شده نیست گذشته از نیمه بالای هر مقاله است.

#3 – یکی دیگر از خوب شگرد است به طلسم کلمه کلیدی خود را در راه های مختلف و همچنین شامل جمع. بنابراین هنگامی که شما انتخاب کلمه کلیدی خود را شامل آن خود را عنوان و مطرح شده است یک یا دو بار در مقاله وجود دارد بدون نیاز به تمرکز بر روی آن دیگر هیچ. مهم تر آن است که مقاله خود را آسان است به درک خواننده و است که شما نه بیگانه مقاله خود را به طوری که آن را رد دایرکتوری ها مقاله.

[ad_2]