نماد خرده فروشی میکی درکسلر در مورد جدایی خرده فروشان: “من متوجه نمی شوم.”


میکی درکسلر برخی از برندهای بزرگ را اداره می کند و چالش هایی را برای صنعت می بیند، حتی با تشدید خرید در فروشگاه. اما او نمی‌داند که چگونه آخرین ایده خرده‌فروشی وال استریت – راه‌اندازی عملیات رو به رشد آنلاین – مشکلات بیشتری را نسبت به آنچه در نهایت ایجاد می‌کند حل می‌کند.

درکسلر، که برخی از بزرگترین خرده فروشان مانند Gap و J. Crew را اداره می کند و بنیانگذار Old Navy و Madewell است، گفت که او همیشه در فکر خود است و نمی تواند تصور کند که هیچ یک از این مشاغل را جدا کند.

«به همین دلیل است. این پاسخ ساده است، “درکسلر روز دوشنبه به CNBC گفت. “اما شاید کسی باهوش باشد و بفهمد که چگونه این کار را انجام دهد. زمان مشخص خواهد کرد.”

بازار این هفته بر روی Kohl’s متمرکز شده است که احتمالاً تقسیم بزرگ بعدی در خرده فروشی است. پس از اینکه ساکس در اوایل سال جاری اعلام کرد که فعالیت‌های آنلاین خود را از عرضه اولیه عمومی جدا می‌کند و میسیز توسط سرمایه‌گذار فعال جانا پارتنرز مجبور شد تجارت الکترونیک خود را جدا کند، کهلز اکنون تحت فشار سرمایه‌گذار فعال Engine Capital است. کمپینی برای فروشگاه بزرگ را وادار کنید تا جایگزین های استراتژیک برای تجارت خود را در روز دوشنبه بررسی کند.

صندوق تامینی مستقر در نیویورک، میشل گاس، مدیرعامل Kohl را مجبور می‌کند تا تجارت الکترونیک را به خرده‌فروشی یا فروش سهام خصوصی تقسیم کند. انجین کپیتال در نامه ای به هیئت مدیره کهل می نویسد: «حتی از صبورترین سهامداران بلندمدت نیز نمی توان انتظار داشت که در برابر بهره وری پایین تنبیهی و کاهش ارزش ثابت مشاهده شده در Kohls مقاومت کنند.

تصاویر SOPA لایت راکت | گتی ایماژ

در این نامه آمده است: «ما معتقدیم که کسب و کار تجارت الکترونیک کهل به تنهایی می تواند به طور محافظه کارانه 12.4 میلیارد دلار یا بیشتر ارزش گذاری شود.

انجین کپیتال افزود که شرکت های سرمایه گذاری خصوصی 75 دلار به ازای هر سهم به خرده فروش پرداخت خواهند کرد و بر اساس گفتگو با خریداران بالقوه، معتقدند که می توانند درآمد اضافی از املاک و مستغلات کوهل فراهم کنند.

صندوق فعالان 400 میلیون دلار تحت مدیریت دارد و احتمالاً به حمایت سهامداران بیشتری نیاز دارد: این صندوق مالک 1٪ از سهام Kohl است.

درکسلر به CNBC گفت: “من نمی دانم اگر یک شرکت معمولی با یک شرکت آنلاین جداگانه داشته باشم، چه کار می کنم.” “آنها خیلی بغل شده اند.”

درکسلر گفت که جدا کردن هر خرده‌فروشی یک چالش خواهد بود، زیرا این تجارت به جای یک برند، دو برند را اداره می‌کند. “چگونه آنها را از هم جدا می کنید؟ آیا نام یکی را تغییر می دهید، آیا تیم های فروش مختلف، تیم های عملیات متفاوت دارید؟” درکسلر اضافه کرد. – من نمی فهمم.

درکسلر که در سال 2017 به عنوان مدیر عامل J. Crew بازنشسته شد، اکنون برند مد بوتیک الکس میل را – که توسط پسرش الکس و مدیر طراحی سابق J. Crew Somsack Sikhounmuong تأسیس شده است – اداره می کند – که دارای دو فروشگاه در منهتن است.

IPO آنلاین ساکس می تواند به 6 میلیارد دلار برسد

Saks Fifth Avenue در ماه مارس زمانی که خرده فروش اعلام کرد تجارت الکترونیک خود را پس از جمع آوری 500 میلیون دلار از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Insight Partners جدا می کند، پیشتاز شد.

ویترین های 40 ساکس به یک واحد مجزا تبدیل شده اند که به نام SFA شناخته می شود و به طور کامل متعلق به شرکت خلیج هادسون است. Saks.com قصد دارد در نیمه اول سال آینده با تخمین گزارش شده 6 میلیارد دلار به صورت عمومی عرضه شود، که می تواند به سرمایه گذاران بیشتری نشان دهد که این یک استراتژی سودآور برای بیشتر در بخش خرده فروشی است.

این تخمین 6 میلیارد دلاری، ارزشی را که Insight Partners به ​​عنوان ارزش کسب و کار آنلاین Saks در اوایل سال جاری در زمان ارائه بودجه برآورد کرده بود، سه برابر خواهد کرد.

“اگر ساکس معتقد است که می تواند 6 میلیارد دلار به دست آورد و بانک ها معتقدند که او می تواند 6 میلیارد دلار در یک IPO به دست آورد، پس میسی چه چیزی می تواند بدست آورد یا کهل چه چیزی می تواند بدست آورد؟” درکسلر گفت. او چرخ ها را در سراسر وال استریت چرخاند تا به خرده فروشان مختلف نگاه کند تا ببیند برخی از ثمرات کم ارزش این ایده شکاف تجارت الکترونیک در کجا ممکن است باشد.”

در بیانیه کوهل به CNBC آمده است که هیئت مدیره و تیم مدیریت خرده فروش به طور مداوم در حال بررسی راه هایی برای افزایش ارزش سهامداران هستند.

سخنگوی Kohl به CNBC گفت: «عملکرد قوی ما در سال جاری نشان می‌دهد که استراتژی ما در حال افزایش است و به نتایج منجر می‌شود. ما از گفتگوی مداومی که با سهامداران خود داریم قدردانی می کنیم و از مشارکت و چشم انداز آنها قدردانی می کنیم.”

سهام این فروشگاه در سال جاری نزدیک به 30 درصد افزایش یافته است، اما در تاریخ اخیر ضعیف تر است، با قیمت سهمی که از تخمین پنج سال پیش آن فراتر نمی رفت.

آینده فروشگاه های بزرگ و خرید شخصی نامشخص است و Drexler از جمله کسانی است که چالش های بیشتری را برای بخش خرده فروشی می بیند.

درکسلر می‌گوید: «شروع واقعی بهبود کسب‌وکار احتمالاً در اواسط سال بود و من فکر می‌کنم که مطمئناً قوی‌تر است، زیرا شما با اعداد و واکسیناسیون‌های آسانی روبرو هستید که حدود یک سال پیش شروع شده‌اند، اما 100٪ برنمی‌گردند.» . هیچ‌وقت هیچ‌چیز ۱۰۰ درصد برنمی‌گردد، اما همه باید در حال حاضر خیلی بهتر عمل کنند.»

درکسلر گفت: خرید در فروشگاه تشدید شده است، کمبود از نظر قیمت و حاشیه کمک می کند، اما درکسلر گفت: «اینجا خیلی عجیب است. در حالی که مشتریان از «خرید تعداد زیادی گرمکن و لباس‌های غیررسمی» و لذت بردن دوباره از خرید شخصی بازمی‌گردند، او گفت که رایانه‌ها «هنوز بسیار آسان هستند» در حالی که اجاره‌ها در حال افزایش هستند، و او معتقد است که «چالش‌های سخت‌تر» «برای خرده‌فروشان، آنها از ابتدا شروع خواهند شد». وسط سال

جف جانت، مدیر عامل میسی، طی تماس اخیر برای کسب سود، گفت که این شرکت ارزش قابل توجهی را که بازار برای تجارت خالص تجارت الکترونیک قائل است، تشخیص می دهد. او گفت: «در حالی که امروز به چشم‌انداز نگاه می‌کنیم، در حال انجام تحلیل‌های بیشتری هستیم که می‌تواند به اطلاع‌رسانی استراتژی بلندمدت ما برای بازگشایی ارزش آتی برای میسی کمک کند.

میسی، شرکت مشاوره AlixPartners را برای بازنگری استراتژی تجاری خود استخدام کرد.

درکسلر به CNBC گفت: «به نظر می رسد بسیار چالش برانگیز و دست و پا گیر است. اما باز هم این به من مربوط نیست.

“مهندسی مالی دیوانه”

برخی از بانکداران با درکسلر موافق هستند.

دیوید شیفمن، رئیس مشترک گروه خرده فروشی مصرف کننده جهانی برای یک بانک سرمایه گذاری بوتیک و شرکت مشاوره Solomon Partners، در اکتبر به CNBC گفت: «این مهندسی مالی دیوانه کننده است.

او گفت: «نمی‌گویم کسی تلاش نمی‌کند و نمی‌گویم کسی پول زیادی برای آن پرداخت نمی‌کند، اما در یک مقطع کار نمی‌کند.» او افزود که یک خرده‌فروش نمی‌تواند تمام پول را بدست آورید در حالی که دیگری تمام دارایی ها را در اختیار دارد.

اسپین‌آف‌ها که در دهه گذشته بسیار زیاد بوده‌اند، اکنون در بسیاری از بخش‌ها، از انرژی گرفته تا صنعت و سلامت، محبوب شده‌اند، زیرا روندهای عمده جهانی و جمعیتی، کسب‌وکارهای قدیمی را مجبور به تغییر سریع و سرمایه‌گذاری سنگین می‌کند، اما مدیران اجرایی اغلب تمایلی به ایجاد تغییرات ساختاری ندارند. یعنی کنار گذاشتن کنترل

اما مارک متریک، که پس از مدیرعاملی و رئیس خرده‌فروشی به عنوان مدیرعامل بخش جدید Saks.com خدمت خواهد کرد، در اوایل سال جاری به CNBC گفت که حداقل در جایگاه لوکس او، این ایده منطقی است و اکنون زمان مناسبی است. او در مصاحبه‌ای در ماه مارس، زمانی که شرکت 500 میلیون دلار برای این معامله جمع‌آوری کرد، گفت که خرده‌فروشی لوکس از یک کسب‌وکار «یا» – شرکت‌ها باید در فروشگاه‌ها یا آنلاین سرمایه‌گذاری کنند – به چیزی که او امروز آن را «و» می‌نامد، تبدیل شده است. هر دو فروشگاه می توانند تمرکز و سرمایه گذاری در دیجیتال باشند.

متریک گفت، در حالی که بسیاری از خرده فروشان برای تقویت یکدیگر به omnichannel ها به عنوان یک مدل درون فروشگاهی و آنلاین روی می آورند، داده های میسی نشان می دهد که داده های آنلاین و درون فروشگاهی آن در مناطقی که همپوشانی جغرافیایی وجود دارد قوی تر است. این دو کسب و کار می توانند انجام دهند. این به عنوان شرکت های جداگانه

متریک گفت: «این به هیچ وجه پایان omnichannel نیست. “این آغاز راه جدیدی برای انجام آن است.”

او گفت که تجارت Saks.com با توافق با فروشگاه ها پشتیبانی می شود و هر کاری که مشتری بخواهد انجام دهد – اعم از تعویض، عودت یا تغییر – امکان پذیر خواهد بود و صاحبان سبک فروشگاه نیز به موجودی آنلاین دسترسی خواهند داشت که از آن سود خواهد برد. مصرف کننده از نظر omnichannels.

متریک گفت: «اکنون زمان آن است که به این فکر کنیم که امروز کجا هستیم.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر