از برنز برای ساخت دیوار های پارتیشنی استفاده می شود، به گونه ای که ابتدا دیواری فلزی ساخته می شود و روی آن با ورق های برنز پوشیده می شود. پارتیشن فلزی که امروزه بسیار پر طرفدار است، یکی از مقاوم ترین انواع پارتیشن محسوب می شود که می تواند در محیط های مختلف استفاده شود. مقاومت و استحکام بالای این پارتیشن در کنار وزن سبکی که دارد، آن را برای محیط هایی با متراژ بالا به انتخابی مناسب تبدیل کرده است. این وسیله که پارتیشن نام دارد، باعث زیباتر تر شدن فضای داخلی ساختمان شده و به واسطه آن همه کارکنان می توانند در یک فضای اختصاصی با همکاری یکدیگر کار کنند. این نوع از پارتیشن از مواد اولیه سبک تشکیل شده است و به همین دلیل به راحتی جا به جا می شود و قابلیت باز و بسته شدن را دارند. با بستن پارتیشن می توانید فضاها را متمایز کنید و با باز کردن آن، فضا بزرگتر به نظر می رسد.

به آنها دقت کنید.
شما می توانید این پارتیشن را متناسب با فضای خود استفاده کنید. ماندگاری فلزات بالا است و به همین دلیل این جنس از پارتیشن می تواند برای چندین سال برای شما کار کند. ولی اگر قرار باشد به چند مورد از مهمترین آنها اشاره کنیم شامل کمردرد، دردهای عضلانی و بیماریهای دیگر میشود. همچنین درباره­ی انواع پنل­های اداری توضیح میدهیم و معیارهایی را معرفی خواهیم کرد که باید در خرید انواع پارتیشن اداری به آنها دقت کنید. • یکی از مزایای بزرگ پارتیشن های شیشه ای توانایی آنها در استفاده بهینه از نور طبیعی است. پارتیشن اداری ترکیبی که در ساخت آن از ام دی اف و آلومینیوم و شیشه استفاده می گردد نوعی از جدا کننده های سبک هستند که قابلیت پیاده سازی و حمل و نقل و تغییرات بسیار بالایی دارند. اگر محیطی با طراحی مدرن دارید، این پارتیشن انتخاب خوبی برای شما است تا بتوانید اتاق نشیمن را از اتاق مطالعه پارتیشن اداری ام دی اف خود جدا کنید.

پارتیشن تاشو از انواع بسیار پر کاربرد پارتیشن است که با لولا به یکدیگر وصل می شوند و به راحتی حرکت می کنند. همچنین دانستیم که پارتیشن ها به دو نوع اصلی ثابت و متحرک تقسیم می شوند. اما اگر شما یکی از پارتیشن های اداری متحرک ساده را بخواهید خریداری کنید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. یکی از انواع پارتیشن های متحرک، پارتیشن معلق و شناور است. این مدل از پارتیشن ها عموما از سقف آویزان می شوند و شما می توانید به راحتی آن ها را تمیز کنید. برای تست آن هم میتوانید یک سمت مبل را بلند کنید و به آرامی تکان دهید؛ اگر احساس ضعیف بودن یا لق زدن را احساس کردید ، آن را کنار بگذارید.

پارتیشن اداری جدید
اگر می خواهید به کمک یک پارتیشن بین فضاهای خود تمایز ایجاد کنید اما زیبایی و متفاوت بودن نیز برایتان اهمیت دارد، پارتیشن رشته ای انتخاب مناسبی برای شما است. پارتیشن پلاستیکی به صورت عمده در ساخت و پارتیشن بندی سرویس های بهداشتی اعم از حمام و توالت مورد استفاده قرار میگیرد.این کاربرد تماس مداوم پارتیشن پلاستیکی تشکیل دهنده را آب ، رطوبت و مواد شوینده و ضد میکروب را به همراه دارد که پارتیشن پلاستیکی با دارا بودن خصوصیات ضد زنگ زدگی،خوردگی و قابل شتشو بودن به خوبی از پس این کار تا مدت زمان های حتی بالغ بر 20 سال بر آمده است.