نظر وال استریت در مورد Allbirds و خرید سهام ESG

[ad_1]

زنی در روز سه شنبه ۱۶ فوریه ۲۰۲۱ از کنار فروشگاه آل بردز در محله جورج تاون واشنگتن دی سی عبور می کند.

آل دراگو | بلومبرگ گتی ایماژ

Allbirds بر استفاده از مواد طبیعی و سازگار با محیط زیست برای متمایز شدن در فضای کفش کتانی از برندهای قدیمی مانند آدیداس، نایک و نیوبالنس تمرکز دارد.

قرار دادن تلاش‌های ESG در قلب کسب‌وکار خود نیز توجه وال استریت را به خود جلب کرد قبل از اینکه Allbirds برای اولین بار به عنوان یک شرکت سهامی عام پس از بسته شدن بازار در روز سه‌شنبه، نتایج مالی خود را گزارش کرد.

Allbirds که در ابتدا 20.2 میلیون سهام خود را 15 دلار ارزش گذاری کرد تا حدود 303 میلیون دلار را در یک پیشنهاد در اوایل نوامبر به دست آورد، در اولین روز معاملاتی خود شاهد جهش بزرگی بود و نزدیک به 91٪ در 28.64 دلار بسته شد. با این حال، از آن زمان، سهام کاهش یافته است و بیش از 34 درصد از بسته شدن دیروز سقوط کرده است.

اما جذابیت روزافزون شرکت‌های پایدار هم برای سرمایه‌گذاران و هم برای مصرف‌کنندگان، بسیاری از تحلیل‌گران را بر آن داشته است که خود را اصلاح کنند. پول بیشتری به صندوق‌ها و سهام‌هایی که بر ESG تمرکز دارند سرازیر شده است – طبق گزارش بانک آمریکا، از هر 10 دلاری که به سهام جهانی می‌رود، 3 دلار به ESG می‌رود. بر اساس مطالعه پایپر سندلر “Taking Stock With Teens” که از خریداران بالقوه Allbirds در آینده خبر می دهد، محیط زیست به عنوان مهمترین مشکل سیاسی و اجتماعی توسط نوجوانان در پاییز 2021 رتبه بندی شد.

ESG به عنوان یک تمایز

تحلیلگران بانک آمریکا می نویسند: «تمرکز Allbirds بر پایداری یک تمایز کلیدی هم از دیدگاه مصرف کننده و هم از دیدگاه سرمایه گذار خواهد بود. منحصربه‌فرد بودن عرضه مواد پایدار (مانند پشم، چوب، نیشکر) به Allbirds کمک می‌کند تا از همتایان خود متمایز شود و احتمالاً همچنان افزایش می‌یابد زیرا مصرف‌کنندگان استانداردهای بالاتر پایداری را در محصولاتی که خرید می‌کنند ترکیب می‌کنند. مزیت دیگر بر میزان دلارهای سرمایه گذاری است که همچنان به صندوق های ESG منتقل می شود.

BofA رتبه خرید و قیمت هدف را 23 دلار برای هر سهم تعیین کرد.

سهام آل بردز در روز سه شنبه زیر 19 دلار معامله شد.

پایپر سندلر خاطرنشان کرد که “تعهد قوی این شرکت به پایداری یک تمایز کلیدی از همتایان خود است و ده ها میلیون مشتری وفادار را در طول زمان ایجاد خواهد کرد.”

تحلیلگران درباره پایپر سندلر می نویسند: برای این منظور، BIRD روی چندین موضوع سرمایه گذاری ساختاری، از جمله: تمرکز مصرف کنندگان بر برندسازی مستقیم، سرعت بخشیدن به محصولات روزمره و ورزشی، و یک فراخوان روزافزون ESG هم برای مصرف کنندگان و هم برای سرمایه گذاران، بازی می کند. خرید. رتبه بندی و قیمت هدف 26 دلار به ازای هر سهم.

تحلیلگران Stifel می نویسند که نظرسنجی خود از بیش از 11000 مصرف کننده در شش کشور نشان می دهد که “توافق بازار گسترده” در مورد روند به سمت “ارزیابی پایداری” و همچنین “غفلت از مد”، حوزه هایی که به گفته آن ها در “اخلاق برند” است. “. “

تحلیلگران در Stifel می نویسند: “Allbirds به طور منحصر به فرد برند و فعالیت های خود را با روندهای بزرگی که احتمالاً هزینه های مصرف کننده را در آینده قابل پیش بینی افزایش می دهد هماهنگ می کند.” “موقعیت رهبری در ارائه مواد پایدار در بازار در مقیاس بزرگ، اعتماد مصرف کنندگان و تامین کنندگان آگاه و شرکای بالقوه را در سراسر زنجیره ارزش به دست آورده است.

استیفل خرید سهام را با قیمت هدف 12 ماهه 25 دلار ارزیابی کرد.

چالش های پایدار ماندن

برخی از تحلیلگران به چالش حفظ این تاج انعطاف‌پذیری در بازار بسیار رقابتی کفش‌های کتانی و پوشاک اشاره کرده‌اند، به خصوص که شرکت شروع به رقابت بیشتر در فضای عملکرد کرده است.

“تهدید بازیکنان فعلی بزرگتر مانند نایک و آدیداس برای سرمایه گذاری هنگفت در چنین فرصت هایی برای تجاری سازی مواد طبیعی و پایدار وجود دارد، با توجه به اینکه BIRD از حق ثبت اختراع برای مواد یا طرح ها پشتیبانی نمی کند، که می تواند موقعیت رقابتی Allbirds را تحت تاثیر قرار دهد.” تحلیلگران از Baird.

در سال 2020، آل بردز و آدیداس برای تولید کفش های کتانی با کیفیت بالا و بدون کربن شریک شدند. تقریباً 10000 جفت تا کنون منتشر شده است و نسخه بزرگتر برای فصل بهار و تابستان سال 2022 برنامه ریزی شده است.

Allbirds اولین کفش دویدن Tree Dasher خود را در سال 2020 عرضه کرد و مجموعه ای از لباس های دویدن را در تابستان امسال منتشر کرد.

تحلیلگران در Telsey Advisory Group می نویسند: «Allbirds تلاشی هماهنگ برای گسترش ورزش و لباس انجام می دهد. “صنعت کفش ورزشی با بازیکنان شناخته شده نایک و آدیداس رقابت می کند، که به ترتیب سهم بازار قابل توجهی 39% و 19% در سال 2020 دارند. علاوه بر این، تعدادی از برندهای با رشد سریع از جمله On و Hoka نیز وجود دارند که به بازار عرضه می شوند. کاربر مشابه Allbirds.”

در اینجا چالش حفظ این تعهد به شیوه های ESG مطرح می شود.

تحلیلگران Cowen می نویسند که از آنجایی که روش های پایدار هنوز در صنعت کفش در مقیاس بزرگ نیستند، “اغلب “قیمت های تجاری” بالاتری را برای استخراج موادی که الزامات پایداری شرکت را در کوتاه مدت برآورده می کنند، دارد تا زمانی که در دسترس بودن و پذیرش گسترده تر شود. آنها همچنین هشدار دادند که اگر BIRD نتواند استانداردهای ESG را برآورده کند، ممکن است یک “خطر شهرت” وجود داشته باشد.

استیفل همچنین به ریسک شهرت در مورد اقدامات ESG اشاره کرد.

تحلیلگران در Stifel می نویسند: “پایه و اساس برند Allbirds شهرت آن برای مدیریت مثبت محیطی است. با این وجود، نام تجاری باید بی عیب و نقص باشد.” هر گونه اشتباه زیست محیطی یا اغراق در ادعاهای زیست محیطی توجه قابل توجهی را در مطبوعات و رسانه های اجتماعی به خود جلب می کند که احتمالاً بر شهرت و تقاضای برند برای محصولات Allbirds تأثیر می گذارد.

آل بردز در ابتدا اعلام کرد که قصد دارد در آنچه “اولین عرضه عمومی پایدار” یا SPO نامیده می شود، به بازار عرضه شود. در اولین ارسال S-1 خود به SEC در ماه اوت، او چارچوبی را با مشورت گروه های خارجی ایجاد کرد که استانداردهای مختلف زیست محیطی، پایدار و مدیریتی را که او باید رعایت کند را تعیین می کرد.

اما Allbirds در شماره‌های بعدی دفترچه خود، از جمله حذف خطی که سایر شرکت‌ها نیز می‌توانند از چارچوب SPO پیروی کنند، زبان اطراف فریم را حذف یا ضعیف کرد. مایک بوفانو، مدیر مالی Allbirds به فایننشال تایمز گفت که این شرکت بازخوردهایی را از SEC دریافت کرده است که منجر به تغییرات شده است.

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، بارها اعلام کرده است که آژانس در حال ارزیابی چندین مورد مرتبط با ESG است، از جمله راه اندازی یک گروه کاری در مورد کاربرد آب و هوا و ESG.

گنسلر در ژوئن گفت: «من همچنین از کارکنان خواستم تا الزامات بالقوه را برای شرکت‌هایی که تعهدات اقلیمی امیدوارکننده‌ای انجام داده‌اند یا عملیات قابل‌توجهی در حوزه‌های قضایی با الزامات ملی برای دستیابی به اهداف اقلیمی خاص دارند، در نظر بگیرند.

اما انتظار می‌رود تمرکز بر ESG فقط برای مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران رشد کند و فرصتی قابل‌توجه برای شرکت‌هایی مانند Allbirds برای ادامه تعهداتشان باشد.

آرون کرامر، رئیس و مدیر اجرایی بازرگانی برای: «می‌بینید که چگونه تنظیم‌کننده‌ها اقداماتی را برنامه‌ریزی می‌کنند، تحلیلگرانی که در گفتگوهای فصلی سؤالات ESG را مطرح می‌کنند، سهامدارانی که این موضوع را در مجامع عمومی سالانه مطرح می‌کنند – اینها همه چیزهایی هستند که زمانی در جایگاه مهمی قرار داشتند، اما ضروری بودند». مسئولیت اجتماعی، به CNBC گفت. تمرکز بر ESG به عنوان یک عنصر کلیدی استراتژی تجاری به طور قابل توجهی رشد کرده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر