نحوه خرید یک صفحه کلید بازی

Category: دسته‌بندی نشده No comments

یک صفحه کلید بازی خوب می تواند گیم پلی شما را ساده تر کند ، کارایی شما را بالا ببرد و حتی فضای بازی شما را خارق العاده جلوه دهد.

نظرات (2)

چگونه بازی می کنید؟
اگر دوست دارید در رایانه شخصی خود بازی کنید ، فقط می توانید یک صفحه کلید اداری 20 دلاری را خریداری کنید و یک روز با آن تماس بگیرید. البته ، کیبورد کوچک شما همچنین می توانید به یک استیک خیابانی فانتزی بروید و غذای خود را در سس کچاپ بریزید ، یا کارهای کامل بتهوون را از طریق بلندگوهای هوشمند پخش کنید.

واقعیت این است ، اگر می خواهید بیشتر از تجهیزات بازی خود استفاده کنید ، به برخی لوازم جانبی با کیفیت نیز نیاز دارید تا در کنار آن باشید. یک صفحه کلید برای کار ، بازی و همه چیز در بین آنها کاملاً حیاتی است. هنوز ده ها کیبورد در بازار وجود دارند که ادعا می کنند تجربه بازی شما را تقویت می کنند. کدام یک واقعاً خواهند یافت و کدام یک فقط برای ماشین تحریرهای دیجیتالی گران قیمت هستند؟

این که آیا شما در حال ساختن دستگاه خود هستید یا به دنبال به روزرسانی در وسایل جانبی هستید که با یک کامپیوتر از پیش ساخته ساخته شده اند ، یک صفحه کلید بازی خوب می تواند گیم پلی شما را ساده تر کند ، اثربخشی شما را افزایش داده و کاری را به عنوان روتین انجام دهد تا تایپ کردن مانند یک دستاورد واقعی باشد. در اینجا نحوه انتخاب بهترین کیبورد برای تنظیم خود آورده شده است.

تغییرات صفحه کلید نسبت به همتایان ماوس بازی خود کمی محدودتر است ، اما هنوز هم قبل از شروع جستجوی خود چند نکته مهم وجود دارد. اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که تعیین کنید که چگونه زمان بازی رایانه شخصی خود را می گذرانید. آیا شما در صحنه eSports قلاب شده اید یا ماجراهای تک نفره را ترجیح می دهید؟ آیا ده ها دکمه اضافی به مهمانی حمله MMO شما کمک می کنند ، یا فضای اضافی لازم برای یک عدد تقسیم سبک شما وجود دارد؟

فیلم های تبلیغاتی را برای شما توصیه کرد …
بستن
بیشتر: بهترین کیبوردهای بازی

اولین چیزی که باید تعیین کنید این است که آیا به هیچ وجه به صفحه کلید بازی نیاز دارید یا خیر. اگر بازی رایانه شخصی شما محدود به دوره های گاه به گاه League of Legends یا دنبال کردن نسخه های اپیزودیک Telltale Games باشد ، یک محیط جانبی با سطح بالا با سوئیچ های گران قیمت و نورپردازی فانتزی احتمالاً نمی خواهد تجربه شما را افزایش دهد.

به همین ترتیب ، اگر رایانه شخصی شما فقط راهی برای پخش آخرین عناوین درگاه کنسول است ، بسیار بهتر است از یک صفحه کلید بالاترین سطح در یک کنترلر خوب سرمایه گذاری کنید. صفحه کلیدها تمایل دارند که با تیرانداز اول شخص ، بازی های استراتژی و MMO بهتر کار کنند ، بنابراین اگر این نوع ژانرهای شما باشند ، ممکن است یک کیبورد بهتر در آینده شما باشد.

قیمت گذاری
صفحه کلیدهای بازی معمولاً در رده های قیمتی مطابقت ندارند. در تجربه من ، هر شرکتی ایده متفاوتی در مورد میزان ویژگی مانند روشنایی کامل RGB یا سوئیچ های مکانیکی دارد و بر این اساس شارژ می شود. برخی دستورالعمل های بسیار گسترده ای وجود دارد که می توانید هنگام انتخاب یک کیبورد از آنها استفاده کنید ، اما بسته به خرده فروش ، فروش و اینکه آیا مدل جدیدتری برای جایگزینی چیزی وجود دارد ، تفاوت های زیادی وجود دارد.

کمتر از 100 دلار
ضربه ساحل لاک پشت 100ضربه ساحل لاک پشت 100
در این بازه قیمتی ، می توانید انتظار داشته باشید که صفحه کلیدهای غشایی ، مدلهای مکانیکی قدیمی تر یا مدلهای بدون صدای کلید از شرکتهای درجه دوم یا سوم مانند Cooler Master یا Poseidon را پیدا کنید. برخی از انتخاب های برجسته در این محدوده قیمت وجود دارد ، مانند Turtle Beach Impact 60 دلاری (60 دلار در آمازون ) ، که سعی می کند کلیدهای غشایی را با احساس مکانیکی تولید کند. در غیر این صورت ، اگر 100 دلار به همان اندازه که می توانید هزینه کنید ، سعی کنید برای مدل های مکانیکی که اخیراً با نسخه های جدیدتر جایگزین شده اند ، شکار کنید.

بین 100 تا 150 دلار
بین 100 تا 150 دلار به طور کلی نقطه شیرین برای کیبوردهای بازی است. اینجاست که مدل هایی مانند Corsair Strafe (110 دلار در آمازون ) یا Razer BlackWidow Ultimate 2016 (110 دلار در آمازون ) پیدا خواهید کرد. این صفحه کلیدها دارای سوئیچ های مکانیکی ، نور پس زمینه تک رنگ و کلیدهای مختلفی از جمله شماره شماره گذاری شده است. آنها ممکن است یک ردیف اضافی از کلیدهای ماکرو داشته باشند یا نباشند ، اما اگر این کار را انجام دهند ، احتمالاً یک ردیف اضافی همان چیزی است که شما بدست خواهید آورد. اگر می توانید صفحه کلید مورد نظر خود را با رنگی پیدا کنید که مطابق با تنظیمات شما باشد ، این احتمالاً دامنه قیمت برای شماست.

بیشتر از 150 دلار
اگر می توانید بیش از 150 دلار هزینه کنید ، حد آسمان است. اینجاست که صفحه کلیدهایی با نورپردازی کامل RGB ، مانند Corsair Gaming K70 RGB (170 دلار در آمازون ) و Logitech G910 Orion Spark (180 دلار در آمازون ) پیدا خواهید کرد. برخی از این صفحه کلیدها دارای کلیدهای کلیدی ماکرو ، سوئیچ های مکانیکی بالای خط یا نور پس زمینه بسیار رنگی هستند. این که آیا آنها بسیار با ارزش هستند ، بستگی به این دارد که آیا شما برای ارتقاء تجربه بازی خود به چیزی اضافی نیاز دارید – یا مطابقت با دکوراسیون شما.

غشاها در مقابل مکانیک
چیزی که حتی از تحقیقات دقیق روی صفحه کلیدهای بازی می خواهید یاد بگیرید این است که برخی مدلهای ارزان قیمت و ارزان قیمت “غشایی” هستند ، در حالی که مدلهای بلندپرواز و گرانتر “مکانیکی” هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این معنی همه ، می توانید شکست کامل ما را بررسی کنید.

به طور خلاصه ، صفحه کلیدهای غشایی با اجرای یک جریان الکتریکی از طریق دو غشای پلاستیکی قارچ کار می کنند. صفحه کلیدهای مکانیکی مانند ماشین تحریرهای قدیمی با قرار دادن سوئیچ مکانیکی در زیر هر صفحه کلید کار می کنند. به طور طبیعی ، گزینه دوم احساس بهتری می کند و قابل اطمینان تر عمل می کند ، اما همچنین به طور قابل توجهی گران تر است.

Razer Blackwidow ChromaRazer Blackwidow Chroma
با این وجود ، مگر اینکه قیمت مورد توجه نامتناسب باشد ، هیچ دلیلی وجود ندارد که یک گیمر باید صفحه کلید غشایی را از طریق مکانیکی خریداری کند. با استثناء چند مورد ، صفحه کلیدهای بازی ممبران به اندازه مدل 20 دلاری مطابقت خود احساس خوبی ندارند ، و این عواقب زیادی برای عادت بازی یا بهره وری روزمره شما نخواهد داشت.

با فرض اینکه شما در جستجوی یک مدل مکانیکی هستید (و باید باشید) ، هنوز چند مورد دیگر که باید بدانید وجود دارد. ده ها نوع سازنده سوییچ مکانیکی و تولید کننده وجود دارد ، و صاف نگه داشتن همه آنها می تواند دشوار باشد. برای کوتاه نگه داشتن آن ، خود را با انواع سوئیچ از شرکت آلمانی Cherry آشنا کنید.

بیشتر: چرا شما یک صفحه کلید مکانیکی می خواهید

Advertisement

کلیدهای Cherry MX استاندارد صنعتی هستند. اگر یک سازنده صفحه کلید نتواند کلیدهای Cherry را بدست آورد ، می توانید مطمئن باشید که به جای آنها از آنها تقلید می کند. آنها در رنگ های مختلفی قرار می گیرند که رایج ترین آنها قرمز ، قهوه ای و آبی است. کلیدهای قرمز خاموش هستند و به لمس نرم پاسخ می دهند. کلیدهای قهوه ای ساکت اما مقاوم هستند. کلیدهای آبی از نوع clackety و مقاوم هستند. اگر یک سازنده صفحه کلید ، کلیدهای قرمز ، آبی یا قهوه ای را تبلیغ کند ، حتی اگر آنها گیلاس های معتبر نیستند ، باز هم هدف آن سبک کلی است.

انواع دیگر سوئیچ مکانیکی شامل بلک ها (کم عمق و سفت) و سبزی (بلندتر و مقاوم تر از بلوز) است. سوئیچ های Topre با اصالت ژاپنی در غرب نسبتاً غیر معمول هستند اما با داشتن یک سیستم مکانیکی کامل در زیر ، آرام تر و لاستیکی تری ایجاد می کنند.

انواع صفحه کلید
همانطور که قبلاً گفته شد ، صفحه کلیدهای بازی واقعاً به اندازه همتایان ماوس قابل مقایسه نیستند. از آنجا که هر کیبورد باید تا حدی یا محیطی دیگر باشد ، اختلافات بین انواع مختلف ظریف است. هنوز حداقل سه نوع کیبورد کلی وجود دارد که ارزش کاوش را دارند.

اکثر قریب به اتفاق کیبوردهای بازی مدلهای همه منظوره هستند. در اینجاست که مدلهای مکانیکی کم و بیش شبیه صفحه کلید اداری معمولی را پیدا خواهید کرد ، شاید با چند کلید اضافی یا برخی از نور پس زمینه های فانتزی برای جدا کردن آنها. صفحه کلیدهای تمام منظوره معمولاً غیرقابل توجه به نظر می رسند ، اما (امیدوارم) چند کلید مکانیکی زرق و برق دار را در زیر کاپوت قرار دهید. آنها ممکن است یک ردیف اضافی از دکمه های ماکرو داشته باشند یا نباشند. در هر صورت ، آنها برای FPS ، RTS ، MOBA یا هر نوع فعالیت / ماجراجویی که در طول دهه 80 یا 90 بزرگ شده اند ایده آل هستند و به سادگی نمی توانند از تنظیمات خود با یک کنترلر به سبک کنسول خودداری کنند.

جرقه Logitech G910 Orionجرقه Logitech G910 Orion
برای گیمرهایی که با بازی های آنلاین تعاونی زندگی می کنند و می میرند ، یک صفحه کلید MMO ممکن است راهی باشد. این صفحه کلیدها دارای کلیدهای کلیدی اضافی ماکرو هستند که غالباً در چندین ردیف قرار دارند. صفحه کلیدهای محافظه کار MMO با شش کلید اضافی شروع می شوند ، اما می توانند تا 18 را برای کسانی که می خواهند هر جنبه ای از چرخش مهارت یک شخصیت را خرد کنند ، به حداکثر برساند. این کیبوردها اغلب گران و بسیار زیاد هستند ، بنابراین ، مطمئن شوید که هم بودجه و هم فضای میز را در اختیار دارید.

در انتهای دیگر این مدل ، مدلهای بدون کلید وجود دارد که کاملاً از شماره تلفن استفاده می کنند. این دستگاه ها کوچک ، (نسبتاً ارزان) هستند و معمولاً به اندازه کافی سبک برای حمل و نقل هستند. برخی از آنها حتی به شما این امکان را می دهند که سیم را جدا کنید ، یا با یک کیف حمل همراه باشید. اگر فضای میز در خانه شما از حق بیمه است ، یا اگر دائماً برای مسابقات می روید ، یک صفحه کلید بدون کلید بدون ارزش تحقیق است – به خصوص در رابطه با ماوس بازی با دکمه بسیار.

روشنایی
وقتی صحبت از نور پس زمینه می شود ، گیمرها به طور کلی سه صفحه را در صفحه کلید انتخاب می کنند: هیچ ، یک رنگ یا RGB کامل. نورپردازی به طور کلی ، آنقدر که به نظر می رسد مفید نیست. حتی اگر یک تایپیست عالی نباشید ، احتمالاً خواهید فهمید که در صورت نیاز به راحتی کافی انگشتان خود را برای دستورات بازی قرار دهید. از طرف دیگر ، در صورت داشتن یک کامپیوتر رایانه ای آبی ، یک ماوس آبی و نشانگر قدرت آبی در مانیتور خود ، یک صفحه کلید قرمز چشمک زن به نظر می رسد بسیار احمقانه است.

Advertisement

Corsair Gaming K70 RGBCorsair Gaming K70 RGB
ویژگی های RGB می تواند قیمت کیبورد را با ده ها دلار افزایش دهد ، بنابراین دقت کنید که آیا این واقعاً چیزی است که شما به آن نیاز دارید یا نه. توصیه من این است که در صورت پیدا کردن صفحه کلید که با تنظیم شما مطابقت دارد ، یک صفحه کلید تک رنگ بخرید و در صورت عدم امکان بهار برای روشنایی RGB. اگر شما یک تایپیست لمسی تمام ستاره هستید ، می توانید به راحتی از روشنایی کاملاً دور شوید.

بیشتر: بهترین موس بازی

اگر از قبل لوازم جانبی بازی دیگری مانند موش های مخصوص بازی یا هدست را در اختیار دارید ، نور پس زمینه نیز می تواند نقطه ای از هماهنگی بین آنها باشد. برندهایی مانند Logitech ، Razer و SteelSeries دارای نرم افزار بازی سازی یکپارچه ای هستند که می توانند نور پس زمینه را در بین موش ها ، هدست ها و صفحه کلیدها پیوند دهند. علاوه بر این ، در حال اجرا فقط یک برنامه به جای سه برنامه باعث کاهش مصرف منابع سیستم می شود. اگر قبلاً از یک برند خاص هدست یا ماوس دارید ، خرید صفحه کلید را از همان تولید کننده در نظر بگیرید.

خط پایین
انتخاب یک کیبورد مخصوص بازی احتمالاً ساده تر از انتخاب یک موس بزرگ بازی است ، اما هنوز هم باید چند نکته مهم را در خاطر داشته باشید. یک مدل مکانیکی بدست آورید ، مطمئن باشید که تعداد کلیدهای اضافی مناسبی دارد (با در نظر داشتن شماره مناسب ممکن است “صفر” باشد) و در نظر بگیرید که آیا واقعاً برای نورپردازی رنگارنگ باید پول زیادی را خرج کنید.

شایان ذکر است که یک صفحه کلید مکانیکی فقط یک ابزار بازی عالی نیست؛ این یک افزودنی فوق العاده برای هر راه اندازی بهره وری نیز هست. ممکن است کیبورد پیدا کنید که بیش از 100 دلار قیمت آن بسیار ساده تر باشد ، اگر بتوانید اطمینان داشته باشید که هر بار که چیزی تایپ می کنید ، دستی پیدا می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>