میکرونیدلینگ صورت چیست؛طرز استفاده صحیح از درمارولر برای میکرونیدلینگ پوست – مجله کوروش

به علاوه اینکه درمارولر ها به عنوان درمانی خانگی برای بهبود ظاهر پوست محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند. ریز- سوزن های رولر بطور طبیعی سبب تحریک تولید یک ماده مهم موسوم به کلاژن در پوست میشوند که برای ظاهر سالم و جوان پوست حائز اهمیت است. درمارولر می تواند عوامل رشدی که مسئول تولید فولیکول های جدید و رشد مو هستند را، تحریک کند. دارای چهار سر درمارولر فیشیال (12 سوزنی، 300 سوزنی (0.5 میلیمتری)، 720 سوزنی (1 میلیمتری)، 1200 سوزنی (1.5 میلیمتری))؛ ریز- سوزن های تیتانیومی کلاژن سازی را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی پوست را بشدت تقویت می کنند و در عین حال جذب و اثربخشی سرم های فیشیال را افزایش می دهند.

4 سایز مختلف برای سوزن: 0.5 میلیمتر (240 سوزن)، 1 میلیمتر (600 سوزن)، 1.5 میلیمتر (1200 سوزن)، 2 میلیمتر (12 سوزن). اتخاب سایز سوزن، به شدت آسیب دیدگی پوست ارتباط مستقیم دارد. عوارض درمارولر ؛ در صورتی که نتوانید این دستگاه را به خوبی و به طور صحیح به کار بگیرید ، امکان دارد گرفتار سوزش و التهاب شدید پوستی شوید. تعداد جلسات درمانی کار با دستگاه درمارولر ۵ الی ۱۵ دقیقه زمان می برد.

پس از درمان برای علائم کشیدگی، اِسکارهای آکنه، چروک و غیره پوست شما ضخیم تر و سفت تر میشود، قابلیت ارتجاعی آن بازیابی می شود و پوستی سالم با ظاهری جوان ایجاد می شود. در طول 5 روز پس از استفاده از درمارولر، کلاژن ایجاد شده توسط بدن در ناحیه تحت درمان جای میگیرد . طول سوزنهای درمارولرهای خانگی کمتر از 15/0 میلیمتر میباشد. این ابزار می تواند بر روی تمام نواحی پوست سر، صورت و بدن از جمله نواحی حساس نظیر اطراف چشم، دهان و گردن استفاده شود. درمارولر می تواند برای تمام نواحی صورت، گردن، بدن و پوست سر، و پوست ظریف اطراف چشم و دهان استفاده شود.

شامل سوزن های 12/300/720/1200 برای نواحی دور چشم، صورت، بدن و نواحی خاص می باشد. درمارولر اثربخشی و نفوذپذیری ترکیبات فعال موجود در محصولات موضعی را بطور چشمگیری افزایش می دهد. این سوزن ها لزوما برای سنتز کلاژن در پوست نیستند بلکه برای ایجاد یک راه حل عالی برای نفوذ و جذب بهتر و بیشتر محصولات مراقبت از پوست هستند. می تواند باعث ایجاد خونریزی شود. اما در صورتی که به روش صحیح از درما رولر استفاده نکنید، عوارضی مانند ایجاد زخم و تیرگی دائمی پوست محتمل خواهد بود. شاید کمی غیرعقلانی به نظر برسد اما زمانی که بدانید میکرونیدلینگ صورت و بدن یکی از روشهای جدید جوانسازی پوست در سرتاسر دنیاست احتمالا از این حرکت دیگر تعجب نخواهید کرد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد عوارض درمارولر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر