میلیونرها می خواهند در سال آینده کمی کمتر از هر چیزی حباب داشته باشند


یک تاجر هنگام افتتاح بازار بورس نیویورک در 1 اوت 2019 در نیویورک آدامس باد می کند.

یوهانس آیزل خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بر اساس نظرسنجی اخیر CNBC از میلیونرها، اگر بازار در حباب همه چیز است، ثروتمندان آمریکایی به سال 2022 می روند و می گویند که واقعاً از هیچ چیز بیشتری نمی خواهند.

تمایل سرمایه گذاران ثروتمند همچنان صعودی است، هرچند متوسط، و میلیونرها انتظار دارند نرخ بهره و نرخ مالیات بالاتری در سال 2022 داشته باشند. بر اساس آخرین گزارش، میلیونرهای بیشتری (41٪) می گویند اقتصاد در سال آینده قوی تر خواهد شد، در مقابل 35٪ می گویند که وزن خود را کاهش خواهند داد. نظرسنجی میلیونر CNBC بیش از نیمی (52%) از میلیونرها انتظار دارند که S&P 500 در سال 2022 با سود 5٪ یا بیشتر به پایان برسد.

اما این یافته دیگری از مطالعه CNBC است که گویاترین است و نشان دهنده کاهش اشتیاق میلیونرها در بازار و اشتهای کلی برای ریسک است که کاهش یافته است، حتی با وجود اینکه بازار از آخرین Omicron و ترس فدرال رزرو از دیدن S&P می گذرد. 500 رکورد جدیدی را ثبت کرد و میانگین صنعتی داوجونز به بالاترین سطح خود نزدیک شد.

دو بار در سال، نظرسنجی میلیونر CNBC از سرمایه‌گذاران می‌پرسد که کدام دسته از دارایی‌های اصلی را برای افزایش در معرض سال آینده برنامه‌ریزی می‌کنند. اشتهای سرمایه گذاران برای هر نوع سرمایه گذاری در حال حاضر کمتر از مطالعه بهار 2021 است. درصد میلیونرهایی که می گویند سرمایه گذاری را افزایش خواهند داد در هر طبقه دارایی از جمله سهام، سرمایه گذاری املاک و مستغلات، سرمایه گذاری جایگزین، سرمایه گذاری بین المللی و فلزات گرانبها کاهش یافته است. .

برای نظرسنجی میلیونر CNBC، گروه Spectrem از 750 آمریکایی با دارایی های سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری در ماه های اکتبر و نوامبر نظرسنجی کرد.

او دیگر نمی تواند ریسک کند، نمی تواند بازار را ترک کند

لیو آلتفست، مدیر عامل مدیریت ثروت شخصی آلفست، گفت: «بازار بالا است و مردم عصبی هستند. او گفت: «مشتریان ما می ترسند، اما هیچ یک از آنها در راه خروج نیستند. او گفت: «آنها جرات بیرون رفتن را ندارند.

داگ بونپارت، رئیس شرکت Bone Fide Wealth می‌گوید: «در مورد دلارهای تازه واقعاً نمی‌توانید ریسک بیشتری داشته باشید. او گفت: “چه کاری می خواهید انجام دهید؟ تمام سرمایه های بزرگ خود را دور بریزید و در تمام سهام بازارهای نوظهور سرمایه گذاری کنید. هیچ کس این کار را انجام نمی دهد.”

او گفت: «سیزده سال پس از بازار صعودی و افزایش شدید نوسانات در سال گذشته، که با مشوق‌های دولت اجازه داده شد و فدرال رزرو پول بیشتری چاپ می‌کند، فضای محدودی برای حرکت به سمت بالا وجود دارد، بنابراین شاید از اینجا خارج شوید. بونپارت.

این به معنای هیچ شرایطی در بازار نیست که منجر به کاهش قابل توجه ریسک شود، اما اگر افراد یک گام به عقب بردارند و پرتفوی خود را دوباره ارزیابی کنند، منطقی است. او افزود: «این دوران جهنمی بود و اشتهای ریسک فقط در گذشته‌ای نه چندان دور افزایش یافته است.

تورم، فدرال رزرو و اقتصاد در سال 2022

آلتفست گفت، حتی اگر ثروتمندان کمتر مشتاق خرید سهام باشند، آنها خریداران کالا هستند و تا زمانی که سهام های خارجی به خرید همه چیز با قیمت های بالاتر ادامه دهند، اقتصاد خوب خواهد بود – و سود شرکت ها بخشی از آن است. او گفت که وقتی مردم از مخارج آزادانه خسته می شوند، برای اقتصاد و بازار مهم تر از زمانی است که ثروتمندان مقداری از اشتهای خود را برای ریسک در طبقات مختلف دارایی کنار بگذارند.

پس از دو سال بسیار مثبت برای بازار در سال‌های 2020 و 2021، سرمایه‌گذاران اطلاعات مربوط به تورم را جذب می‌کنند و اینکه آیا این بدان معناست که آنها باید در کوتاه‌مدت رشد آهسته‌تری را انتظار داشته باشند.

“این دو چیز جدول را تنظیم می کند: چقدر بیشتر می توانید ریسک کنید؟” گفت بونپارت.

مایکل سوننفلد، بنیانگذار و رئیس تایگر 21، یک شبکه سرمایه گذاری برای ثروتمندان، می گوید: «این آسیب پذیری در تمام جلسات ما بسیار مشهود است.

اما برای ثروتمندان، تورم یک تهدید فوری نیست. سوننفلد گفت: “اگر 10 میلیون دلار هزینه کنید و با 200000 دلار در سال زندگی کنید، حتی با تورم 6 درصد، تورم سبک زندگی شما را تغییر نخواهد داد.” برای ثروتمندان، نگرانی در مورد تورم با نگرانی قانونی افراد کم اقبال جامعه در مورد بودجه غذا یا خرید یک ماشین جدید برابری نمی کند. سوننفلد گفت، اما هیچ راهی برای فرار از این واقعیت وجود ندارد که تورم می تواند ارزش دارایی های آنها را تضعیف کند، و پس از دوره ای که سرمایه گذاران از چنین بازار انحصاری منتفع شده اند، سنجش تورم در برابر سرمایه گذاری دشوارتر می شود.

وی گفت: “دارایی ها امسال بیش از تورم افزایش یافته اند، بیش از آنکه فرسایش یافته اند… اما سال آینده می تواند یک ضربه مضاعف باشد، زمانی که تورم افزایش می یابد و بازار ثابت است، شما شاهد فرسایش ارزش هستید.” وی گفت: “حداقل امسال هیچ دلیلی برای وحشت وجود نداشت و شرکت های ثروتمند از زمانی که فدرال رزرو به بازار سرازیر شد دارایی های خود را سریعتر از تورم رشد دادند. من افراد ثروتمند زیادی را نمی شناسم که امسال از تورم پیشی نگرفته باشند.” .

تام وین، مدیر تحقیقات گروه Spectrem، گفت: «مردم هنوز کووید و انتخابات را جذب می‌کنند، بنابراین به نوعی در تعلیق است. وین گفت: “مردم باید ببینند که در مورد تورم و مالیات چه می‌گذرد، و هیچ‌کس واقعاً به این یا آن سمت موضع نمی‌گیرد که اوضاع خیلی بدتر یا بهتر است، این نظر من است.”

سهام بزرگ و رونق

Altfest به سرمایه گذاران توصیه نمی کند که زمان بازار را تعیین کنند، یا همه چیز را تعیین کنند، اما او به سرمایه گذارانی که در سهام هایی مانند مایکروسافت سودهای کلان دارند، گفت که زمان فروش برخی از دارایی های خود فرا رسیده است. این مکالمه ای نیست که او می گوید همیشه خوب پیش رفته است.

آلتفست گفت: «بسیاری از مردم می گویند که بازار برای من خوب بوده است، و این به ویژه برای افرادی که دارای سهام در حال رشد هستند صادق است.

وقتی سرمایه‌گذاران به تحلیل اولیه سهام باز می‌گردند، «آنچه که نمی‌توانید از آن دور شوید، انبوهی از درآمدهای قیمتی است، حتی زمانی که سود شرکت‌ها به سرعت در حال رشد هستند. نمی تواند برای همیشه رشد کند و PE بسیار بالا است، “به Altfest گفتم.

فشار بین حفظ برندگان، که بسیار خوب عمل کرده‌اند، اما نگرانی‌ها در مورد مسیر آینده اقتصاد و بازار، سرمایه‌گذاران را در موقعیتی قرار می‌دهد که آلفتست آن را به عنوان «به سختی سهام محور» توصیف می‌کند.

میچ گلدبرگ، رئیس شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری ClientFirst Strategy، می‌گوید که هر بار که شخصی به سرمایه‌گذار می‌گوید: «کمی از جدول اپل و مایکروسافت را رها کن… همه کسانی که به آنها می‌گویند اشتباه می‌کنند». اما نکته کلیدی این است که در نهایت درست خواهد شد. اما ما زمان آن را نمی دانیم.»

راه درست را در پیش بگیرید

گلدبرگ گفت، سرمایه‌گذاری که امسال هیچ تغییری در پرتفوی خود ایجاد نکرده است، اکنون سهام بیشتری در اختیار دارد و تنها با توجه به شرایط اخیر بازار سهام و بازده پایین بازار اوراق قرضه، سهام خود را حفظ کرده است. و بسیاری از سرمایه گذاران عجله ای برای ایجاد تعادل پس از دوره های قدردانی از طبقات خاص دارایی ندارند، که فرآیند قرار گرفتن در معرض بیشتر، در این مورد، سهام را پیچیده می کند. و گلدبرگ گفت که برای اکثر سرمایه گذاران، این موضعی است که آنها به آن پایبند خواهند بود.

او گفت: هیچ جایگزینی وجود ندارد. او گفت: “از آنچه من می بینم، سرمایه گذاران عصبی تر هستند، اما آنها اینطور عمل نمی کنند.” از نظر من، این نوعی از خود راضی بودن است، مانند انتظار برای به صدا درآمدن زنگ و آنها می توانند قبل از تمام شدن بازار از آنجا خارج شوند.»

سرمایه گذاران مسن که برای برآوردن نیازهای فوری خود به پول بازار نیاز ندارند، از جمله بیبی بوم هایی که عملکرد خوبی در سهام داشته اند و حداقل چند سال در افق زمانی بازار باقی مانده است، نیازی به کاهش در معرض دید کلی خود از سهام ندارند. گلدبرگ گفت: باید در مورد کاهش ترکیب سهام نگه داشته شود. اگرچه آنها از میم ها و سهام های همه گیر دور ماندند، اما ارزش سهام در سایر بخش های بازار مانند کالاهای مصرفی و سهام سود سهام و همچنین رهبران کلیدی فناوری را افزایش دادند.

حذف ریسک نباید به معنای تغییرات عمده در طرح کلی تخصیص دارایی پرتفوی باشد.

بونپارت به او گفت که «دریافت ریسک از روی میز» می تواند به معنای حرکت از سهم 90 درصدی سهام – 10 درصد درآمد ثابت به 80 تا 20 درصد باشد.

او گفت که حرکت از «تهاجمی فوری به تهاجمی» نباید باعث شود که سرمایه‌گذار از صندلی خود بپرد.

او گفت که بسیاری از سرمایه گذاران اشتباه می کنند که به طور کامل از بازار خارج می شوند و این رویکرد “پول هوشمند” اغلب بازنده است. اما بونپارت افزود: “اینها بازگشت هایی هستند که بسیار بالاتر از ارزش تاریخی خود هستند که واقعاً برای همیشه این سوال را ایجاد می کند که “چه زمانی این اصلاح می شود؟”

“بیایید از کنترل خارج نشویم. بونپارت گفت: “بیایید زمینه ای را برای ریسک کمتر در نظر بگیریم، نه برای تغییرات شدید، حتی اگر نمی گوییم کاهش، فقط اضافه نکنید.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر