مهم بهینه سازی عملکرد راهنمایی برای Laravel توسعه دهندگان

[ad_1]

این آمار استفاده شده در وب سایت های مختلف نشان می دهد که بسیاری از توسعه دهندگان وب ترجیح می دهند Laravel به دیگر چارچوب های پی اچ پی. رسا نحو Laravel باعث می شود آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای نوشتن سفارشی برنامه های کاربردی وب به سرعت در حال. همچنین چارچوب شتاب وب سفارشی توسعه نرم افزار ساده و رایج توسعه وب وظایف مانند جلسه مدیریت مسیریابی, احراز هویت, فایل, مدیریت سیستم و واحد تست. این Laravel توسعه دهندگان بیشتر می توانید محدود کردن توسعه وب توسط availing شی گرا کتابخانه های رابط خط فرمان, قالب, موتور, ORM سیستم صف بندی خدمات است.

Laravel نیز در حال تحول بوده است به طور مداوم برای دیدار با ظهور وب توسعه روند. مثلا Laravel 5 می آید با یک طراحی دوباره دایرکتوری ساختار ساده روش تزریق و مسیر ذخیره و پشتیبانی از فایل سیستم های بومی. اما ساخته شده است در ویژگی های Laravel کندتر از دیگر چارچوب های پی اچ پی. بسیاری از توسعه دهندگان و حتی انتخاب کردن برای Lumen – این نسخه بسیار سبک وزن Laravel – به سایت کار fasters. دقیق Laravel برنامه نویسان و حتی بهینه سازی عملکرد برنامه های کاربردی وب با اجرای تعدادی از بهترین شیوه ها و راهنمایی.

7 ارسال ها به منظور بهبود عملکرد و سرعت Laravel برنامه های کاربردی

1) سوئیچ از Lazy Loading به مشتاق در حال بارگذاری

سخنور object relational mapper (ORM) باعث می شود آن را آسان تر برای Laravel توسعه دهندگان برای کار با پایگاه داده های متعدد; انجام, ایجاد, بازیابی, به روز رسانی و حذف (خام) عملیات و نقشه مدل های شی به جداول پایگاه داده. اما فصیح ORM پایگاه داده انجام عملیات بر اساس کاهل بارگذاری رویکرد است. آن را نمی بازیابی اطلاعات تا به آنها اشاره شده در این کد به صراحت.

تنبل بارگذاری رویکرد بر عملکرد سایت منفی با اجرای اضافی نمایش داده شد. این Laravel توسعه دهندگان به راحتی می توانید سرعت وب سایت با تعویض کاهل از بارگذاری به مشتاق در حال بارگذاری. مشتاق بارگذاری رویکرد بازیابی اطلاعات همراه با مرتبط با مدل های شی وقتی که پرس و جو در حال اجرا در ابتدا. از این رو برنامه های کاربردی وب می تواند در ارائه اطلاعات به مشتری سریع تر و بدون اجرای اضافی نمایش داده شد.

2) فشرده سازی داده ها پاسخ

در حالی که کار با API های مبتنی بر چارچوب توسعه دهندگان بهبود وب سایت سرعت بارگذاری با فشرده سازی پاسخ داده است. این Laravel توسعه دهندگان به راحتی می توانید به سرعت برنامه های تحت وب با فشرده سازی پاسخ داده است. آنها می توانید با استفاده از فصیح ORM برای بازیابی داده ها را نمایش داده و به کاربر نهایی از طریق یک پرس و جو. اما داده های اضافی را بر روی وب سایت را با سرعت و افزایش مصرف پهنای باند.

برنامه نویسان به راحتی می توانید سرعت بخشیدن به Laravel نرم افزار فشرده سازی و بازیابی داده ها از طریق مشاهده ، مشاهده مدل را ایجاد چندین زیر مجموعه از داده ها و ارسال داده ها به عنصر نمایش داده شده به کاربر. Laravel حتی اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای فشرده سازی پاسخ داده و تبدیل مدل شی داده با استفاده از قوی کتابخانه مانند فراکتال. برنامه نویسان می توانند با استفاده از فراکتال به ارائه ارائه و انتقال لایه به بازیابی داده ها.

3) استفاده از یک کامپایلر JIT برای Laravel

اغلب توسعه دهندگان وب با استفاده از PHP کامپایلر برای کامپایل کردن اسکریپت های PHP به بومی کد دستگاه. دستگاه کد بومی اجرا می شود یکپارچه بر روی یک کامپیوتر بدون نیاز به یک PHP مترجم. دقیق توسعه دهندگان وب با استفاده از فقط در زمان (JIT) کامپایلر برای سرعت بخشیدن به برنامه های تحت وب با کامپایل کردن اسکریپت های PHP در یک بار. بسیاری از برنامه نویسان و حتی کامپایل کد های PHP از طریق شخص ثالث کامپایلر JIT به جای موتور زند.

این Laravel توسعه دهندگان به راحتی می توانید سرعت بخشیدن به برنامه های کاربردی وب با استفاده از منبع باز ماشین مجازی مانند HHVM. HHVM با استفاده از JIT compiler برای اجرای برنامه های نوشته شده در پی اچ پی سرعت و بهبود عملکرد برنامه کاربردی وب به طور قابل توجهی. اما HHVM در حال حاضر پشتیبانی از ویژگی های عمده ای از PHP 7. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از HHVM برای سرعت بخشیدن به این, چارچوب لاراول, نرم افزار بدون قرار دادن اضافی زمان و تلاش است.

4) اجرای صنعتگر بهینه سازی دستورات

Laravel 5 برنامه نویسان را قادر می سازد برای بهبود سرعت و عملکرد برنامه های کاربردی در حال اجرا توسط مجموعه ای از دستورات است. توسعه دهندگان به راحتی می توانید سرعت بخشیدن به Laravel برنامه های در حال اجرا دستورات برای بهینه سازی مسیر کامپایل استفاده می شود معمولا کلاس را در یک فایل ترکیب تمام تنظیمات را در یک فایل واحد ایجاد یک مسیر فایل ذخیره سازی و تدوین فایل های نمایش. بهینه سازی دستورات کمک بیشتر برنامه نویسان به انجام تعدادی از روال توسعه وب وظایف.

5) Precompile سایت دارایی

در یک محیط توسعه برنامه نویسان ساده تعمیر و نگهداری وب سایت با ذخیره سازی وب سایت دارایی های فایل های مختلف. این فایل های اضافی اغلب بر این وب سایت سرعت بارگذاری منفی. این Laravel توسعه دهندگان به راحتی می توانید سرعت وب سایت توسط فروشگاه دارایی در تعداد کمتر از فایل ها در حالی که استقرار نرم افزار. Laravel توسعه دهندگان را قادر می سازد به precompile سایت دارایی های کارآمد از طریق صنعتگر ابزار خط فرمان.

برنامه نویسان می توانند اجرای خاص صنعتگر دستورات کامپایل اغلب استفاده می شود کلاس را در یک فایل و ترکیب فایل های پیکربندی و راه را به فایل های تک. تدوین و ترکیب کمک خواهد کرد که برنامه نویسان برای ایجاد وب سایت بارگذاری سریع تر. اثر سرعت و تکنیک های بهینه سازی ممکن است متفاوت از یک وب سایت دیگر.

6) کشف راه هایی برای پیاده سازی Caching

این Laravel توسعه دهندگان به راحتی می توانید به سرعت برنامه های تحت وب با ذخیره تنظیمات و راه. آنها حتی می تواند اجرا صنعتگر دستورات به ذخیره تنظیمات و تجدید پیکربندی زمانی که تغییرات ساخته شده است. به همین ترتیب آنها می توانند اجرا صنعتگر فرمان حرکت به مسیرهای به نرم افزار کنترل کش راه و بازخوانی مسیر انبارها. در همان زمان توسعه دهندگان همچنین می توانید در نظر با استفاده از یک ابزار قوی مانند ردیس به عنوان یک کش و جلسه راننده.

7) حذف پلاگین های غیر ضروری و بلا استفاده خدمات

در حالی که با استفاده از چارچوب لاراول, برنامه نویسان با استفاده از پلاگین برای اضافه کردن ویژگی های به برنامه های تحت وب بدون نوشتن کد اضافی. اما میناکاری-ins اغلب باعث می شود برنامه های کاربردی وب را بارگذاری کتابخانه های اضافی و فایل های. توسعه دهندگان به راحتی می توانید بهبود Laravel در برنامه های عملکرد با از بین بردن غیر ضروری پلاگین و پیرایش پلاگین های لازم.

آنها به راحتی می توانید شناسایی ارائه دهندگان لود شده با برنامه های تحت وب با مراجعه به config/app.php فایل. به همین ترتیب آنها می توانند اجرا صنعتگر دستورات به تر و تمیز فایل های غیر ضروری و استفاده از آهنگساز برای کاهش وابستگی در حالی که بارگذاری این نرم افزار است. توسعه دهندگان می توانند حتی غیر فعال کردن خدمات استفاده نشده در config/app.php فایل را در این سایت بارگذاری سریع تر و بدون مؤثر بر عملکرد آن است.

در کل امکانات و ابزارهای ارائه شده توسط Laravel باعث می شود آن را آسان تر برای برنامه نویسان برای ساخت برنامه های کاربردی تحت وب با توجه به تغییر نیازهای کسب و کار. اما آنها باید برای کشف راه هایی برای سرعت بخشیدن به Laravel نرم افزار برای جلوگیری از کاربر رها و بهبود وب سایت رتبه بندی موتور جستجو. این Laravel توسعه دهندگان به راحتی می توانید به بهینه سازی عملکرد و سرعت برنامه های تحت وب با اجرای برخی از ترفندهای ساده و بهترین شیوه.

[ad_2]