اگه میخواهید با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری این فرمولها رو حفظ کنید، میتونید این فرمولها رو چندین بار بنویسید تا راحتتر بتونید اونها رو حفظ کنید. مغز خود را آزمایش کنید و در مورد توانایی های شناختی و عملکرد شناختی خود بیشتر بدانید. این برنامه می تواند مهارت های شناختی افراد سالم را ارزیابی و آموزش دهد و عملکرد مغز را در افرادی که دچار نوعی کاهش شناختی یا اختلال می شوند تحریک کند. اما با کمک بازی رومیزی میتونیم خودمون رو وسط تجربههایی قرار بدیم که شاید در واقعیت هیچ شانسی برای مواجهه با اونها نداشته باشیم. در طول مسیر حتما حداقل یک پای او باید همواره روی خط ترسیم شده قرار داشته باشد. بازی ها به قدری کوتاه هستند که به راحتی در برنامه روزمره شما قرار می گیرند. زیرا در حال حاضر، شاهد عرضه انواع تلفنهای هوشمند اندرویدی هستیم که هر یک مشخصات سختافزاری قابل توجهی برای اجرای این نوع از بازیها دارند.

بازی فکری ظهور
💡 در سال 2016 ، Peak توسط Google Play به عنوان یکی از بهترین برنامه های اندرویدی انتخاب شد. درحالیکه ده ها هزار انسان بیگناه بقتل رسیدند ، موج تازه مهاجرت تحصیل یافته ها وکارآزموده های کشور وملیون ها نفر دیگر به خارج آغاز گردید . فردی که نام او برده شده در صورتی که موفق به گرفتن توپ شد، دوباره عمل پرتاب توپ به هوا و صدا زدن نام یکی دیگر از بازیکنان را انجام میدهد. برای این کار باید کارتی را بازی کند که به یکی از حالت های قرارداده شده با کارت وسط در ارتباط است (در راهنما ذکر شده). 12 مرحله با مکانیزم های مختلف در بازی قرار داده شده تا قسمت های مختلف مغز خود را آزمایش کنید. نسخههای دیگری از این بازی نیز در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۰۸ برای کنسول بازی نینتندو دی اس، در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۰۸ برای اکس باکس لایو آرکید، در تاریخ ۲۷ نوامبر ۲۰۰۸ برای کنسول بازی پلی استیشن ۳ عرضه شد.

بازی فکری نارو بازی Left vs Right: Brain Games for Brain Training شامل 50 بازی کل است که مغز شما را در یک یا بیشتر از 6 گروه آزمایش و آموزش می دهند. بااینحال اگر بهدنبال یک بازی میگردید که حسابی بتواند حس و حال یک بازی استراتژی را بهشما منتقل کند بازی Million Lords گزینهی خوبی خواهد بود. همچنین در این برنامه شاهد نمایش آمارها و نمودارهای مختلفی خواهید بود که میزان پیشرفت شما در طول بازه زمانی که از برنامه استفاده کرده اید را نمایش می دهد.استودیو سازنده تنها روی بخش آموزشی حساب باز نکرده و بازی های Memorado به خوبی می توانند بازیکن ها را سرگرم کنند. Lumosity یکی دیگر از بهترین انتخاب ها از بین بازی های فکری و پرورش مغز اندروید است که با مجموعه ای از بازی های سرگرم کننده ، تحریک کننده و تمرین برای آموزش ذهن شما ، بهبود مهارت های حل مسئله ، حافظه و تمرکز همراه است.

بازی فکری 7wonders Duel با Skillz می توانید حافظه خود را بهبود بخشیده ، رفلکس های خود را آموزش داده ، دقت خود را افزایش داده ، توانایی لمس خود را ثابت کنید ، سرعت خود را افزایش داده و هماهنگی رنگ را با بازی انواع مختلف یاد بگیرید. البته گیمپلی بازی، ما را به یاد عنوانی چون Myst and Siberia میاندازد که محبوبیت آن بازی فکری فوتبالی را دوچندان میکند. بازی های فکری مغز موجود در اینجا فقط برای حل آسان نیست بلکه بازی سرگرم کننده است.به واسطه تمرین هایی که در برنامه NeuroNation – Brain Training گنجانده شده است قابلیت افزایش تصمیم گیری نیز برای کاربران وجود دارد. این بازی مانند مربی شخصی برای مغز شماست و به شما کمک می کند پیشرفت کنید ، تمرین های ذهنی را برنامه ریزی کنید و همچنین یادآوری هایی را ایجاد کنید تا هرگز آنها را از دست ندهید.