مسدودسازی MLB از 2 دسامبر آغاز خواهد شد


تگزاس رنجرز با قراردادی 325 میلیون دلاری برای جذب کوری سیگر لس آنجلس داجرز موافقت کرد. نیویورک متس اولین جایزه بازیکن آزاد خود را برای سال 2021 در بازی ace pitcher و Max Scherzer دریافت کرد. و برای ربودن شرزر از داجرز، مالک جدید لیگ برتر بیسبال، استیو کوهن، موافقت کرده است که 130 میلیون دلار در طول سه سال به این بازیکن 37 ساله بپردازد.

شرزر اکنون دارای ارزش قرارداد سالانه 43.3 میلیون دلار است – یک رکورد بالا. علاوه بر این، این دو قرارداد مگا جزو قراردادهای بیش از 2 میلیارد دلاری با بازیکنان هستند، بنابراین در خارج از فصل 2021.

اگر توجه زیادی به کیس های بیسبال نداشته باشید، به نظر می رسد یک تجارت عادی خارج از فصل برای MLB باشد. اما بیسبال به بازی طناب کشی دیگری نزدیک می شود زیرا مشکلات کاری جدید حل نشده است.

راب مانفرد، کمیسیونر بیسبال، سمت چپ، و تونی کلارک، مدیر عامل اتحادیه بیسبال لیگ برتر، قبل از بازی هیوستون آستروس-آتلانتا بریوز سری 1 جهانی بیسبال در 26 اکتبر 2021 در هیوستون صحبت کردند.

ران بلوم AP

قرارداد جمعی MLB با بازیکنان در روز چهارشنبه در ساعت 23:59 به پایان می رسد، بدون تمدید یا قرارداد جدید، MLB احتمالا شاهد نهمین تعطیلی خود خواهد بود، اولین بار در 27 سال گذشته. اختلاف کاری قبلی در سال 1994 و پس از اعتصاب بازیکنان که مالکان MLB را بر آن داشت تا مسابقات جهانی را لغو کنند، رخ داد.

چندین سال طول کشید تا بیسبال تصویر خود را از این نبرد بین یک میلیاردر در برابر یک میلیاردر در برابر یک میلیونر ترمیم کند.

اما علیرغم تمام پیشرفت هایی که MLB در ربع قرن گذشته برای بازگرداندن چهره خود داشته است، مشکلات این بار مشابه مشکلات گذشته است.

انجمن بازیکنان MLB از بازیکنان می‌خواهد که در اوایل دوران حرفه‌ای خود به یک آژانس رایگان بپیوندند تا از معاملات مشابه Scherzer درآمد سریع‌تری کسب کنند. در حال حاضر ممکن است تا شش سال طول بکشد تا یک بازیکن کاملاً از کنترل باشگاه آزاد شود. مالکان MLB می خواهند این کنترل را حفظ کنند، حداقل دستمزد را تعیین کنند و بازی های بیشتری را بعد از فصل اضافه کنند. اگر بازیکنان در 2 دسامبر به قفل رای دهند، تجارت بیسبال به طور موقت متوقف می شود.

مارتی کانوی، مدیر عامل سابق MLB گفت: «من به آن به عنوان طناب کشیدن نگاه می کنم. “یک نشانگر در زمین و یک نوار روی طناب وجود دارد. برنده کسی است که آن روبان را به سمت خط وسط خود بکشد.”

برایان اسنیتکر، مدیر شماره 43 آتلانتا بریوز، پس از پیروزی 7-0 تیم مقابل هیوستون آستروس در بازی ششم، جام کمیسیونر را بلند کرد تا در 2 نوامبر 2021 در هوستون، تگزاس، در مسابقات جهانی 2021 در Minute Maid Park برنده شود.

باب لوی Getty Images Sport گتی ایماژ

چگونه MLB به این نقطه رسید؟

پل استودوهار، نویسنده قدیمی اداره کار و آمار ایالات متحده، رابطه MLB با بازیکنانش را دقیق‌ترین توصیف کرد.

Staudohar در شماره مارس 1997 BLS ‘Monthly Labor Review’ نوشت: “مشکل بیسبال این است که به نظر می رسد بازیکنان و مالکان به یکدیگر اعتماد ندارند.”

بی اعتمادی پس از این قرن ادامه یافت، اما پس از یک توافق مخفیانه 280 میلیون دلاری در سال 1990 تشدید شد. صاحبان MLB سپس به دلیل دستکاری آژانس آزاد مجرم شناخته شدند. طبق گفته نیویورک تایمز، برای تضمین تسویه حساب، مالکان حتی مجبور بودند در اوراق بهادار تحت حمایت دولت سرمایه گذاری کنند تا زمانی که به طور کامل پرداخت شود.

Staudohar اختلافات کاری قبلی MLB را در سال 1990 و فصل 1994 مستند کرد. Staudohar یک داور سابق کارگری و استاد دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، از “جو مذاکره” MLB برای ارزیابی دمای CBA و وضعیت روابط بازیکنان استفاده کرد.

او می نویسد: “اگر نگرش ها مطلوب باشد، آنها درک متقابل را ترویج می کنند. اگر نه، منجر به درگیری و توقف کار می شود.”

در فضای فعلی CBA ابرهای اولیه وجود داشت، از جمله سال گذشته که لیگ و انجمن بازیکنان MLB نتوانستند در مورد شرایط بازی در طول همه گیری به توافق برسند.

راب مانفرد، کمیسیونر لیگ و تونی کلارک، مدیر عامل MLBPA، در یک معامله مالی توافق شده، ضربات خود را در رسانه ها رد و بدل کردند. در نهایت MLB یک فصل از 60 بازی را نصب کرد که باعث وحشت اتحادیه شد.

و در طول این پنج سال CBA، که در سال 2017 آغاز شد، مقامات اتحادیه تیم ها را متهم کردند که درآمد خود را برای اشتراک بازیکنان برای نمایندگی تیم های بهتر خرج نمی کنند. پول حاصل از معاملات بیسبال است که شامل حمایت مالی و درآمد تلویزیونی است و بین باشگاه ها تقسیم می شود.

MLB قبل از همه‌گیری سالانه تقریباً 10 میلیارد دلار درآمد داشت، اما MLPBA ادعا می‌کند بازیکنان پول خود را از دست داده‌اند. به گزارش آسوشیتدپرس، حقوق ها برای سومین سال متوالی کاهش می یابد. این نشریه تخمین می زند که میانگین دستمزد MLB برای فصل 2021 3.7 میلیون دلار است. پیش بینی می کند اگر MLB تمام فصل در سال 2020 بازی کند به طور متوسط ​​​​3.89 میلیون دلار. هر دو تخمین کمتر از رکورد بالای 4.1 میلیون دلار در سال 2017 هستند.

کانوی، دستیار ویژه کمیسر سابق MLB، پیتر هوبرت، پیش‌بینی می‌کند که بازیکنان در مذاکرات فعلی «تهاجمی‌تر» خواهند بود.

کانوی به MLBPA گفت: “من فکر می کنم آنها مصمم به کسب موقعیت هستند.” در داخل سطح بیسبال، این سیستمی برای تعیین آژانس رایگان است که مالکان و اپراتورهای بیسبال کنترل کاملی بر آن دارند.”

اما مالکان خانه همچنین می توانند در مورد ضررهای دو سال گذشته بحث کنند، زیرا مسابقات بدون تماشاگر در فصل 2020 برگزار شد و هزینه های میلیاردی برای آنها تمام شد. شرکت تحقیقاتی GlobalData همچنین تخمین می زند که لیگ 1.78 میلیارد دلار از فروش بلیط را از دست داده است زیرا بازی ها برای شروع فصل 2021 تا حدی محدود شده بودند.

در یک کنفرانس ورزشی در اکتبر گذشته، مانفرد ابراز خوش‌بینی کرد که می‌تواند تا ضرب‌الاجل روز چهارشنبه به توافق برسد، اما این به شک و تردید تبدیل شد.

“زمان در حال تبدیل شدن به یک مشکل است. این یک چالش است، “مانفرد در جلسه ای با صاحبان MLB در شیکاگو در 18 نوامبر گفت. ما قبلاً چالش های شغلی داشته ایم و تجربه زیادی در غلبه بر آنها داریم.»

آلن “باد” سلیگ، کمیسر لیگ برتر بیسبال (MLB) و کمیسر فعلی رابرت مانفرد در کنفرانس Allen & Company Sun Valley در 8 ژوئیه 2015 در سان ولی، آیداهو شرکت کردند.

اسکات اولسون گتی ایماژ

اثر باد سلیگ

کانوی که اکنون استاد مدیریت ورزشی در دانشگاه جورج تاون است، گفت که مشکلات فعلی کارگری در بیسبال به اسلاف مانفرد، باد سلیگ، برمی گردد.

کمیسر سابق MLB و مالک سابق میلواکی برورز در سال‌های 1994-1995 در اطراف اعتصاب بود و شاهد بود که چگونه باعث آشفتگی در تجارت MLB شد. طبق گزارش BLS، لیگ قراردادهای تلویزیونی با ABC و NBC را از دست داد و تعداد طرفداران 20٪ کاهش یافت.

سلیگ یکی از سازمان دهندگانی بود که به حل مشکلات کارگری MLB کمک کرد، و او مالیاتی بر تراز رقابتی MLB برای کمک به تیم ها برای حفظ وضعیت مالی و تعادل لیگ در نظر گرفت.

CBA در سال 1995 یک قانون مالیاتی اضافه کرد که تیم هایی را که بیش از حد برای حقوق خرج می کنند جریمه می کند. امروزه، تیم هایی که از آستانه حقوق MLB فراتر می روند، بسته به تخلفات مکرر، بین 20 تا 95 درصد مالیات دریافت می کنند. و پول جمع آوری شده از مالیات بین تیم های زیر خط توزیع می شود.

مالیات لوکس در این CBA 210 میلیون دلار است که از 195 میلیون دلار در سال 2017 افزایش یافته است. تیم های بالاتر از خط مالیاتی نیز چک های تخفیف اشتراک درآمد MLB را از دست می دهند.

تحت رهبری سلیگ، MLB همچنین جریمه‌های پیش‌نویس و غرامت تیم‌هایی را که بازیکنان باشگاه‌های رقیب را از دست می‌دهند، تغییر داد. علاوه بر این، MLB یک پیشنهاد واجد شرایط را درج کرد که توسط انجمن ملی بسکتبال نیز استفاده می‌شد، و یک بازار آماتور بین‌المللی با جریمه‌های مالیاتی لوکس اضافه کرد.

کانوی گفت که هدایت سیگل به صاحبان MLB کنترل بیشتری بر هزینه ها می دهد.

کانوی گفت: “او متوجه شد که بیسبال به چه سمتی می رود و به دنبال این بود که آنچه را که آنها می توانند کنترل کنند – آن دیسک های قابل هدایت – را به جای نگرانی در مورد بزرگ بودن قرارداد بازیکنان کنترل کند.”

رئیس سابق MLB باتوم را به مانفرد سپرد و اکنون به دنبال تضمین دومین قرارداد CBA خود به عنوان کمیسر از زمان روی کار آمدن در سال 2015 است.

مکس شرزر شماره 31 از زمین های لس آنجلس داجرز در جریان مسابقه NLCS 2 بین لس آنجلس داجرز و آتلانتا بریوز در پارک Truist در یکشنبه 17 اکتبر 2021 در آتلانتا، جورجیا.

دنیل شایر | لیگ برتر بیسبال گتی ایماژ

این جایی است که اوضاع در سال 2021 است

اما از سه شنبه شب پیشنهادهای زیادی برای هیئت ارز رد و بدل شده است اما هیچ چیز اجتناب ناپذیر به نظر نمی رسد.

MLB می‌خواهد بازی را تغییر دهد و به چیزهایی مانند ساعت پرتاب کننده و بازیکن پایه دوم برای شروع اینینگ‌های اضافی اولویت بدهد. لیگ قبلاً برای سه مهاجم قانون وضع کرده است و می خواهد یک مهاجم جهانی اضافه کند. و MLBPA افزودن DH را دوست دارد زیرا مشاغل بیشتری را اضافه می کند.

اتحادیه خواهان تغییراتی در کنترل زمان سرویس است و خواهان بازنگری در مالیات تجملات است و معتقد است که تیم‌های بیشتری بدون تحریم‌های سنگین مالیاتی حاضرند برای حقوق بازیکنان هزینه کنند.

مذاکره کننده MLBPA بروس مایر و معاون کمیسر MLB دن هالم قرار است روز چهارشنبه دوباره در دالاس سخنرانی کنند. با این حال، این ملاقات بی فایده به نظر می رسد، به خصوص پس از ارسال پیام قوی مایر از طریق The Athletic.

مایر به این روزنامه گفت: «بازیکنان احساس می‌کنند که سیستم از بین رفته است و واقعاً در حمایت از مالکان بیش از حد پیش رفته است. «سیستم واقعاً آنطور که به طور سنتی برای کار طراحی شده است کار نمی کند. و این تا حدی به دلیل تفکر گروهی است که در دفاتر و تحلیل‌ها می‌بینیم.”

اما آنچه که MLBPA مایل است به دلیل خواسته هایش از آن صرف نظر کند، مشخص نیست. هنگامی که CNBC در روز سه‌شنبه با او تماس گرفت، مایر از وارد شدن به جزئیات معامله خودداری کرد و گفت هرگونه مسدود کردن MLB خارج از کنترل اتحادیه است.

اما به گفته یکی از افراد آشنا با پیشنهاد MLB، لیگ حداقل دستمزد 100 میلیون دلاری را ارائه می دهد با این اعتقاد که با تیم هایی برخورد خواهد کرد که به اندازه کافی برای بازیکنان خرج نمی کنند. با این حال، اتحادیه این پیشنهاد را رد کرد، بنابراین MLB می خواهد مالیات لوکس را در 210 میلیون دلار نگه دارد.

این شخص موافقت کرد که در مورد این موضوع به شرط ناشناس ماندن صحبت کند، زیرا شرایط به طور عمومی مورد بحث قرار نمی گیرد.

کانوی گفت: «تنها چیزی که در مورد چانه زنی جمعی وجود دارد، اگر قرار است در هر زمینه ای برنده شوید، احتمالاً باید چیز دیگری را رها کنید تا آن سود را به دست آورید، زیرا قبلاً توافق جمعی صورت گرفته است».

تعداد کمی از محافل MLB از قفل شدن در این مرحله می ترسند. اولاً، این خیلی روی بازیکنان تأثیر نمی گذارد، زیرا حقوق آنها تا شروع فصل شروع نمی شود. اما حرکت بازیکن را متوقف می کند. بنابراین، نمایندگان و تیم‌ها تعدادی معامله مانند قرارداد سیگر و شرزر را انجام داده‌اند تا در صورت ادامه کار تا سال 2022، آژانس رایگان را تحت فشار قرار ندهند.

کانوی گفت: «این می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که هر دو طرف شاهد تغییر قابل توجهی در سیستم اقتصادی نیستند. او سپس پیشنهاد کرد که اواسط فوریه منطقه خطر خواهد بود.

در این مرحله، تمرینات بهاری تهدید می شود، روال بازیکنان مختل می شود، خطر آسیب افزایش می یابد و شبکه های ورزشی منطقه ای عصبی می شوند.

اگر بازی‌های MLB کند می‌شوند، RSN‌های ضعیف شده نگران توزیع‌کنندگان و ارائه موجودی خوب برای تبلیغ‌کنندگان هستند. علاوه بر این، شرکت‌های موجود در بازار حمایت ورزشی می‌توانند پول را به لیگ‌های کارگری انتقال دهند. و پول از تلویزیون ملی MLB، از جمله 5.1 میلیارد دلار از Fox Sports از سال 2022 و بیش از 3 میلیارد دلار از WarnerMedia، ممکن است در خطر باشد.

اندی دولیک، مدیرعامل سابق اوکلند اتلتیک گفت که طرفداران می توانند دوباره MLB را خاموش کنند. این ممکن است بر شرکت هایی مانند Fanatics که مالک تمام حقوق تجارت الکترونیک MLB هستند، تأثیر بگذارد.

این یک شکست قابل توجه برای ورزشی است که با مفاهیمی مانند بازی رویاها و به تصویر کشیدن ستاره های محبوبی مانند پدیده دو طرفه فرشتگان شوهی اوتانی و ستاره سن دیگو پادرس فرناندو تاتیس جونیور محبوبیت پیدا کرده است.

دولیچ گفت: “هر دو طرف در این طناب کشی – اگر سقوط کنند – روی یک تشک باورنکردنی پر از پول می افتند و به کسی آسیبی نرسید.” “با این حال هواداران – از صخره سقوط می کنند و ممکن است برنگردند.

او افزود: «در دورانی که در آن زندگی می کنیم، من با این موضوع اشتباه نمی کنم.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر