مالک متعصب، مایکل روبین REFORM Alliance میزبان 76ers of experience است


مایکل روبین در یک بازی مبارزه ای که شامل کودکانی بود که در شب اتحاد REFORM شرکت می کردند، به رپر Lil Baby پیوست.

عکس: شریف زیاد و استودیو ۷۶

در طول سال 2021، مایکل روبین، رئیس Fanatics، وقت خود را صرف هدایت شرکت خود به یک امپراتوری تجارت الکترونیکی 18 میلیارد دلاری کرد.

او مجوز کارت تجارت بیسبال لیگ بزرگ را دریافت کرد، 1 میلیارد دلار درآمد را تضمین کرد و همچنین حقوق بیسبال NFT را مسدود کرد. او عملیات تجارت الکترونیک Dallas Cowboys را فریب داد، عملیات Fanatics China را راه اندازی کرد و حتی از Jay-Z سرمایه گذاری کرد.

ساعاتی قبل از اینکه فیلادلفیا ۷۶رز، تیمی که او مالکیت مشترکش را دارد، در یک بازی خانگی مقابل میامی هیت در ۱۵ دسامبر، روبین کار را کنار گذاشت و روی چیز مهم‌تری تمرکز کرد.

روبین گفت: “من همیشه به تجارت فکر می کنم، اما در این دادگاه بالا و پایین نرفتم.” “این واقعا برای من شگفت انگیز است. بیش از یک ساعت است که به تلفنم نگاه نکرده ام. به کار فکر نکرده ام.”

دلیل: روبین باید به خانواده هایی که تحت تأثیر یک سیستم جزایی ناعادلانه قرار گرفته اند توجه می کرد. او باید به دوستش، میک میل، ستاره هیپ هاپ نشان می داد که به اتحاد اصلاحات متعهد است، سازمانی که برای فشار برای تغییر در سیستم عدالت کیفری ایجاد شده است.

روبین 49 ساله همچنین نیاز داشت تا از اعتبار بسکتبال خود دفاع کند و از یکی دیگر از سوپراستارهای موسیقی که به 25 کودک و خانواده در مرکز Well Fargo برای عصر اتحاد REFORM پیوست، بهترین بهره را برد.

روبین با اشاره به خواننده رپ لیل بیبی به شوخی گفت: “او تنها کسی است که در بسکتبال بدتر از من است.” من در بسکتبال از لیل بیبی غافل نخواهم شد.

برقراری تماس

روبین را به اندازه کافی دنبال کنید و خواهید دید که او داستان میک میل را حفظ کرده است.

روبین توضیح می دهد که چگونه حکم میل در سال 2017 روی او در مقابل داک ریورز، مربی 76ers تأثیر گذاشت. او در این مورد در یک مصاحبه تلویزیونی صحبت کرد، در حالی که جاش هریس، مالک اکثریت Sixers و یکی از بنیانگذاران Apollo Global Management، از نزدیک تماشا کرد.

روبین که از هریس یاد گرفت چگونه پاسخ دهد، گفت: «این بدان معناست که او می‌فهمد. جاش بیش از هر زمان دیگری روی بازگشت به جامعه متمرکز است.

میل، ستاره هیپ هاپ متولد فیلادلفیا که در سیستم قضایی جنایی با نام رابرت ویلیامز شناخته می شود، در سال 2017 به دلیل آزادی مشروط به دو تا چهار سال زندان محکوم شد. این حکم توجه ملی را به خود جلب کرد و جی زی آگاهی بیشتری را برای یک ناعادلانه ایجاد کرد. سیستم.

در مقاله ای در نیویورک تایمز در سال 2017، او نوشت که مشروط شدن مانند یک «مین پیاده نظام» است و افزود که یک «اشتباه تصادفی» می تواند به «عواقبی بزرگتر از جنایت» منجر شود.

روبین به یاد می آورد که پرونده ویلیامز زمانی که میل از او دعوت کرد تا محاکمه را دنبال کند و “ببینید وقتی سیاه پوستان به دادگاه می روند چه می شود” توجه روبین را به خود جلب کرد.

داستان میل در یک قطعه 2018 برای The Undefeated از ESPN به خوبی مستند شده است. این مقاله جزئیات ورود میل به سیستم آزمایشی را در سن 19 سالگی، که در شمال فیلادلفیا بزرگ شد، شرح می دهد.

وقتی روبین جمله 2017 را به یاد می آورد، گفت: “هوشمندانه ترین کاری که تا به حال انجام داده این است که به من زنگ بزن.”

در سال 2019، روبین به میل، جی زی و صاحبان ورزش، از جمله کلارا وو کای، مالک مشترک بروکلین نتس، پیوست تا REFORM Alliance را راه اندازی کند. این سازمان می خواهد توجه بیشتری را به بی عدالتی در سیستم عدالت کیفری جلب کند. به گزارش سی ان ان، اعضای هیئت REFORM وعده 50 میلیون دلاری دادند. و اکنون جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، این رقم را با کمک 10 میلیون دلاری خود در می 2019 افزایش داده است.

REFORM می‌گوید که از آن زمان تاکنون بیشتر جمع‌آوری کرده است، اما رقم دقیقی را به CNBC ارائه نخواهد کرد. اما از زمان ایجاد REFORM، روبین گفت 13 لایحه در هشت ایالت از جمله کالیفرنیا تصویب شده است، جایی که در حال حاضر برای اکثر موارد نقض به دو سال مشروط محدود شده است.

وی افزود که قانون در پنسیلوانیا اکنون در سطح سنای ایالات متحده است.

به گفته وزارت دادگستری ایالات متحده، “نظارت جامعه” – نظارت مشروط یا مشروط – از بیش از 4.1 میلیون نفر تحت نظارت به حدود 3.8 میلیون نفر در سال 2020 کاهش یافته است. و تنها برای مشروط، 8.3٪ از بزرگترین کاهش سالانه کاهش یافته است. برای کسانی که از سال 1980 مشروط هستند

روبین گفت REFORM “پیشرفت خوبی” در کمک به تعمیر یک سیستم “شکسته” داشته است.

او افزود: “ما نمی خواهیم مردم کارهای کوچکی مانند کشیدن علف هرز انجام دهند تا به زندان بازگردند.” این هدر دادن پول مالیات دهندگان است و ما خانواده ها را خراب می کنیم و مردم را آزار می دهیم.»

میل به CNBC گفت: مایک چیزهای زیادی یاد گرفت. او با اشاره به خبرنگار متولد شمال فیلاریا افزود: «اکنون او دنیایی را که من از آن آمده‌ام می‌فهمد – از کجا آمده‌ایم». او فقر را درک می کند و فکر می کنم به اندازه کافی برایش مهم است که در کجا می تواند تا این سطح شرکت کند.»

مایکل روبین، مالک متعصب، با خانواده هایی صحبت می کند که تحت تأثیر قوانین آزادی مشروط و مشروط ناعادلانه قرار گرفته اند.

فیسبوک فیسبوک جباری جوان CNBC جباری جوان CNBC

اول صحبت روی میز

برای افزایش آگاهی در مورد REFORM و ارائه یک تجربه کریسمس در NBA، میل و روبین با هم همکاری کردند تا 25 کودک بین 6 تا 18 سال را بپذیرند که تحت تأثیر منفی مشروط و آزادی مشروط قرار گرفتند.

میل گفت که با یک درخواست ساده با روبین تماس گرفت: “آیا می توانید به من کمک کنید تا برخی از کودکان در جامعه خود احساس خاص بودن کنند.”

میل به CNBC گفت: «تعطیلات بخشی از آن است. کودکان خردسالی که پدر و مادری در خانه ندارند ممکن است تعطیلات خوبی نداشته باشند.

روبین افزود: «هر کودکی در اینجا مادر یا پدری دارد که در حال حاضر در زندان است یا به دلیل تخلف فنی در زندان بوده است. «آنها جرمی مرتکب نشدند، به زندان رفتند.

شرکت کنندگان جوان قبل از بازی Sixers-Heat یک مینی گیم را در یک مبارزه انجام دادند. این تیم میک میل در مقابل تیم لیل بیبی بود. روبین به میل پیوست تا بتواند در بیشتر زمان بازی با لیل بیبی رقابت کند.

این دو به زمین شیرجه زدند تا یک توپ شل را بدست آورند و نوازنده آتلانتا بهترین عملکرد روبین را در پرش توپ بدست آورد.

لیل بیبی به شوخی گفت: “احساس می کنم که محاکمه شده ام.”

مایکل روبین در یک بازی مبارزه ای که شامل کودکانی بود که در شب اتحاد REFORM شرکت می کردند، به رپر Lil Baby پیوست.

عکس: شریف زیاد و استودیو ۷۶

لیل بیبی در پاسخ به این سوال که چرا دعوت برای پیوستن به رویداد REFORM را پذیرفت، پاسخ داد: “من در برخی از این موقعیت ها بوده ام، بنابراین قطعا برای من بوده است. من از این محیط آمده ام.”

بچه‌ها همچنین به یک جلسه پرسش و پاسخ با داک ریورز، مربی سیکسرز پیوستند و سقوط سیکسرز را در گرمای آپارتمان و در زمین با ستاره‌های میل، لیل بیبی و تیک‌توک، چارلی و دیکسی داملیو تماشا کردند.

بچه ها همچنین کیسه های هدیه ای پر از کالاهای NBA دریافت کردند.

روبین گفت: “برای داشتن این بچه ها اینجا و بازی بسکتبال با لیل بیبی و میک میل – می خواستیم بهترین روز زندگی شان را به آنها بدهیم.”

و این رویداد به عنوان فرصتی دیگر برای روبین بود تا داستان های بیشتری در مورد “سیستم شکسته” بشنود.

در طول شام REFORM با خانواده ها، روبین پشت میز 1 نشست و به Reco Ford Sr، یک بومی فیلادلفیا پیوست که همچنین در سال 2015 به دلیل تاخیر در جلسه مشروط به 2 تا 4 سال حبس محکوم شد.

فورد گفت که گفتگو با روبین در جدول 1 “سوررئال” و “انگیزه” بود. فورد در پاسخ به این سوال که وقتی صاحب Fanatics را دید چه دید، پاسخ داد: “من کسی را می بینم که نفوذ زیادی دارد و پس می دهد و برای کمک کردن وقت می گذارد.”

گروهی که در شامگاه اتحاد اصلاحات در فیلادلفیا فیلمبرداری شده است.

عکس: شریف زیاد و استودیو ۷۶

رابرت روکس، مدیر عامل REFORM، گفت: “زمان ایجاد تغییر واقعی در این کشور فرا رسیده است و من احساس می کنم که این سازمان در رأس این تغییر قرار دارد.” جنبه تجاری این: چگونه می توانیم بیشتر از این رویدادها استفاده کنیم و عزیزان خود را در جامعه جایگزین کنیم؟

بازگشت به تجارت

پس از درگیری، روبین گوشی خود را بیرون آورد، اما در طول بازی اتفاق مهمی نیفتاد.

MLB، بزرگترین مشتری ورزشی Fanatics، هنوز در قفل است. پچ پچ وال استریت کند بود و شرکت 18 میلیارد دلاری خوب بود.

روبین گفت: “هشت پیام متنی و فقط 9 ایمیل – آنقدر که فکر می کردم بد نبود.” “بر می گردم [to New York] بیش از هر کاری که امروز در تجارت انجام داده ام، درباره این رویداد هیجان زده هستم.”

وقتی مهمانی تمام شد، وقتی از لیل بیبی پرسیدند وقتی مایکل روبین را تماشا کرد چه چیزی دید، پاسخ داد: “تاجر تمام روز هر روز. به همین دلیل کلیک می کنیم.”

روبین خندید، لیل بیبی را “آدم بزرگتر من” می نامیدند.

او با من تماس می گیرد و چیزهای مختلف زیادی می پرسد. “نظر شما در مورد این شرکت چیست؟” آیا باید سرمایه گذاری کنم؟ آیا نباید سرمایه گذاری کنم؟ نظر شما در مورد این وضعیت کسب و کار چیست؟

روبین افزود: او پنج سال پیش در زندان بود و اکنون یکی از بزرگترین هنرمندان جهان است. اخلاق ارزشمند او دیوانه کننده است».

روبین در پاسخ به این سوال که او می خواهد همکارانش در وال استریت از رویداد REFORM Alliance چه برداشتی داشته باشند، آنها را به چالش کشید تا آن را برگردانند.

روبین گفت: «وقتی در مورد مردم وال استریت صحبت می کنید، در مورد افرادی صحبت می کنید که به طور کلی بهتر هستند. “آنها مسئولیت ایجاد تفاوت را دارند.

روبین افزود: مایک خوش شانس است و من خوش شانس هستم. “مسئولیت ما است که به جوامع خود کمک کنیم. هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس باشد که در موقعیت خوبی باشد و برنگردد، فرد خوبی نیست.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر