فعال اصولگرا: احمدی‌نژاد پتانسیل بالایی دارد

Category: دسته‌بندی نشده No comments

[ad_1]

گروه سیاسی: یک فعال اصولگرا گفت: احمدی‌نژاد به عنوان یک فعال شناخته‌شده سیاسی که در ۲ دوره هم به عنوان رییس‌جمهوری اداره کشور را عهده‌دار بود، به لحاظ گفتاری و رفتاری به ‌گونه‌ای عمل کرده که ابهام‌هایی را درباره خودش به وجود آورده است‌ و  بعید است نظام احمدی‌نژاد را تایید صلاحیت کند.

به گزارش اعتماد آنلاین، محمود احمدی‌نژاد می‌تواند فرصت حضور در انتخابات ۱۴۰۰ را به دست بیاورد؟ این سوالی است که این روزها در محافل سیاسی مطرح می‌شود. به هر حال محمود احمدی‌نژاد دو دوره رئیس‌جمهور بود و به همین دلیل،‌ حرف و حدیث‌هایی که درباره‌اش وجود دارد هم مانع از مطرح شدن اسم او برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ نمی‌شود. انتخابات ریاست‌جمهوری یکسال دیگر برگزار می‌شود و احتمالا تا پایان سال جاری مشخص خواهد شد که محمود احمدی‌نژاد می‌تواند برای بار سوم کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را تجربه کند یا نه؟

رئوفیان،‌ در این‌باره اظهار کرد: با توجه به اینکه تا انتخابات ۱۴۰۰ یکسال باقی مانده است، شاید زود است درباره حضور اشخاص در این اتفاق مهم صحبتی به میان آورد اما در عین حال،‌ احمدی‌نژاد به عنوان یک فعال شناخته‌شده سیاسی که در ۲ دوره هم به عنوان رییس‌ جمهوری اداره کشور را عهده‌دار بود، به لحاظ گفتاری و رفتاری به ‌گونه‌ای عمل کرده که ابهام‌هایی را درباره خودش به وجود آورده است‌. به همین دلیل، بسیار بعید است بتواند این ابهامات را رفع کند. پس بعید است نظام تصمیم به تایید صلاحیت احمدی‌نژاد بگیرد.

دبیر کل حزب ایران زمین در ادامه سخنانش گفت: اما این را نمی‌توان نادیده گرفت که این چهره، با وجود همه جنجال‌هایش از پتانسیل بالایی برخوردار است. این توضیح ما را به این نتیجه می‌رساند که با توجه به اقتضائات کشور، می‌توانیم حضور دوباره او را در عرصه مدیریتی بررسی کنیم. بالاخره کشور دچار بحران‌های متعددی است که نمی‌توانیم فقط دولت فعلی را مقصر بدانیم. با این حال وضعیت اقتصادی به شدت نابسامان است و فقر بیداد می‌کند. حتی به تعبیری دولت کنونی از علاج این واقعه عاجز است و امور از دستش در رفته است. رئوفیان همچنین تصریح کرد:‌ در چنین شرایطی برای اینکه بتوانیم به گزینه مناسبی برای گذر از بحران‌ها برسیم، باید هر گزینه ممکن را بررسی کنیم‌ که محمود احمدی‌نژاد هم می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

وی در ادامه افزود: وقتی مردم متوجه می‌شوند،‌ یکی از مقامات بلندپایه سابق دستگاه قضایی نزدیک به ۲۰ سال در سطح کلان سوءاستفاده کرده است، نسبت به آینده مملکت هراسان می‌شوند. پس ما در موقعیتی هستیم که برای انتخاب افراد، باید تسویه‌ حساب‌های سیاسی را کنار بگذاریم و یک تغییر و دگرگونی را در نظام مدیریتی به وجود بیارویم، بلکه بتوانیم بالاخره آرامش را به جامعه تزریق کنیم. رئوفیان در پایان صحبت‌هایش گفت:‌ لازم است کسی در انتخابات ۱۴۰۰ به پیروزی برسد که هم از جنس مردم باشد و هم نظام‌مند حرکت کند و مقید به حفظ اصول باشد و البته خودمحوری را کنار بگذارد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>