فروشگاه اینترنتی دیجیکالا

بحث هزینه ارسال و مدت زمان ارسال در فروشگاه های اینترنتی رو نباید به پای مزایا و یا معایب اون فروشگاه بنویسیم. به این ترتیب که به افرادی این مزایا تعلق می گیره که زودتر، وارد این سایت خرید کالا شوند و بعد از این تایم قیمت ها به قیمت های قبل برگردانده میشه.

همون طور که می بینید در این قسمت فروشگاه اینترنتی خانمی، کاملااا دست شما رو باز گذاشته . یعنی اصن ما میایم یه کسب و کار آنلاین راه میندازیم که به مردم خدمت کنیم و خب حالا در کنارش یه کسب درآمدی هم بکنیم. تا حالا جایی ندیده بودم فروشگاه های اینترنتی رو بیان انقدر دقیق و حساب شده و با جزئیات بالا مورد نقد و بررسی قرار بدن. همچنین اگه تا 7 روز از کالای مورد نظر، رضایت نداشتین بدون هیچ مشکلی میشه محصول رو پس داد.البته به شرطها و شروطها…

باید اینم در نظر گرفت که عکس ها بدون افکت رنگی با وضوح بالا و بهینه فروشگاه اینترنتی لباس ارزان شده بارگذاری بشن. اما در صورتی که قصد تعویض کالایی از این فروشگاهی اینترنتی رو دارین و از کالاهای بدون تخفیف هم خرید کردین ،هزینه بازگشت کاملا به عهده خانومی خواهد بود. این یعنی اگر در هر شهرستانی که هستین، نگران مسیر دور، شکستگی و ایراد در محصول نباشید .

این فروشگاه مثل یک ویترین پر زرق و برق است که با انواع و اقسام محصولاتی نظیر گوشی موبایل سامسونگ ، ساعت هوشمند اپل ، تلویزیون سامسونگ ، لپ تاپ و الترابوک ایسوس ، گوشی موبایل هواوی و همچنین محصولاتی که هر فرد در زندگی شخصی، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا میکند، چیده شده است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی 140 لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر