عرصه های کوچکتر، تکنولوژی بیشتر، سبزتر

[ad_1]

طرفداران تنسی تایتان و لس آنجلس رامز قبل از بازی فوتبال NFL در استادیوم SoFi در یکشنبه، 7 نوامبر 2021، در اینگلوود، کالیفرنیا.

مارسیو خوزه سانچز AP

بوفالو بیلز به دنبال یک استادیوم جدید 1.3 میلیارد دلاری لیگ ملی فوتبال است. خرس‌های شیکاگو ۱۹۷ میلیون دلار خرج می‌کنند تا زمینی را که در نهایت می‌تواند خانه جدید آن‌ها باشد، به دست آورند.

FedEx Field در حال فروپاشی است و تیم فوتبال واشنگتن در حال لابی کردن برای یک استادیوم جدید در ویرجینیا است. چندین تیم لیگ برتر بیسبال، از جمله کانزاس سیتی رویالز، آکلند اتلتیک و مسابقه تامپا بی، به دنبال پارک های جدید هستند.

انجمن ملی بسکتبال لس آنجلس کلیپرز در حال حاضر ساخت زمین 1.2 میلیارد دلاری خود را آغاز کرده است. فیلادلفیا ۷۶رز در حال ماهیگیری هستند، دالاس ماوریکس ممکن است در کمین باشد. و سپس لیگ ملی هاکی با کایوت های فونیکس است.

این تیم ها به دنبال پیشرفت در زمین هستند و می توانند تا سال 2030 بیش از 10 میلیارد دلار در توسعه سرمایه گذاری کنند. لیگ های بزرگ ورزشی آمریکا قبلاً درآمد خود را از رسانه ملی تأمین کرده اند، بنابراین اکنون تیم ها می خواهند درآمد خود را در زمینه های دیگر افزایش دهند. عرصه های جدید و بازسازی شده یکی از راه هایی است که می توانند.

باشگاه‌های ورزشی می‌توانند حقوق نام‌گذاری سودآور و قراردادهای حمایت مالی را با ساختمان‌های جدید جذب کنند. همچنین یک بازی املاک و مستغلات بالقوه وجود دارد، با فرنچایزهایی از جمله Atlanta Braves و Milwaukee Bucks که از ساختمان های جدید خود به عنوان لنگر برای پروژه های عظیم املاک و مستغلات استفاده می کنند. این توسعه به تولید پول بیشتر برای تیم ها کمک می کند.

با این حال، بحث در مورد اینکه چه کسی باید پروژه های ورزشی را تامین کند و چه چیزی در یک محیط پس از همه گیری متفاوت خواهد بود، وجود دارد.

CNBC با مدیران در مورد چشم انداز استادیوم ورزشی و عرصه و آنچه در آینده است صحبت کرد.

نمای هوایی میدان MSG 1.66 میلیارد دلاری در ونیزی را نشان می دهد، جایی که ساخت و ساز به دلیل همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) در 21 می 2020 در لاس وگاس، نوادا متوقف شد.

اتان میلر گتی ایماژ

رستوران های کوچکتر، تجربیات بیشتر

طی 20 سال گذشته، تیم ها با اضافه کردن سوئیت های بزرگتر، کلوپ ها و ورودی های مشترک، درآمد خود را به حداکثر رسانده اند. با این حال، همه گیری مداوم کووید در حال تغییر این طرز فکر است.

بیل مولوییل، رئیس گروه ورزش و سرگرمی بانک ایالات متحده، به بودجه 5 میلیارد دلاری لس آنجلس Rams SoFi کمک کرد. او موارد دیگری را تکرار کرد که مکان‌های کوچک‌تری در افق برای نسل بعدی استادیوم‌ها و میدان‌ها فراهم می‌کنند.

مولویهیل گفت که باشگاه‌های بیشتری برای تماشاگران عرصه و بینندگان تلویزیونی برنامه‌ریزی می‌کنند. او گفت: «ایده این است که تجربه‌های منحصربه‌فردی از طرفداران داشته باشید، نه اینکه تعداد کل افراد در ساختمان خود را افزایش دهید.

راب تیلیس از شرکت سرمایه گذاری Inner Circle Sports افزود: “من فکر می کنم که صحبت ها و روند به طور کلی در مورد ظرفیت کمتر در زمین ها است.” استادیوم های بزرگتر NFL ظرفیت زیادی را حفظ خواهند کرد.

برای بهبود ارزش شرکت در بازی ها، ممکن است متوجه شوید که تیم مورد علاقه شما از تجربه نشستن مانند سوئیت های سطح NFL استفاده می کند. تگزاس رنجرز گزینه های صندلی جدیدی را برای Globe Life Field – بازی 1.2 میلیارد دلاری خود در نظر گرفته است. شامل آپارتمان روی زمین و دو تخت آفتابگیر در سطح زمین در خط پایه اول و سوم است.

CNBC در آگوست گذشته از پارک جدید رنجرز بازدید کرد.

سوئیت‌های زمینی کاملاً زیبا بودند و نشستن در سالن‌ها احساس تماشای یک بازی بیسبال را در یک بار ورزشی محلی با زمین بازی واقعی در آن نزدیکی داشت.

دن بارت، رئیس CAA Icon، بخش برنامه‌ریزی ورزشگاه و ورزشگاه CAA گفت: «این ساختمان‌های جدید بیشتر بر ارائه انواع طرح‌های صندلی درجه یک برای برآورده کردن نیازهای بازار متمرکز هستند.

جان لدکی، مالک جزیره نیویورک که در نوامبر 2021 سالن UBS Arena را افتتاح کرد، گفت: “ما در حال رقابت با تلویزیون 80 اینچی در اتاق نشیمن شما هستیم.”

“همه این عرصه های جدید باید به طرفداران دلیلی برای بلند شدن بدهند – به ماشین خود بروید و به رویداد بیایید. لدکی افزود: اگر تجربه درجه یک نداشته باشیم، آنها بازی را در خانه تماشا می کنند.

برای ترسیم تصویری از تجربیات آینده، مولوییل به پروژه ای از مدیسون اسکوئر گاردن و مالک نیویورک نیکس جیمز دولان در لاس وگاس اشاره کرد. MSG Sphere، یک مکان سرگرمی 1.8 میلیارد دلاری، شامل فناوری است که به بینندگان اجازه می‌دهد کنسرت‌ها را به زبان‌های مختلف بشنوند و سیستم لمسی مادون‌صوتی کف لرزان.

مولویهیل گفت: “من فکر می کنم برخی از ایده هایی که او درباره آن صحبت می کند، اینکه چگونه یک کنسرت را به شیوه ای متفاوت تماشا کنیم، می تواند به فضای ورزشی منتقل شود.” اگر این فناوری روان و کارآمد باشد، می توان آن را به جای دیگری منتقل کرد.»

تصویری از سالن پیمان اقلیمی

منبع: آمازون

پایداری، تکنولوژی catch-and-go

UBS Arena در طول بیماری همه گیر ساخته شد که منجر به تاخیر شد. اما شرکت توسعه Oak View Group از پس این چالش برآمده و ۲ میلیون دلار در سیستم‌های معاشقه میکروبی سرمایه‌گذاری کرده است، چیزی که تیم‌های بیشتری نصب آن را در نظر خواهند گرفت.

یکی دیگر از پروژه های Oak View برای سال 2021، Climate Pledge Arena در سیاتل است، جایی که او کراکن از NHL را بازی می کند. مدیران خانه جدید کراکن را تحسین کردند و خاطرنشان کردند که کربن خنثی است و انرژی آن از خورشید و برق تامین می شود.

تیم لیوکه، مدیرعامل Oak View گفت: تقریباً هر عرصه ای در آینده سعی می کند کربن خنثی باشد. “من فکر می کنم شما تعهد بیشتری به بهداشت خواهید دید.”

این عرصه همچنین از فناوری گرفتن و جابجایی آمازون استفاده می‌کند که به مشتریان امکان می‌دهد بدون نیاز به چک کردن با صندوق پول، کالاها را به صورت خودکار پرداخت کنند. (آمازون این فناوری را در برخی از فروشگاه های رفاهی و مواد غذایی خود معرفی کرده است.)

بارت از CAA Icon – که Climate Pledge و مرکز تعقیب جنگجویان گلدن استیت را در سانفرانسیسکو اداره می کند – معتقد است که فناوری تشخیص چهره، امتیازات خودکار و روباتیک نیز گسترش خواهند یافت.

«تعهد آب و هوا و [Chase Center] او گفت که از نظر فناوری، مشارکت طرفداران و تجربه طرفداران، سطح بالایی را تعیین کرده اند.» این تا زمانی است که ساختمان کلیپرز آنلاین شود. مطمئنم با توجه به گذشته بالمر، او این کار را خواهد کرد [Intuit Dome] الگویی برای آینده باشد.»

داخل سالن جدید LA Clippers

منبع: LA Clippers

Intuit Dome دارای داشبورد ویدیویی Halo دو طرفه با 44000 فوت مربع چراغ های LED است و از فناوری خروج تخفیف استفاده می کند.

تیلیس می‌گوید: «پنج تا ده سال دیگر، زمانی که بالمر آماده شود، برخی از ساختمان‌های قدیمی‌تر بسیار قدیمی به نظر می‌رسند». آنها شبیه دایناسورها خواهند بود و فرصت های درآمدزایی اضافی نخواهند داشت.

اما چه کسی قبض را پرداخت می کند؟

از پیشرفت های تکنولوژیک که بگذریم، هنوز بحث هایی در مورد اینکه چه کسی باید بودجه مکان های ورزشی را تامین کند وجود دارد.

در سال 2016، موسسه بروکینگز مقاله ای علیه استفاده از دلارهای عمومی برای تأمین مالی استادیوم ها منتشر کرد. این گزارش تخمین می‌زند که بین سال‌های 2000 تا 2014، بیش از 3 میلیارد دلار از درآمد مالیاتی ناشی از اوراق مشارکت شهرداری معاف از مالیات که برای تأمین مالی امکانات ورزشی حرفه‌ای استفاده می‌شود، از دست رفته است.

Leiweke که با پول خصوصی مردم جزیره را برای ساختن UBS Arena تحت فشار قرار می دهد، موافق است که بهتر است از بودجه عمومی اجتناب شود.

لیوکه گفت: «شهرداری ها و ایالت ها باید پول خود را صرف مدارس، آموزش، حمل و نقل و ایمنی زندگی کنند. «به همین دلیل است [privately] تامین مالی این ساختمان‌ها و مدیریت این تیم‌ها برای یافتن جریان‌های درآمدی جدید در آینده.

در بیشتر موارد، تیم‌ها زمانی که دلارهای عمومی می‌خواهند دارای اهرمی هستند و گاهی تهدید می‌کنند که در صورت دریافت نکردن پول، محل خود را تغییر خواهند داد. این می تواند به اقتصاد محلی آسیب برساند. اما پس از اینکه سنت لوئیس در سال 2016 از رامز به دلیل جدایی شکایت کرد – برای یک معامله 700 میلیون دلاری – احتمالاً تیم ها قبل از حرکت دو بار فکر می کنند.

مالک بوفالو بیلز تری پگولا.

برت کارلسن گتی ایماژ

بنابراین، در غرب نیویورک، مالک NFL، Buffalo Bills Pegula Sports and Entertainment انتظار می رود که هزینه یک مکان جدید را با ایالت تقسیم کند.

شرکت مهندسی AECOM گزارشی را منتشر کرده است که در آن هزینه 1.35 میلیارد دلار برای یک مکان جدید در نزدیکی استادیوم های مارک موجود و حداقل 300 میلیون دلار بیشتر برای یک استادیوم در مرکز شهر پیش بینی شده است. اجاره بیلز در هایمارک در جولای 2023 به پایان می رسد و هدف تیم این است که تا سال 2027 در زمینه جدیدی با 60000 صندلی کار کند.

مولویچیل در پاسخ به این سوال که آیا نگرانی در مورد تورم می تواند بر تامین مالی صاحبان ورزش تاثیر بگذارد، گفت: “این تصمیمات بلندمدت، 20، 30 ساله برای مالکان، شهرها و ایالت ها هستند. افزایش 10 درصدی هزینه های ساخت و ساز تغییر قابل توجهی در این تصمیمات ایجاد نمی کند.

بارت پیش‌بینی می‌کند که تا 15 سال آینده تا 15 میلیارد دلار در تأسیسات ورزشی حرفه‌ای جدید سرمایه‌گذاری خواهد شد. این برآورد در هنگام محاسبه پروژه های نوسازی به 20 میلیارد دلار افزایش می یابد. بارت و مولویچیل هر دو پیش‌بینی می‌کنند که تیم‌های بیشتری نسبت به شروع تیم‌های جدید تجدید ساختار خواهند کرد.

جکسونویل جگوارز و گرین بی پکرز از جمله تیم های NFL هستند که می خواهند بازسازی کنند. در مورد Packers، آنها با انتشار 90 میلیون دلار سهام عمومی برای کمک به تأمین مالی یک پروژه بازسازی 250 میلیون دلاری در Lambeau Field، پول جمع آوری کردند.

بارت، با اضافه کردن امتیازات لیگ برتر فوتبال، از جمله قهرمانان NYCFC، در میان تیم هایی که در کمین استادیوم های جدید هستند، گفت: “در 10 تا 15 سال آینده شاهد سرمایه گذاری قابل توجهی خواهید بود.”

فین تک و کریپتو می خواهند خرج کنند

اگر باشگاه ها بودجه خصوصی ترتیب دهند، که معمولاً انجام می دهند، انتظار درآمد بیشتری دارند.

کلیپرز نزدیک به 1 میلیارد دلار قرارداد نامگذاری و مشارکت برای Intuit Dome منعقد کرده است که قرار است در سال 2024 افتتاح شود. پل دانفورث، رئیس CAA Sports، گفت که شرکت‌های فین‌تک و کریپتو به ویژه مشتاق هستند که برای ورزش پول خرج کنند. نام تجاری آنها در عصر دیجیتال

دانفورث هشدار داد که بازارهایی مانند بوفالو نباید انتظار معاملات بزرگی مانند تیم های لس آنجلس را داشته باشند، “اما این هنوز یک فرصت عالی برای یک برند در شمال ایالت نیویورک و NFL است.”

دانفورث گفت: «در گذشته، آنها توان خرید حق نامگذاری را نداشتند. اما برخی از این مشاغل با چنان سرعتی در حال رشد هستند که توانایی آنها را برای مشارکت در این گفتگوها تسریع می کند. و این فرصت ها اغلب به وجود نمی آیند. به همین دلیل است که برندها می خواهند با آنها مرتبط شوند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişonwin girişturkmmoMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmafethiye escort