طرفداران کریپتوکارنسی و NFT روی یک بازار خوب شرط بندی می کنند

[ad_1]

نیویورک، شهر نیویورک – 29 ژوئن: سر تیم برنرز لی کد منبع شبکه جهانی وب را که در 29 ژوئن 2021 در ساتبیز در شهر نیویورک به صورت رایگان به عنوان NFT در دسترس جهانیان قرار گرفت، به حراج گذاشت. این حراج 5.4 میلیون دلار جمع آوری کرد که برنرز لی گفت این مبلغ به امور خیریه اهدا خواهد شد.

نوام گالا سرگرمی گتی ایماژ گتی ایماژ

این سه‌شنبه نیکوکاری در حال تحول فنی است. NFT، که به‌خاطر پیشبرد صنایع هنری و سرگرمی شناخته می‌شود، در کمک‌های خیریه نیز نوآوری می‌کند، و برخی از بزرگ‌ترین گاوها و اولین حامیان جامعه رمزنگاری در حال مشارکت هستند.

جمینی، یک شرکت ارز دیجیتال که توسط میلیاردرهای بیت کوین، کامرون و تایلر وینکلووس تأسیس شده است، در ماه فوریه از ویژگی Return with Crypto رونمایی کرد و به دارندگان کیف پول جمینی این فرصت را داد تا به بیش از 300 سازمان غیرانتفاعی کمک مالی کنند، با حسن نیت از یک پلتفرم سه ساله به نام The Giving. مسدود کردن. Giving Block بسته فناوری را برای اتصال جامعه کریپتو با جامعه بشردوستانه ارائه می دهد، به این معنی که دارندگان کیف پول Gemini، کاربران FTX و سایر شرکای The Giving Block می توانند هر یک از ده ها ارز دیجیتال را مستقیماً به یک سازمان غیرانتفاعی خود اهدا کنند. انتخاب

Giving Block با شراکت با ده ها پلتفرم و صرافی و صدها موسسه خیریه به یکی از ستون های خیریه کریپتو تبدیل شده است. و به همان اندازه که مدرن هستند، پیامدهای لجستیکی و مالیاتی کمک‌های ارز دیجیتال چندان متفاوت از کمک‌های سهام نیست.

اهدای ارز دیجیتال جدید نیست. یونایتد وی یکی از اولین و بزرگترین مؤسسات غیرانتفاعی بود که در سال 2014 کمک های مالی بیت کوین را پذیرفت. ادوین گوتیه، معاون نوآوری در United Way، به CNBC گفت که در آن زمان، ما شاهد یک جامعه رو به رشد و پر رونق از مردم بودیم که پرشور و پرشور بودند. پایگاه در حال رشد ثروت.”

اهدای NFT

امروزه گوتیه رشد مشابهی با NFT دارد.

جک دورسی اولین توییت خود را به عنوان NFT فروخت و درآمد حاصل از آن را در اوایل سال جاری به خیریه اهدا کرد و NFT Haines Bottom خود CNBC تنها چند ماه بعد در حراجی به قیمت بیش از 61000 دلار فروخته شد. Winklevii همچنین در مدل NFT برای بشردوستی نخوابید. به مناسبت سیزدهمین سالگرد انتشار کتاب سفید بیت کوین، جمینی بیش از 100 عبارت از یک کاغذ را بر روی بیلبورد سابق CNN در حلقه کلمبوس در شهر نیویورک به نمایش گذاشت. هر عبارت به عنوان NFT به Nifty Gateway متعلق به Gemini فروخته شد و تمام عواید آن اهدا شد.

اگر اهدای یک ارز دیجیتال شبیه به اهدای سهام است، پاتریک مک لارن، مدیرعامل Nifty Gateway می‌گوید که اهدای NFT مشابه اهدای کالاهای فیزیکی است، مانند یک اثر هنری سنتی یا اقلام کلکسیونی با ارزش مشابه. و مک لارن می گوید که در DNA جامعه رمزنگاری وجود دارد. به یاد می‌آورم زمانی که صنعت بلاک چین به تازگی به یک صنعت تبدیل می‌شد و همه چیز بسیار بسیار سریع اتفاق می‌افتاد، همیشه برایم جالب بود که چه تعداد از مردم می‌خواهند پس بدهند.»

بیل تای، سرمایه‌دار مخاطره‌آمیز و خوش‌بین دیرینه ارزهای دیجیتال، پتانسیل خیریه را در NFT در اوایل دید. او اولین سرمایه‌گذار در زوم و یکی از حامیان اولیه توییتر و توییت دک بود، اما از DapperLabs، شرکت پشتیبان NBA TopShot و CryptoKitties نیز پشتیبانی می‌کرد. در سال 2018، او چیزی را سفارش داد که در نهایت به اولین NFT برای خیریه تبدیل شد: Honu Kitty، بخشی از آن گربه، تا حدی یک لاک پشت، که 25000 دلار برای محافظت از دریا داد. اکنون سه سال بعد، تای Metagood را ایجاد کرد، یک بازار NFT که امکان کمک‌های مالی را برای هر افت NFT فراهم می‌کند. سرمایه گذاران فراخوب عبارتند از: اوون ویلسون. فرزندان ریچارد برانسون هالی و سام برانسون. چارلی لی، مخترع لایت کوین؛ و وودی هارلسون

Metagood یکی از بسیاری از پروژه های NFT اجتماعی است که امسال راه اندازی می شود. بایننس مجموعه NFT for Good را در تابستان به نفع خیریه های کودکان راه اندازی کرد. OpenSea میزبان سازمان های خیریه است و DoinGud، یک بازار NFT با شرط کمک مالی برای هر فروش، روز سه شنبه برای عموم راه اندازی شد.

فرصت خیریه در کریپتو و NFT بدون فرصت مرتبط برای پلتفرم های جدید برای کسب درآمد اتفاق نمی افتد. در حالی که بسیاری از کریپتوها بر جامعه به عنوان ویژگی بارز صنعت تاکید می کنند، استفاده بیشتر از کریپتو به معنای بازار بزرگتر به عنوان یک کل است. تای گفت: “هر بار که یک جامعه مورد علاقه دارید، توانایی ایجاد تجارت و ارز را دارید.”

خیریه ها چگونه به بلاک چین نگاه می کنند

درخواست برای کمک های مالی NFT به خیریه ها و اهداکنندگان کمتر به تازگی بلاک چین و بیشتر در تأثیر طولانی مدت آن است. حق امتیاز، که مانند استیو آئوکی، پادشاهان لئون و گری واینرچوک را به اکوسیستم NFT جذب کرده است، همچنین سازمان‌های غیرانتفاعی را جذب می‌کند که بازارهای ثانویه و ثالث NFT را فرصتی برای کمک‌های مالی برای همیشه می‌دانند.

DoinGud که بر روی بلاک چین Polygon ساخته شده است، به هنرمندان این امکان را می دهد تا تعیین کنند که چه مقدار از درآمد توکن به امور خیریه می رسد و همچنین کدام موسسه خیریه از فروش سود می برد. در حال حاضر، این پلتفرم اجازه توزیع حداقل 5 درصد در بازار اولیه را می دهد و کمک های مالی حاصل از فروش در بازار ثانویه در قرارداد هوشمند فردی هر NFT تعیین می شود. کایل گوردون، یکی از بنیانگذاران و متصدی آن، می گوید که به طور پیش فرض، 2.5 درصد کمک مالی به بازار پس از فروش است.

از آنجایی که NFT، مانند هنر سنتی و کلکسیون‌ها، در طول زمان ارزش انباشته می‌کند، گوتیه می‌گوید پتانسیل این مدل اهدایی جدید تا حدی دلیل موافقت سازمان غیرانتفاعی برای همکاری با DoinGud است. وی گفت: ما این فرصت را خواهیم داشت که بخشی از فروش را در بازار ثانویه داشته باشیم.

با افزایش ارزش NFT اصلی، کمک مالی افزایش می‌یابد و سازمان غیرانتفاعی که ابتدا توسط سازنده انتخاب می‌شود، برای همیشه از هر تراکنش سود می‌برد. مزایا البته پولی است، اما فرهنگی است. با هر معامله، سازمان غیر انتفاعی ارتباط خود را دوباره افزایش می دهد. گوتیه گفت: «این یک مدل اهدایی پایدار است.

برای هنرمندان، سود NFT معمولاً با هزینه‌ها و تراکنش‌های بدنام گاز کاهش می‌یابد، و اهدای برخی از درآمدها ممکن است برای سازندگان جدیدتر امکان‌پذیر به نظر نرسد. برای مبارزه با این موضوع، DoinGud در عوض هزینه‌های گاز و حفاری را برای کلکسیونرها تعیین می‌کند و به سازندگان فرصت می‌دهد تا ۹۵ درصد از درآمد فروش خود را حفظ کنند.

با این حال، مانند همه چیز در مورد ارز دیجیتال، این ارز هنوز در مراحل ابتدایی خود است. اگرچه United Way هفت سال است که ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرد، اما ارزهای دیجیتال هنوز مقدار بسیار کمی از 4.8 میلیارد دلار جمع آوری سالانه آن را تشکیل می دهند – گوتیر کمتر از 1٪ تخمین می زند. NFT به خوبی می تواند به افزایش این تعداد کمک کند، اما سازمان های غیرانتفاعی در حال حاضر پیامدهای دیگری را برای پرتفوی شرکت خود در نظر می گیرند. گوتیه گفت: «آیا ارزهای دیجیتال را در موجودی خود نگه می داریم؟

Giving Block نسخه مخصوص به خود را از Giving Tuesday: NFTuesday منتشر کرده است که برای 7 دسامبر برنامه ریزی شده است، در رابطه با مناقصه Sotheby’s برای Sostento، یک سازمان غیرانتفاعی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. این دو رویداد آینده را به عنوان “بزرگترین حراج خیریه NFT تا کنون” تبلیغ می کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر