صنعت تجارت با کنفرانس‌ها در حال پیشرفت است و سعی می‌کند تا وضعیت عادی را پیش ببرد


بازدیدکنندگان وارد نمایشگاه NRF 2020 Vision: Retail’s Big Show می شوند که در نیویورک، ایالات متحده، در 12 ژانویه 2020 برگزار می شود.

وانگ یانگ | آژانس شین هوا گتی ایماژ

مت شای، رئیس فدراسیون ملی خرده فروشی روز دوشنبه گفت: “نمایش بزرگ ادامه خواهد داشت.”

و در روز جمعه، حتی با کناره گیری بیشتر سخنرانان و شرکت کنندگان از کنفرانس، این همچنان برنامه گروه تجاری است.

فدراسیون ملی خرده فروشی این هفته نشست سالانه خود را در نیویورک آغاز خواهد کرد. این یکی از بسیاری از کنفرانس ها و نمایشگاه های تجاری سالانه است که سال جدید را هر ژانویه آغاز می کند. اما از آنجایی که omicron موارد کووید را به ارتفاعات جدیدی سوق داد، برنامه ریزی کنفرانس پیچیده شد و صنایع را بر آن داشت تا گفتگوهای دشواری را انجام دهند.

کنفرانس سلامت جی پی مورگان – که متخصصان پزشکی، شرکت های بزرگ داروسازی و استارت آپ های مراقبت های بهداشتی را گرد هم می آورد – تصمیم گرفت رویداد سالانه خود را در این هفته در عمل برگزار کند. نمایشگاه CES 2022، نمایشگاهی که توسط انجمن فناوری مصرف کننده سازماندهی شده بود، با برگزاری رویداد خود در هفته گذشته، البته با جمعیت کمتر، ادامه یافت. و صنعت فیلم اعلام کرده است که به برنامه ریزی برای میزبانی جشنواره بین المللی فیلم برلین در ماه فوریه ادامه خواهد داد، در حالی که جشنواره فیلم ساندنس که قرار است اواخر این ماه برگزار شود، مجازی شده است.

راه حل ها در برخی موارد نمادین هستند و چالش های تجارت را منعکس می کنند، در حالی که شرکت ها سعی می کنند مصرف کنندگان را تشویق کنند تا عادی تر باشند. خواربارفروشی‌ها و داروخانه‌ها درهای خود را باز نگه داشتند و فروشگاه‌ها در طول موج‌های قبلی همه‌گیری پرسنل بودند. سینماها در تلاش برای جذب مخاطب هستند زیرا برخی از مردم مشتاق نشستن در کنار غریبه ها شده اند.

NRF در روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «از آنجایی که ما از همه‌گیری فراتر می‌رویم و به آندمیک می‌رویم، کنوانسیون امسال گامی رو به جلو در این محیط جدید است. کمی گیج کننده خواهد بود، اما یک قدم رو به جلو است.

فرصت های کمتری برای مردم برای برداشتن ماسک، نوشیدن و برقراری ارتباط مانند کنفرانس های گذشته وجود خواهد داشت. NRF اخیراً تصمیم گرفت دو رویداد اصلی خود – یک جشن جوایز و یک شام صمیمی تر که توسط بنیاد NRF برگزار می شود – را به اواسط آوریل به تعویق بیندازد. این بنیاد در 6 ژانویه یادداشت های شخصی را برای مدیران عامل و برندگان جوایز ارسال کرد و تغییر را اعلام کرد. او همچنین یک برنامه دانشجویی را که مصادف با بیگ شو بود و معمولاً حدود 800 دانشجو را به کالج آموزش و شبکه سازی جذب کرد، به مدت نامحدود به تعویق انداخت.

NRF اقدامات امنیتی را افزایش داده است. او قصد دارد همراه با نیاز به ماسک و اثبات واکسیناسیون، ماسک‌های N95 و کیت‌های تست کووید را در خانه توزیع کند.

به همین ترتیب، جشنواره فیلم برلین گفت که رویداد آن محدودیت های سخت تری خواهد داشت و مهمانی نخواهد داشت.

کاهش حضور

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز، ایالات متحده در هفته گذشته به‌طور میانگین روزانه نزدیک به 800000 مورد ابتلا را گزارش کرده است که بیش از سه برابر بیشتر از سطح مشاهده شده در زمستان گذشته در رکورد قبلی بود. در حالی که موارد Omicron ممکن است خفیف تر از سویه های قبلی ویروس باشد، بستری شدن در بیمارستان نیز به ویژه در دو هفته اخیر در حال افزایش است.

در مقابل این پس زمینه، حضور مورد انتظار در نمایشگاه بزرگ NRF کاهش یافت. Shay از NRF در پستی در لینکدین در روز دوشنبه گفت که نمایش ادامه خواهد داشت. وی گفت: انتظار می رود این کنفرانس تا 20000 بازدید کننده و 750 غرفه دار جذب کند. حدود 40000 نفر در این نمایشگاه بزرگ در سال 2019 شرکت کردند.

با این حال، دو روز بعد، سخنگوی NRF گفت 15000 شرکت کننده تایید شده وجود دارد.

تقریباً هر روز تغییراتی در برنامه کنفرانس ایجاد می کند. شرکت Honest جسیکا آلبا جمعه گذشته تایید کرد که موسس و مدیرعامل این شرکت کنار گذاشته شده است. مارک متریک، مدیرعامل ساکس اوایل این هفته استعفا داد. هر دو سخنران برای مرحله اصلی رویداد ارائه شدند.

تارگت روز جمعه گفت که برایان کورنل، مدیر عامل شرکت هنوز هم در حال برنامه ریزی برای حضور در این رویداد است. او باید یک سخنرانی کلیدی داشته باشد و جایزه Visionary را از گروه تجاری دریافت کند. با این حال، این شرکت گفت که سفر را برای سایر کارمندانی که قصد رفتن به آنجا را دارند کاهش داده است و به دنبال راه هایی برای مشارکت مجازی است.

جلسه با Tapestry، شرکت مادر Coach و Kate Spade، دیگر در دستور کار سه روزه نیست. در همین حال، مدیران شرکت های Old Navy، Stitch Fix، Lowe’s و Nordstrom تصمیم گرفته اند به کنفرانس سفر نکنند و در عوض جلسات خود را به صورت مجازی برگزار خواهند کرد.

انتظار می رود رهبران میسی، دبلیو دبلیو اینترنشنال (قبلاً Weight Watchers International)، ویکتوریا سیکرت، گروه برندهای معتبر و تحقیقات Coresight حضور داشته باشند.

تا کنون، NRF گزینه مجازی برای شرکت کنندگان یا سخنرانانی که برای حضور در صحنه اصلی در مرکز جاویتس تنظیم نشده اند، ارائه نکرده است.

ما فکر می کنیم اکنون زمان خوبی است تا به نوعی با هم باشیم. این زمان شروع عادی سازی است.

استفانی مارز

مشاور ارشد، فدراسیون ملی خرده فروشی

فیلیپ جکسون، یکی از بنیانگذاران Future Commerce، در توییتی در 6 ژانویه گفت که “نمایش بزرگ NRF بیشتر شبیه The No Show خواهد بود.”

از آنجایی که omicron بسیار مسری است، این نگرانی وجود دارد که رویدادی که هزاران بازدیدکننده را به خود جذب می کند، به یک رویداد فوق العاده گسترده تبدیل شود. بر اساس گزارش رویترز، پس از برگزاری نمایشگاه CES هفته گذشته در لاس وگاس، تست کرونای نزدیک به 70 شرکت کننده از جمله برخی از مدیران سامسونگ مثبت شد. مشخص نیست که آیا این شرکت کنندگان در طول نمایشگاه فناوری یا رویدادهای خارج از سایت مانند شام در یک رستوران به کووید مبتلا شده اند.

سایت نمایشگاه بزرگ NRF، Javits Center، اکنون تصور می‌شود که منشأ اولین مورد شناخته شده شیوع omicron در ایالات متحده باشد، پس از اینکه گروه‌هایی از موارد در میان تقریباً 53000 نفری که برای کنفرانس انیمه در ماه نوامبر در آنجا جمع شده بودند، پیدا شد.

“باز برای تجارت”

NRF کنفرانس را ادامه می دهد، زیرا بسیاری از خرده فروشانی که حداقل دستمزد دریافت می کنند – یا نزدیک به آن – هر روز برای کار در مغازه ها و انبارها حاضر می شوند. از سوی دیگر، بسیاری از مدیران ارشد صنعت و کارمندان شرکت‌ها توانسته‌اند از آسایش و امنیت خانه کار کنند.

رئیس استفانی مارز گفت: “واقعیت این است که برای همه ما واقعاً مهم است که به خاطر داشته باشیم که کارکنان خرده فروشی ما در تمام این مدت کار کرده اند و از آنها خواسته ایم که سر کار بیایند و با مشتریان سروکار داشته باشند.” افسر اداری و مشاور ارشد NRF در مصاحبه ای در 5 ژانویه.

او گفت واکسن ها، ماسک ها و سایر اقدامات احتیاطی، هم برای کنفرانس و هم برای عملیات تجاری به طور کلی، بازی را تغییر داده است.

شرکت‌ها به تنهایی تصمیماتی را که می‌گیرند می‌گیرند و ما قطعاً آنها را به خاطر بازنشستگی افراد سرزنش نمی‌کنیم، اما معتقدیم که به عنوان یک انجمن صنفی که نماینده خرده‌فروشان است، باید از این واقعیت استفاده کنیم که می‌توانیم بگوییم که ما معتقدیم که اقتصاد می تواند و باید برای تجارت باز باشد.

مرز افزود: “ما فکر می کنیم اکنون زمان خوبی است تا به نوعی دوباره با هم باشیم.” “زمان شروع عادی سازی است.”

شای از NRF بر اهمیت حفظ تجارت با وجود همه‌گیری تاکید کرد.

شی در پستی در لینکدین گفت: ما از تمایل شهردار اریک آدامز برای باز نگه داشتن نیویورک دلگرم شدیم. “نظر بزرگ اعضا، غرفه داران، خرده فروشان، شرکا و شرکت کنندگان این است که ما باید نمایشگاه را ادامه دهیم… امسال نمایشگاه گامی رو به جلو است و ما معتقدیم ضروری و معنادار است.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر