شوک استیکرها می تواند رویکرد خرده فروشان به فروش را تغییر دهد

[ad_1]

خریدارانی که به پیشنهادات ویژه برای جمعه سیاه میسی در مومی، اوهایو، 27 نوامبر 2020 نگاه می کنند.

استیون زنر تصاویر SOPA لایت راکت | گتی ایماژ

کیت فیتزجرالد در این فصل تعطیلات تلاش زیادی کرده است تا مطمئن شود که هدیه عالی را دریافت می کند.

فیتزجرالد، یک آرایشگر 40 ساله، به دنبال نسخه ویژه لگو بود: مجموعه ای از نزدیک به 4000 قطعه که شبیه خانه کلاسیک کریسمس تنها در خانه است – پر از تله موش و زیپ لاین تا یک خانه درختی در حیاط خلوت او می دانست که مجموعه 250 دلاری دوست پسرش را در شب آخر هانوکا خوشحال می کند.

اما وقتی به وب‌سایت لگو رسید، کیت تمام شد. هیچ مغازه ای در این نزدیکی وجود ندارد. او به خانواده و دوستانش در سراسر کشور روی آورد و از دوستی که در صف فروشگاهی در نیویورک ایستاده بود کمک گرفت، آن را برای او خرید و موافقت کرد که جعبه غول پیکر را به خانه اش در نزدیکی ریچموند، ویرجینیا بفرستد.

فیتزجرالد گفت: “تحویل، کمی بیشتر است، اما ارزشش را دارد.”

اشتهای زیاد مصرف کنندگان برای هزینه کردن و بحران زنجیره تامین جهانی در این فصل تعطیلات با آن مواجه است. برای خریداران، این امر پیدا کردن برخی از اسباب‌بازی‌ها، لباس‌ها و سایر اقلام مورد نظر را دشوار می‌کند، حتی زمانی که خرده‌فروشانی مانند Walmart و Target می‌گویند که کالاهای زیادی برای انتخاب در قفسه‌ها وجود خواهد داشت. همچنین قیمت‌ها را افزایش می‌دهد و سناریو را برای خریدارانی که قبلاً با یک معامله انگیزه داشتند، معکوس می‌کند.

به گفته Adobe Analytics که وب سایت های خرده فروشان را ردیابی می کند، مصرف کنندگان آمریکایی تخفیف های کمتری را در همه دسته های اصلی هدیه خواهند دید. به عنوان مثال، انتظار می‌رود که لوازم الکترونیکی در طول فصل تعطیلات به 22 درصد تخفیف در مقابل 27 درصد در سال 2020 برسد. تخفیف برای اسباب‌بازی‌ها در مقایسه با 19 درصد در سال گذشته به 16 درصد خواهد رسید. این شرکت پیش بینی می کند که لباس به جای 20 درصد در سال 2020 به 15 درصد خواهد رسید.

طبق گفته Adobe، خریداران همچنان بیشترین تخفیف‌ها را در تعطیلات کلیدی خرده‌فروشی، روز شکرگزاری، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری خواهند دید. با این حال، حتی این قیمت ها نیز چندان پایین نخواهد بود. به گفته ادوبی، به طور متوسط، تخمین زده می شود که خریداران در طول هفته سایبر 9 درصد بیشتر از یک سال گذشته پرداخت کنند.

“او خوشحال است که آنجا در قفسه است.”

با چنین تقاضای مصرف کننده بالا و موجودی کم برخی اقلام، برخی خرده فروشان برتری خود را ثابت کرده اند. پس از آن که خرده فروشان نتایج سه ماهه ای را گزارش کردند که از سهام قوی و کاهش اندک سود می برد، سهام میسیز و کولز افزایش یافت.

در تماس‌های درآمدی سه ماهه سوم، مدیران فروشگاه‌های بزرگ گفتند که می‌توانستند هزینه‌های تحویل بالاتر را بگذرانند و در هنگام فروش لباس، کفش و کالاهای خانگی، کاهش قیمت‌های عظیم را کاهش دهند. اقلام کمتری نیز در قفسه‌های فروشگاه‌های بزرگ جمع می‌شوند. این منجر به سود بیشتر می شود.

لوک واتیو، استاد بازاریابی در دانشکده بازرگانی مک‌دوناف در دانشگاه جورج‌تاون، گفت که خرده‌فروشان نباید در این تعطیلات به همین شکل به تخفیف‌ها روی بیاورند. در واقع، او گفت، خرده فروشان احمقانه خواهند بود. ترس از پیدا نکردن کالای مورد علاقه انگیزه کافی برای مردم است تا به فروشگاه یا وب سایت خرده فروش هجوم ببرند – و آنها را وادار به پرداخت بیشتر کند.

او گفت که خرده فروشان دیگر مجبور نیستند به همان روش فروش برای خریداران پیام ارسال کنند.

او گفت: «آنها به آنها می گویند ببین، اسباب بازی ای که می خواهید به فرزندتان بدهید ممکن است بعداً آنجا نباشد. “زود خرید کنید.” با تخفیف ها خسته نباشید شما خوش شانس هستید که او اکنون در قفسه است.”

بازآموزی خریداران

کتی توماس، رئیس مؤسسه مصرف‌کننده Kearney گفت: برای خرده‌فروشان، تغییر قیمت‌ها از کاهش شدید قیمت‌ها و برخورد با رقبا تنها از نظر قیمت می‌تواند فرصتی ایجاد کند. در کوتاه‌مدت، شرکت‌ها می‌توانند هزینه‌های مواد و تحویل را افزایش دهند و اقلام کمتری داشته باشند که علامت‌گذاری شده و برای عرضه به صندوق عقب اضافه می‌شوند.

او گفت که در درازمدت، این می‌تواند فرصتی برای آموزش مجدد خریداران آمریکایی که مدت‌ها درگیر معاملات هستند، فراهم کند.

او گفت: «دیگر کشورها مانند ما امتیاز نمی‌دهند. ما به مصرف‌کنندگان آمریکایی آموزش داده‌ایم که منتظر باشند تا همه چیز توافق شود.

این می تواند پیامدهای عمده ای برای حاشیه عملیاتی شرکت ها داشته باشد و می تواند سود را افزایش دهد.

او گفت که خرده فروشان می توانند آزمایش کنند و یاد بگیرند که چگونه قیمت گذاری مناسب یا به روش های دیگر برجسته شوند. به عنوان مثال، شرکت هایی که مستقیماً مشتریان را هدف قرار می دهند، مانند شرکت چمدان Away و خرده فروش پوشاک Everlane، به ندرت تخفیف می دهند و در عوض محصولات انحصاری یا خدمات مشتری خود را تبلیغ می کنند. برخی مانند اپل آنقدر طرفدار وفادار دارند که مردم ساعت ها در صف می ایستند تا کالایی را با قیمت کامل بخرند.

او می‌گوید: «من از ساده‌ترین دیدگاه مصرف‌کننده به این موضوع فکر می‌کنم، یعنی اگر همه منتظر خرید همه چیز در معامله هستند، پس قیمت مناسبی ندارید یا کیفیت شما به اندازه کافی خوب نیست.

جف جانت، مدیرعامل میسی در مصاحبه ای گفت که فروشگاه بزرگ رویکرد قیمت گذاری خود را آزمایش کرده است. بیاموزید که برای اقلام کالایی مانند یک تی شرت ساده یا یک جین جین “سقف قیمت” وجود دارد – اما نه تاپ مد روز.

سایر خرده فروشان نیز گفتند که خریداران کمتر حساس به قیمت را می بینند.

Tapestry که مالک Coach، Kate Spade و Stuart Weitzman است، متوجه شده است که مشتریان به احتمال زیاد برای کیف پول پرداخت می کنند، حتی زمانی که محصولات به قیمت تمام شده باشند. Joan Crevoazer، مدیر عامل این شرکت، گفت که سبک، نه فقط قیمت پایین، الهام بخش مشتریان برای خرید است.

او در مصاحبه ای گفت: «ما مقاومت کمی در قیمت را می بینیم. “و می دانید، من فکر می کنم این سیگنالی است که مارک های ما قدرت قیمتی دارند.”

به گفته کریس مالکوسکی، مدیر اجرایی راه‌حل‌های خانگی این شرکت، و نیول برندز، مالک برندهای خانگی مانند Calphalon، گفت که مصرف‌کنندگان نسخه‌های ممتاز ظروف آشپزی و حتی ذخیره‌سازی مواد غذایی را خریداری می‌کنند.

با این حال، سؤال این است که آیا این تمایل به خرج کردن، تغییری کوتاه‌مدت در تفکر مصرف‌کننده است – یا تغییری پایدار در افرادی که کالاهای مورد نظر خود را با توجه کمتر به قیمت خریداری می‌کنند.

Walmart و Target به سمت دیگری چرخیدند و قول دادند که قیمت را حفظ کنند و بر ارزش آن در یک محیط تورمی تأکید کنند.

طبق اعلام فدراسیون ملی خرده فروشی، انتظار می رود فروش تعطیلات به رکورد بین 843.4 میلیارد تا 859 میلیارد دلار برسد که افزایش 8.5٪ تا 10.5٪ است.

توماس گفت که اگر فروش تعطیلات آن انتظارات را برآورده کند یا از آن فراتر رود – حتی در زمانی که تورم بیش از 30 سال به اوج خود رسیده است – خرده فروشان ممکن است احساس کنند که در آینده قیمت ها را بالاتر نگه دارند.

فیتزجرالد، که کیت لگو را خرید، گفت که در ماه های اخیر چالش های زنجیره تامین را دیده است. در آرایشگاه او مقداری رنگ مو، شامپو و موارد دیگر را دیر سفارش می دهند. او اخیراً در حالی که خود را برای پذیرایی از مهمان در خارج از شهر آماده می کرد، برای پیدا کردن پرده دوش در فروشگاه تلاش کرده بود.

او گفت که از پیدا کردن کیت Lego Same Home هیجان‌زده است و نمی‌تواند صبر کند تا آن را به دوست پسرش ویل بدهد. این اولین فصل تعطیلات آنها با هم است – و امسال آنها قصد دارند نامزد کنند. او گفت که این باعث شد قیمت بالا باشد و مشکل ارسال کیت برای یکی از دوستانش در ویرجینیا ارزشش را داشت.

او گفت: «من مقدمات را فراهم کردم تا به او بگویم که متوجه نمی شود. بنابراین من فکر می کنم او واقعا شگفت زده خواهد شد. فکر نمی‌کنم همیشه بتوانم او را آنقدر سورپرایز کنم، اما ما امسال نامزد کردیم و این اولین فصل تعطیلات بزرگ ما با هم است، بنابراین می‌خواستم مطمئن شوم که تعطیلات فراموش‌نشدنی از ابتدا تا انتها خواهد بود. “

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر