زعفرانیه کرج را که دیگر همه می شناسند و خرید ویلا در شهرک زعفرانیه به دلیل دارا بودن ویلا های لوکس و مهندسی ساز بسیار برای افراد علاقه مند به ویلاهای لاکچری مناسب است.

زعفرانیه کرج دارای ویلا های لاکچری مهندسی ساز است و تمامی ویلاهای این منطقه دارای سند تک برگ اند و بهتر است خیالتان را از این بابت راحت کنیم و همچنین امنیت در این منطقه در اولویت قرار دارد.

شهرک زعفرانیه کرج

شهرک زعفرانیه در فاصله ای نزدیک به کردان قرار دارد و هر دو از مناطق ویلایی بکر در کرج محسوب می شوند که طرفداران خاص خود را دارند.

ممکن است به تازگی با این منطقه آشنایی پیدا کرده باشید و مکان دقیق آن را نشناسید. با شناخت محیط کلی می توانید حتی این منطقه را برای اوقات گردشگری خود انتخاب کنید. 

در واقع زعفرانیه جزئی از شهرستان ساوجبلاغ و از توابع استان البرز می باشد. بعد از شهر کرج در حد فاصل جاده کرج به هشتگرد، جاده سهیلیه و با فاصله بسیار نزدیک از تهران (حدود یک ساعت) قرار دارد.

شهرک زعفرانیه در هشتگرد کرج

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی وارد گوگل می شود و سرچ میکنید این عنوان برایتان باز شود و بگین که زعفرانیه در ساوجبلاغ کرج نیست و در هشتگرد قرار دارد.

اما باید در نظر داشته باشید که به علت نزدیکی این منطقه به هشتگرد کرج گاها با نام شهرک زعفرانیه هشتگرد کرج شناخته می شود.

پس کاملا درست است که شهرک زعفرانیه از توابع ساوجبلاغ کرج است.

سند تک برگ شهرک زعفرانیه 

برای خرید ویلا حتما به سند ویلا توجه کنید و سعی کنید ویلا هایی را مدنظر قرار دهید که همگی مهندسی ساز باشند تا دیگر نگرانی از این بابت نداشته باشید.

تمامی ویلاهای شهرک زعفرانیه کرج دارای سند تک برگی و محضری بوده و از این بابت مشتریان می توانند خیالی آسوده داشته باشند. 

بر این اساس خرید زمین در شهرک زعفرانیه راحت تر و با اطمینان بیشتری صورت می گیرد. علاوه بر آن مالک برای انتقال سند مشکلی نخواهد داشت.

خاک منطقه زعفرانیه کرج

نوع خاکی که قرار است بر روی آن سازه ای ساخته شود و یا زمینی برای کشاورزی مدنظر قرار گرفته شود  بسیار اهمیت دارد.

ممکن است برخی از افراد سعی داشته تا با خرید ویلا باغی را ایجاد کرده تا بتوانند علاوه بر کاشت و برداشت محصولات، فضایی دلنشین برای خود ایجاد کنند.

 این موضوع نیاز به خاکی حاصلخیز داشته در غیر این صورت نمی توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

در برخی موارد افراد سعی بر خرید زمین داشته تا براین اساس باغ مورد نظر خود را ساخته و از آن لذت ببرند. برای بسیاری از کاربران این نوع کسب و کاری محسوب شده که هم آرامش را برای آنها فراهم می کند و هم درآمد مورد نیاز را برای این افراد تامین می نماید.

اما خاک تنها برای حاصلخیزی نیست و باید در نظر داشت که استحکام خاک برای ساخت و ایجاد هر ملکی مهم است. از این رو در صورت ساخت ملک در منطقه از استحکام آن اطمینان خواهید داشت.

آب و هوای زعفرانیه کرج

برای خریداران ویلا این موضوع بسیار اهمیت دارد که در منطقه ای ویلا بگیرند که دارای آب و هوای مناسب باشد و همه ی فصول سال بتوانند حداکثر استفاده را از ویلای خود ببرند.

شهرک زعفرانیه کرج محیطی زیبا و سرسبز داشته و به علت وجود آب کافی در این منطقه درختان کهن و زیبایی در آن وجود دارد. 

علت زیبایی و سرسبزی منطقه زعفرانیه نزدیکی آن به ساوجبلاغ هشتگرد می باشد. از این جهت آب مورد نیاز برای کاشت هر نوع درختی در زعفرانیه وجود دارد.علاوه بر آن زعفرانیه کرج هوای چهار فصل داشته و در هر فصل زیبایی خاص خود را به نمایش خواهد گذاشت .

منبع:https://emelk.biz/villa/zaferanieh/