سایت دانلود سریال ایرانی

بسیاری از شما ممکن است نمی دانند که نام کامل سایت فیلم Yidio نام ویدیوی شما در اینترنت است. اگر من در مورد كتابخانه كامل مطالب موجود در Yidio صحبت كنم ، اين راهنماي تصويري آنلاين شامل بيش از 1 ميليون نمايش تلويزيون و فيلم است. کاربران می توانند در وب سایت ثبت نام کرده و فیلم ها را برای مشاهده بعدی به بخش فهرست اضافه کنند. این ویژگی برای حفظ مجموعه فیلم های مورد علاقه شما بسیار مفید است.

با حرکت به قسمت رایگان ، می توانید فیلتر رایگان را در بالا انتخاب کرده و تمامی مطالب را در یک مکان دسته بندی کنید. در سمت راست ، گزینه هایی برای مرتب کردن محتوا بر اساس محبوبیت ، تاریخ و ژانر وجود دارد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید فیلم های رایگان را با درجه بندی R ، PG-13 ، PG ، G ، NR و NC-17 مرتب کنید.

دانلود سریال امریکایی

  1. سایتهای تورنت قانونی

آخر اما قطعاً کمترین چیز نیست. ده ها وب سایت تورنت قانونی وجود دارد که فقط محتوای موجود در حوزه عمومی را به اشتراک می گذارند. برای بارگیری فیلم ها و تماشای آنها به صورت آفلاین می توانید به این سایت های تورنت امن مراجعه کنید.

در دسترس بودن: همه جا

همانطور که در ابتدا به مقاله پیوند داده شده بود ، می توانید از لیست بهترین برنامه های ما برای پخش فیلم های رایگان برای همه ما نیز دیدن کنید .