سالن عقد فضای باز روف گاردن در تهران – تشریفینو

ما در دفتر ازدواج و سالن عقدی متفاوت در تهرانپارس تنها به برگزاری یک مراسم ساده و پیشپاافتاده نمیاندیشیم. این مجموعه دارای سابقه طولانی در اجرای مراسمهای مختلف مانند عقد و عروسی است، بر این اساس با توجه به خدمات با کیفیتی که ارائه میدهند، توجه افراد زیادی را به خود جلب کردهاند. برای انجام عقد محضری لازم است، مقدماتی مانند مشاوره ازدواج، آزمایش ازدواج و در آخر یافتن دفتر ازدواج یا همان محضر عقد، را برای ثبت رسمی عقد و خواندن خطبه، طی کنید. همه اینها تنها یکبار در زندگی اتاق میافتدو این اتفاق خاطره انگیز نخواهد بود مگر اینکه در محیطی رابطهمان را رسمی و ثبت کنیم که با کادری مجرب صادقانه برای ارائه بهترین خدمات در روز عقدمان تمام تلاش خود را بکنند.

سالن عقدی مجهز بهتمامی امکانات لازم برای ثبت خاطرهانگیزترین روز زندگی زوجین. ما آن را برایتان دلسوزانه همراه با خلاقیت و با بهترین امکانات و کمترین هزینه اجرا میکنیم. برخلاف تصور عمومی که ازدواج موقت را امری زشت میپندارد، این ازدواج، ازدواجی قانونی و شرعی میباشد که قواعد مربوط به آن در اسلام و همچنین قانون مدنی ایران بیان گردیده است.

هزینه سالن عقد نیز یکی از دغدغه های عروس و داماد ها می باشد و می توان گفت در انتخاب سالن عقد بسیار تاثیر گذار خواهد بود. شاید بتوان سالن عقد ایرانی را جزو زیباترین سالن عقدهای در تهران و در سال 1400 در مقایسه با دیگر محضر ازدواج ها قلمداد کرد زیرا این سالن عقد با بهرهگیری از بهترین اکسسوریها و طراحیها سعی بر این داشته است تا فضای بسیار خاص و ویژهای را برای عروس و دامادها و زوجهای جوان فراهم کند که در امور دیگری در حین برگزاری جشن عروسی و عقد نظیر عکاسی عروسی و همچنین فیلمبرداریها در طی مراسم، عروس و دامادها بتوانند از جوههای بصری زیبا و خیلی خاصی برخوردار باشند.

فضای سالن پذیرایی بسیار حائز اهمیت می باشد، به همین دلیل در هنگام انتخاب محضر عقد در کیانشهر حتما از فضای سالن پذیرایی نیز دیدن کنید. سالن عقد و دفتر ازدواج خاطره به این نتیجه رسیده است که مراسم عقد زمانی زیبا و دلچسب است که همه شرکتکنندگان در مراسم از آن لذت ببرند و آرامش و راحتی داشته باشند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سالن عقد صومعه سرا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر