ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 – سبدجت

دریافت نمونه های با کیفیت این ردیاب ها با قیمت مناسب از دغدغه های خریداران می باشد. زیرا با سیم کشی یک دستگاه ردیاب به خودرو ، می توانید برق آن را تأمین کنید و هنگام روشن یا خاموش شدن احتراق می توانید اعلان ها را دریافت کنید. خوشبختانه با توجه به اینکه ردیاب آهنربایی G903 با تمام اپراتورهای داخلی سازگاری دارد، میتوان فرایند ردیابی را در هرجایی از کشور انجام داد.

اگر کمی آینده نگر بوده باشید و روی خودروی خود یک ردیاب نصب کرده باشید، به راحتی و در کمتر از چند دقیقه می توانید محل دقیق اتومبیل خود را پیدا کرده و در صورت نیاز مکان خودرو را به پلیس اعلام کنید. این ردیاب به شما این اجازه را می دهد تا در صورت قرار گرفتن ردیاب در محیط یا منطقه آزاد شما به عنوان کاربر نهایی آن از فرصا دید ردیاب هم استفاده کنید. این ردیاب قوی ترین و پیشرفته ترین ردیابی است که نیاز به نصب و سیم کشی ندارد، دارای باطری پرقدرت داخلی 10000 میلی آمپر می باشد که با یکبار شارژ قادر است باتوجه به نوع استفاده تا 40روز بصورت آنلاین پشت سرهم کار کند, در حالت استندبای تا 3 ماه کار می کند.

از مزایای عمده این ردیاب ها سایز بسیار کوچک و کم حجم بودن آن ها می باشد و همین باعث می شود به راحتی داخل جیب و با کیف کودک و هر چیز دیگر به راحتی جا و مخفی سازی کرد. جی پی اس مگنتی مخفی خودرو : باید خاطر نشان کرد، این مدل ردیاب به دلیل اولا” حجم کم و اندازه و سایز بسیار کوچک و دوما” مغناطیس قوی در هر نقطه ای از کیف یا فلزی خودرو قابل نصب می باشد و نیازی به سیم کشی ندارد. به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی از زیر خودرو ، حتی در شدید ترین تکان ها کنده نخواهد شد.

از ردیاب آهنربایی برای ردیابی مخفیانه موتورسیکلت و حتی اشخاص هم می توانید استفاده کنید. اما شما با استفاده از یک ردیاب کار درست می توانید به راحتی این مسئله را حل کنید. به عبارت بهتر شما با این مدل از ردیاب هم فرصت ردیابی فرد یا شخص مورد نظر را دارید و هم می توانید علاوه بر موقعیت یابی از صدای محیط هم بهره مند شوید. ردیاب مگنتی سیار و بدون سیم پرتابل جی پی اس قابل استفاده برای کودک و سالمند و حیوانات 〽️اگر کودک شما در هنگام سرقت خودرو در اتومبیل باشد یا از موقعیت عزیزانتان در مواقع اضطراری و دور از دسترس بی اطلاع هستید ⭕دیگر نیازی به نگرانی نیست !

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فروش ردیاب مگنتی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر