ردیاب شخصی GF07 – فروشگاه آنلاین مینی بیاب

در این مقاله سعی داریم شما را با انواع ردیاب های شخصی آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به کاربرد خود بهترین مدل را انتخاب کنید. بدون آهنربا: این مدل ردیاب ها به صورت پرتابل و بدون نیاز به اتصال یا نصب مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این ردیاب ها قابل استفاده به صورت پرتابل ودرکیف دستی یا جیب و چمدان هستند. در ردیاب شخصی نیز مانند سایر ردیاب ها امکان استفاده از اپلیکیشن ردیابی به صورت آنلاین و لحظه به لحظه و یا ردیابی به صورت آفلاین از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

اما اگر دارای خودروی بسیار گرانقیمت بوده و یا صاحب شرکت حمل و نقلی هستید که در شرکت محمولههای گران قیمت و باارزش جابهجا میشود، میتوانید از مدل ردیاب پلیسی GM300 استفاده کنید و به صورت لحظهای مکان خودرو و یا کامیونهای حامل بار خود را ردیاب شخصی کوچک مشاهده کنید. کد ۶۶۶ برای مواقعی است که با افزایش شدت صورت محیط به ۴۰ دسی بل ، دستگاه با شماره ادمین تماس برقرار می کند و تا زمان ارسال پیام ریست فعال باقی می ماند.

در اینجا به اکثر سوالاتی که مشتریان قبل خرید از ما میپرسن رو پاسخ دادیم، اگه سوالی دارید که در زیر بهش پاسخ داده نشده است می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فروش کیم کالا شما رو راهنمائی بکنن. ویژگی اصلی ردیاب شخصی این است که هیچ نیازی به نصب ندارد و به صورت کاملا سیار و بدون اتصال مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی به گونه ای تعبیه شده است که علاوه بر شنیدن صدا به صورت زنده ، امکان ضبط صدا بر روی رم را نیز بر روی شما فراهم می آورد. از داخل اپلیکیشن یا باید درش بیاریم و روی موبایلی چیزی گوش کنیم؟

اگر در کیفتان مدارک یا وسایل با ارزشی جا به جا می کنید می توانید از این ردیاب استفاده کنید. همچنین از قسمت مدیریت کاربران، نرم­ افزار می ­تواند به صورت درختی و با رعایت سلسله مراتب سازمانی به تعداد نامحدود کاربران امکان دسترسی را میّسر سازد. ردیاب کوچک GM110 تا 7 روز شارژ نگه میدارد و در صورت نیاز میتوان اعلام خطر S.O.S کرد. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در بعضی مواقع نیاز ضروری به شنیدن صدای محیط خاصی را داشته باشید، با مخفی کردن این دستگاه شنود در محل مورد نظر می توانید به راحتی از راه دور صداهای محیط را شنود نمایید.

ایندکسر