ردیاب شخصی با قابلیت شنود – قیمت ردیاب شخصی

تکنولوژی جی پی اس در حال حاضر محبوبیت بسیار بالایی نزد کاربران دارد و دلیل این مسئله چیزی به جز حل بسیاری از مشکلات نیست. این نمونه ردیاب شخصی بهخوبی در برابر آب، گردوغبار و رطوبت عایقبندی شده تا امکان استفاده در هر شرایطی را در اختیار کاربران قرار دهد. همه ی موارد اصلی که عملکرد یک ردیاب را تشکیل می دهد درون آن بدنه و پوشش قرار دارد. ردیاب خودرو درون ماشین یا سایر وسایل نقلیه کار گذاشته می شود . این ردیاب با قابلیت نصب سریع و آسان فرایند ردیابی را به سرعت آغاز می کند و به خوبی درون خودرو مخفی است.

ضد سرقت IR69 دارای یک باتری داخلی به عنوان منبع تغذیه کمکی می باشد اما نیاز به سیم کشی و اتصال به منبع برق خودرو دارد. با این دستگاه دوچرخه خودتان یا فرزندتان را ردیابی کنید و دیگر نگران به سرقت رفتن آن نباشید. در صورت سرقت خودرو یا استفاده بی مورد و خارج شدن از مسیر حرکت و یا پارکینگ ، مالک وسیله نقلیه می تواند سریعا توسط نرم افزار موبایل یا کامپیوتر شخصی خود ، مکان خودرو را پیدا کرده و به سمت آن برود. ردیاب اشخاص نیز وسیله ای کوچک و شارژی و سبک است که به توسط افراد خانواده ( کودک ، افراد مسن و یا بیمار ، همسر و فرزندان و یا حیوانات خانگی ) حمل می شود و در صورتی که آن ها گم شوند یا از ایشان بیخبر باشیم میتوانیم سریعا مکان آن ها را پیدا کرده و به کمک شان برویم.و یا از نگرانی در بیآییم.

و دپارتمان پشتیبانی از فروش مجزا دستگاه جی پی اس شخصی باشند. علاوه بر گارانتی 1 ساله محصول به مدت 5 سال هم پشتیبانی خدمات پس از فروش برای ردیاب GR600 در نظر گرفتهشده است. 1-ردیاب را از شرکتی بخرید که فقط تخصص فروش ردیاب دارد و در زمینه محصولات دیگر فعالیت نمیکند. اگر تاکنون ردیاب های متفاوت را از نزدیک دیده باشید، احتمالا ظاهر آن را به یاد دارید.

ایران رهیاب کار خود را در زمینه ردیابی خودرو و جی پی اس از سال 1388 آغاز کرد و هم اینک یکی از بزرگترین شرکت های ایرانی در زمینه ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان میباشد،ایران رهیاب با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از متخصصان مجرب در این زمینه گروهی را فراهم کرد تا بتواند هر چه بهتر به هم میهنان عزیز خدمت نماید. امروزه با استفاده از ردیاب کوچک مخفی میتوان فرزندان خود، بهخصوص کودکان و نوجوان که سرشار از انرژی هستند را زیر نظر داشت. تنها یک بدنه پلاستیکی یا فلزی شکل که احتمالا یک دکمه کوچک روی آن وجود دارد!

ایندکسر