ردیاب آهنربایی سری مدل TP (19 تا از بهترین ردیاب ها)

بصورت اختصاصی این سرور برای شما یک اکانت یکساله آماده کرده و میتوانید از طریق نرم افزار ردیابی به راحتی آن را مکان یابی دقیق و آنلاین نمائید . قسمت مگنت آهنربایی این ردیاب بسیار قوی بوده ومی تواند نصب راحتی را برای استفاده کنندگان فراهم کند . ردیاب آهنربایی نظامی آی آر 1500 بهترین و کاملترین نوع از ردیابهایی است که در بازار ردیاب آهنربایی داخلی وجود دارد.

ردیاب شارژ آهنربایی – فروش ردیاب شارژ آهنربایی و جی پی اس مغناطیسی ردیاب خودرو آهنربایی GP023 A ردیاب برتر جدیدترین ردیاب خودرویی مخفی و قابل حمل است که بدون نیاز به هیچگونه سیمکشی و باتوجه به داشتن باتری داخلی میتواند تا یک یا چندماه بصورت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده نمود. ردیاب آهنربایی آریا جی پی اس یکی از قوی ترین ردیاب های آهنربایی روز دنیاست. ردیاب خودرو آهنربایی GP023 A ضدآب بوده و در سخت ترین شرایط نیز به کارخود ادمه می دهد. شما با تهیه ردیاب شخصی آهنربایی این امکان را خواهید داشت تا به جای درب معمولی ردیاب از درب مخصوص آهنربایی ردیاب شخصی استفاده کنید، بنابراین به راحتی میتوانید آن را هر قسمتی (قسمت فلزی که قابلیت چسباندن آهنربا را داشته باشید) از خودرو یا ماشین که خواهان ردیابی آن هستید جاسازی و بچسبانید، و یا اینکه بصورت پورتابل (قابل حمل) مورد استفاده قرار بگیرد.

این ردیاب یک ردیاب از نوع شخصی می باشد که علاوه بر استفاده های عادی از این دستگاه با استفاده از درب آهنربایی قابلیت های بیشتر خواهد داشت مثل ردیابی وسیله های نقلیه یا هر وسیله فلزی دیگر… با خیال راحت میتونید هر نقطه و محلی که مدنظرتونه اون رو بچسبونید. امکان شنیدن صدا با برقراری تماس با سیم کارت داخل دستگاه فراهم است . ردیاب بیسیم AT4 بسیار کوچک بوده و دارای کاربرد های بسیاری از قبیل ردیابی کودکان ، ردیابی سالمندان ، ردیابی بیماران آلزایمری ، ردیابی خودرو ، ردیابی نامحسوس ، ردیابی از راه دور ، ردیابی اشخاص با قابلیت انتقال صدا از راه دور است.

فرض می کنیم شما دستگاه را برای ماشین شخصی خود می خواهید و این امکان را دارید که هفته ای یک بار دستگاه خود را شارژ نمایید پس در نتیجه یک دستگاه با باطری معمولی جوابگو کار شما می باشد. 4. سپس طبق دفترچه راهنما (می توانید از پشتیبانی سایت نیز کمک بگیرید) شماره خود را برای دستگاه تعریف کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه ردیاب آهنربایی لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر