راهنمای نهایی سینکهای آشپزخانه

Category: دسته‌بندی نشده

سینک آشپزخانه جلوی پیش بند فرنهاوس
چگونه یک سینک آشپزخانه را انتخاب کنید؟
ایستگاه سینک ظرفشویی یکی از مهمترین مناطق کار در آشپزخانه است. آیا می دانید 60 درصد از زمان صرف شده در آشپزخانه در سینک است؟ این خیلی وقت است با توجه به اینکه متوسط ​​کانادایی تقریباً 6 ساعت در هفته در آشپزخانه می گذرد! انتخاب سینک آشپزخانه مناسب یکی از مهمترین تصمیمی است که می توانید بگیرید. سینک آشپزخانه شما تأثیر قابل توجهی در زندگی روزمره شما خواهد داشت و شما می خواهید سینک ظرفشویی تست زمان را تحمل کند. آماده سازی غذا ، پخت و پز ، شستشو و برش کارهای مهمی هستند که می توانند بسیار کارآمد – حتی لذت بخش باشند – هنگامی که سینک مناسب دارید.
استفاده مناسب از فضای مناسب ، طراحی ارگونومیک و سهولت تمیز کردن – با در نظر گرفتن این مزایای مهم به شما در خرید بهترین سینک برای آشپزخانه کمک می کند.

اندازه کابینت:
آیا شما در حال بازسازی کل آشپزخانه خود هستید و کابینت جدیدی را نصب می کنید؟ یا شما فقط countertop و backsplash خود را به روز می کنید؟ صرف نظر از پروژه ، اندازه گیری اندازه کابینت سینک موجود یا جدید شما مکان خوبی برای شروع است.
کابینت های استاندارد آشپزخانه در اندازه های 3 “(به عنوان مثال 18” ، 21 “24” ، 27 “، 30” ، 33 “، 36” و غیره) عرضه می شوند.
قبل از شروع خرید سینک جدید خود باید اندازه کابینت آشپزخانه خود را بدانید.
بیشتر بدانید
کدام سبک می توانم انتخاب کنم؟
با وجود سبک های مختلف سینک های مختلف و منحصر به فرد برای انتخاب ، ما در اینجا هستیم تا به تجزیه ویژگی ها و مزایای هرکدام کمک کنیم.
FARMHOUSE:
سینک آشپزخانه گرانیت سفید
این سبک محبوب به عنوان یک سینک بزرگ کاسه ای عمل می کند ، اما بیانیه ای بسیار قوی تر از یک کم کاری سنتی دارد. بسیاری از مالکان خانه عاشق زیبایی و جلوه ای از جلوی پیش بند هستند و به لطف BLANCO ، مدلهای متنوعی در مواد خلاقانه تر مانند SILGRANIT ® و استیل ضدزنگ در دسترس هستند.
مرا به این سینک ببر
سینک آشپزخانه با دریل داخلی
DRAINBOARD یکپارچه
این سینک ظرفشوئی داخلی دارند و قابلیت ایستگاه کاری طولانی را فراهم می کنند. ایده آل برای تمیز و سازماندهی منطقه کاری شما. درین کش داخلی اگر شستشوی دست زیادی انجام دهید بسیار عالی است اما می تواند به عنوان یک سطح استراحت برای گلدان ها و قابلمه های گرم نیز استفاده شود.
مرا به این سینک ببر
افتادن و شکستن:

سینک ظرفشویی آشپزخانه
سینک ظرفشویی
سینک های سقفی معمولاً نصب آسانتر از یک سینک ظرفشویی نیستند و بسته به ضخامت میز شما می تواند یک اینچ یا بیشتر از ترخیص داخل کابینت زیر سینک را نجات دهد. اگر یک میز روکش ورقه ورقه دار دارید ، پس این سینک ظرفشویی برای شماست.
سینک آشپزخانه زیر آب استیل ضد زنگ
سینک های زیر آب:
سینک های زیر پوستی ظاهری تمیز و بدون درز دارند و به خوبی با میز گرانیت ، سنگ مرمر یا سنگ تراش مهندسی کار می کنند. این سینک ها همچنین می توانند با یک نمایش مثبت ، منفی یا صفر نصب شوند. این نوع نصب کمی عمق کاسه اضافی نیز به شما می دهد.
پیکربندی و عمق بول:
پیکربندی کاسه را بر اساس نحوه استفاده از آشپزخانه خود انتخاب کنید و چه چیزی به بهترین وجه نیاز خانواده شما باشد.
BLANCO QUATRUS
کاسه منفرد
مثبت: از نظر عملکرد و اندازه کاسه سخاوتمندانه آنها محبوب است. ورق های کوکی و گلدان ها و قابلمه های طولانی را می توان به راحتی مانور داد. اگر می خواهید فضای داخل سینک خود را به حداکثر برسانید ، یک سوپر بزرگ بزرگ یک انتخاب عالی است.
CONS: اگر می خواهید به طور هم زمان انجام دهید ، می توانید کارهای مختلفی را مرتفع کنید. به عنوان مثال ، ذوب کردن گوشت برای شام هنگام شستن ظرف ها می تواند مشکل باشد!
BLANCO PRECIS
مساوی کاسه دو برابر:

موارد مثبت: دو نفر می توانند همزمان از یک سینک ظرفشویی استفاده کنند. هر کاسه سینک را می توان برای کارهای مختلف استفاده کرد. شستن و شستشوی ظروف با این تنظیم بسیار راحت است.
CONS: موارد بزرگتر مانند ورق های کوکی و گلدان ها و قابلمه های طولانی کار نمی توانند در اکثر کاسه های دو برابر برابر قرار بگیرند ، اما یک سینک پایین DIVIDE بهترین راه حل است! به پایین بروید تا در مورد این پیکربندی منحصر به فرد کاسه مطالعه کنید.
بلانکو
کاسه تقسیم کم:

مثبت: عملکرد یک کاسه بزرگ بزرگ را با امکان جدا کردن کارها با تقسیم مرکز پایین ترکیب می کند. این سینک ها در تنظیمات دو برابر یا افست برابرند. تقسیم پایین اجازه می دهد تا وسایل بزرگ داخل سینک قرار گیرند ، در حالی که یک حوضچه می تواند برای شستشو یا خیساندن آب پر شود.
CONS: شما فقط می توانید بخشی از کاسه ها را پر کنید. اگر سبک پخت و پز شما به کاسه های آب عمیق نیاز دارد ، این ممکن است سینک ظرفشویی برای شما نباشد.
بلانکو
افست دو کاسه
نتایج: یک محل کار کمی بزرگتر در داخل کاسه بزرگتر در مقایسه با یک ظرف کاسه دو برابر برابر ایجاد می کند. هنوز تقسیم کاملی بین کاسه ها فراهم می شود که وظایف جداگانه نگه داشته می شوند. کاسه کوچکتر مناسب برای کارهایی است که فضای زیادی را طلب نمی کنند. به عنوان مثال ، ذوب کردن غذاهای یخ زده یا خشک کردن ظروف در یک قفسه کوچک ظرف.
CONS: اگر به اندازه ی کاسه ها عادت دارید از کاسه کوچکتر استفاده نمی شود.
عمق بول:

بهترین برند سینک ظرفشویی به طور معمول بین 7 تا 10 تا عمق دارد. سینک های عمیق فضای بیشتری را برای وسایلی مانند گلدان های بلند و گلدان ها فراهم می کند ، با این حال ، سینک های عمیق تر نیز می توانند روی پشت شما سخت باشند و دستیابی به آن برای افراد کوچک دشوار است! عمق سینک خود را بر اساس نیاز شما و خانواده خود انتخاب کنید.
SINK MATERIAL:
در انتخاب یک ماده باید به خاطر داشته باشید که سینک آشپزخانه شما یک وسایل سنگین است که باید بتواند در مدت زمان بسیار طولانی در برابر سختی های استفاده روزانه مقاومت کند. مواد مختلف به روش های مختلف می پوشند. BLANCO فقط از مواد ممتاز استفاده می کند و بدون توجه به مواد ، ضمانت محدود زندگی را برای هر سینک فراهم می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فواید اصلی SILGRANIT ® (کامپوزیت گرانیت) ، استیل ضدزنگ و فایر (سرامیک) ، به گزینه های MATERIAL ادامه دهید .
فراموش نکنید که از لوازم جانبی سینک خودداری کنید!
ایستگاه کار لوازم جانبی سینک آشپزخانه
لوازم جانبی سینک به شما امکان می دهد ایستگاه کاری شخصی آشپزخانه شخصی خود را ایجاد کنید. سینک های آشپزخانه اکنون با لوازم جانبی دلخواه طراحی شده اند. این لوازم جانبی دلخواه می توانند از فضای سینک شما به روش های جدید و خلاقانه استفاده کنند. کاسه ها و لوازم جانبی سینک ما برای افزایش کارایی در آشپزخانه طراحی شده اند.
سریال های BLANCO QUATRUS GOURMET
اکنون که اندازه ، پیکربندی کاسه و سبک مورد نظر خود را برای سینک آشپزخانه جدید خود می دانید ، از SINK FINDER ما استفاده کنید تا در انتخاب شما برای محدودتر عمل کند. BLANCO صدها سینک برای انتخاب دارد و یاب سینک ما می تواند مدلهای ویژه سینک را برای مطابقت با معیارهای جستجوی دقیق شما پیشنهاد دهد.