راهنمای خرید یخچال ساید بای ساید

وقتی صحبت از خرید یخچال می شود ، باید پویایی های زیادی را در نظر بگیرید. به وضوح اندازه و قیمت اولین چیزی است که باید در نظر گرفته شود ، و سپس یک مورد بسیار مهم – تنظیمات یخچال و فریزر – مطرح می شود. درست است ، ما در مورد قرار دادن فریزر صحبت می کنیم. شاید تصمیم گیری در مورد نوع پایان فوق العاده ای که انتخاب می کنید ، هیجان انگیزترین جنبه نباشد ، اما نکته مهمی است که بر استفاده روزانه شما تأثیر می گذارد. در زیر ما تفاوت بین یخچال بالا و فریزرهای پایین را مقایسه می کنیم تا به شما در تصمیم گیری بهتر در مورد بهترین یخچال برای خانه خود کمک کنیم.

 

برنده جایگاه یخچال: فریزر پایین از آنجایی که یخچال ها بر اساس مکان فریزر طبقه بندی می شوند ، ممکن است بدیهی به نظر برسد که یک فریزر روی بالاترین سودمند است زیرا غذاهای یخ زده شما به راحتی در سطح چشم قرار می گیرند. با این حال ، به احتمال زیاد شما به اندازه یخچال خود از فریزر خود استفاده نمی کنید. یخچال شما غذاهایی را که به طور منظم استفاده می کنید از غذاهای صبحانه مورد علاقه خود تا میان وعده های بعدازظهر (یا اواخر شب) در خود نگه می دارد. مگر اینکه شما واقعاً در تلاش هستید تا هر چهار شقی خود را تقویت کنید (در این صورت ، بروید!) ، چمباتمه زدن در هر دفعه ای که لازم است به یخچال خود نگاه کنید ، راحت ترین راه نیست. و صادقانه بگویم ، اگر شما هم شبیه ما هستید ، احتمالاً بیشتر از اینکه در حال کار با این شکم ها باشید ، کمرتان را خم می کنید. بنابراین ، فریزرهای پایینی این دسته را برنده می شوند زیرا راحت تر است غذاهای معمولی خود را در سطح چشم داشته باشید.

 

برنده حداقل فشار: بالا ترین فریزر اگرچه ممکن است کاملاً متناقض باشد که بگوییم فریزرهای بالا پس از این که پیشنهاد کرد فریزرهای پایینی راحت تر هستند کمترین فشار را می آورند ، به خاطر داشته باشید که پیکربندی یخچال شما باید بر اساس شیوه زندگی روزانه شما باشد. نوع غذاهایی که ممکن است در فریزر نگهداری کنید را در نظر بگیرید. بعید است که در حال حاضر یک بوقلمون 30 پوندی را در یخچال خود ذخیره کنید ، اما مطمئناً آن را در فریزر خود دارید. با یخچال زیرین ، فشار آوردن به پایین و بلند کردن یک هیولا پرنده یخ زده به سمت بالا در مقایسه با فریزر بالایی که آن را در سطح بازو ذخیره می کند ، بسیار سخت تر است. اگر به احتمال زیاد وسایل سنگین را در فریزر خود ذخیره می کنید ، احتمالاً یخچال بالای آن راحت تر است.

 

برنده بهترین ذخیره سازی فریزر: فریزر پایین راه های زیادی وجود دارد که غذاهای یخ زده می توانند به برنامه ریزی غذا و سالم ماندن کمک کنند ، بنابراین نگه داشتن بسیاری از آنها بسیار مفید است. اگر اغلب از فریزر خود استفاده می کنید ، ممکن است یک فریزر پایین بهترین انتخاب شما باشد زیرا از سبدهای بلند یا قفسه های کشویی برای بهترین گزینه های ذخیره سازی و دسترسی آسان استفاده می کند. فریزرهای پایینی عموماً جادارتر از فریزرهای اصلی هستند و می توانند با اقلام بزرگتر یخ زده ، مانند آن پرنده عظیم که قبلاً ذکر کردیم ، بهتر سازگار شوند.

 

برنده بهره وری انرژی: فریزر بالا به طور کلی ، فریزرهای بالا از لحاظ مصرف انرژی بیشتر از فریزرهای پایینی هستند. دلیل آن به طرح اولیه فریزر برمی گردد که دارای کمپرسور نصب شده در بالای صفحه بود. این کمپرسور که گرما را در حین کار برای خنک کردن یخچال و فریزر تولید می کند ، در زیر یخچال های مدرن زیر دستگاه قرار گرفته است. بنابراین ، یک فریزر پایینی به کمپرسور نزدیکتر است و آن را مجبور می کند تا بیشتر کار کند تا سرد شود ، در حالی که یک فریزر بالایی دورتر است و باعث می شود با تلاش کمتر گرما را راحت تر نگه دارید. به گفته وزارت انرژی ایالات متحده ، فریزرهای بالا حدود 10 تا 25 درصد انرژی کمتری نسبت به فریزرهای پایینی مصرف می کنند که برابر است با صرفه جویی در پول و کاهش رد پای کربن شما.

 

ایندکسر