دوره BMS یا خانه هوشمند با مدرک و 30% تخفیف

قابلیت کنترل خودکار همه وسایل حتی از راه دور و ایجاد امنیت و رفاه برای افراد خانه، از مهمترین موضوعات هوشمندسازی است. افزایش امنیت کودکان در محیط خانه یکی از مهمترین فواید خانه هوشمند است که نمیتوان منکر آن شد. پس انداز: درحالیکه استفاده از انرژی سبز و صرفه جویی هم اکنون بیش از پیش اهمیت یافته، لیکن یکی از مهمترین دلایل روی آوردن مردم به سوی استفاده از سیستمهای خانگی هوشمند پس انداز کردن است. این امر ضمن منظم ساختن نمای ساختمان، صرفه جویی در هزینه های سیم کشی را به دنبال دارد. بسیاری از افراد به دلیل مزایای هوشمند سازی ساختمان از قبیل صرفه جویی در مصرف انرژی اقدام به انجام این کار می کنند. ویژگیهای قابل کنترل بی نظیری مانند تایمر و کنترل میزان مصرف، انقلابی را در میزان مصرف انرژی دستگاهها به وجود آوردهاند. با افزایش کنترل شما روی مصرف آب، برق و گاز، میتوانید مبلغ زیادی از هزینههای خود را کاهش دهید.

برای انجام بیشتر کارهای ساده در خانه هوشمند نیاز به زحمت زیادی نیست. تجهیزات خانه هوشمند دارای تنوع بسیار زیادی هستند که قیمتهای متفاوتی هم دارند. مالتینا تمام تجهیزات لازم برای داشتن خانه ای هوشمند را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا کاربران هر تکنولوژی که نیاز دارند را متناسب با نیاز خود تهیه کنند. سیستم های امنیتی خانه هوشمند، در حین مفید بودن، معایبی نیز دارند. مزایای استفاده از سیستم امنیتی هوشمند فراتر از مواردی که در لیست زیر به آنها اشاره می شود، چیزهایی هستند که نمیتوان قیمتی برای آن گذاشت، مانند ایمنی، امنیت و آرامش. در آینده نزدیک یک سیستم هوشمند مانند هندزفری در گوشش کارگران ساختمانی وجود خواهد داشت. در این قسمت ویژگی های منحصر به فرد خانه هوشمند Control4 را مشاهده می کنید که در سایر برندها وجود ندارد. نکته جالب در مورد خانه هوشمند این است که تکنولوژِی برای هر فرد در هر سنی امکانات و مزایای خاصی دارد. این شرکت هوشمند به مدت 10 سال در زمینه هوشمندسازی فعالیت دارد. مفهوم دقیق خانه هوشمند به انتظارات، نیازها و کاری که میخواهید انجام دهید، بستگی دارد. مثلاً فرض کنید کودکانتان در خانه تنها هستند و میخواهید بدانید در خانه چه میکنند؟

نوزاد و یا والدین سالمند شما در منزل با پرستار خود تنها است و شما میخواهید بر کارهای پرستار و حال عزیز خود نظارت کنید. کار خطرناک و یا اشتباهی انجام نمیدهد؟ همچنین در صورت افزایش تعداد سرخط ها میتوان این کار را با هزینه پایینی انجام داد. از اینرو ماژول کلید سه کاناله با قابلیت دریافت ٣ فرما مجزا و همچنین سه خروجی مجزا در کنار کلید های سنتی کاربردی میباشد. با استفاده از تکنولوژیهای خانه هوشمند میتوانید حتی وقتی خانه نیستید از راه دور با استفاده از کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی همراه یا تبلت خود متوجه شوید در خانه شما چه میگذرد و همچنین دستگاهها و وسایل الکترونیکی مختلف را کنترل کنید. والدین میتوانند به کودک اجازه دهند برخی از دستگاهها را تنظیم کرده یا بین وسایل منزل سناریو IFTTT تعریف کرده و خانه هوشمند را برنامهریزی کنند. در سیستم نوین هوشمند سازی ساختمان و با استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیا یا خانه هوشمند بدون سیم، تمامی خدمات هوشمند سازی بدون تخریب یا تغییر درساختمان انجام می پذیرد. مالتینا واسطی است بین هم وطنان خود و فروشگاه اینترنتی آمازون تا کالاهای اصل، برند و با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار کاربران قرار دهد، زیرا تهیه تکنولوژی روز دنیا که اورجینال هم باشد عملا در دستسرس نیست اما مالتینا این امکان را فراهم کرده که هر کالایی را که کاربران بخواهند برایشان تهیه کند و بعد از گذشت دو هفته کاری و ارسال رایگان به دست آن ها برساند.

حسگرهای هوشمند بدون هدر رفت آب، گیاهان و درختان را آبیاری میکنند و نیازی به اتصال هاب مرکزی نیست. منطق و مفهوم خانه هوشمند بسیار ساده است. در این راهنما سعی کردیم که مراحل هوشمند سازی منزل بصورت قدم به قدم و به زبانی ساده مطرح شود تا پس از مطالعه آن با اطلاعات کامل بتوانید نسبت به هوشمند کردن خانه خود اقدام کنید. جهت ساخت سیستم خانه های هوشمند از انواع تجهیزات از بسیار ساده تا معمولی و بسیار پیشرفته استفاده می شود و هزینه های ساخت خانه هوشمند با هر یک از این تجهیزات و فناوری ها متفاوت است. یکی دیگر از مزایای خانه هوشمند این است که شما با کنترل دقیق سیستمهای گرمایشی و سرمایشی، شیرهای آب و پریزها و چراغهای برق ضمن جلوگیری از هدر رفتن انرژی، هزینه قبضهای ماهانه خود هوشمند سازی خانه گوگل را کاهش دهید. ما در اینجا هزینه هوشمند سازی ساختمان را برای شما محاسبه می کنیم. سوالی که اینجا مطرح می شود این است که یک خانه هوشمند چه کارهایی می تواند انجام دهد؟ به این صورت از هرجای این خانه هوشمند به وسیله تاچ پنل یا کلیدهای هوشمند و یا اپلیکیشن تلفن همراه میتوان وضعیت چراغ ها، فن کویل، پرده ها و امنیت خانه را کنترل نمود.

ایندکسر