دشمنی در شرط بندی ترنر بین DeChambeau از PGA و Koepka بینندگان را جذب خواهد کرد.


برایسون دی‌شامبو در جریان بازی The Match: Champions For Change در Capital One عکس گرفت – نظرات در The Reserve at Moonlight Basin در 5 ژوئیه 2021 در Big Sky، مونتانا.

دیلن بوئل گتی ایماژ

پس از روزی که خانواده‌ها در تلاش برای خروج از سیاست و اجتناب از جنگ خواهند بود، Turner Sports به درگیری و نمایش متکی است تا بینندگان را به ویترین گلف جمعه سیاه خود بکشاند.

شبکه TNT ترنر قسمت پنجم The Match 5 را در 26 نوامبر پخش کرد، یک بازی مستقیم بین گلف بازان تور PGA، برایسون دیشمبو، 28 ساله، و بروکس کوپکا، 31 ساله، که در چند سال گذشته به عنوان رقبای داغ ظاهر شده اند. این رویداد از ساعت 16:00 به وقت شرقی آغاز می شود.

بازی گلف که برای تلویزیون ایجاد شد، در سال 2018 آغاز شد، زمانی که تایگر وودز با فیل میکلسون روبرو شد. دو نماد PGA به Turner Sports متعلق به WarnerMedia در AT&T کمک کردند تا پربیننده‌ترین بازی گلف در تاریخ کابل را در سال گذشته، در بحبوحه همه‌گیری و توقف طولانی در ورزش‌های زنده، دانلود کند. امسال هواداران زیادی در زمین و همچنین در خانه خواهند داشت.

در ویدیوی تبلیغاتی 30 ثانیه ای TNT، هر گلف باز با پخش آهنگ کوئین “You’re my best friend” در پس زمینه بازی را به حرکت در می آورد. در یک کلیپ، دچامبو یک تاب تمرینی انجام می دهد و سر کوپکا به توپ تبدیل می شود. پس از اخراج، دشان می گوید: “من به دنبال تو می آیم، بروکس.”

در پایان آگهی، دچامبو می گوید: «روز دوستان امسال کمی متفاوت خواهد بود».

کریگ بری، معاون اجرایی و مدیر اجرایی Turner Sports، با اعتراف به اینکه با دیدن این ویدئو خندید، گفت: “آنها می دانند که چه اتفاقی می افتد و یک رقابت وجود دارد.” “من فکر می کنم آنها تمایل دارند تا کمی با آن سرگرم شوند.”

این رویداد شبیه مسابقات قهرمانی بوکس است. این اکشن در لاس وگاس در باشگاه گلف Wynn اتفاق می‌افتد که معمولاً برای هر نفر 550 دلار دریافت می‌کند و به جای بازی 18 سوراخه معمولی، شامل یک بازی 12 سوراخه است. گلف بازي كه بيشترين حفره ها را برد، برنده نمايش است.

تایگر وودز از ایالات متحده در آخرین دور مسابقات قهرمانی PGA 2018 در باشگاه بلریو کانتری در 12 اوت 2018 در سنت لوئیس، میسوری، دستور ضربه زدن به گرین 16 را داد.

استریتر لکا | PGA آمریکا PGA آمریکا گتی ایماژ

در تور PGA، به استثنای رقابت های بین المللی، DeChambeau و Koepka برای پیروزی های حرفه ای با 8 برابر مساوی هستند. Koepka در مجموع سود از 36.7 میلیون دلار به حدود 26 میلیون دلار برای DeChambeau جلوتر است.

دشمنی آنها در سال 2019 و در اختلاف بر سر سرعت بازی و انتقاد کوپکا مبنی بر اینکه گلف بازانی مانند دچامبو زمان زیادی را بین ضربات سپری می کنند آغاز شد. در مسابقات قهرمانی PGA در ماه مه، طی مصاحبه ای با Koepka که در توییتر به سرعت منتشر شد، اوضاع داغ تر شد.

همانطور که دوربین می چرخید، دچامبو به کوئپکا نزدیک شد و به نظر می رسید زیر لب چیزی می گوید. کوپکا حواسش پرت شد و به طرز چشمگیری چشمانش را جلوی دوربین انداخت و توجه جهان ورزش را به خود جلب کرد.

بری انتظار دارد که تنش باعث ایجاد یک بازی رقابتی شود تا تماشاگران بتوانند از روز بعد از روز شکرگزاری لذت ببرند.

او گفت: “آنچه از دست می رود این است که چه کسی گلف باز بهتر است.” «فکر می‌کنم برخورد این دو به خودی خود داستان جالبی است.

در یک تبلیغ جداگانه برای این مسابقه، ترنر از برخورد د چامبو با توپ از پشت بام هتل Wynn در لاس وگاس و در زمین گلف که صورت Koepka به عنوان یک هدف نقاشی شده است، فیلم گرفت.

دشان پس از اعتصاب که بیش از 500 یارد دورتر بود، گفت: «من همین الان سر بزرگ بروکس را میخکوب کردم. چندین بار تلاش کرد تا به هدف بزند. دی چامبو گفت: “اکنون زمان آن رسیده است که در یک بازی واقعی از او شکست بخورد.”

Turner Sports فرمول موفقی با فرم پیدا کرد.

در ماه مه 2020، وودز و میکلسون با تام بردی و پیتون منینگ، بازیکنان مورد علاقه لیگ فوتبال ملی، برای بازی The Match 2 متحد شدند. این بازی با 5.8 میلیون بیننده، بالاترین امتیاز گلف را در تاریخ تلویزیون کابلی ایجاد کرد و 20 میلیون دلار برای تسکین کووید-کووید به دست آورد. 19.

تایگر وودز و پیتون منینگ، بازیکن سابق NFL، پیروزی بر فیل میکلسون و تام بردی بازیکن NFL از تامپا بی بوچناریس را در هجدهمین مسابقه سبز در جریان مسابقه: قهرمانان برای خیریه در باشگاه گلف مدالیست در 24 می 2020 در هاب ساوند، فلوریدا جشن گرفتند.

مایک ارمن گتی ایماژ

بری گفت که این رقم به 40 میلیون دلار نزدیک می شود زیرا Turner Sports دو بخش دیگر از بازی گلف را پخش کرد که به جمع آوری پول برای کالج ها و دانشگاه های تاریخی سیاه پوستان در نوامبر گذشته کمک کرد.

بازی این هفته دوباره شامل سوراخ های چالشی برای دلارهای خیریه، از جمله سوراخ های نهم و یازدهم خواهد بود. هر سوراخ در یک سوراخ تا 2 میلیون دلار هزینه دارد.

آزمایش گلف در دوشنبه شب

بازی گلف ده ها سال است که وجود داشته است.

بازی تاریخی Skins از سال 1983 تا 2008 اجرا شد و برای طرفداران گلف یک رویداد برجسته را فراهم کرد تا در نوامبر یا دسامبر پس از پایان فصل تور PGA تماشا کنند.

وودز سپس دست خود را در گلف ساخته شده توسط تلویزیون امتحان کرد و با ABC همکاری کرد تا یک بازی سالانه را در سال 1999 راه اندازی کند. ABC برنامه دوشنبه شب گلف را تلاشی برای تقلید از فوتبال لیگ ملی فوتبال دوشنبه شب نامید که یک امتیاز شکست دائمی است.

اولین رویداد در سال 1999 “Showdown at Sherwood” نام داشت و وودز 23 ساله را در مقابل دیوید دووال قرار داد. وودز برنده مسابقه شد و 1.1 دلار دریافت کرد. نبرد بیگورن در سال 2000 وودز را در برابر رقیب دیرینه سرجیو گارسیا جفت کرد و شاید به یاد ماندنی ترین بازی گلف روز دوشنبه بود. گارسیا با جایزه ۱.۱ میلیون دلاری وودز را شکست داد.

تایگر وودز، سمت چپ، و سرجیو گارسیا در 28 آگوست 2000 در نبرد بیگورن در باشگاه گلف بیگهورن در پالم دزرت، کالیفرنیا با مطبوعات مصاحبه کردند.

کریس ویکز گتی ایماژ

نبرد بیگورن در آن زمان امتیاز 7.6 را به خود اختصاص داد. از حدود 105 میلیون خانوار دارای تلویزیون در سال 2000، بیش از 7 میلیون نفر برای تماشای مسابقه به آن پیوستند.

اما دوشنبه شب گلف با محو شدن این خبر در بین بینندگان فرو رفت.

دومین نبرد Bighorn در سال 2001 با حضور وودز، دووال، آنیکا سورنستام و کری وب 19.7 درصد کاهش یافت. طی دو سال آینده، رتبه بندی به ترتیب به 5.1 و 4.6 کاهش یافت.

این رویداد در سال 2005 لغو شد، درست زمانی که دوشنبه نایت فوتبال به شبکه خواهر ABC ESPN منتقل شد، که با معامله سالانه 1.1 میلیارد دلار مسئولیت را بر عهده گرفت.

بری با اشاره به سال های ابتدایی بازی دوشنبه شب گلف گفت: «این به او احساس خاصی داد. “این سخت ترین بخش ساختن یک فرنچایز است که دائماً به مردم دلیلی برای تماشا می دهد.”

او گفت، جایی که نبرد در بیگورن درگیر شد، “به اندازه چند بار اول خاص نبود.” “من فکر می کنم ما روی این تمرکز کردیم که مطمئن شویم داستانی ایجاد می کنیم که در آن احساس می کنیم هر بازی به خودی خود خاص است.

بروکس کوپکا چهاردهمین شوت خود را در دور دوم مسابقات آزاد هیوستون در زمین گلف مموریال پارک در 12 نوامبر 2021 در هیوستون، تگزاس انجام داد.

اندی لیون گتی ایماژ

ارزش The Match چیست؟

ترنر نشان نداد که چقدر برای The Match هزینه کرده است. طبق گفته شرکت فناوری تبلیغات MediaRadar، قسمت دوم سال گذشته با Woods 5.8 میلیون دلار هزینه تبلیغات در چهار شبکه WarnerMedia را افزایش داد. حامیان شامل سرمایه وان است.

برایان زوریف، یکی از بنیانگذاران The Match، سال گذشته به CNBC گفت که “دلارهای تبلیغاتی بالاتر از هزینه های ما هستند.”

برای سال 2021، ترنر با قراردادهای تبلیغاتی داخلی مذاکره کرد، از شرکت تولید برادی استفاده کرد و برای کمک به هماهنگی رویدادها در Wynn به آژانس Woods Excel Sports مراجعه کرد.

سومین رویداد بازی در سال 2020 به طور میانگین حدود یک میلیون تماشاگر داشت و چهارمین رویداد با حضور دچمبو، میکلسون، برادی و دیگر ستاره NFL او، آرون راجرز در جولای امسال، به طور میانگین 1.9 میلیون تماشاگر داشت. این از سایر رویدادهای گلف کابلی، از جمله پوشش ESPN برای مسابقات قهرمانی PGA 2021، که در ماه می به طور میانگین حدود 1.3 میلیون بیننده داشت، پیشی می گیرد.

نیل پیلسون، رئیس سابق CBS Sports گفت: “من فکر می کنم یک نسخه نمایشی جذاب و قابل فروش خواهد داشت و فکر می کنم حامیان مالی برای رسیدن به آن بازار هزینه خواهند کرد.”

ویل فانک، معاون اجرایی مشارکت های ورزشی در Turner Sports، Match را یک “برند اثبات شده” نامید.

وی گفت: فکر می‌کنم نشان داده‌ایم که می‌توانیم مخاطبان خود را بسازیم و حامیان مالی، شرکای شرکتی و درآمدی در این زمینه ارائه دهیم. “این یک تجارت بسیار خوب برای ما است.”

WarnerMedia همچنین از The Match به عنوان فرصتی برای تبلیغ سرویس پخش جدید خود CNN + استفاده خواهد کرد که قرار است در سال 2022 راه اندازی شود.

برایسون دی شامبو از ایالات متحده و بروکس کوپکا از ایالات متحده در مراسم افتتاحیه چهل و سومین جام رایدر در تنگه ویسلینگ در 23 سپتامبر 2021 در کوهلر، ویسکانسین شرکت کردند.

اندرو ردینگتون گتی ایماژ

این رویداد به همراه TNT از شبکه های TBS، HLN و TruTV WarnerMedia پخش خواهد شد و برخی از آیتم ها نیز از Bleacher Report پخش خواهند شد. مانند مسابقات قبلی، این شبکه از دوربین های کارت گلف استفاده خواهد کرد و میکروفون هایی از DeChambeau، Koepka و وان آنها خواهد داشت.

پیت کوالسکی، افسر سابق ارتباطات در انجمن گلف ایالات متحده می گوید: «این کار را برای مردم جذاب تر می کند. “آنها می خواهند بشنوند که بازیکن وقتی به ضربه ای فکر می کند چه می گوید. آنها می خواهند چیزهای کوچکی را ببینند.”

بری گفت ترنر می تواند ارزش سرگرمی را با رویدادهای اخیر که در آن گلف بازان جفت شده اند و با یکدیگر چت می کنند، مقایسه کند.

بری گفت: “این یک دری کاملاً جدید را باز می کند تا طرفداران بتوانند در این گفتگوها شرکت کنند.” این یک مورد جالب برای ما خواهد بود.»

با پیوستن چارلز بارکلی، اسطوره NBA به میکلسون، تماشاگران از غرفه پخش لذت بیشتری خواهند برد. هر دو سارق بدنام هستند.

پیلسون گفت: “این دو مرد تجربه جالبی از اظهار نظر و ضدیت دارند – برخی از آنها ممکن است تخیلی و برخی واقعی باشند.” اما من فکر می کنم که عموم مردم کنجکاو خواهند بود که این افراد چه می توانند به یکدیگر بگویند.

کوالسکی، که خود را «پاک‌شناس» گلف معرفی می‌کند، اعتراف کرد که هرگز از طرفداران مسابقات گلف ساخته شده برای تلویزیون نبوده است. او گفت که توطئه پیرامون این مسابقه خاص ممکن است ناپدید شده باشد، تا حدی به این دلیل که دچامبو و کوپکا در جام رایدر سپتامبر گذشته هم تیمی بودند و علناً هرگونه تنش را کم اهمیت جلوه دادند.

کوالسکی گفت: «مطمئن نیستم که دشمنی آنقدر که به نظر می‌رسید دشمنی بود.

فراتر از بازی، هم DeShambo و هم Koepka از عملکرد این ورزش بهره می برند. تور PGA دارای یک برنامه جدید تاثیر بازیکن است، یک طرح تشویقی که 40 میلیون دلار را بین گلف بازان رده بالا تقسیم می کند که به ارتقاء برند و تحریک بینندگان رویداد کمک می کند.

بری گفت که بازی روز جمعه به ترنر احساس خوبی از ارزش این نوع رویداد در آینده می دهد.

بری افزود: “این به ما یاد می دهد که آیا این قالب برای طرفداران جالب است یا خیر.” “و اگر برای طرفداران جالب باشد – برای ما جالب تر می شود.”

نگاه میکنم: پیوستن مایکل جردن به DraftKings برای نایک و NBA به چه معناست؟


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر