دستگاه اسپرسو برای خانه

Category: دسته‌بندی نشده

بدون لوبیا از زمین تازه نمی توانید اسپرسو خوبی داشته باشید. به دنبال بهترین دستگاه اسپرسو خانگی با چرخ های داخلی هستید؟

شما آنها را پیدا کرده اید!

هیچ چیز بهتر از درست کردن لوبیا درست قبل از تهیه اسپرسو نیست

همه علاقه مندان به قهوه به شما خواهند گفت که این یک اقدام ضروری در ساخت اسپرسو خانگی است.

این روزها ماشین های بسیار خوبی در آنجا وجود دارند. و یک دسته از چیزهای جنجالی نیز.

بهترین ماشینهای اسپرسو با چرخ
هرگز نترسیدم ، در این مقاله بهترین دستگاه های اسپرسو با چرخ های خانگی را برای تولید خانه بررسی کرده ام تا بتوانید یکی را بگیرید و دم کنید!

در این راهنما چیست؟
بهترین ماشین های اسپرسو با چرخ های آسیاب در سال 2020
گزینه های چرخ ماشین اسپرسو
آنچه را باید در دستگاه اسپرسو با چرخ داخلی در نظر بگیرید
بهترین ماشین های اسپرسو با چرخ های آسیاب در سال 2020
محصولات بررسی شده
انتخاب برتر: Breville Express
بهترین ماشین های اسپرسو با چرخ های آسیاب در سال 2020
با توجه به تمام ملاحظات مربوط به چرخ های با کیفیت و دستگاه های اسپرسو ، این دستگاه های مورد علاقه من دستگاه اسپرسو ساخته شده برای ساخت خانه در سال 2020 هستند:

اکسپرس Breville
برویل اوراکل
De’Longhi La Specialista
Gaggia Accademia
گزینه های چرخ ماشین اسپرسو
صنعت تجهیزات قهوه در خانه به شدت در دهه گذشته تغییر کرده است، و وجود دارد گزینه های بیشتر از همیشه برای دم خانه. احتمالاً چیزی مهمتر از آسیاب بزرگ برای قهوه عالی وجود ندارد و دستگاههای اسپرسو این روزها گزینه های مختلفی برای پردازش قهوه ارائه می دهند.

آیا شما آماده یک سیستم تولید اسپرسو خانگی با کیفیت هستید؟ یا شما فقط به دنبال این هستید که بازی قهوه خود را به شکلی بالا ببرید؟

نوع مصرف کننده قهوه شما به شما کمک می کند تا تعیین کنید که کدام نوع دستگاه اسپرسو از آن راضی هستید و آسیاب های تفاوتی با هم ندارند.

من به شما کمک می کنم تا گزینه های خود را طی کنید.

بسیاری از چرخ های منفجر خانگی شامل یک محیط اسپرسو هستند تا بتوانید آسپرسو را آسان کنید. اگر قبلاً از یک چرخ چرخ تیغه بسیار ارزانتر به یک آبراه حرکت کرده اید ، ممکن است نیازی به دستگاه اسپرسو با چرخ داخلی نداشته باشید. با این حال ، اسپرسو خانگی درجه یک نیاز به 3 چیز ساده دارد که یک چرخ گوشت با کیفیت بالا برای اسپرسو به شما می دهد که یک چرخ دستی اصلی برای مبدل نمی باشد:

حبوبات تازه (هرچه بهتر و تازه تر باشد)
گرفتن چرخ برای اینکه اندازه یکنواخت و مداوم به شما بدهد
قادر به تنظیم دقیق چرخ برای تنظیم حساسیت اندازه اندازه چرخ
این دو مورد آخر است که باید در چرخه ، دوره جستجو کنید.

دستگاه های اسپرسو با گزینه های سنگ زنی
یک عصاره اسپرسو زمینی باید مانند پودر قند بین انگشتان احساس شود.

و یک عکس عالی از اسپرسو دارای عطر و طعم غنی و ظریف است.

این دو ویژگی است که فقط یک چرخ بزرگ می تواند به شما بدهد.

آنچه را باید در دستگاه اسپرسو با چرخ داخلی در نظر بگیرید
یک لاته بزرگ فقط نباید برای بازدید از کافی شاپ های فانتزی باشد. اگر وسایل مناسب خود را دارید ، می توانید مهارت های هنری لاته را کامل کنید و بیشتر با خود رفتار کنید ، شما در خانه هستید.

نوع چرخ چرخ
Blade یا Burr Grinders
چرخ های قهوه Blade یا Burr Cape گزینه های شما در یک دستگاه اسپرسو خانگی ساخته شده در ماشین می باشد.

هرچه دستگاه ارزان تر باشد ، احتمال وجود یک چرخ تیغه ساده بیشتر است.

این نوع آسیاب می تواند دانه های قهوه را در یک ریز ریز خرد کند ، اما ذرات زمین تمایز ندارند.

این موضوع بر طعم اسپرسو دم شده شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

چرخ های بور گرانتر هستند ، اما باعث ایجاد آسیاب بهتر و سازگارتر از چرخ های تیغه می شوند. و از آنجایی که این گزینه در دستگاه های اسپرسو چرخ داخلی ساخته شده است ، توصیه می کنم حداقل از دستگاهی که انتخاب می کنید دارای بربر باشد.

چرخ ماشین اسپرسو استیل مخروطی
تخت تخت یا مخروطی
برای پیچیده تر کردن چیزها ، چرخ های آجدار یا مسطح هستند.

یک مخروط مخروطی دارای دو تیغه مخروطی شکل با پشته هایی است که قهوه را خرد می کنند. یک دگر تخت دارای دو حلقه دندانه دار است.

دیدن یک مخروط مخروطی در دستگاه اسپرسو ساخته شده داخلی معمولی تر است.

مواد چرخ کن
چرخ های بور هم از جنس استنلس استیل و هم از جنس سرامیک هستند و هر دو نوع می توانند از کیفیت عالی یا ضعیف برخوردار باشند.

چرخ های سرامیکی تمایل دارند در مقابل گرما و رطوبت بهتر و طولانی تر مقاومت کنند ، اما حساس تر و ظریف تر هستند. شما نمی خواهید آسیاب سرامیکی خود را به زور خراب کنید.

در بیشتر مواقع دستگاههای اسپرسو با چرخ های داخلی ساخته شده از چرخ های فلزی از جنس استنلس استیل هستند ، حتی اگر برخی از چرخ های استیل ضد زنگ ، سرعت خود را سریعتر از چرخ های سرامیکی از دست می دهند.

ترجیح می دهید آسیاب خود را جداگانه بگیرید؟ در اینجا چند چرخ بزرگ برای امتحان کردن آورده شده است.

چند مورد دیگر که باید در نظر بگیرید
اینها چند مورد دیگر است که من در یک دستگاه اسپرسو با چرخ چرخ به دنبال آن می گردم ، و این است که من در انتخاب بهترین ماشین های موجود در بازار با چرخ های مختلف به عنوان معیار استفاده می کردم:

آماده سازی اسپرسو
Grind Settings: تهیه یک دستگاه قهوه با چرخ چرخ که تنظیمات مختلفی دارد (در صورتی که فقط اسپرسو استاندارد نباشد) ایده آل است و برای بدست آوردن آسیاب مناسب می توانید تنظیم دقیق را انجام دهید.
اینجا را کلیک کنید تا راهنمای من برای اندازه گیری اندازه ها از جمله نحوه خرد کردن اسپرسو را دریافت کنید!

ارائه گزینه های اندازه: اندازه قیف لوبیا تعیین می کند که چند وعده اسپرسو یا قهوه را که می توانید همزمان تهیه کنید. دوست داری میزبانی کنی؟ یا اینکه شما فقط یک یا دو عکس اسپرسو درست می کنید؟ در این صورت شما به یک قیف بزرگ احتیاج نخواهید داشت.
برنامه نویسی: بنابراین این یک لوکس است ، اما این یک ویژگی خوب است که برخی از ماشین ها دارند. با استفاده از یک دستگاه اسپرسو قابل برنامه ریزی با چرخ دستی ، می توانید دستگاه خود را تنظیم کنید تا قهوه خود را از زمان بیشتری تهیه کند. این بدان معناست که می توانید قهوه خود را هنگام بیدار شدن آماده کنید!
اندازه: برخی از این ماشین های ترکیبی بسیار زیاد هستند. اگرچه من به دنبال ماشین های کارآمد و اقتصادی هستم که به فضای زیادی احتیاج ندارند ، این دستگاه های اسپرسو هستند که از قبل چندین ابزار مختلف در آنها ساخته شده اند و می توانند سنگین باشند. مطمئن باشید که فضای کافی در پیشخوان دارید زیرا احتمال دارد دستگاه اسپرسو چرخ داخلی شما یک محل ثابت باشد.
سهولت تمیز کردن: مردم اغلب با یک دستگاه اسپرسو زیبا که بسیار آسان برای استفاده است اما درد در باسن برای تمیز کردن گیر می کنند. پس تمام راحتی از پنجره بیرون می رود. هرچه ویژگی ها و وسایل بیشتری در دستگاه وجود داشته باشد ، تمیز کردن آن سخت تر خواهد بود و تمیز کردن تجهیزات قهوه شما به طور معمول برای تجربه قهوه شما بسیار مهم است. به عنوان یک نکته ، سنگ زنی ها یک نقطه درد شایع برای تمیز کردن ماشین های همه در یک هستند و دستگاه های چرخ دستی و اسپرسو با کیفیت بالاتر نگهداری کمتری دارند.
دوام: سرانجام ، بهترین دستگاه های اسپرسو با چرخ های سنگین دارای ضمانتی به نوعی برای پس گرفتن اعتبار برند هستند. مطمئن شوید که یکی را دریافت می کنید!
دستگاه اسپرسو خانگی با چرخ ساخته شده در فضای پیشخوان
بهترین ماشین های اسپرسو با چرخ های آسیاب در سال 2020
با تمام گزینه های مربوط به ماشین های چرخ چرخ و اسپرسو ، این بهترین ماشین های اسپرسو چرخ مخزنی برای تهیه خانه هستند:

اکسپرس Breville
برویل اوراکل
De’Longhi La Specialista
Gaggia Accademia
محصولات بررسی شده
Breville BES870XL Express
مخروطی بور فولاد ضد زنگ
شامل 2 فیلتر بدون فشار یک جداره
گارانتی گنجانده شده است
نیمه اتوماتیک ، و بسته بندی شده برای شروع دم کردن فوراً
برای دیدن قیمت کلیک کنید

BREVILLE BES870XL یک ماشین اسپرسو جامد با خرید چرخ است. من عاشق این چیز هستم برای مبتدیان و تولید کنندگان قهوه خانه پیشرفته تر ، Breville Express کار عالی را در همه جا انجام می دهد. با استفاده از فرصتی برای فشار نیاوردن فشار ضخامت ، اندازه و درجه حرارت ، این دستگاه به شما اجازه می دهد در صورت تمایل کمی طعم قهوه خود را تصفیه کنید. اگر این کار را نکنید ، بسیاری از ویژگی های آن ارزش آن را دارند ، و بسیاری ادعا می کنند استفاده از آن آسان است ، حتی به عنوان یک دستگاه قهوه تازه کار در خانه.

Breville BES980XL Oracle
Super Automatic ، برای کسانی که به معنای واقعی کلمه می خواهند کاری انجام ندهند
فولاد ضد زنگ
شیر شیر نیز شامل می شود
برای دیدن قیمت کلیک کنید

بنابراین نکته در مورد ماشینهای سوپر اتوماتیک این است که شما در مورد درست کردن قهوه چیزهای زیادی نمی آموزید ، و برای بعضی ها این مسئله خوب است. دستگاه نه شخص تصمیم می گیرد چه زمانی شلیک انجام شده است ، و در حالی که علاقه مندان به قهوه اغلب کنترل بیشتری بر روی شات را انتخاب می کنند ، ماشینهای فوق خودکار می توانند برای کسی که می خواهد اتوماسیون بر روی کیفیت شات داشته باشد بسیار عالی باشد. و برای یک ماشین فوق العاده اتوماتیک ، Breville BES980XL یک شوت عالی به خود جلب می کند. این دستگاه قیمتی است ، با همه زنگ ها و سوت ها که هم اسپرسو مستقیم و هم نوشیدنی اسپرسو درست می کند. این یکی از همه بهتر در بازار است.

De’Longhi La Specialista
مقایسه با Breville (کمی ارزان تر)
شامل یک آب گرم جداگانه (عالی برای آمریکایی ها یا چای)
دو سیستم گرمایش مستقل (استحصال قهوه مستقل از شیر شیر و آبگرمکن است)
برای دیدن قیمت کلیک کنید

یکی دیگر از ماشین های فوق العاده اتوماتیک ، De’Longhi بهترین مقایسه با Breville است و حدود 300 دلار کمتر برای شما رقم خواهد زد. این دستگاه برای بارستاهای خانه مبتدی بسیار عالی است – من با شما عاشقان کافی شاپ تجاری صحبت می کنم. شما می توانید با این دستگاه لاتیت خود را زیر 6 دقیقه بسازید و آسیاب برای مدت طولانی نسبتاً سازگار است. De’Longhi همچنین ضمانت گسترده ای ارائه می دهد ، این یک امتیاز برای هر دستگاه اسپرسو است که قصد دارید بطور مرتب از آن استفاده کنید.

گاگگی پرستیژ
چند ویژگی دیگر ماشین های دیگر را ندارد
گران ترین
طیف گسترده ای از گزینه های ظرافت ، حتی اگر اتوماتیک است
برای دیدن قیمت کلیک کنید

این دستگاه برای ویژگی های اضافی که در مقایسه با De’Longhi دارد ارزش توجه دارد. GAGGIA پرستیژ را می توان به انواع “ظرافت” تنظیمات تنظیم، و این می دهد برخی از قابلیت سفارشی سازی، حتی اگر آن را به یک دستگاه کاملا اتوماتیک است. این دستگاه همچنین یکی از معدودی است که دارای چرخ میلگرد سرامیکی است. این محصول با داشتن یک کارافه شیر و قابلیت برنامه نویسی ، یک خرید خوب است. مخزن آب بارگذاری شده در جلو نیز صرفه جویی در فضا است.

انتخاب برتر: Breville Express
یک دستگاه اسپرسو یک سرمایه گذاری بزرگ است. اگر می دانید که ابزارهای مختلفی نمی خواهید و شما یکی نیستید که کمی وقت اضافی را صرف کشیدن اسپرسو خود کنید ، یک دستگاه اسپرسو با چرخ چرخ شامل هنوز می تواند قهوه خوبی برای شما ایجاد کند. اما کدام دستگاه شما واقعاً مهم است.

در حالی که من تمام دستگاههای اسپرسو را با دستگاه های داخلی در بالا دوست دارم ، مورد علاقه من برای این نوع دم کردن قهوه در خانه Breville Express می باشد.

این بررسی طولانی مدت است ، در بین مبتدیان و واسطه ها محبوب است ، و یک ماشین براق و زیبا به نظر می رسد که عملکرد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

اگر می خواهید اسپرسو صبحگاهی خود را در خانه شروع کنید ، این یک دستگاه انتقال عالی است که تمام قسمت های مورد نیاز برای تهیه آب را ، بدون شکستن بانک ، شامل می کند.

به لوبیای اسپرسو هم احتیاج دارید؟ برای دیدن لوبیا مورد علاقه من ، بدون نسخه ، اینجا را کلیک کنید.