در پشت جنرال موتورز، استراتژی جدید فورد برای خودروهای برقی، تامین مالی قدیمی است: پول نقد

[ad_1]

کابین نمونه اولیه کامیون تمام الکتریکی فورد F-150 لایتنینگ بر روی یک وسیله نقلیه رانندگی خودکار (AGV) در مرکز خودروهای الکتریکی روژ در دیربورن، میشیگان، 16 سپتامبر 2021 دیده می شود.

ربکا کوک رویترز

خودروسازان دیترویت یک استراتژی مالی محافظه‌کارانه ارائه کرده‌اند تا خودروهای برقی را به وسیله نقلیه بعدی برای مصرف‌کنندگان آمریکایی تبدیل کنند.

به صورت نقدی پرداخت می کنند.

جنرال موتورز و فورد 65 میلیارد دلار در یکدیگر سرمایه گذاری می کنند – 35 میلیارد دلار در جنرال موتورز و 30 میلیارد دلار در فورد – و تاکنون پیشنهادی برای خرید هیچ یک از آن ها ارائه نکرده اند. در عوض، ریشه‌ای‌ترین تغییر در محصولات خودرو در یک قرن گذشته توسط جریان نقدی عملیاتی شرکت‌ها پرداخت می‌شود – کاهش جدی ریسک برای شرکت‌ها در طول زمان و تا کنون افزایش قیمت سهام.

نیشیت مادلانی، رئیس بخش خودرو در آژانس رتبه‌بندی اوراق قرضه استاندارد اند پورز، گفت: «پاسخ کوتاه این است که آنها این کار را انجام می‌دهند زیرا می‌توانند. “محبوبیت کامیون ها [since the pandemic began] و قیمت های قوی به آنها اعتماد به نفس می دهد.”

سرمایه گذاری تهاجمی دیترویت و تامین مالی محافظه کارانه سالهاست که ادامه دارد. این توسط 4 میلیارد دلار وام از جنرال موتورز در ماه می 2020 و خروج یک خط اعتباری گردان از فورد با 15 میلیارد دلار تقریباً در همان زمان حمایت شد، اقداماتی که برای کاهش ترس از کاهش فروش کووید-19 طراحی شده است. از آنجایی که فروش در سال 2020 نسبت به ترس کاهش یافت و سپس در سال 2021 شروع به بهبود کرد، جریان نقدی همچنان قوی بود و قیمت سهام شرکت را افزایش داد و به فورد اجازه داد بدهی خود را با نرخ بهره بالا بازپرداخت کند.

در همان زمان، هر دو شرکت پول را نگه داشتند و سود سهام و خرید مجدد را متوقف کردند. و شرکت‌ها با کاهش خطوط کامل سدان‌های بی‌سود، خروج از بازارهای بی‌سود در خارج از کشور و تمرکز شدید بر کامیون‌ها، که سودآورترین بخش تجارت آنها باقی می‌ماند، میلیاردها هزینه سالانه کاهش داده‌اند.

همه اینها را کنار هم بگذارید و دو خودروساز بزرگ محلی آمریکایی پول لازم را برای انجام بزرگترین تحول فناوری در صنعت از زمان شروع آن دارند.

رکورد سود خودرو، رکورد قیمت خودرو

گرت نلسون، تحلیلگر CFRA Research، گفت: خودروسازان پس از غلبه بر مشکلات زنجیره تامین و کمبود تراشه انتظار دارند که سود بی سابقه ای داشته باشند. کسب‌وکار موجود خوب است و راننده قیمت‌های بالایی خودرو دارد.

استراتژی تامین مالی دیترویت 2 به شدت با روشی که تسلا که در آن زمان یک استارت آپ بود، برای تقویت خودروهای الکتریکی در دهه گذشته تامین مالی کرد، در تضاد است. این رهبر خودروهای الکتریکی بارها از بازارهای سهام و اوراق قرضه برای پرداخت هزینه برنامه های خود با ارائه پرونده به تنظیم کننده های فدرال برای فروش 10 میلیارد دلاری سهام در سال 2020 پول جمع آوری کرده است. اولین کارخانه خودروهای الکتریکی تسلا در کالیفرنیا با وامی تامین شد که به طور فدرال تضمین شده بود. 2020. 2010، زمانی که بازار خودروهای الکتریکی قبل از اینکه شرکت سهامی عام شود یا درآمد قابل توجهی داشته باشد در حال ظهور بود.

جنرال موتورز و فورد آماده اند حتی بیشتر هزینه کنند.

سخنگوی فورد گفت: “اگر چیزی باشد، از آنجا بلند می شود.”

به گفته نلسون، بهبود بازار خودروی ایالات متحده به نزدیک به 15 میلیون دستگاه فروخته شده در سال 2021، بالشتک مالی مورد نیاز دیترویت برای حرکت رو به جلو را فراهم کرد. این سقوط به اندازه بحران مالی سال 2008 نبود، زمانی که بازار خودروهای سواری ایالات متحده به بیش از 10 میلیون خودرو و کامیون کاهش یافت. مدلانی گفت که غوطه وری کوتاه و کم عمق کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که صندوقچه های نظامی دو شرکت به اندازه کافی بزرگ است تا نیاز میلیاردها دلار سرمایه گذاری جدید را برآورده کند.

سخنگوی فورد گفت: «ما برای دانسته ها و ناشناخته ها آماده شده ایم. بخش ناشناخته همه‌گیری بود. می‌دانستیم که باید در خودروهای الکتریکی پیشرو باشیم.»

از سرگیری فروش، اگرچه هنوز بسیار پایین تر از سرعت قبل از همه گیری بود، اما در 9 ماه منتهی به سپتامبر در فورد به جریان نقدی آزاد 7.8 میلیارد دلاری تبدیل شد. در جنرال موتورز، جایی که عملیات خودروسازی به سختی توانست به جریان نقدی عملیاتی در 9 ماهه اول سال 2020 برسد، نقدینگی هنوز به اندازه کافی قوی بود که به شرکت اجازه می داد بیش از 4 میلیارد دلار برای مخارج سرمایه ای خرج کند. جنرال موتورز قرار است نتایج سه ماهه چهارم را در 1 فوریه گزارش دهد و فورد نتایج خود را در 3 فوریه اعلام کند.

به گزارش تامسون رویترز، تحلیلگران انتظار دارند که فورد با درآمد 35.8 میلیارد دلاری 42 سنت برای هر سهم گزارش کند که 75 درصد بیشتر از ماه سپتامبر است. انتظار می رود جنرال موتورز به ازای هر سهم 1.11 دلار درآمد کسب کند که در سه ماهه سوم 1.52 دلار کاهش یافته است. جنرال موتورز پیش بینی خود را برای کل سال در دسامبر افزایش داد و گفت که 14 میلیارد دلار سود پیش از بهره و مالیات خواهد داشت که از 11.5 میلیارد دلار به 13.5 میلیارد دلار افزایش یافته است که قبلاً پیش بینی کرده بود.

نلسون گفت، سود فورد و جنرال موتورز راکد بوده است، اگرچه فروش واحدها در صنعت ایالات متحده از سرعت 17 میلیون خودرو در سال قبل از کووید فراتر است، زیرا شرکت ها به شدت هزینه ها را کاهش می دهند تا برای این انتقال آماده شوند. به عنوان مثال، فورد تقریباً به طور کامل از تجارت سدان خارج شده است و جنرال موتورز در سال 2019 4000 کارگر حقوق بگیر را اخراج کرد. این علاوه بر تعطیلی کارخانه است که شامل کارخانه افسانه‌ای جنرال موتورز در لردستون، اوهایو بود که بعداً به استارت‌آپ Lordstown Motors الکتریکی فروخته شد. شرکت خودروسازی

علاوه بر این، شرکت‌ها در صورتی که جریان نقدی آنها پیش‌بینی‌ها را از دست بدهد، پول اضافی زیادی را به عنوان ذخیره نگه می‌دارند. در اوایل سال 2019، تحلیلگرانی که با احتیاط در مورد تمام پولی که فورد در تجارت خود سرمایه گذاری می کرد صحبت کردند، با احترام خاطرنشان کردند که 37 میلیارد دلار نیز نقدی و اوراق بهادار کوتاه مدت دارد. فورد اکنون 46.4 میلیارد دلار دارد و بیش از 12 میلیارد دلار پول عملیاتی در 9 ماه اول سال 2021 تولید کرده است.

فورد، جنرال موتورز EV پیش بینی می کند

هر دو شرکت در مورد استراتژی تامین مالی و برنامه‌ریزی خودروهای برقی در کنفرانس‌های سرمایه‌گذار در سال گذشته حرفی برای گفتن داشتند. موضوع کلی: ساخت استراتژی خودروهای الکتریکی فورد حول نام‌های مدل‌های موجود مانند موستانگ، و به‌ویژه پیکاپ F-150، که این شرکت 200000 پیش‌سفارش برای آن جمع‌آوری کرده است، هم با پذیرش مشتری و هم با کاهش هزینه‌ها جواب می‌دهد.

ظرف 24 ماه آینده، بر اساس تقاضا برای این محصولات، [we] دومین تولید کننده بزرگ وسایل نقلیه الکتریکی خواهد بود، احتمالا نزدیک به 600000 EV در سال در سراسر جهان [from Ford’s current product lineup] لیزا دریک، مدیر عامل فورد برای آمریکای شمالی، در کنفرانس سرمایه‌گذاران که توسط گلدمن ساکس در دسامبر برگزار شد، گفت: و ما هیچ برنامه‌ای برای توقف در آنجا نداریم. [internal combustion engines]. و این به ما این امکان را می دهد که با سرمایه خود کارآمدتر و با نیروی کار و کارخانه های مونتاژ کارآمدتر باشیم.”

استراتژی خودروهای الکتریکی جنرال موتورز شامل موجی از وسایل نقلیه جدید با استفاده از پلاک‌های جدید و موجود – اخیراً نسخه الکتریکی 42000 دلاری شاسی بلند شورولت سیلورادو – و همچنین سرمایه‌گذاری مشترک کروز با هوندا، مایکروسافت و سایر سرمایه‌گذاران خودروهای برقی است. ماشین های خودران

این بدان معناست که مجتمع‌های تولیدی اختصاص داده شده به تولید خودروهای الکتریکی، که در دو شهر در میشیگان و در اسپرینگ هیل، تنسی، در حال انجام – یا در حال تولید – هستند، با کارخانه‌های باتری‌سازی برنامه‌ریزی‌شده در نزدیکی کارخانه فروخته‌شده در Lordstown و Spring Hill. مدیر عامل جنرال موتورز، پل جاکوبسون، در ماه مارس گفت که این شرکت با تبدیل کارخانه‌های خودروسازی موجود به جای توسعه کارخانه‌های کاملاً جدید، بین 1 تا 1.5 میلیارد دلار در هر کارخانه صرفه‌جویی می‌کند که این رقم به 20 تا 30 میلیارد دلار می‌رسد در حالی که جنرال موتورز برای خودروهای الکتریکی به این میزان رسیده است. مقیاس کامل آن

نلسون گفت: در حال حاضر، چالش این است که خودروهای الکتریکی سود بسیار کمتری نسبت به پیکاپ‌های بزرگ و شاسی بلندهایی دارند که بر تجارت این دو شرکت تسلط دارند، اما بعید است که این کار ادامه یابد. نلسون می‌گوید که از آنجایی که هزینه‌های باتری همچنان کاهش می‌یابد و فورد و جنرال موتورز در تجارت خودروهای برقی خود مقیاس ایجاد می‌کنند، می‌توانند از سودآوری خودروهای احتراق داخلی پیشی بگیرند – با اشاره به اینکه تسلا برای یک دلار سود بیشتری نسبت به فروش از فورد یا تجارت خودروسازی جنرال موتورز دارد. فورد می‌گوید موستانگ Mach E آن سودآور است، حتی اگر کمتر از 30000 دستگاه در سال 2021 فروخته شود.

در پایان، ما انتظار داریم که با هم بازی کنیم [internal combustion engine] یکی از سخنگویان جنرال موتورز در ایمیلی نوشت: سودآوری با وسایل نقلیه الکتریکی، زیرا هزینه سلول‌های باتری کاهش می‌یابد و عملیات خود را افزایش می‌دهیم.

آدام جوناس، تحلیلگر مورگان استنلی، یک گاو نر قدیمی خودروهای برقی، می گوید افزایش فورد که در سال گذشته در صدر تسلا قرار گرفت، نشان می دهد که کسب و کار خودروهای برقی اکنون حدود 50 میلیارد دلار در 100000 فروش هزینه دارد. خودروهای برقی احتمالاً 2 دلار اضافه خواهد کرد. به قیمت سهامش. اما او در گزارشی در 13 ژانویه هشدار داد که شوک های سخت در راه اندازی F-150 الکتریکی و سایر وسایل نقلیه احتمالاً منجر به کاهش موقت سهام در اواخر سال جاری می شود.

جوناس نوشت: «از سطح 25 دلار، ما معتقدیم که انتظارات برای موفقیت فورد در خودروهای الکتریکی، اگرچه امکان پذیر است، دشوار است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisi