درک مطلب زبان انگلیسی حرف آخر

Category: دسته‌بندی نشده

دلیل اصلی درصد پایین داوطلبان کنکور در دوره زبان را می توان به عنوان مبحث خواندن و آزمون نزدیک دانست. موضوعی که مملو از واژگان ناآشنا است و علاوه بر این ، داوطلب حجم زیادی و زمان کمی برای پاسخگویی به آن دارد. حدود 13 سوال از بودجه زبان کنکور به این موضوع اختصاص دارد. سه متن طولانی که داوطلب برای پاسخ دادن به آنها باید معنی همه متن ها را بداند. بسیاری از افراد متن را می خوانند اما وقتی به آخرین سطر می رسند ، محتوای سطرهای فوق را به خاطر نمی آورند. اما با درک انگلیسی حرف اخر ، این مشکل حل شده و داوطلب نیازی به خواندن کل متن برای پاسخ به سوالات ندارد.

با دینی استاد یوسفیان پور کل دینی را فقط با 14 الگو یاد بگیرید

اما آیا این روش ها در دوره های حرف آخر برای جلسه کنکور سوالات نیز جواب می دهند؟ شاید اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند ، همانطور که دی وی دی های عامیانه می بینید ، با انتشار دیجیتال روبرو می شوید این است که روش های آموزش داده شده در جلسه کنکور جواب نمی دهد ، اما شما باید در مورد این موسسه بدانید که هنگام تدریس همزمان همه تست ها . طی ده سال گذشته ، کنکورها به همان روش DVD تدریس می شود و به طور کلی ، آنها برای هر سوال یک فرمول و یک روش ، اما برای کل سوالات یک روش ، یک مبحث ارائه می دهند. وقتی می توان از این روش ها برای حل سوالات ده سال آخر کنکور استفاده کرد ، می تواند برای آزمون های سال های بعد نیز استفاده شود. جالب است بدانید که در یوسفیان پور مذهبی ، حدود 1000 آزمون فقط با 14 الگو برای داوطلب حل می شود. اگه تو دینی خیلی ضعیف هستید و میخواید به نقطه قوتتون تبدیل کنید، دینی حرف آخر بهترین گزینه هست.

با محصولات فروشگاه حرف آخر تجربه استفاده از بهترین منابع آموزشی را داشته باشید

اما مسئله به اینجا ختم نمی شود و باید بدانید که تست هایی که در این بسته آموزشی حل شده اند ، به جز آنها ، 10 آزمون شبیه ساز کنکور به همراه منابع این موسسه در اختیار داوطلب قرار می گیرد که پاسخگوی همه موارد نیازهای داوطلب برای آزمایش و بررسی. داوطلب دیگر نیازی به صرف هزینه های زیاد برای شرکت در امتحانات ساختگی یا خرید کتاب های درسی برای حل آزمون نخواهد داشت ، زیرا هر آنچه برای گذراندن کنکور به آن نیاز دارد در مطالب فروشگاه حرف آخر موجود است. مواردی از جمله ویژگی ها و زمان تدریس و مثال تدریس و قیمت آنها وجود دارد که می توانید بخوانید و داوطلب فقط باید برای مطالعه و اجرای برنامه این مجموعه تلاش کند. خبر ویژه برای دوستانی که میخوان پرونده درس زیست رو در کمتر از 100 روز ببندند، زیست 6040 نظام جدید موسسه حرف آخر این کار رو برای شما انجام میده.

مشاورین ارشد موسسه : آقای شایان مامندی- خانم حدیث قمری- خانم مریم فرزی

شماره تماس مرکزی حرف آخر :

021-66576182

021-66576371

021-66566623