خطوط اتوبوس در تلاش هستند تا با خدمات بهبود یافته و توسعه یافته مسافران را جذب کنند

[ad_1]

جت در سرویس اتوبوس 14 نفره خود بین نیویورک و واشنگتن دی سی، یک به یک صندلی های لوکس را به همراه خدمات نگهبان صندلی و فیلتر هوای UV ارائه می دهد.

جت

برای جیمز گیلمر 28 ساله نیویورکی، سفر با اتوبوس از راه دور معمولاً به معنای چیزی بسیار خاص است: رفتن و برگشتن به شهر زادگاهش پیتسبورگ در طول تعطیلات.

این یک روال – و یک مسیر – آشنا از دوران کودکی است، زمانی که او و خواهرش با مگابوس به منهتن می رفتند تا برای سال نو به دیدن پسرعموهایشان بروند. به هر حال، گیلمر، که اکنون هنرمندی در تئاتر رقص آمریکایی آلوین آیلی است، در واقع یک اتوبوس معمولی نبود، به جز سفرهای محلی و تورهای گاه به گاه در شهرهای اطراف با شرکت رقص.

او با اشاره به سفر اتوبوسی گفت: من مشکلی ندارم. اما شرایط خاص سفر از پیتسبورگ به نیویورک برای من آشناست که در هیچ جای دیگری وجود ندارد، از نظر احساس راحتی در اتوبوس.

از نظر سطح راحتی مصرف کننده، سفر با اتوبوس اغلب باعث ناراحتی می شود. در تصور رایج، اتوبوس ها اغلب گزینه نهایی سفر هستند.

اطلاعات بیشتر از امور مالی شخصی:
چگونه برای تعطیلات خود کمتر برای بنزین خرج کنید؟
هزینه های بیش از حد، عدم اطمینان می تواند لذت سفر تعطیلات 2021 را خراب کند
در اینجا 10 پارک ملی که کمتر از همه در ایالات متحده ارزش گذاری شده اند را معرفی می کنیم

فلورنسیا سیریلیانو، معاون بازاریابی RedCoach، یک سرویس لوکس که اصالتاً اهل آرژانتین است و از سال 2010 در فلوریدا فعالیت می کند، گفت: با توجه به این تعصب، شرکت او بیش از یک دهه پیش فرصتی را دید. او گفت: «مردم اینجا عادت دارند با اتوبوس سفر کنند، اما این نوع دیگری از سفر با اتوبوس است. وقتی شروع کردیم، مردم گفتند: «تو چه کار می کنی؟ آمریکایی ها اتوبوس نمی خواهند

سیریلیانو گفت: «اما بسیاری از افرادی که هرگز سوار اتوبوس معمولی نمی‌شوند، احتمالاً اگر گزینه اتوبوس ما به آنها داده شود، از اتومبیل خود بیرون می‌پرند».

در واقع، شخصی در تمام این مدت در ایالات متحده اتوبوس – از همه نوع – رانده است و حدود 100000 کارگر را استخدام کرده است.

سپس کووید حمله کرد. “نقطه به نقطه [buses] … به طور کلی، احتمالاً حدود 50 درصد از آنچه در سال 2019 بود است و به آرامی در حال بازگشت است. و مردم دوباره عقب نشینی می کنند”

با این حال، جوزف شویترمن، استاد دانشکده خدمات عمومی، گروه سیاست عمومی و توسعه پایدار شهری در دانشگاه دی پال، آن را “زمان هیجان انگیز” در صنعتی خواند که دو برابر آمتراک به مسافران ایالات متحده خدمات ارائه می دهد.

او گفت: برای اولین بار ما سه برند بزرگ ملی داریم: Greyhound، Megabus و اکنون FlixBus. (FlixMobility، والد FlixBus در ایالات متحده، Greyhound را در 21 اکتبر خریداری کرد، اما مارک ها یکپارچه نیستند.)

هر یک از آنها برای همگام شدن با آخرین فناوری تحت فشار هستند.» [such as] شویترمن گفت: کارت‌های سواری سیار و برنامه‌های ردیابی اتوبوس، و Megabus حتی صندلی‌های رزرو کرده است. هر سه نیز بر ارزش تأکید دارند – خدمات رقابتی با قیمتی جذاب.

یکی از روندهایی که در پنج سال گذشته پدیدار شده است خطوط اتوبوس تجاری یا ممتاز است که خدمات نقطه به نقطه را همراه با صندلی های محدود و مجلل ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی؛ و در برخی موارد کارکنان داخل هواپیما. آنها همچنین در مقایسه با خطوط ریلی و هوایی در مسیرهای مشابه قیمت رقابتی دارند و اغلب در مقایسه با آنها بسیار کاهش می یابند.

شویترمن گفت: «نوع کاملاً جدیدی از خدمات کلاس تجاری وجود دارد که مسافران خسته از فرودگاه را به خود جذب می کند. این نقطه شیرین بین 125 مایل تا 250 مایل است – شاید 300 مایل در سمت مطلق – جایی که آنقدر کوتاه است که برای همیشه یک سفر با اتوبوس نداشته باشید.

خدمات برندسازی به عنوان درجه یک به مسافرانی که رزرو اتوبوس دارند اطمینان خاطر می دهد.

یوزف شویترمن

استاد دانشگاه دی پاول

یکی از نامزدهای آشکار، راهرو نیویورک-واشنگتن است. این مسیر 225 مایلی قبلاً توسط شاتل های خطوط هوایی، آمتراک و چندین مسیر اتوبوس با تخفیف ارائه می شود، اما شرکت جدید جت یک سرویس مستقیم و درجه یک بین یارد هادسون در منهتن و مرکز مترو دی سی را در نوامبر راه اندازی کرد که از 99 دلار شروع می شود. یکی مسیر.

این کرایه، در مسیری که می‌تواند 250 دلار و بالاتر از یک بلیط کلاس تجاری قیمت داشته باشد، یک صندلی رزرو شده با لغو 45 درجه HoverSeat و پخش جریانی پرسرعت Wi-Fi را برای مسافران فراهم می‌کند. اسکورت در صورت درخواست؛ و دسترسی به یک توالت لوکس بزرگ. به عنوان نشانه ای از راحتی و آگاهی از کووید، تعداد صندلی ها به 14 از 19 برنامه ریزی شده کاهش یافت. ردیف ها 6 فوت از هم فاصله دارند. و یک سیستم تصفیه هوای UV پیشرفته نصب شد.

به گفته چاد اسکاربورو، بنیانگذار و مدیرعامل، ویژگی متمایز واقعی هیئت مدیره HoverSeat است، اولین کاربرد فناوری خدمات مسافری تجاری موجود. سیستم تعلیق صندلی فعال و مستقل آنچه را که در زیر رانندگان اتفاق می‌افتد 100 بار در ثانیه می‌خواند – و بر این اساس واکنش نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه زیرپایی ها و میزهای تخته نرد همگام با صندلی حرکت می کنند، گفت: اگر ضربه ای را احساس کند، ضربه را اندازه می گیرد و سپس صندلی را در جهت مخالف حرکت می دهد تا با آن مقابله کند. “بنابراین، در پایان، شما فقط در تمام طول سفر می چرخید … با دیدن اتوبوس که در اطراف شما پرش می کند.”

بازنگری در سفر با اتوبوس بین شهری

اپراتور اتوبوس لوکس The Jet با لغو سفر نیویورک-واشنگتن، HoverSeat انحصاری خود را به مسافران ارائه می دهد.

جت

اسکاربورو گفت که می‌خواهد به طور کامل در مورد سفرهای طولانی مدت تجدید نظر کند. “ما در تلاش هستیم تا از شر تمام نقاط درد خلاص شویم [and] یک تجربه درجه یک واقعی از پس زمینه تا مقصد ایجاد کنید – اما با قیمت بسیار مناسب.

جت دو پرواز بدون توقف در روز بین نیویورک و واشنگتن بین جمعه و یکشنبه ارائه می دهد. اسکاربورو امیدوار است که در بهار به چهار حرکت در روز، هر روز هفته، افزایش یابد، و همچنین خدمات دیگر را بدون وقفه نقطه به نقطه در هر دو منطقه مترو در نظر دارد.

خطوط اتوبوس دیگر برای سال‌ها خدمات لوکس و مستقیم ارائه می‌دهند.

خطوط اتوبوس C&J اخیرا تعداد خدمات موجود خود را بین نیویورک و سه شهر در نیوانگلند افزایش داده است. اتوبوس‌های آن به پورتسموث و سیبروک در نیوهمپشایر و توکسبری، ماساچوست، دارای صندلی‌های دونفره یا یک نفره درجه یک، پریزهای برق، Wi-Fi و آشپزخانه‌ای با پذیرایی شخصی هستند.

به نوبه خود، RedCoach – که بیش از 25 میلیون مسافر تجاری و تفریحی را در دهه گذشته در مسیرهای فعلی خود در فلوریدا حمل کرده است – در 15 اکتبر به تگزاس گسترش یافت و آستین، دالاس و هیوستون را به هم متصل کرد (با توقف در ایستگاه Waco و College) با ناوگان 27 نفره اتوبوس های درجه یک یا 38 نفره بیزینس کلاس. حداکثر کرایه یک طرفه در مسیرهای تگزاس از 60 تا 120 دلار متغیر است.

وقتی مردم صندلی های ما را امتحان می کنند و راحتی را تجربه می کنند، Wi-Fi [and] راحتی ما [drop-off] چیریگیانو گفت، صندلی‌ها در مقایسه با پرواز و گذر از TSA و همه این‌ها، به نوعی درگیر هستند. علاوه بر این، برخلاف خطوط هوایی، RedCoach برای تخصیص صندلی یا چمدان هزینه‌ای دریافت نمی‌کند (دو قسمت و چمدان دستی به صورت رایگان مجاز است. ) و برخی از مسیرها نوشیدنی های گوارا را در کشتی ارائه می دهند.

او گفت که همه‌گیری کووید-19 ممکن است از مارس 2020 به شدت به بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل ضربه زده باشد، اما RedCoach هرگز کار با اتوبوس‌های با تراکم پایین‌تر خود را متوقف نکرده است و عملاً فاصله‌گذاری اجتماعی در داخل هواپیما کمتر رایج شده است. نقطه فروش. افزایش قیمت بنزین اکنون مسیر خط را برای بسیاری از اهالی تگزاس و فلوریدا که می توانند به تنهایی رانندگی کنند، بهتر به نظر می رسد.

“با تمام فرسودگی، مسافت پیموده شده و هزینه پر کردن مخزن شما، [driving] ما لوکس اما مقرون به صرفه هستیم و می‌خواهیم این مفهوم را برای همه در دسترس قرار دهیم.»

تغییر تفکر مسافران

جیمز گیلمر، هنرمند گروه رقص آلوین آیلی در نیویورک، می گوید: «سفر از پیتسبورگ به نیویورک برای من آشناست… که در هیچ جای دیگری برای احساس راحتی در اتوبوس وجود ندارد.

سانفرانسیسکو کرونیکل / روزنامه هرست از طریق گتی ایماژ روزنامه های هرست گتی ایماژ

Schwieterman از دانشگاه DePaul تخمین می زند که ده ها خط موتور در حال حاضر وارد بازی شده اند. وی گفت: اکثر برندهای درجه یک، پیشنهادات ویژه انبوه‌برها هستند.

به عنوان مثال، Vamoose، که در امتداد راهرو نیویورک-واشنگتن خدمت می کند، در حال حاضر حداکثر چهار حرکت Vamoose Gold را در روز با 34 صندلی چرمی پهن تر (در مقایسه با کلاس اتوبوس استاندارد 56 آن)، فضای پا بیشتر، لامپ برای مطالعه، منبع تغذیه ارائه می دهد. در صندلی و بطری آب. دیگر پیشنهادات برتر عبارتند از BestBus، رقابت با Vamoose. دارتموث، یکی دیگر از اپراتورهای نیویورک-نیوانگلند؛ و وونلون، در تگزاس و اوکلاهما.

شویترمن گفت: “خدمات مارک دار به عنوان درجه یک به مسافرانی که رزرو اتوبوس دارند، اطمینان می دهد.” “این بازی را تغییر می دهد، اگر به درستی انجام شود، و این اپراتورهای کلاس تجاری کار آسان تری برای جلب مشتریان بی میل خواهند داشت.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر