خریداران بیش از هر زمان دیگری از خرده فروشان برای فروش مجدد خرید می کنند. از همین رو

[ad_1]

بلومبرگ بلومبرگ گتی ایماژ

خرده فروشان دست دوم با خریدارانی که بر روی پایداری و اقلام به سختی یافت می شوند، موفق می شوند، در حالی که از فشارهای زنجیره تامین که توسط خرده فروشان سنتی احساس می شود اجتناب می کنند.

خرده فروشان جعبه بزرگ مانند والمارت و تارگت بر پایین نگه داشتن قیمت ها تمرکز کرده اند و افزایش هزینه های تحویل، نیروی کار و مواد را برای خریداران متحمل شده اند. سایر خرده فروشان مانند Macy’s و Kohl’s قیمت ها را افزایش داده اند تا با افزایش هزینه ها همگام شوند.

اما شرکت‌های فروش مجدد RealReal و ThredUp در حال افزایش زنجیره‌های عرضه دست دوم، سطح موجودی و قیمت‌ها هستند.

جیمز راینهارت، مدیر عامل ThredUp، طی گفتگوی اخیر درباره درآمد سه ماهه سوم این شرکت گفت: «در حالی که بسیاری از خرده فروشان به دلیل تورم یا فشار زنجیره تامین مجبور به افزایش قیمت هستند، ما سطح یکسانی از قرار گرفتن در معرض آن نداریم.

به گفته راینهارت، تجارت ThredUp به طور کامل توسط مشتریان خود به بازار داخلی تحویل داده می شود و به تولید مستقیم موجودی متکی نیست.

وی افزود: «ما تصمیم گرفته‌ایم قیمت‌ها را به‌صورت استراتژیک کاهش دهیم تا بتوانیم مشتریان بیشتری را در زمانی که مصرف‌کنندگان در بسیاری از بخش‌های دیگر زندگی خود تحت فشار قیمت هستند، جذب کنیم.»

قیمت های ThredUp در سه ماهه سوم نسبت به مدت مشابه سال گذشته به طور متوسط ​​15 درصد کاهش یافته است. راینهارت گفت که این شرکت به کاهش قیمت ها از طریق سیستم تحویل داخلی ThredUp ادامه خواهد داد.

این شرکت درآمد سه ماهه بی سابقه 63.3 میلیون دلاری را در سه ماهه سوم گزارش کرد که نسبت به سال قبل 35 درصد افزایش داشت. همچنین رکورد خرید فعال 1.4 میلیونی و ثبت سفارش 1.3 میلیونی به ترتیب 14 و 28 درصد نسبت به سال گذشته ثبت شده است.

جولی وین رایت، بنیانگذار و مدیر عامل RealReal، پس از درآمدهای سه ماهه سوم گفت که موجودی های این شرکت از سطح قبل از کووید فراتر رفته است، و افزود: “ما معتقدیم با ورود به فصل تعطیلات، از نظر عرضه در موقعیت خوبی قرار داریم.”

او همچنین خاطرنشان کرد که RealReal از اثرات تورمی که سایر مشاغل می بینند محافظت می شود.

RealReal مجموع درآمد خود را 119 میلیون دلار در سه ماهه سوم گزارش کرده است که نسبت به سال گذشته 53 درصد افزایش داشته است. در سه ماهه سوم 757000 سفارش ثبت شد که نسبت به سال قبل 38 درصد افزایش داشت.

تیم سیسی، موسس و رئیس شرکت مشاوره خرده فروشی تیم سیسی، می گوید: «در مجاورت مشکل فروش مجدد و تمام پنجره های خالی، من به شدت احساس می کنم که خرده فروشی به سادگی در حال تغییر است.

با این حال، سرمایه گذاران به طور کامل به مشتریان بالقوه این شرکت ها فروخته نمی شوند، حتی در پس زمینه مشکلات زنجیره تامین در سراسر جهان برای خرده فروشان. سهام ThredUp از زمان عرضه اولیه اولیه خود در سال جاری بی ثبات بوده است و پس از افزایش اخیر آن که منجر به بازگشت یک روزه شد، سهام به کاهش ادامه داد. RealReal از آخرین سود خود افزایش یافته است، اما امسال نزدیک به 25٪ باقی مانده است.

اما گرایش‌های مصرف‌کننده گسترده‌تر که از بازار دست دوم حمایت می‌کند، همچنان به عنوان یک باد مخالف سکولار برای این بازار عمل می‌کند.

عادات جدید، خریداران را به سمت فروشندگان سوق می دهد

طبق گزارش اخیر ThredUp، در مجموع، انتظار می‌رود بازار فروش مجدد تا سال 2023 به 51 میلیارد دلار برسد.

به گفته کارولین توماس، رئیس و مدیر عامل شرکت نرم افزار حمل و نقل آراوندا، صنعت فروش مجدد 11 برابر سریعتر از خرده فروشی سنتی رشد می کند. این روند احتمالاً به دو عامل مرتبط است: لجستیک زنجیره تأمین و انتقال مصرف کننده به یک ذهنیت پایدار.

همچنین توسط کاربران جوان‌تری مانند ادوین الیوت، ساکن 25 ساله میامی که به‌دنبال اقلام قدیمی آنلاین برای تکمیل لباس‌های مد روز است، پشتیبانی می‌شود. الیوت گفت که بازسازی آنها «بدون قطعات قدیمی واقعی» دشوار است. و فروشگاه‌های زیادی برای فروش مجدد آنلاین وجود دارد، بنابراین خرید اقلام قدیمی آسان‌تر شده است.»

الیوت گفت: “قبل از اینکه مجبور به پس انداز شوید، باید انبوهی از چیزها را مرتب کنید و امیدوار باشید که چیزی ارزش خرید پیدا کنید.”

پس انداز، اصطلاح منسوخ شده برای فروش مجدد، به انتخاب خریدار مربوط می شود. سیسی می گوید و شبکه این را فراهم کرده است. وی گفت: Gen Z دست دوم است و دوباره به فروش می رسد.

به گفته جاش سیلورمن، مدیر عامل Etsy، در بیانیه ای که جاش سیلورمن، مدیر عامل Etsy در بیانیه ای اعلام کرد، Etsy، یک تجارت آنلاین که به خاطر بازار دست ساز و قدیمی خود شناخته شده است، در ماه جولای اپلیکیشن فروش مجدد Depop را به مبلغ 1.62 میلیارد دلار خریداری کرد که نشان دهنده “پتانسیل قابل توجهی برای افزایش مقیاس است.”

سهام Etsy امسال در بالاترین حد خود قرار گرفت.

همانطور که سیلورمن بازار را توصیف کرد، Depop یا “Generation Z Resale Home” میزبان 30 میلیون مصرف کننده در 150 کشور است. برند فروش مجدد با پیام های کلیدی خود در مورد خرید سازگار با محیط زیست و اخلاقی، جذابیت بزرگی برای مصرف کنندگان جوان است.

سیسی گفت: «این یک موضوع انتخابی است. و برای خریداران جوان‌تری که به دنبال سبک‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل و روشی پایدار برای خرید هستند، “این یک راه مناسب برای تجارت با یک خرده‌فروش یا برند است.”

تمرکز فزاینده بر روی موارد جدید و استفاده نشده

عامل پایداری یک “مزیت افزوده” برای الیوت است، اما دلیل اصلی خرید او برای فروش مجدد، انحصار و راحتی آنلاین است.

این سایت‌های فروش مجدد فقط بستری را برای فروشندگان برای فروش کالاهای قدیمی فراهم نمی‌کنند. به گفته توماس، اقلام “جدید با برچسب” یا “نو در یک جعبه” به طور فزاینده ای از طریق پلتفرم های فروش مجدد به فروش می رسند.

StockX که در سال 2016 به عنوان بازار کفش ورزشی راه اندازی شد، سایت فروش مجدد به یک مرکز مصرف کننده برای خرید و فروش اقلام جدید گران قیمت و به سختی یافتن لباس، کیف و لوازم الکترونیکی تبدیل شده است. اسکات کاتلر، مدیرعامل StockX در بیانیه‌ای گفت: در آوریل، StockX دور جدیدی از سرمایه‌گذاری را تکمیل کرد که ارزش آن را به 3.8 میلیارد دلار رساند که نشان‌دهنده “شناخت و هیجان گسترده” برای شرکت در بلندمدت است.

از طریق سایت‌های فروش مجدد مانند Depop، مصرف‌کنندگان می‌توانند اقلام محدودی را که ممکن است فروخته شده باشند و دیگر مستقیماً از خرده‌فروش در دسترس نیستند، دوباره بفروشند – به گفته الیوت، یک اتفاق رایج، “بنابراین نخریدن یک سایت فروش مجدد سخت است.”

سیسی گفت: «وقتی دور می‌گردید و به RealReal نگاه می‌کنید، بیشتر این ارتباط با مشتری به کالاهای لوکس یا کالاهای رده بالاتر مربوط می‌شود.

خرده فروشان سنتی در حال حرکت به سمت فروش مجدد هستند

چندین خرده فروش سنتی در حال یافتن راه هایی برای حرکت به فضای فروش مجدد با رونق این تجارت هستند.

Lululemon در ماه آوریل اعلام کرد که برنامه فروش مجدد خود را راه اندازی خواهد کرد. این برند با Trove، تجارتی که به شرکت‌ها در ایجاد فروشگاه‌های فروش مجدد کمک می‌کند، شریک شده است و برنامه آزمایشی “مثل جدید” را در کالیفرنیا و تگزاس در ماه مه راه‌اندازی کرد.

ThredUp وارد چندین شراکت شد، از جمله قراردادی با Macy’s در ماه آگوست برای ارائه لباس های دست دوم در 40 فروشگاه. JC Penney با ThredUp همکاری می کند تا لباس و کیف دست دوم زنانه را در 30 فروشگاه عرضه کند.

ThredUp از طریق پلتفرم «فروش مجدد به‌عنوان خدمات» با چندین خرده‌فروش همکاری می‌کند تا به آنها کمک کند محصولات دست دوم را به مشتریان ارائه دهند، از جمله Walmart، Everlane، Farfetch، Gap، Adidas و Crocs.

حتی Ikea نیز گفته است که مجدداً به فروش خواهد رسید، و فروشگاه مبلمان آماده مونتاژ اسکاندیناوی در این ماه اعلام کرد که پس از اجرای آزمایشی این سرویس در 5 دسامبر، برنامه خرید و فروش را در 33 فروشگاه خود در ایالات متحده تا 5 دسامبر ارائه خواهد کرد. فیلادلفیا. فروشگاه.

سیسی گفت: «من در زمینه تحولات زیادی که در حال وقوع است، خوشبین هستم. و مطمئناً بازار فروش مجدد قطعاً اینجاست تا بماند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر