خرده فروشان به دنبال افزایش کووید، به سمت جدیدترین اسپرینت تعطیلات می روند


عابران پیاده در روز پنجشنبه، 2 دسامبر 2021، ویترین مغازه ها را در نیویورک مشاهده می کنند.

کریستوفر اوچیکونه بلومبرگ | گتی ایماژ

با نزدیک شدن به کریسمس، خرده فروشان خود را برای هجوم خریداران لحظه آخری آماده می کنند.

طبق نظرسنجی سالانه فدراسیون ملی خرده‌فروشی و Prosper Insights & Analytics، انتظار می‌رود فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های خرده‌فروشی روز شنبه بیش از 148 میلیون خریدار را جذب کنند. این یک کاهش جزئی نسبت به آخرین شنبه قبل از کریسمس سال گذشته است، روزی که در صنعت به عنوان شنبه فوق العاده شناخته می شود. در سال گذشته، انتظار می رفت که 150 میلیون مصرف کننده وارد بازار شوند، که بالاتر از انتظار 147 میلیون خریدار در سال 2019 است.

امسال اما، این اسپرینت نهایی توسط عوامل جدید و بحث برانگیز شکل خواهد گرفت. موج قوی خرید در اوایل تعطیلات به این معنی است که برخی از مصرف کنندگان ممکن است کمتر خرید کنند. هوای گرمتر در بیشتر نقاط کشور باعث می شود مردم احساس راحتی بیشتری به سمت مرکز خرید داشته باشند یا احساس شادی کمتری در آنها ایجاد کند. و افزایش موارد کووید-19 در شمال شرق و غرب میانه می تواند منجر به لغو تجمعات شود یا خریداران را مجبور به خرید آنلاین یا انتخاب کالا به جای رزرو بلیط سفر یا کنسرت کند.

شواهد متناقض

استف ویسینک، تحلیلگر خرده فروشی جفریز، گفت که خرده فروشان و سرمایه گذاران به دنبال سرنخ هایی هستند، اما داستان های مختلفی را بیان می کنند. در میان آنها، اعتماد مصرف کننده در ماه نوامبر به پایین ترین حد 10 سال اخیر سقوط کرد. فروش خرده فروشی در حال افزایش است، اما در ماه نوامبر ضعیف تر از حد انتظار بود. و برخی از ناظران صنعت و خرده فروشان، از جمله NRF، فروش بی سابقه ای را در تعطیلات، حتی در سالی که زنجیره تامین چالش ها و تورم وجود دارد، پیش بینی کرده اند.

او گفت: «معمولاً تمام نقاط داده‌ای در یک نتیجه مشابه هستند. «در حال حاضر نقاط داده متناقضی وجود دارد. بنابراین ما در حال تلاش برای تصمیم گیری هستیم که “مصرف کننده در نهایت چه خواهد کرد؟”

او گفت که علاوه بر این، گزینه omicron باعث “اثر ناراحتی” شده است زیرا برخی از افراد در برنامه های سفر تجدید نظر می کنند، تجمعات را کاهش می دهند یا برای پایان دادن به مهمانی های تعطیلات در دفتر اعلان دریافت می کنند.

این در نظرسنجی شرکت تحقیقات سرمایه از 960 نفر در روز سه شنبه مشخص شد. حدود نیمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی – 49٪ – گفتند که قصد دارند برای تعطیلات امسال سفر کنند. این کاهش در نظرسنجی انجام شده در ماه نوامبر است که نشان داد 55 درصد قصد سفر دارند. حدود 85 درصد گفتند در این ماه قصد دارند در گروه هایی با دوستان و خانواده برای تعطیلات گرد هم آیند که 3 درصد نسبت به ماه قبل کاهش داشته است.

این مطالعه نشان داد که خریداران بیشتری در یافتن اقلام مشکل دارند. چهل و چهار درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به دلیل تمام شدن پول نقد قادر به خرید تعطیلات نیستند که جهش هفت درصدی نسبت به ماه گذشته است.

ویسینک گفت چندین سناریو مختلف ممکن است در هفته آینده آشکار شود: مردم ممکن است هنوز چیزهای زیادی برای خرید داشته باشند، که احتمالاً منجر به افزایش ترافیک فروشگاه می شود. آنها ممکن است پس از تکمیل دورهای اولیه خرید تعطیلات و منتظر دیدن اینکه آیا طرفین به تماس های زوم تبدیل می شوند یا خیر، در وسط احساس مسدود شدن کرده باشند. یا ممکن است به دلیل شوک استیکرهای ناشی از تورم، اضطراب کووید یا خرید زود هنگام، بیشتر روزهای خرید خود را تا کریسمس سپری کنند.

او گفت که نظارت خواهد کرد که آیا خرده‌فروشان قیمت‌ها را کاهش می‌دهند یا تحویل رایگان دو روزه را در هفته آینده ارائه می‌دهند، که می‌تواند نشان‌دهنده مشکل آنها در انتقال کالا باشد.

گزینه های تعلل کننده

Target روز جمعه گفت که مشتریان می توانند سفارشات آنلاین خود را برای همان روز تا ساعت 6 بعد از ظهر شب کریسمس ثبت کنند و پس از چند ساعت در فروشگاه یا پارکینگ بدون نیاز به ویترین تحویل بگیرند.

خریداران همچنین می توانند از خدمات تحویل درب منزل برای دریافت هدایایی که بلافاصله بعد از یک ساعت با آخرین پنجره تحویل بین ساعت 17 تا 18 شب کریسمس تحویل داده می شوند، استفاده کنند. و این شرکت گفت کامیون‌ها هر روز برای پر کردن قفسه‌های فروشگاه‌ها با اسباب‌بازی‌ها، لباس‌ها و دیگر گزینه‌های هدیه، کالاهایی را انجام می‌دهند.

Kohl’s ساعات کار خود را در طول هفته افزایش می دهد و درهای خود را از 7 صبح تا نیمه شب از شنبه تا پنجشنبه باز نگه می دارد. در شب کریسمس، مشتریانی که تا ساعت 13 به وقت محلی هدایای واجد شرایط را سفارش می دهند، می توانند تا ساعت 6 بعد از ظهر به وقت محلی آنها را از فروشگاه تحویل بگیرند.

والمارت برای سفارش‌هایی که قبل از ساعت 14:00 به وقت محلی دوشنبه ارسال می‌شود، ارسال رایگان ارائه می‌دهد، اما مشتریان می‌توانند خریدهای آنلاین را با تحویل گرفتن و تحویل از فروشگاه تا ساعت 16:00 شب کریسمس دریافت کنند. آنها همچنین می توانند تحویل سریع را انتخاب کنند، یک گزینه تحویل که اگر تا ساعت 13 به وقت محلی کریسمس سفارش دهند، خریدها را در دو ساعت یا کمتر به درب منزل تحویل می دهد.

پیش بینی های صورتی – برای فروش و آب و هوا

NPD، یک گروه عمده خرده فروشی، به دلیل پیش بینی ها مبنی بر اینکه مخارج تعطیلات به بالاترین حد خود خواهد رسید، دو برابر شده است. او پیش‌بینی می‌کند که فروش در ماه‌های نوامبر و دسامبر می‌تواند بین 8.5 تا 10.5 درصد نسبت به سال گذشته رشد کند و بین 834.4 تا 859 میلیارد دلار برسد. او این پیش بینی را در اوایل این ماه مطرح کرد و گفت که هزینه ها در مسیر افزایش 11.5 درصدی نسبت به سال قبل است. پیش بینی فروش شامل هزینه های نمایندگی های خودرو، پمپ بنزین ها و رستوران ها نمی شود.

با این حال، امسال، تعداد بیشتری از این خریداران خریداران اولیه هستند و طبق نظرسنجی NPD در اوایل دسامبر، 42 درصد از مردم قصد دارند آخرین هدیه خود را قبل از شنبه سوپر خریداری کنند. این نسبت به 40 درصد در سال گذشته و 30 درصد در سال 2012 افزایش یافته است، اولین سالی که گروه تجاری این سوال را از مصرف کنندگان پرسید.

بر اساس NPD، بیش از نیمی (52٪) گفتند که انتظار دارند در آخرین دقیقه هفته قبل از کریسمس هدایایی بگیرند.

آب و هوا همچنین می تواند بر تعداد افراد خرید و خرید آنها تأثیر بگذارد. ایوان گلد، معاون اجرایی شراکت‌ها و اتحادهای جهانی در Planalytics، شرکتی که تقاضای مصرف‌کننده را پیش‌بینی و تجزیه و تحلیل می‌کند، گفت: انتظار می‌رود امسال روند کریسمس به نفع خرده‌فروشی باشد.

او گفت که بیشتر ایالات متحده دمای ملایمی داشته است و این هفته قرار است یکی از گرم ترین هفته ها در اواسط دسامبر (بیش از 60) باشد.

انتظار می‌رود هفته آینده دمای هوا در کانادا، بخش‌هایی از سواحل شمال شرقی و غربی کمتر از سال گذشته باشد، اما در مناطق جنوب شرقی و مرکزی گرم‌تر از سال گذشته باشد. بارش باران و برف عمدتاً در مناطق مرتفع تر در سواحل غربی متمرکز خواهد بود.

او گفت که این بدان معناست که مشتریان در اثر آب و هوای بد مانند یخ و برف پریشان نخواهند شد و می توانند به مراکز خرید و مغازه ها برسند – که این امر با رفع محدودیت های عرضه برخی از خرده فروشان کلیدی است. با این حال، وی خاطرنشان کرد که “بارش خفیف برف می تواند در بازارهای خاص برای جذب تقاضای فصلی مفید باشد.”

گلد گفت، از سوی دیگر، در ژانویه، دمای هوا نسبت به سال گذشته کاهش می‌یابد و به خرده‌فروشان کمک می‌کند تا کالاها را در پایان فصل تعطیلات جابجا کنند. او گفت که این می‌تواند به پاکسازی اقلام مربوط به هوای سرد، از ژاکت‌ها و کت‌های زمستانی گرفته تا ماشین‌های برف‌روب کمک کند، زیرا مردم کارت‌های هدیه را بازخرید می‌کنند.

کریگ جانسون، رئیس شرکای رشد مشتری، گفت: خریدهای لحظه آخری می تواند فروش را برای برخی از خرده فروشان افزایش دهد. او گفت که خرید جواهرات اغلب در اواخر فصل توسط افراد معطل یا افرادی که می خواهند خریدهای بزرگ خود را بین دو صورت حساب کارت اعتباری تقسیم کنند، انجام می شود. عطرها یکی دیگر از هدایای گران قیمتی هستند که اغلب دیر خرید می شوند.

ترافیک در فروشگاه ها یک سال پیش در جمعه سیاه بازگشت. جانسون گفت، با این حال، با افزایش omicron، خریداران بیشتر و بیشتری می توانند به خرید آنلاین و خرید پیکاپ بازگردند و در عین حال موارد نهایی را در لیست هدیه حذف کنند.

او گفت: “هیچ کاهشی در فروش وجود ندارد، اما تغییر کانال از شخصی به آنلاین خواهد بود.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر