ثبت نام در Obamacare به رکورد بالایی رسیده است

[ad_1]

رئیس جمهور جدید چه تفاوتی ایجاد می کند.

ثبت نام در طرح های بیمه درمانی اوباماکر در این فصل به بالاترین حد خود رسیده است.

این جهش بزرگ در نتیجه افزایش کمک های مالی برای ثبت نام، پنجره ثبت نام گسترده تر، تداوم اثرات بهداشتی بیماری همه گیر کووید-19 که بیش از 850000 آمریکایی را کشت، و رئیس جمهوری که به عنوان یکی از حامیان اصلی اصلاحات مراقبت های بهداشتی شناخته می شود، رخ داد. .

خبر خوب برای بایدن در جبهه اوباماکر پس از آن منتشر شد که رئیس جمهور شاهد کاهش شدید محبوبیت، تاخیر در لایحه 1.75 تریلیون دلاری خود برای ساخت بهتر در کنگره و ضرر در دادگاه عالی برای ماموریتش برای واکسن کووید بود. کارفرمایان بزرگ

اشتراک آزاد Healthcare.gov – بازار دولت فدرال برای طرح‌های بیمه که به 33 ایالت خدمات می‌دهد – و مبادلات بهداشتی مقرون‌به‌صرفه دولت در اکثر ایالت‌های دیگر در سال 2022 در روز شنبه پایان یافت و تعداد رسمی نهایی ثبت‌نام‌ها هنوز شمارش نشده است. .

روز پنجشنبه، مقامات بهداشتی فدرال خاطرنشان کردند که حتی قبل از پایان مهلت مقرر، 14.2 میلیون نفر در سراسر کشور برای پوشش در طرح های بیمه خصوصی که در صرافی های دولتی Obamacare فروخته شده اند، ثبت نام کرده اند.

این نشان دهنده افزایش بیش از 20 درصدی ثبت نام کنندگان در مدت مشابه سال گذشته است.

این رکورد رکورد قبلی ثبت نام در Obamacare را شکست که در سال 2016 شکسته شد، آخرین سالی که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در قدرت بود. در همان سال، تعداد کل در طول ثبت نام آزاد از 12.6 میلیون فراتر رفت.

اوباما در آغاز دوره اول ریاست جمهوری خود بر تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه توسط کنگره پیروز شد و نام مستعار اوباماکر را به دلیل قانونی که مخالفانش مدتهاست آن را مسخره می کردند، پذیرفت.

خاویر بسرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی، در بیانیه‌ای مبنی بر ارتقای سطح بالای ثبت‌نام گفت: «مردم در سراسر آمریکا می‌توانند بیمه سلامت با کیفیت بالا را با قیمت‌های پایین‌تر خریداری کنند، به لطف طرح نجات آمریکا و قانون مراقبت مقرون به صرفه».

بسرا گفت: «دولت بایدن هریس به موفقیت در این قوانین مهم ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که مراقبت های بهداشتی برای هر کسی که به آن نیاز دارد در دسترس است.

چارلز گابا، مدیر سایت خبری Obamacare ACASignups.net، گفت که تعداد اشتراک‌ها “قطعا یک پیروزی برای بایدن بود.”

گابا گفت: “تا جایی که به من مربوط می شود، این یک معامله بسیار بزرگ است.” “شما میلیون ها نفر دیگر دارید که پوشش دارند و حدود 10 میلیون نفر دسترسی بسیار بیشتری به آنها دارند.”

گابا همچنین گفت که تعدادی از شرکت‌های بیمه سلامت پس از اینکه برخی از آنها در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ پیشنهادات خود را پس گرفتند، به ارائه طرح‌های فردی برای بورس‌های اوباماکر بازگشته‌اند.

کارشناسان رشد چشمگیر این ضبط را به چندین عامل کلیدی نسبت می دهند که همه به جز یکی مستقیماً از پیروزی بایدن بر ترامپ بیش از یک سال پیش نشات می گیرد.

لری لویت، معاون اجرایی سیاست های بهداشتی در بنیاد خانواده کایزر، که یک موسسه غیرانتفاعی پیشرو برای تحقیقات بهداشتی است، گفت: «موضع دولت فدرال در مورد ACA با انتخابات 2020 به طور لرزه ای تغییر کرده است.

ترامپ در ابتدای دوره ریاست جمهوری خود اصرار داشت که کنگره تحت رهبری جمهوری خواهان قانون مراقبت مقرون به صرفه را که به طور رسمی اوباماکر شناخته می شود، لغو کند.

دولت او همچنین اقداماتی را برای تضعیف تلاش‌های ارتقاء انجام داده است، که در سال‌های اخیر ثبت‌نام را افزایش داده و زمان ثبت نام افراد برای پوشش را کوتاه کرده است.

سناتور جان مک‌کین، آریزونا، به‌طور چشمگیری لغو ACA را با یک حرکت شست پایین در صحن مجلس سنا، که همچنان خشم ترامپ را سال‌ها پس از مرگ مک‌کین، مسدود کرد.

حتی با وجود انتقاد ترامپ از این برنامه، ثبت‌نام در طرح‌هایی که در بورس‌های ACA فروخته می‌شوند، هرگز به زیر 11 میلیون نرسید.

لویت گفت: «ثبت نام ACA ترامپ کاهش یافته است، اما این برنامه تقریباً از بین رفته است.

ACA با تمام تلاش‌های دولت ترامپ برای ترور او مخالفت کرد. دولت ترامپ و کنگره.

لویت همچنین گفت که اگرچه اوباماکر در دوران ترامپ “ضعیف” شده بود، بایدن همچنان “پلتفرمی برای ساختن” داشت، زیرا میلیون ها نفری که به ثبت نام برای پوشش سلامت از طریق این برنامه ادامه دادند.

بایدن که در زمان قانون شدن ACA معاون اوباما بود، در انتخابات ریاست جمهوری 2020 پیروز شد و متعهد شد که آسیبی را که گفته بود ترامپ وارد کرده است، جبران کند.

لویت گفت که پیشنهاد اوباماکر برای بایدن تا حدی افزایش یافته است زیرا “بالاخره رئیس جمهوری دارید که به جای خراب کردن ACA در بوق و کرنا می کند.”

لویت خاطرنشان کرد که این تبلیغات با لغو کاهش هایی که ترامپ در برنامه “ناوبر” ACA انجام داد توسط بایدن تقویت شد، که به ثبت نام کنندگان آینده نگر کمک می کند تا گزینه های بیمه اغلب پیچیده خود را در پرتو نیازهای بهداشتی و مالی خود ارزیابی کنند.

بایدن فقط برنامه را تبلیغ نمی کرد. دولت او در تلاش است تا آن را از نظر مالی برای دانشجویان آینده جذاب تر کند.

گابا از ACASignups گفت، لایحه کمک به کووید بایدن، طرح نجات ایالات متحده، “به طور چشمگیری یارانه های مالی” موجود را برای کمک به متقاضیان Obamacare برای خرید طرح های بیمه خصوصی در مبادلات ACA “واجد شرایط و واجد شرایط” و از نظر میزان دریافتی آنها افزایش می دهد. .خالص.

تقریباً 2 میلیون نفر دیگر واجد شرایط خرید برنامه‌های Obamacare با قیمت پایین یا پایین به دلیل ARP بودند.

این قانون همچنین حد بالایی را حذف کرد، که یارانه طرح های اوباماکر را برای خانوارهایی که بیش از چهار برابر خط فقر فدرال درآمد دارند، باطل می کند.

کمک های مالی موجود تحت ARP در پایان سال جاری منقضی می شود. اما اگر کنگره آن را به عنوان بخشی از قانون بازسازی بهتر بایدن یا به عنوان قانون مستقل تصویب کند، کمک ها می تواند ادامه یابد.

گابا و لویت به گام دیگری که بایدن برای افزایش ضبط در سال جاری برداشته است اشاره می‌کنند: باز کردن دوره اشتراک ویژه برنامه‌های اوباماکر از 15 فوریه تا 15 مه، با توجه به تأثیرات همه‌گیری کووید-19.

گابا خاطرنشان کرد که «2.8 میلیون ثبت نام اضافی برای این کار» در سال گذشته، «در زمانی که معمولاً خارج از فصل است» وجود داشته است.

گابا گفت: «بنابراین بلافاصله بعد از بازی، افراد زیادی در سیستم ثبت نام اضافی گنجانده شده بودند،» وقتی فصل پوشش 2022 در پاییز امسال افتتاح شد.

و در این فصل، دولت بایدن ضرب الاجل خود را برای ثبت نام آزاد «یک ماه بیشتر» شکست، که احتمال ثبت نام افراد را افزایش می دهد.

گابا انتظار دارد در مجموع 14.5 میلیون نفر تا پایان مهلت ثبت نام آزاد برای برنامه های Obamacare برای سال 2022 ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد که این تعداد شامل بیش از 1 میلیون نفر نخواهد بود که تحت پوشش به اصطلاح طرح های بهداشتی پایه که به طور موثر نشان دهنده پوشش ACA هستند، پوشش بیمه ای خواهند داشت.

عامل مهم دیگری که گابا برای تشویق ثبت نام به آن اشاره کرد، عاملی بود که خارج از کنترل بایدن بود.

“شما کووید دارید. گابا گفت: شما این بیماری همه گیر مداوم را دارید که باعث شده بسیاری از مردم متوجه شوند، “اوه، بله، مراقبت های بهداشتی”.

اگرچه Healthcare.gov، بازار فدرال، ثبت نام آزاد را در روز شنبه بسته است، هشت ایالت و ناحیه کلمبیا همچنان از طریق مبادلات خود افراد را در طرح ها ثبت نام می کنند.

پنج مورد از این ایالت ها، که شامل کالیفرنیا و نیویورک بزرگتر است، در پایان ژانویه ثبت نام را تکمیل می کنند. ثبت نام در کلرادو برای افرادی که در حال حاضر تحت پوشش نیستند تا 15 مارس تمدید شده است.

لویت از KFF گفت که همه‌گیری ویروس کرونا نقش مهمی در تشویق ثبت‌نام در Medicaid ایفا کرد، برنامه‌ای که توسط دولت‌های فدرال و ایالتی برای ارائه پوشش بهداشتی برای افراد کم‌درآمد اداره می‌شود.

قانون Obamacare، در حالی که اغلب توجه را به گسترش پوشش بیمه خصوصی برای آمریکایی ها جلب می کند، تعداد افراد واجد شرایط برای Medicaid را نیز افزایش داده است. همه به جز 12 ایالت، بودجه فدرال را پذیرفته اند تا برنامه های Medicaid خود را به تعداد بیشتری از افراد ACA گسترش دهند.

لویت گفت: از زمان شروع همه گیری در اوایل سال 2020، ثبت نام مدیکید به طرز چشمگیری افزایش یافته است و در دولت بایدن به رشد خود ادامه می دهد.

ثبت‌نام در Medicaid، قوی‌ترین ثبت‌نام در طرح‌های بیمه خصوصی که در صرافی‌های Obamacare فروخته می‌شود، و Covid می‌تواند خلاص شدن از شر ACA را برای جمهوری‌خواهان در دفعه بعدی که کاخ سفید یا کنگره را کنترل می‌کنند، دشوارتر کند.

لویت گفت: «من فکر می‌کنم هر چه مردم بیشتر به ACA وابسته باشند، در نتیجه همه‌گیری همه‌گیری، مردم بیشتر بر مراقبت‌های بهداشتی متمرکز می‌شوند… این موضوع لغو اوباماکر را سخت‌تر می‌کند.» “من فکر می کنم جمهوری خواهان با تلاش های خود برای لغو ACA سوخته اند. من فکر نمی کنم بسیاری از آنها ذوقی ندارند که دوباره تلاش کنند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisi