ثبت شرکت در روسیه

Category: دسته‌بندی نشده

سازمان های غیرانتفاعی
ثبت سازمان های تجاری
ثبت نام SRO
ثبت نام یک سازمان اعتباری غیر بانکی یا بانک
ثبت دفتر نمایندگی خارجی
تصحیح خطاها در ثبت نام
سازمان (بنگاه ، شرکت ، شرکت و غیره) دارای دارایی جداگانه ای است ، در قبال تعهدات با خود مسئولیت دارد ، از طرف خودش می تواند حقوق مدنی را بدست آورد و از آن استفاده کند و به تعهدات مدنی نیز بپردازد ، شاکی و متهم در دادگاه باشد. این شرکت در یکی از OPF هایی که طبق قانون روسیه پیش بینی شده است مشمول ثبت نام اجباری با USRLE است. بنابراین ، یک شرکت با داشتن حقوقی فقط از لحظه ثبت شدن در ثبت نام واحد دولتی اشخاص حقوقی واگذار شده و از لحظه ورود اطلاعات در مورد خاتمه فعالیت در همان ثبت متوقف می شود. یک شرکت می تواند فقط با اخذ مجوز ، عضویت در SRO یا گواهی پذیرش در برخی از انواع کارهایی که توسط SRO صادر می شود ، در انواع خاصی از فعالیت ها شرکت کند.

کلیه اشخاص حقوقی به 2 گروه بزرگ: تجاری و غیرتجاری تقسیم می شوند. سازمانهای تجاری و غیرانتفاعی با هدف اصلی فعالیت متمایز می شوند. برای اولین بار – این سود است. برعکس ، برعکس ، سودآوری هدف اصلی نیست. به طور خاص ، در سازمان های غیر انتفاعی برخلاف سازمان های تجاری ، سود دریافتی در نتیجه فعالیت های چنین سازمانی بین همه شرکت کنندگان و اعضا توزیع نمی شود.

سازمانهای تجاری را می توان در OPF ایجاد کرد :

شرکتهای تجاری و مشارکتها

مشارکت تجاری

دهقانان (مزرعه)

تعاونی های تولید؛

شرکتهای واحد شهری و ایالتی.

سازمان های غیر انتفاعی (NPO) در OPF های زیر ثبت شده اند :

تعاونی های مصرف کننده شامل تعاونی های مصرفی تابستانی ، ثبت شرکت در روسیه ، باغبانی و باغداری (KDP ، OPK و SPK) ، گاراژ ، مسکن ، تعاونی مسکن و ساخت و ساز (GK ، ZhK ، ZhSK) ، تعاونی های اعتباری ، تعاونی های مصرف کننده کشاورزی ، جوامع بیمه متقابل و صندوق های اجاره ای.

سازمان های غیردولتی ، از جمله احزاب سیاسی ، اتحادیه های صنفی ، نهادهای ابتکار عمومی ، دولتهای عمومی ارضی

جنبش های اجتماعی – و همچنین سازمان های عمومی انجمن های عمومی هستند.

سازمان های مذهبی ؛

انجمن ها (اتحادیه ها) ، که شامل NP ، سازمان های خود نظارتی ، انجمن های کارفرمایان و اتحادیه های صنفی ، سازمان های عمومی و تعاونی ها ، اتاق های بازرگانی ، صنعتی ، وکالت و دفتر اسناد رسمی است.

سازمان های غیر انتفاعی مستقل (ANO)؛

موسسات : مؤسسات دولتی ، شهری و خصوصی.

بنیادها ، از جمله خیریه و عمومی؛

مشارکت صاحبان املاک و مستغلات (TSN) ، این همچنین شامل مشارکت صاحبان خانه (HOA) است.

جوامع قزاق شامل ثبت احوال جوامع قزاق در فدراسیون روسیه؛

جوامع مردمان بومی فدراسیون روسیه؛

شرکت های حقوقی عمومی

وکلا کاملاً مجرب از موسسه حقوقی بین المللی به شما کمک می کنند تا کلیه اشخاص حقوقی ارائه شده توسط قانون ما را بفهمید ، در مورد مشخصات کلیه هریک از اشخاص حقوقی مشاوره دهید و فرم مورد نظر را انتخاب کنید که به بهترین وجه مطابق با الزامات و اهداف شما برای تجارت شما باشد.

برای ثبت شرکت می توانید تعدادی از موضوعات مهم را حل کنید :

برای تهیه یک طرح اقتصادی و اقتصادی فعالیت شرکت آینده خود را.

در مورد سیستم مالیاتی مناسب برای تجارت خود تصمیم بگیرید.

OPF را برای اجرای مشاغل خود انتخاب کنید.

پس از حل همه این موارد می توانید مستقیماً به ثبت شرکت اقدام کنید. برای این کار لازم است به درستی انجام شود و از همه مهمتر ، مطابق با قانون روسیه ، اسناد را تهیه کرده ، آنها را به regorgan ارائه دهید و پس از وارد کردن اطلاعات در مورد شرکت ثبت شده در USRLE ، مدارک شرکت ثبت شده را دریافت کنید.

بنابراین ، بسیار مهم است که هنگام ثبت نام یک شرکت ، به انتخاب تمام OPF مناسب برای اداره شغل خود بپردازید. وکلای شرکت های حقوقی بین المللی به شما در این امر کمک می کنند. متخصصان در ثبت نام شرکت در هر یک از فرم های OPF در مسکو و منطقه مسکو بدون شکست و در کمترین زمان ممکن به شما کمک می کنند. ما با ارائه خدمات ثبت شرکت کلید در دست ، سطح بالایی از خدمات را به شما ارائه می دهیم. هنگام سفارش این سرویس ، وکلا ما با مطالعه تعداد زیادی از اقدامات حقوقی لازم برای ثبت شرکت و جمع آوری کلیه اسناد ، شما را از اتلاف وقت غیرضروری خلاص می کنند. در نتیجه ارائه خدمات ثبت شرکت “کلید” ، شما یک بسته کامل اسناد و مدارک لازم برای شروع کار را از وکلا دریافت خواهید کرد.

ثبت شرکت
ثبت شرکت یک روال پیچیده است که دنباله ای از اقدامات خاص است. این موارد شامل تهیه ، جمع آوری اسناد مقرر در قانون ، پر کردن درخواست ثبت نام سازمان است. عبور از کلیه مراحل ثبت نام یک شخص حقوقی ، متقاضی را ملزم به آگاهی از اقدامات هنجاری ، الزامات رسمی مقامات و همچنین هزینه های زمان می کند. نتیجه این اقدامات ، ثبت در ثبت نام ایالتی است که تأیید ثبت شرکت جدید را تأیید می کند. از آن زمان ، این شرکت می تواند به طور کامل عمل کند.

نحوه ثبت نام دولتی یک بنگاه اقتصادی و مجموعه اسناد ارائه شده به یک سازمان تنظیم شده بسته به نوع شخص حقوقی ایجاد شده متفاوت است: ثبت شرکتهای تجاری ، ثبت شرکت به عنوان کارآفرین فردی و سازمانهای غیرانتفاعی انجام می شود.

مراحل ثبت شرکت در فدراسیون روسیه
تصمیم گیری توسط صاحبان مشاغل برای ایجاد یک شرکت. انتخاب نام آن ، فرم قانونی ، سیستم مالیاتی قابل اجرا ، حوزه فعالیت. انتخاب نام ، لازم است تعدادی از الزامات را در نظر بگیرید. بنابراین ، باید اصل ، منحصر به فرد باشد. نام سازمان غیرانتفاعی ایجاد شده لزوماً باید ماهیت فعالیت های آن ، OPF را نشان دهد. به عنوان مثال ، باید این کلمات را شامل شود – صندوق ، سازمان عمومی. در تعیین زمینه های آینده فعالیت ، باید به خاطر داشته باشید که برخی از آنها مشمول مجوز اجباری هستند. و برای اجرای دیگران ، عضویت در SRO ممکن است لازم باشد. در اولین مرحله از ثبت یک اشخاص حقوقی ، مالکان در صورت وجود موضوع تهیه و پرداخت سرمایه مجاز را صادر می کنند. بنابراین ، اگر توسط ملک پرداخت شود ، لازم است عملی برای ارزیابی این ملک و عملی برای پذیرش آن – انتقال به سرمایه مجاز تهیه شود.
تهیه اسناد برای ثبت شرکت جدید. این موارد عبارتند از:
توافق نامه ایجاد یک شخص حقوقی. در بین سازمان های غیرانتفاعی ، اتحادیه ها و انجمن ها واجب است.
تصمیم یا پروتکل در مورد تأسیس سازمان و انتصاب مدیر کل.
منشور این اطلاعات شامل موارد زیر است: نام سازمان (کامل ، خلاصه ، و همچنین به زبان خارجی) ، آدرس حقوقی ، لیست فعالیت ها ، اطلاعات مربوط به دستگاه های حاکم ، اختیارات آنها ، ویژگی های عملکرد.
اطلاعات در مورد بنیانگذاران (کپی گذرنامه).
اطلاعات در مورد آدرس آنها را می توان به عنوان مثال با یک عصاره از سازمان ملل متحد ثبت مالیات ها ، قرارداد اجاره نامه یا ثبت مؤسس با گذرنامه هنگام ثبت شرکت در آدرس منزل خود تأیید کرد. در هنگام انتخاب محل شرکت ، بهتر است از آدرس های دسته جمعی استفاده نشود. می توانید آدرس انتخاب شده را از طریق سرویس ویژه اداره امور مالیاتی بررسی کنید.
تأیید پرداخت برای ثبت نام در وظایف دولتی.
پر کردن برنامه P11001. اطلاعات موجود در آن باید مطابق با اسناد ایجاد باشد. یکی از دو نسخه از نرم افزار محضری است.
ارسال اسناد شخص حقوقی به اداره امور مالیاتی یا وزارت دادگستری روسیه (برای سازمانهای غیرانتفاعی). کلیه اسناد را می توان توسط نماینده شرکت ارسال کرد. این امر به وکالت با حق انجام اقدامات ثبت نام ، که توسط یک دفتر اسناد رسمی تأیید شده است ، نیاز دارد.
اطلاعات مربوط به شرکت ایجاد شده را در رجیستری وارد کنید. گفتنی است ، از 29 آوریل امسال ، سازمان امور مالیاتی فقط برگه صدور برگه ، منشور و گواهی TIN را به صورت الکترونیکی صادر می کند. بر روی کاغذ ، در صورت درخواست در دسترس خواهند بود.
ما خدمات حقوقی را برای ثبت شرکت در انواع مختلف ارائه می دهیم. متخصصان ما با تجربه گسترده در انجام فعالیت های ثبت نام ، فوراً بسته ای از اسناد لازم برای ایجاد ، ثبت شرکت را آماده می کنند ، آنها را به سازمان تنظیم و ارسال می کنند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهند. با مراجعه به ما ، شما یک رویکرد شخصی و پشتیبانی حقوقی جامع و صالح دریافت می کنید.