تعداد بیشتری از آمریکایی ها امسال هدایای تعطیلات را نخرند


دونا هیلیارد، مدیر اجرایی Code Tenderloin، گفت که این گروه غیرانتفاعی که به بی خانمان ها خدمت می کند، اکنون بیش از آنچه که تاکنون دیده است، تقاضای بیشتری دارد.

منبع: Code Tenderloin

Code Tenderloin، یک گروه غیرانتفاعی که به بی خانمان ها در سانفرانسیسکو خدمت می کند، گفت که کارت های هدیه ای به ارزش حدود 7000 دلار برای توزیع در بین کسانی که به کمک مالی اضافی در طول تعطیلات نیاز دارند، دارد.

در هفته های اخیر، درخواست هایی از سوی اعضای جامعه برای غذا، پوشاک و هدایا وجود داشته است. دیگران به سادگی از Code Tenderloin کمک می گیرند تا در یک عصر بارانی سقفی بالای سر خود بگذارند. دونا هیلیارد، مدیر اجرایی Code Tenderloin گفت و این درخواست ها احتمالاً با طولانی شدن فصل تعطیلات افزایش می یابد.

هیلیارد در یک مصاحبه تلفنی گفت: «از آنجایی که همه زندگی روزمره خود را می گذرانند، در این فصل تعطیلات بسیار هیجان زده هستند، ما یک جامعه کامل از مردم داریم که استرس دارند. «ما امسال شاهد تقاضای بیشتری نسبت به گذشته هستیم.

پویایی Code Tenderloin در سانفرانسیسکو از تفاوت بیشتر در ثروت صحبت می کند که فقط در طول همه گیری کووید-19 شتاب گرفت و به ویژه در طول فصل تعطیلات مشهود خواهد بود. پیش‌بینی‌های فروش تعطیلات بسیار خوب است، زیرا فدراسیون ملی خرده‌فروشی، بزرگ‌ترین گروه تجاری صنعت، خواستار سودهای تاریخی 8.5 تا 10.5 درصدی نسبت به سال گذشته است. اما رشد تا حد زیادی توسط تعداد زیادی از مصرف کنندگان هدایت می شود. در همین حال، طبق یک مطالعه، تعداد بی سابقه ای از مردم انتظار شرکت در هدایا را ندارند.

“مردم دیوانه اند”

افزایش قیمت سوخت، غذا و سایر کالاها ذهن بسیاری از خریداران را تحت فشار قرار داده است. بر اساس شاخص تمایل مصرف کننده دانشگاه میشیگان، پس از اینکه تورم به بالاترین سطح خود از اوایل دهه 1990 رسید، اعتماد مصرف کننده در ماه نوامبر به پایین ترین حد خود در 10 سال گذشته رسید. خریداران هزینه می کنند، اما به طور فزاینده ای نگران باز کردن کیف پول خود هستند.

هیلیارد گفت: «افرادی که قبل از همه‌گیری جنگیده‌اند، اکنون واقعاً در حال مبارزه هستند. و همه کسانی که مشوق های خود را خرج کرده اند اکنون می آیند. اکنون که تعلیق اجاره بها از بین رفته است، مردم دیوانه می شوند.

طبق یک مطالعه Deloitte، در این تعطیلات، 11.5 درصد از مردم قصد دارند این فصل را بدون هزینه کردن برای هدیه، کارت هدیه یا سایر وسایل سرگرمی بگذرانند. این یک رکورد از تعداد آمریکایی هایی است که از زمان نظارت شرکت مشاور در حاشیه حضور داشتند.

دیلویت دریافت که خانوارهای پردرآمد پنج برابر بیشتر از خانوارهای کم درآمد در این فصل تعطیلات خرج خواهند کرد. این شرکت مشاوره از 4315 کاربر در مورد برنامه هایشان برای خرید در تعطیلات بین 7 تا 14 سپتامبر نظرسنجی کرد.

استفان راجرز، مدیر اجرایی بخش صنعت مصرف دیلویت، گفت: «این داستان دو تعطیلات بازتاب خوبی از داستان دو همه‌گیری است، اینطور نیست؟» «آنچه به عنوان یک بحران بهداشتی شروع می شود، اگر درآمد کمتری داشته باشید، به یک بحران مالی تبدیل می شود [bracket]”

او گفت: “کسانی از ما که روی 401k سرمایه گذاری کرده ایم، بسیار خوب عمل کرده ایم.” می‌توانید ببینید از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱، گروه کم‌درآمد تقریباً نیمی از هزینه‌هایی را که قبلاً خرج می‌کردند خرج می‌کردند.

طبق مطالعه Deloitte، خانوارهایی که بیش از 100000 دلار در سال درآمد دارند، 2624 دلار در این تعطیلات خرج خواهند کرد که 15 درصد بیشتر از سال 2020 است. در حالی که گروه های کم درآمد، که کمتر از 50000 دلار در سال درآمد دارند، قصد دارند برای هر خانوار 536 دلار هزینه کنند که 22 درصد کمتر از سال گذشته است.

خرج‌های کلان، کسانی را که خرج نمی‌کنند نقاب می‌زند

Karthik Easwar، دانشیار دانشکده بازرگانی McDonough در دانشگاه جورج تاون که در روانشناسی مصرف کننده متخصص است، گفت که او موافق است که تأثیر اقتصادی همه گیری قوی و ناهموار است.

برای برخی از آمریکایی‌ها، این به معنای از دست دادن شغل، تعطیلات طولانی، یا خطرات سلامتی اضافی بود زیرا آنها در خط مقدم در یک تجارت ساعتی کار می‌کردند. برای آمریکایی‌هایی که با یقه‌های سفید کار می‌کنند، این به معنای تغییر مکان از دفتر شرکت به دفتر خانه است. در همین حال، با افزایش ارزش سهام در حساب های بازنشستگی، این کارگران برای تعطیلات لغو شده، اردوهای تابستانی و سایر فعالیت ها پس انداز می کردند.

ایسوار گفت: “همه ما همه گیری را تجربه کردیم، اما برخی از تجربیات برای بخش های مختلف جامعه ما بسیار متفاوت بود – به ویژه برای نیروی کار ما.” ما هنوز هم شاهد تأثیر این هستیم.»

با این حال، چندین شاخص کلیدی اقتصادی حاکی از بهبود است. بیکاری کاهش یافته است. تعداد مشاغل بیشتر از افرادی است که می خواهند آنها را پر کنند. و بازار کار فشرده به این معنی است که بسیاری از کارفرمایان دستمزدها را افزایش می دهند و پاداش ها را شیرین می کنند. به عنوان مثال، میسیز 35 میلیون دلار در چهار سال آینده سرمایه گذاری می کند تا به کارگران خود یک برنامه آموزشی بدهد که 100٪ شهریه، کتاب و هزینه ها را پوشش می دهد.

ایسوار گفت، اما شکاف اقتصادی همچنان در این فصل تعطیلات خود را نشان می دهد، زیرا چه کسی می تواند هزینه های گزاف را بپردازد و چه کسانی که فکر می کنند اصلاً جایی برای خرج کردن ندارند. برخی از خرده فروشان از واکرهای بزرگ مراقبت می کنند. او گفت که هزینه‌های آنها، همراه با قیمت برچسب‌های بالاتر، احتمالاً کاهش را در میان مصرف‌کنندگان از نظر مالی محروم می‌پوشاند.

«مصرف‌کنندگانی هستند که می‌خواهند زیاد خرج کنند. و اگر من 5000 دلار در سفر به دیزنی خرج کنم و سپس چند هزار دلار برای هدایای فانتزی و گران قیمت برای خانواده ام خرج کنم یا یک ماشین جدید بخرم … این از بسیاری از افرادی که 700 دلار خرج نمی کنند بیشتر خواهد شد. ایسوار گفت: خرج کنید.

یکی از کالاهای موجود در کاتالوگ تعطیلات نویمان مارکوس در سال جاری یک دستگاه فروش شامپاین است که به قیمت 38000 دلار به فروش می رسد. این شرکت گفت که قبلا چندین فروخته است.

منبع: نیمان مارکوس

نیمان مارکوس، که به‌خاطر خریداران ثروتمندش شناخته می‌شود، سالانه کاتالوگ تعطیلات را منتشر می‌کند که شامل هدایای فوق‌العاده «فوق‌العاده» است. کپی امسال شامل یک الماس 30.86 قیراطی به نام قلب مغول است که قیمتی باورنکردنی 6.1 میلیون دلار دارد. در میان اقلام ذکر شده یک دستگاه فروش شامپاین Moet & Chandon به قیمت 38000 دلار است. فروشگاه بزرگ گفت که آنها قبلاً چندین دستگاه را فروخته اند.

لانا تودوروویچ، رئیس و مدیر اصلی بازرگانی نیمان مارکوس، گفت که این شرکت شاهد بوده است که مشتریان در تعطیلات امسال شروع به خرید کرده و پول بیشتری را برای یک معامله خرج می کنند.

او گفت: «ما شاهد فعالیت‌های زیادی هستیم که زودتر و با ثبات‌تر از سال‌های گذشته است که واقعاً حاکی از انتظار و هیجان آنها است. ما همچنین مقدار استثنایی لباس، لباس مجلسی می فروشیم و فروش لباس های ما بسیار بالاست.

برخی از خرده فروشان سعی می کنند قیمت ها را پایین نگه دارند

با این حال، در طرف دیگر آونگ قیمت، خرده‌فروشان تخفیف‌دار و فروشگاه‌های دلاری سعی می‌کنند هزینه‌ها را برای خریدارانی که با بودجه کم خرید می‌کنند پایین نگه دارند.

هفته گذشته، داگ مک‌میلان، مدیرعامل والمارت و برایان کورنل، مدیرعامل تارگت، متعهد شدند که قیمت‌ها را پایین نگه دارند – حتی اگر سود را از بین ببرد – گفتند که مصرف‌کنندگان به دنبال ارزش هستند، به خصوص که تورم قیمت کالاها را برای کمدها و اقلام خانگی افزایش داده است.

داگ مک میلان، مدیر عامل Walmart در مصاحبه ای با Squawk on the Street از CNBC گفت: “هدف ما این است.” “ما پول مردم را پس انداز می کنیم و به آنها کمک می کنیم زندگی بهتری داشته باشند. اینها کلماتی هستند که از آنها می آیند [Walmart founder] دهان سام والتون او دوست داشت با تورم مبارزه کند. مانند ما. “

تورم گسترده است – حتی فروشگاه های دلار مجبور به جذب افزایش هستند. Dollar Tree در تلاشی برای جبران فشار ناشی از افزایش هزینه های حمل و نقل، قیمت پایین تر خود را به 1.25 دلار افزایش داد. اما او همچنان معتقد است که قیمت کمی بالاتر قابل رقابت است.

ما بر این باوریم که در قیمت 1.25 دلار همچنان یک ارزش غیرقابل انکار است که چرا [shoppers are] مایکل ویتینسکی، مدیر عامل Dollar Tree، در جریان گفتگو درباره سود این هفته گفت: من آن را در بازار می بینم.

یک نظرسنجی جداگانه Deloitte نشان داد که از 70٪ افرادی که خرید تعطیلات خود را تا پایان اکتبر آغاز کرده اند، 54٪ می گویند که متوجه قیمت های بالاتر از سال گذشته شده اند. و حدود یک سوم از مصرف کنندگان گفتند که بودجه تعطیلات خود را از آنچه در سپتامبر برنامه ریزی کرده بودند افزایش داده اند. دیلویت از 21 تا 25 اکتبر از 1200 کاربر نظرسنجی کرد.

اما همه افراد از انعطاف پذیری یکسانی برای تصمیم گیری برای خرج کردن پول بیشتر برخوردار نیستند.

راد سایدز، معاون بخش توزیع خرده‌فروشی Deloitte می‌گوید: «این برای بسیاری از مردم سخت خواهد بود. زمانی که قیمت بنزین، قیمت مواد غذایی و این نوع چیزهای عادی با سرعتی که می‌بینیم به افزایش خود ادامه می‌دهند، این ابهام وجود دارد که می‌گوید، احتمالاً نیازی نیست این کالای خاص را هدر دهم، زیرا اکنون باید اجاره را پوشش دهم. شاید قبلا این کار را نکرده باشم.”

به گفته ایسوار، از حساسیت قیمت که بگذریم، ممکن است برخی از مصرف کنندگان تعطیلات را بگذرانند زیرا هنوز نگران این همه گیری هستند. یا یکی از عزیزان خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست داده اند یا همچنان نگران ابتلا به آن هستند.

“آیا باید به فروشگاه بروم یا آنلاین سفارش بدهم؟” آیا باید به جشن بزرگ تعطیلات بروم یا نه؟» او گفت: «این امر بر نحوه رفتار مصرف‌کنندگان در سال جاری سنگینی خواهد کرد، زیرا همه ما با این تعادل دست و پنجه نرم می‌کنیم.

قبل از تمرکز بر توزیع هدایا و کارت های هدیه، Code Tenderloin گفت که مشغول تلاش برای تهیه بوقلمون کافی برای پختن برای شکرگزاری این هفته است.

دل سیمور، مدیر اجرایی Code Tenderloin گفت: «ما فقط بمباران می‌شویم. و این شهر بسیار غنی است.»


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر