بهترین کرم های ضد لک قوی برای پوست کدامند ؟

کرم ضد آفتابی که در این دوران استفاده میکنید باید زینک اکساید بیشتر و پارابن کمتری داشته باشد زیرا پارابن برای پوست بسیار مضر است. کرم ضد لک عروس محصولی از شرکت سلامت اندیشان زربین توس است. همینطور قبل از استفاده از محصول فرد بایستی برای نوع لک و درمان آن با متخصص و یا مشاور خود در این زمینه مشورت نماید. کرم ضد لک و روشن کننده – نکته مهم در هنگام استفاده از کرمهای ضد لک این است که سعی کنید بدون مشاوره اقدام به خرید هیچ محصولی نکنید چرا که در بسیاری موارد اگر کرم با پوست شما سازگار نباشد میتواند سبب آسیبهایی بر روی پوست شما شود.

این کرم با فرمولاسیون گیاهی و با استفاده از تکنولوژی، محصولی را با خاصیت کاهش لک، کک و مک و تیرگیهای پوست صورت و بقیه نقاط بدن تولید کرده است. بعضی ازکرم ها همچنین خاصیت رطوبت رسانی عمیق به پوست و تقویت پوست برای ممانعت از دست دادن رطوبت برای آبرسانی و انعطافپذیری کافی پوست را هم دارا هستند. یکی دیگر از موادی که باید در ترکیبات کرم ضد لک وجود داشته باشد، پروتئین هیدرولیز شده است تا رطوبت پوست به طور مؤثری حفظ شود. سلام ، قیمت ها مطابق با کیفیت محصولات است.

با سلام ، این محصول در رده محصولات لوکس می باشد و قطعا محصول با کیفیتیست ، اما در حال حاضر با توجه به قیمت آن هیچ سمپلی ندارد و امکان تست وجود ندارد ، مورد بعد اینکه در خصوص محصولاتی مانند ضد چروک و ضد لک ، دوره درمان باید سپری شود و هیچگاه نمیشود فقط با استفاده از یک سمپل برای یک مدت کوتاه ، متوجه کیفیت محصولات شد جز در مواردی که جهت اطمینان از عدم حساسیت مصرف شود ، در خصوص حساسیت های پوستی تا کنون مواردی بعد از مصرف این کرم ها مشاهده نشده ، بنابراین محصولات بسیار استاندارد می باشند.

از مصرف کرمهای حاوی ماده هیدروکینون (Hydroquinone) خودداری کنید؛ چون استفاده از این ماده در دراز مدت موجب تحریک و قرمزی پوست میشود. معمولا کرم ضد لک بعد از چند هفته مصرف اثر خود را میگذارد و در طولانی مدت میتواند باعث کمرنگ شدن و یا رفع کامل لک شود. معمولاً زمانی که کرم های ضد لک ضعیف نتوانند عارضه شما را درمان کنند، کرم دارای هیدروکینون یا پماد هیدروکینون با دوز متناسب با لکه های پوست تجویز میشود. مصرف کرمهای روشن کننده در قسمت های حساس بدن مثل دورچشم ، کشاله ران ، زیر بغل می تواند سبب تحریک وآسیب پوست شود بنابراین برای این نواحی از ترکیبات ملایم ومخصوص استفاده می شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد لک ب ب لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر