طبق گزارش خبرگزاری موج ، مارکر جادویی یا برجسته سازی نوعی نرم افزار نوشتاری است که از نوک در اشکال مختلف و مخزن جوهر در رنگ های مختلف تشکیل شده است. از این نوع جادوها برای برجسته سازی نقاط و جلب توجه استفاده می شود که به صورت مات ، شفاف و فلورسنت به بازار عرضه می شوند.

رنگ ها در تحریک احساسات ما نقش دارند ، به همین دلیل است که این نوع جادوها در طیف های مختلفی تولید می شود. به عنوان مثال ، رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی شدت تمرکز شما را افزایش می دهد و باعث می شود موارد مهم را متوجه شوید. اگر قسمتهای مهم متن بسیار طولانی است ، بهتر است از رنگ برجسته زرد برای رنگ آمیزی آنها استفاده کنید. رنگ های سرد همچنین باعث ایجاد آرامش و تعادل می شوند ، بنابراین می توانید از آنها برای فریب ذهن و ساده جلوه دادن امور استفاده کنید.

برای خرید موارد ماژیک هایلایت ، باید ویژگی های مختلفی را در نظر بگیرید

قطر انتشار: مانند سایر ابزارهای نوشتاری ، این طلسم ها قطر قلم مختلفی دارند. اگر می خواهید زیر محتوا یک خط نازک بکشید ، باید سحر و جادو با قطر قلم کوچک خریداری کنید و برای خطوط ضخیم باید از قلم های پهن به قطر بالا استفاده کنید.

نوع نکته: نکات جالب جادویی در سه نوع تخت ، گرد و تیز به بازار عرضه می شود که مشتری حق انتخاب آنها را با توجه به سلیقه شخصی خود دارد.

مواد نکته: برای اینکه جوهر از مخزن به سمت کاغذ برود ،ماژیک هایلایت  نوک لازم است و بنابراین نوک هایی در مواد مختلف از جمله نمد ، الیاف پلی استر ، پارچه ها و الیاف تولید می شوند. رایج ترین نکته در این ترفند جادویی ، ماده نمدی است که طول عمر بیشتری دارد.

رنگ: همانطور که در بالا ذکر شد ، این محصولات در رنگهای متنوعی برایتو به بازار می آیند که هر فردی با توجه به سلیقه شخصی خود می تواند انتخاب کند. رنگ زرد محبوب ترین و در واقع پرمصرف ترین رنگ در طلسم جادوها است.

کیفیت: از مهمترین ویژگی های این محصول این است که کاغذ را لکه دار نمی کند و کیفیت صحیح جوهر روی سطح آسیب دیده پخش نمی شود و باعث آلودگی نمی شود.

جوهر مایع: مخزن برخی از این جادوها حاوی جوهر مایع است که در صورت باز ماندن تا 3 ساعت خشک نمی شود. برخی از انواع این محصول را می توان به سرعت در تماس با مواد از بین برد ، بنابراین باعث ایجاد لکه نمی شود.

جوهر ژل: این نوع هایلایت هرگز خشک نمی شود زیرا ژل است ، بنابراین اگر درب آن از بین رفته باشد ، دیگر نگران غیر قابل استفاده بودن آن نخواهید بود.

طراحی بدن و وزن: برخی افراد معتقدند ماژیک هایلایت که بدن این جادوگران باید دارای طراحی ارگونومیک باشد و از درد انگشتان جلوگیری کند. آنها همچنین معتقدند که برای سهولت حمل آن باید وزن این محصول کم باشد.

برجسته های ماژیک هایلایت فانتزی

 

فابر کاستل
Fabriccastel یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم التحریر در جهان است که به دلیل کیفیت و تنوع رنگ در بازارهای بین المللی طرفداران خاص خود را دارد. نوک این جادو احساس شده و نوک آن گرد و مسطح است که با خانه های نوشتاری مختلف به بازار آمده است.

تاسيس كردن
یک شرکت آلمانی و پیشگام در تولید لوازم التحریر که در تولید محصولات به اوج خلاقیت رسیده است. خوب است بدانید که اولین نقطه جادویی توسط برند Stabilo ساخته شده و عمدتا به بازار آمده است. بیشتر های هایلایت های جادویی اگر در هوا بمانند به سرعت خشک می شوند ، اما این مارک از جوهرهای پایه آب استفاده می کند که بیش از 3 ساعت در هوا دوام دارند و خشک نمی شوند.

خرید ماژیک
خرید ماژیک

استقرار
این شرکت آلمانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم التحریر است که از سال 1662 شروع به کار کرد. این برند از بهترین فناوری در تولید نرم افزار نوشتاری استفاده می کند و بنابراین طرفداران خاص خود را دارد. مخزن جادویی Stedler Highlight بزرگ است ، بنابراین استفاده از آن برای شما کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود.

برجسته های جادویی

پلنگ
یک مارک معتبر ایرانی که در بازار لوازم التحریر کاملاً شناخته شده است. محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب که در رنگ های بسیار متنوعی به بازار عرضه شده است. طراحی ماژیک هایلایت خاص درب محصول Panther از خشک شدن آن جلوگیری می کند ، بنابراین دارای ماندگاری بیشتری است. این محصول همچنین لوازم التحریر ضد باکتری را به بازار عرضه کرده است که با موفقیت ثبت اختراع شده است.

زبرا
یک مارک ژاپنی با بیش از 120 سال تجربه در تولید لوازم التحریر که از ویژگی های آن نوآوری و خلاقیت در طراحی است. جادوی دو سر گورخر با دو نوع نکات در هر دو طرف ، انقلابی در نوشتن نرم افزار ایجاد کرده است که استفاده از آن را آسان می کند.

سحر و جادو هایلایت دارای رنگها و خصوصیات مختلفی است و به طور گسترده ای در ادارات و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید یک نقاشی ، دفتر نقاشی و … با کیفیت را دارید ، بهتر است به وب سایت Gage Market و تنوع آن مراجعه کنید تا انتخاب کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟ 3 1
کلمات کلیدی: نکات برجسته نکات برجسته خیره کننده شرکت مواد Castel office painter نام تجاری جادویی خوب است
لینک کوتاه:
https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338241

اخبار مرتبط:
پویش مش مهر در بهزیستی اصفهان راه اندازی شد
پویش مش مهر در بهزیستی اصفهان ماژیک هایلایت راه اندازی شد
۱۳۹۸/۷/۲ ۱۵:۲۳:۳۹
اجرای طرح جایگزینی کتابهای زباله لوازم التحریر جدید در مراکز بازیافت اصفهان
از جانب