سشوار مورد استفاده شما می تواند تفاوت بین ظروف سرباز یا مسافر یخ زده و استرس های زیبا و براق و یک ظاهر طراحی شده باشد.

پیدا کردن صحیح برای موی خاص شما می تواند دشوار باشد ، به خصوص با انتخاب مدل ها و مارک های مختلف. بسیاری از آنها دارای تنظیمات مختلف و ویژگی های فانتزی هستند که می تواند انتخاب مناسب را گیج کننده کند. اما منفجر نشوید زیرا ما برای کمک به اینجا هستیم.

یا شاید به دنبال چیزی کمی کوچکتر باشید. همه ما در آنجا بوده ایم و به یک تعطیلات خیره کننده رفته و سپس به ما ضربه می زند. چه چیزی ما حتی می خواهیم بسته بندی کنیم؟ تلاش برای چنگ زدن و فشار دادن همه چیز به چمدان های ما می تواند به یک ماموریت ناخوشایند تبدیل شود ، با چیزهایی مانند سشوارتان خسته شده و ناخواسته در پشت خود باقی مانده است.

جواب؟ سشوار کامپکت و مسافرتی راه حل همه بلوزهای بسته بندی شما است. آنها سبک و کم حجم هستند و به راحتی در هر چمدان یا کیف مسافرتی جای می گیرند و فضای بیشتری برای چمدان ها در اختیار شما قرار می دهد.

این که آیا شما به دنبال سشوار به سبک سالن ، چیزی کوچک جادویی هستید یا اولین بار است که می توانید یکی از آنها را بخرید ، ما در حال حاضر گزارشی از بهترین سشوارهای موجود در بازار را برای شما قرار داده ایم.

ما کار را برای شما انجام داده ایم و این مدل ها را با سرعت آنها قرار داده ایم و در مورد تنظیمات متغیر گرما ، آسیب به مو ، سر و صدا و ویژگی های اضافی آنها را قضاوت می کنیم.

پیمایش [ پنهان ]

بهترین سشوار برای آرایشگاه
بهترین سشوارهای حرفه ای
بهترین سشوارهای دیفیوزر
بهترین سشوارهای مسافرتی
بهترین سشوارهای بودجه
بهترین سشوارهای برس
راهنما و منابع
راهنمای خرید سشوار
بهترین سشوارها – انتخاب برتر ما

تصویر تولید – محصول جزئیات
دارای رتبه برترDyson Supersonic ™ سشوار
بهترین نسخه: DYSON SUPERSONIC ™ سشوار

1600W
41 لیتر در هر ثانیه جریان هوا
3 تنظیم دقیق سرعت و 4 تنظیم دقیق گرما
کابل 2.7 متر
برای بهترین قیمت کلیک کنید
TOP MINIghd Flight ® سشوار سفر Edition Limited Edition
بهترین سفر: GHD FLIGHT® LIMITED EDITION HAIR DRY TRAVEL

توان: 1800W
طول سیم: 1.8m
وزن: 420 گرم
برای بهترین قیمت کلیک کنید
تعادل دما بزرگسشوار پاناسونیک EH-NA98
بهترین حرفه ای: سشوار پاناسونیک EH-NA98

توان: 1800W
طول سیم: 2.7m
وزن: 500 گرم
برای بهترین قیمت کلیک کنید
بهترین سشوارهای حرفه ای

Dyson Supersonic ™ سشوار

Dyson Supersonic ™ سشوار
مشاهده قیمت ها
Dyson کاملاً در حال تجدید نظر در مورد لوازم خانگی ما است و اولین سشوار آنها هیچ تفاوتی ندارد. بسیار سبک وزن و بسیار آسان است اما برای این کار قربانی قدرت یا عملکرد نمی شود.

تفاوت معنی داری بین Dyson Supersonic ™ و اجرای معمولی سشوار آسیاب در این است که موتور در دسته است. این امر راهی را برای طراحی مجدد کامل شکل و وزن معمولی سشوار فراهم کرده است تا بتوانید بدون هیچگونه درد بازوی موهای خود را مدت طولانی تر سشوارید.

علیرغم اینکه موتور 110 هزار بار در هر دقیقه باورنکردنی می چرخد ​​، این کار را با فرکانس پایین انجام می دهد ، به این معنی که هیچ مشکلی در سر و صدای شما ایجاد نمی شود.

سه تنظیم سرعت و چهار تنظیم گرما بین 28 درجه سانتیگراد و 100 درجه سانتیگراد وجود دارد ، به این معنی که می توانید عملکرد را کاملاً به نیازهای خود وابسته کنید. موهای دوست داشتنی و نرم خشک می شوند و خیلی سریعتر از مدل های دیگر.

فن آوری تنظیم گرمای داخلی در هر 20 ثانیه دما را کنترل می کند ، بنابراین هیچ خطری برای گرمای بیش از حد دستگاه و در نتیجه آسیب رسیدن به موهای شما وجود ندارد. لوازم خانگی واقعی نیز خنک خواهد بود ، بنابراین نیازی نیست نگران لمس نکردن سطح به هر نقطه باشید.

همراه با نازل صاف کننده ، کنسانتره یک ظاهر طراحی شده ، دیفیوزر ، تشک بدون لغزش و چوب لباسی ذخیره سازی.

مشخصات فنی
1600W
41 لیتر در هر ثانیه جریان هوا
3 تنظیم دقیق سرعت و 4 تنظیم دقیق گرما
کابل 2.7 متر

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  فن آوری محافظت از گرما
  فناوری یونی
  انتخاب عالی سرعت و دما
  طراحی براق
  باور نکردنی ساکت
  ما دوست نداریم
  قیمت بالاست ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید
  به اندازه سایر سشوارها سبک نیست
  حکم نهایی

سشوار انقلابی که اگر به موهای خود اهمیت می دهید ارزش پول دارد.

سشوار پاناسونیک EH-NA98

سشوار پاناسونیک EH-NA98
مشاهده قیمت ها
یکی از جدیدترین سشوارهای موجود در بازار و بسیار انقلابی است.

ثابت شده است که آسیب دیدگی مو ناشی از مسواک زدن ، مانند انتهای شکاف را کاهش می دهد. فناوری نانو و تهویه یونی به صورت دستی کار می کنند تا بطور فعال ساکن را کاهش داده و باعث کاهش ریزگردها ، حفظ رطوبت و بهبود درخشش و سلامتی موهای خود شوید.

این تنها فن آوری فانتزی نیست که آن را به عنوان یک مرکزیت متمایز می کند. 3 تنظیم سرعت و 4 حالت مختلف از جمله حالت گرم ، حالت متناوب گرم و سرد ، حالت پوست و حالت پوست سر باعث ایجاد یک تجربه راحت می شوند و اطمینان حاصل می کنند که هم پوست شما و هم موهای شما به خوبی درمان می شود.

سایر نشانگرهای ایستاده شامل یک دسته تاشو برای ذخیره بیشتر جمع و جور ، و فیلتر جداشدنی است بنابراین تمیز بودن و ماندگاری آن بسیار آسان است. طناب همچنین 2.7 متر طول دارد که بسیار سخاوتمندانه است.

مشخصات فنی
توان: 1800W
طول سیم: 2.7m
وزن: 500 گرم
ما دوست داریم
انتخاب عالی تنظیمات گرما
دسته تاشو
نمایشگر دیجیتال
ما دوست نداریم
شکل گرفتن کمی عادت می کند
حکم نهایی

بارهای از ویژگی های طراحی بسیار مفید است ، و اگر به سختی می توانید تعادل دمای مناسب را با سایر مدل ها بدست آورید ، تنظیم چرخه گرم و سرد مناسب است.

سشوار Remington AIR3D

سشوار Remington AIR3D
مشاهده قیمت ها
همانطور که از نام AIR3D پیداست ، این سشوار نسبتاً پیشرفته و آینده نگر است که از آخرین ترفندهای تجارت برای نگه داشتن موهای شما در حالت برتر استفاده می کند. اما این بدان معنا نیست که برای استفاده روزمره خیلی پیشرفته است ، البته.

مشبک سرامیکی تزریق شده توسط میکرو نرم کننده ها و Ionic Conditioning برای کار در قفل کردن رطوبت و از بین بردن برآمدگی موهای شما براق و براق است. این ترکیب بیشتر از مواردی است که در بسیاری از سشوارهای دیگر پیدا خواهید کرد ، بنابراین برای کسانی که احساس می کنند نبرد روزانه خود را با یخ زدن از دست می دهند مناسب است.

نام 3D از فناوری جریان هوا 3D برای عملکرد بهینه و زمان خشک کردن به دست می آید. تنظیمات 2 سرعت و 3 درجه حرارت به شما امکان می دهد تعادل مناسبی را برای متناسب با آستانه مو و گرما پیدا کنید و همچنین یک دکمه تقویت کننده عالی در هنگام نیاز به تنظیم سبک وجود دارد.

لوازم جانبی شامل کنسولاتور Diffuser ، Super Slim 7mm و Concentrator 11 میلی متر سریع خشک کردن سریع است ، بنابراین یکی از مواردی است که می خواهید یک شب را در موهای فر داشته باشید و همچنین اگر قصد دارید صبح ها از خانه بیرون بیایید یکی نیز وجود دارد.

مشخصات فنی
توان: 1800W
طول سیم: 3 متر
وزن: 550 گرم
ما دوست داریم
همراه با یک جعبه ذخیره سازی
احساس مو را نرم می کند
سریع در خشک کردن حتی ضخیم ترین موها نیز سریع عمل کنید
ما دوست نداریم
طراحی زیباترین نیست (اما با توجه به عملکرد ، نباید زیاد شما را آزار دهد)
حکم نهایی

دوست داشتنی و ساده برای استفاده ، اما با همه مدرن ترین لمس ها و فن آوری ها

سشوار مو GHD®

سشوار مو GHD®
مشاهده قیمت ها
ghd Air® اولین سشوار حرفه ای از سوی صنعتگران است و موهایی به سبک سالن به شما می دهد که فقط یکبار از برش سریع و ضربه ای که در سالن از راحتی خانه شما ساخته شده بود قابل دستیابی بود.

حتی موهای فر را هموار و کنترل می کند و باعث کاهش میزان پرواز می شود. استفاده از عملکرد شات خنک باعث می شود تا سبک خود را تنظیم کنید ، و مدت ها بعد از خشک شدن موهای خود به لطف دمای یونی پیشرفته موهای خود را کج و نرم نگه دارید.

نتایج طولانی مدت باعث می شود که شما وقت کمتری را با صاف کننده های خود بگذرانید ، که برای هر کسی که نسبت به میزان گرمای مورد استفاده خود برای احتیاج به طور مرتب موهای خود احتیاط کنید ، ایده آل است. همچنین موهای شما را گرم نمی کند و باعث کاهش آسیب و ماندگاری آن می شود.

نازل باریک به شما امکان هدایت صحیح گرما را در جایی که می خواهید می دهد. با این حال ، این طرف بسیار سنگین است ، بنابراین ممکن است برای افرادی که موهای ضخیم دارند و یا کسی که مشکلات مچ دست دارد ، ایده آل نباشد.

مشخصات فنی
یک موتور چشمگیر 2100W
کابل برق 3 متر
دکمه عکسبرداری
فناوری یونی

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  تنظیمات گرمای متغیر که توسط خودتان قابل تغییر است
  کنترل اضافی برای ایجاد موهای زائد
  سبک وزن
  کوچک اما قوی
  ما دوست نداریم
  پر سر و صدا است
  حکم نهایی

گران است ، اما ارزش آن را برای نتایج سالن دارد.

سشوار BaByliss 5665U 3Q سشوار

سشوار BaByliss 5665U 3Q سشوار
مشاهده قیمت ها
3Q از BaByliss از قدرت شگفت انگیز 2200W برخوردار است و باعث می شود کارایی بالا و درخشان برای کسانی که دوست دارند هر چه سریعتر موهای خود را سشوارند و بدون هیچ گونه هیاهویی انجام دهند. این بسیار سبک تر از بسیاری از رقبای خود است ، بنابراین حتی اگر موهای زیادی دارید که مدت زمان طولانی خشک می شود ، بازوهای شما با استفاده طولانی مدت دچار درد نمی شوند.

یک موتور AC حرفه ای و ماندگار وجود دارد که عمر دستگاه را بدون کاهش کارایی افزایش می دهد. فیلتر نیز قابل جابجایی است ، بنابراین می توانید به طور مرتب آن را تمیز کنید تا ظاهر جدید و جدید به نظر برسد.

3Q حتی در پایین ترین حالت خود قدرتمند است ، اما این برخلاف بعضی از مدل های دیگر صدای آن را بلند نمی کند. با استفاده از یک بند ناف 3 متر ، محدودیتی برای استفاده از آن محدود نمی شود.

برای کسانی که نمی توانند بدون افزایش سرما در دستگاه خود انجام دهند اما از اینکه مجبور به فشار یا نگه داشتن دکمه به طور مداوم باشند ، نفرت دارند ، این مدل BaByliss عالی است. سوئیچ شلیک فوق العاده را انجام می دهد ، بنابراین می توانید آن را تا زمانی که دوست دارید ادامه دهید. این امر همچنین باعث می شود در ماههای گرم سال که فکر خشک شدن موهای شما با گرما غیرقابل تحمل است ، ایده آل شود.

مشخصات فنی
توان: 2200W
طول سیم: 3 متر
وزن: 470 گرم

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  قدرت بالا
  طول طناب بلند
  تهویه یونی فرف را کنترل می کند
  ما دوست نداریم
  می تواند یک تنظیم سرعت بیشتر برای قیمت باشد
  حکم نهایی

دستگاهی با کارایی بالا که استفاده از آن احساس حرفه ای و قابل توجهی می کند

بهترین سشوارهای دیفیوزر

سشوار پاناسونیک EH-NA65-CN نانو با دیفیوزر

سشوار پاناسونیک EH-NA65-CN نانو با دیفیوزر
مشاهده قیمت ها
یکی از سشوارهای بسیار گران قیمت در لیست ما ، به خصوص در دسته دیفیوزرها. اما این همه به دلایل خوب است ، همانطور که خواهید فهمید.

این سه کار بزرگ را انجام می دهد ، اضافه کردن حجم ، به حداقل رساندن سرخ کردن و کاهش آسیب ناشی از مسواک زدن. این بدان معنی است که شما دیگر مجبور نیستید از استفاده از سشوار خود هر روز از طریق ترس اینکه باعث آسیب طولانی مدت شود ، خودداری کنید – در حقیقت کمک می کند تا آن را در حالت خلیج نگه دارید و آن را معکوس کنید.

اگر موهای شما تقریباً در حال بازگشت است و به همین دلیل به دنبال سشوار جدید هستید ، حالت Healthy Mode به شما کمک خواهد کرد تا آسیب های بعدی را در حالت خنثی نگه دارید تا بتواند توسط متخصصان احیا شود. سپس ، هنگامی که به حالت عادی برگشته اید ، تا زمان مراجعه بعدی شما به آرایشگاه ها ، تفاوت زیادی در وضعیت موهایتان مشاهده خواهید کرد.

فناوری Nanoe is به اثبات رسیده است که به موهای شما درخشندگی سالم و بی عیب و نقصی می بخشد و تقریباً 1000 برابر رطوبت بیشتری نسبت به یک سشوار معمولی حفظ می کند.

مشخصات فنی
قدرت: 2000W
طول سیم: 2.7m
وزن: 600 گرم
ما دوست داریم
موها را صاف می کند
درخشش خوبی ایجاد می کند
تنظیم عالی سریع / سریع عالی
ما دوست نداریم
اندکی بزرگ و حجیم – استفاده از آن برای مدت طولانی دشوار است
حکم نهایی

قدرتمند ، با تعادل مناسب فن آوری و قدرت برای رها کردن موهای شما احساس و نگاه به حالت نوک بالا. کمی سنگین تر و حجیم تر از چند مورد دیگر است ، اما با این کار به زور می آید

سشوار Remington Pro Air Turbo با دیفیوزر

سشوار Remington Pro Air Turbo با دیفیوزر
مشاهده قیمت ها
سشوار است که نه تنها می تواند فرهای طبیعی شما را به نظر می رسد فنری و بدون درهم و برهم ، بلکه موها را صاف و براق نگه می دارد.

ژنراتور یونی دارای 90٪ یون بیشتر از سشوار معمولی Remington برای درخشش بدون حاشیه است. شما همچنین یک تنظیم مفید توربو به دست می آورید که به شما درجه حرارت بالاتر و انرژی بیشتری می دهد تا کار را سریع انجام دهید. بنابراین اگر قبلاً فهمیدید که استفاده از تنظیمات دیفیوزر معمولاً به معنای مجبور به فدا کردن زمان است ، این مورد در مورد این Remington اتفاق نخواهد افتاد.

اگر نیاز به سرعت بخشیدن به کارها یا حتی خشک کردن موهای هدفمند تر دارید ، نازل کنسانتره نیز درج شده است ، و یک فیلتر جداشدنی به شما امکان می دهد تا آن را در شرایط خوبی نگه دارید. این امر نه تنها تضمین می کند که محصول از طول عمر بیشتری برخوردار باشد ، بلکه تمیزترین هوای ممکن را نیز در صورت حفظ کیفیت نگهداری از بین می برد.

مشخصات فنی
توان: 2400W
طول سیم: 2.5m
وزن: 950 گرم
ما دوست داریم
قیمت – بسیار مقرون به صرفه
طول طناب سخاوتمندانه
قدرت بالا
ما دوست نداریم
کمی سنگین تر از برخی دیگر
حکم نهایی

همه چیز شما از یک سشوار اساسی و مقرون به صرفه و در عین حال قابل اعتماد ، از جمله دکمه های آسان برای استفاده و تغییر آسان سر می خواهید

سشوار مو BaByliss Curl با دیفیوزر

سشوار مو BaByliss Curl با دیفیوزر
مشاهده قیمت ها
این سشوار دیفیوزر با استفاده از یک قیمت بودجه شگفت انگیز ، بسیار آسان است و به خوبی از موهای شما مراقبت می کند.

وقتی زمان فرا رسید ، به سادگی پیوست دیفیوزر را تا انتهای واحد گیره کنید. همچنین با یک نازل غلیظ و متمرکز همراه است ، در صورتی که موهای خود را طبیعی نگذارید و کار سریعتر انجام شود از اهمیت بیشتری برخوردار است.

تهویه یونی مو را بدون براق بودن و براق بودن موها حفظ می کند. استفاده از آن بسیار زیبا و سبک است ، اگر ایده آل است اگر موهای ضخیم زیادی دارید ، بنابراین ایده آل است که برای انجام کار باید آن را در زوایای دشوار نگه دارید.

مشخصات فنی
توان: 2100W
طول سیم: 1.8m
وزن: 420 گرم
ما دوست داریم
قیمت
راحت برای نگه داشتن
دکمه های آسان برای کنترل
ما دوست نداریم
کمی کندتر از برخی دیگر
حکم نهایی

نه به اندازه آنهایی که دارای برچسب قیمت های بزرگتری هستند قدرتمند هستند ، اما اگر بودجه بیشتر نگرانی شماست ، باز هم موها را به خوبی خشک می کند و به آن اهمیت می دهد

سشوار تابشی کراتین Remington AC8006

سشوار تابشی کراتین Remington AC8006
مشاهده قیمت ها
این سشوار Remington با داشتن موتور 2200 وات قدرتمند و مشبک با روکش کراتین و ماکادامیا ، موهای شما را مطبوع ، براق و سالم می کند. این محصول دارای ضمیمه دیفیوزر نیز می باشد و آن را به عنوان بهترین سشوار برای موهای مجعد که مورد بررسی قرار دادیم تبدیل می کند.

سه تنظیم حرارت و دو تنظیم سرعت وجود دارد ، بنابراین توان مورد نیاز کاملاً متنوع است. همچنین یک نازل غلظت دهنده 7 و 11 میلی متر وجود دارد ، بنابراین می توانید مناطقی خاص از موهای خود را هدف قرار داده و یا انفجار سریع آن را قبل از اینکه اجازه دهید به طور طبیعی حل شود ، قرار دهید.

با استفاده از یک دکمه جالب می توانید هر مدل موی زیبایی را به سرعت تنظیم کنید. مدل مو نیز در طول روز ادامه می یابد و نیاز هر نوع گرما یا محصولات یک ظاهر طراحی شده دیگری را کاهش می دهد.

مشخصات فنی
توان: 2200W
طول سیم: 2.5m
وزن: 843g

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  قیمت عالی برای آنچه می گیرید
  رنگ بنفش روشن باعث ایجاد یک لبه طراحی می شود
  ما دوست نداریم
  از طرف سنگین
  حکم نهایی

محصولی عالی و سازگار برای کسانی که دوست دارند سشوارشان کاملاً متناسب باشد

بهترین سشوارهای مسافرتی

ghd Flight ® سشوار سفر Edition Limited Edition

ghd Flight ® سشوار سفر Edition Limited Edition
مشاهده قیمت ها
با بهره گیری از قدرت و تخصص محصولات گسترده ای برای مراقبت از مو ghd ، ghd Flight® بسیار سبک و راحت است و بدون توجه به جایی که در جهان هستید از آن استفاده می کنید.

دقیقاً مثل این پسر عموی بزرگ Air® ، این مدل از فناوری پیشرفته ای برخوردار است که رطوبت موهای شما را قفل می کند و باعث می شود بدون ایجاد تلاش اضافی از طرف شما رشته های فرفری و فراری را کاهش دهد.

انتخاب دو سرعت و حداکثر دمای 65 درجه سانتیگراد وجود دارد ، بنابراین انجام این کار به اندازه کافی گرم است که اگر در آب و هوای آفتابی هستید حتی گرمتر نکنید. سیم برق 1.8m ممکن است کوتاه به نظر برسد اما برای مدل های سشوار مسافرتی سخاوتمندانه است. با قدرت 1800W ، پانچ را با وجود اندازه خود بسته بندی می کند.

نازل قابل جابجایی است و دسته آن قابل جمع شدن است ، به این معنی که می توانید به راحتی آن را در چمدان های دستی یا یک چمدان حمل کنید. حتی با یک مورد مسافرتی همراه می شود بنابراین در مسیر آسیب نمی بینید.

مشخصات فنی
توان: 1800W
طول سیم: 1.8m
وزن: 420 گرم
ما دوست داریم
ولتاژ دوگانه
مورد مسافرت آن را ایمن نگه می دارد
بسیار سبک وزن است
ما دوست نداریم
اگر به طور مرتب مورد استفاده قرار نگیرد گران است
حکم نهایی

سشوار کوچک اما قدرتمند با همان فناوری که باعث می شود ghd به یک صنعت مورد علاقه تبدیل شود

Remington D2400 Travel

Remington D2400 Travel
مشاهده قیمت ها
گزینه Remington D2400 Travel موهای شما را در هر کجا که بخواهید به شما مو می دهد. این ولتاژ در سراسر جهان وجود دارد بنابراین می تواند در هر نقطه از جهان مورد استفاده قرار گیرد بنابراین می توانید موهای زرق و برق دار در هر نقطه داشته باشید. این دستگاه با 1400 وات ، 2 تنظیم گرما و تنظیمات دو سرعته قدرتمند است و سریعتر موهای شما را خشک می کند و به شما اجازه می دهد تا در کنترل کامل باشید.

این مجهز به یک نازل کنسانتره برای یک ظاهر طراحی دقیق که بسیار مفید است ، به خصوص در حال حرکت است. این بسیار مناسب برای مسافرت است زیرا دارای یک دسته تاشو برای ذخیره سازی کم حجم و فضای بیشتری برای چمدان شما است. بسیار سبک وزن است ، اما سبک ترین وزن در این لیست نیست ، با سبک ترین سفر Lloytron H1010SV 1200 وات.

با این وجود قدرت زیادی دارد و یک سیم بند 1.8 متری دارد که برای نسخه سفر بسیار مناسب است. این بدان معناست که می توانید در هر کجا که هستید ، سختی و راحتی خود را سشوارید. همچنین با داشتن حلقه آویز مناسب در انتهای دسته ، آن را ذخیره می کند.

مشخصات فنی
1400 W
ولتاژ در سراسر جهان
دسته تاشو برای ذخیره سازی جمع و جور
دو تنظیم گرما / سرعت

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  دسته تاشو
  ضمیمه نازل محکم
  ارزان
  کابل متوسط ​​(1.8 متر)
  قدرتمند – حتی بیشتر از سایر سشوار های مسافرتی
  بدن و نازل در استفاده خنک بودند
  ما دوست نداریم
  سبکترین سشوارهای موجود در لیست نیست
  به دلیل داشتن دسته تاشو می تواند کمی ناپایدار باشد و به جای آن کلیک نکند
  حکم نهایی

آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد. سشوار مسافرتی ساده ، ارزان و شاد. این می تواند کمی از تعادل در استفاده باشد زیرا این دسته بر روی آن کلیک نمی کند و در استفاده امن می شود. در کل این یک گزینه سفر کمی ارزان و بودجه است که کار را به پایان می رساند

Lloytron H1010SV

Lloytron H1010SV
مشاهده قیمت ها
سشوار Lloytron H1010SV Travel سشوار جمع و جور با مصرف کم است.

ولتاژ دوتایی دارد و برای استفاده در اروپا مناسب است ، تا زمانی که یک سیم آداپتور در محل آماده باشد. Lloytron دارای دو تنظیم گرما برای تطبیق پذیری است و از تنظیمات دو سرعته و یک نازل باریک برای دقت و یک ظاهر طراحی شده بهره می برد.

این گزینه جمع و جور سبک وزن است و وزن آن 0.42 کیلوگرم است. با این وجود ، طول کابل تنها در 1 متر مطلوب باقی می ماند. اما از آنجایی که این یک سشوار مسافرتی است ، انتظار داریم چند ویژگی قطع شده مانند طول کابل یا برق داشته باشد ، بنابراین هنوز هم بسیار کارآمد است.

مجدداً دسته به سمت داخل می چرخد ​​و آن را در هر کیسه کوچک و آسان می کند. این واقعاً مینیمال و مستقیم به محل سشوار است که برای مسافرت عالی است و دقیقاً آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد.

مشخصات فنی
طراحی فشرده
مصرف کم انرژی
دو تنظیم گرما
ابعاد (تخت تاشو): L200 W115 D190 mm.

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  سبک وزن
  فشرده – جمع و جور
  دسته را تا کنید
  ولتاژ دوگانه
  مصرف کم انرژی
  ما دوست نداریم
  کابل برق کوتاه (حدود 1 متر)
  حداقل
  حکم نهایی

این وسیله ای ساده و بدون لرزش است و برای مسافرت بسیار عالی است. انتظار نتایج عظیمی را ندارید ، هرچند که این فقط یک طراحی ساده با کارکردهای حداقل ، ارزان و شاد است.

سشوار TRESemmé Travel 2000 5549U Travel

سشوار TRESemmé Travel 2000 5549U Travel
مشاهده قیمت ها
Salon 2000 از TRESemmé دارای قدرت کوچک اما غیر قابل انعطافی است ، شامل یک قلم موی کوچک و یک نازل غلیظ است ، بنابراین شما تمام آنچه را که برای سفر خود دارید نیاز دارید.

دسته تاشو باعث آسانتر رفت و آمد و ذخیره سازی آن می شود و فناوری تورمالین و سرامیک اطمینان می دهد که موهای شما از صدمات حرارتی معمولی که استفاده طولانی مدت از محصولات گرما ایجاد می کند ، متحمل نمی شوند.

دو تنظیم سرعت وجود دارد ، بنابراین می توانید موهای خود را خشن کرده و سپس به سبک کمتری تغییر دهید تا سبک شود و درخشش بیافزاید. ما به جای قلم مو یک مورد حمل را ترجیح می دادیم زیرا به هر حال روی موهای ضخیم خوب کار نمی کند ، اما کیسه های کوچک موجود است.

مشخصات فنی
قدرت: 2000W
طول سیم: 1.8m
وزن: 480 گرم
ما دوست داریم
ولتاژ دوگانه
برچسب قیمت عالی برای چه مقدار از آن استفاده می شود
ما دوست نداریم
گزینه ضربه ای جالب نیست
حکم نهایی

محصولی عالی و مقرون به صرفه اگر می خواهید چیزی قدرتمندتر از سشوار های اساسی هتل باشد

BaByliss 5344U Travel 2000 W

BaByliss 5344U Travel 2000 W
مشاهده قیمت ها
سشوار Babyliss 5344U Travel سبک ، قدرتمند و کم حجم است. این یک سشوار عالی برای سفرهای شما است و در مورد انواع مو بسیار موثر است. دارای 2 تنظیم گرما و 2 سرعت متفاوت استایل را آسان می کند. Babyliss 5344U همچنین با دقت و نازل از نازل کنسانتره استفاده می کند.

آنچه این سشوار مسافرتی را برای مسافرت بسیار عالی می کند ولتاژ دوگانه و دسته تاشو آن است که برای مسافرت و تعطیلات ایده آل است. این کامپکت می شود و می تواند به راحتی در هر کیف قرار بگیرد. گفته می شود ، نسخه سفر Babyliss برای طراحی جمع و جور آن قدرت سازش ندارد. هنوز هم قدرتمند است ، موهای خود را سریع و بدون سر و صدا خشک می کند.

تنها نکته منفی برای بابل این است که کمی بزرگتر از سایر سشوار های مسافرتی است و در پشت هیچ مشی وجود ندارد ، اما قدرت آن چیزی است که باعث شده ما آن را در لیست خود قرار دهیم.

مشخصات فنی
عملکرد خشک کردن سریع
2 تنظیمات گرما / سرعت برای کنترل یک ظاهر طراحی شده
دسته تاشو برای ذخیره سازی جمع و جور
ولتاژ دوگانه برای استفاده در خانه یا خارج از کشور
نازل کنسانتره برای یک ظاهر طراحی دقیق
ما دوست داریم
سشوارنده سریع
فشرده – جمع و جور
ضمانت 3 ساله
ولتاژ دوگانه
ما دوست نداریم
هنوز کمی بزرگتر از سشوارهای مسافرتی دیگر
قسمت پشتی دارای مش محافظ نیست بنابراین موها می توانند داخل آن مکیده شوند – مراقب باشید.
از آنجا که تاشو است ، می تواند کمی ناپایدار باشد
حکم نهایی

بسیار قدرتمند است اما در پشت مش مشبک ندارد بنابراین برای کسانی که موهای بلند دارند بسیار مناسب نیست. با این وجود ، ما فکر می کنیم یکی از بهترین گزینه های سفر در خارج از کشور است و قطعاً ارزش پول دارد.

بهترین سشوارهای بودجه

نور پیشرفته پارلوکس

نور پیشرفته پارلوکس
مشاهده قیمت ها
پارلوکس از دهه 1970 بدون شک متخصصان در مراقبت از موهای حرفه ای است و محصولاتی با کیفیت ارائه می دهد که باعث کاهش آسیب به موهای شما می شود. آنها موها را سالم نگه می دارند و از آن در برابر صدمات شدید سبک و گرمای زیاد محافظت می کنند.

Parlux Advance Light در رنگ های مختلفی وجود دارد و دارای تنظیمات گرمای متغیر است و کنترل بسیاری از سبک را به شما می دهد. این فن آوری یونی و سرامیکی دارد و قفل های شما را سالم ، براق و بدون حاشیه می گذارد.

Parlux Advance مجهز به موتور با ماندگاری طولانی با بدنه ای در برابر حرارت است و شما و سطوح شما را از آسیب گرما محافظت می کند.

یکی دیگر از ویژگی های عالی Parlux Advance Light ، میزان نویز آن است. این دست آرامترین سشوار است که از آن استفاده کرده ایم. وزن اجزای آن کاهش یافته است به این دلیل که سبک است و بسیار آرام است در صورت نیاز به خشک کردن موهای خود در ساعات اولیه صبح بسیار عالی است.

آنها طرح قدیمی سشوار خود را دنبال کرده اند ، و چرا نه – این در حال حاضر کامل است پس چرا آن را تغییر دهید.

مشخصات فنی
سبک و ساکت
سوئیچ های لمسی نرم
فناوری Ionic & Ceramic®
سازگار با محیط زیست
مجهز به 2 نازل

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  سبک وزن
  بسیار ساکت
  فناوری یونی و سرامیک
  سازگار با محیط زیست
  قرار دادن خوب دکمه ها
  ما دوست نداریم
  بسیار گران است
  حکم نهایی

سشوار با کیفیت خوب. پارلوکس طراحی خود را با مدل های قبلی کامل کرد و Advance Light از این لباس پیروی کرد. اگر خراب نیست پس چرا آن را تعمیر کنید؟ آنها قطعاً آن را با این سشوار درست کرده اند.

سشوار مو Nicky Clarke NHD176 SuperShine

سشوار مو Nicky Clarke NHD176 SuperShine
مشاهده قیمت ها
Nicky Clarke Supershine همه کارهایی را انجام می دهد که سشوار خوبی داشته باشد. این باعث می شود موهای شما احساس هیدراته ، سالم و فوق العاده نرم داشته باشد و به لطف فناوری یونی و سرامیکی و تمرکز باریک برای یک ظاهر طراحی دقیق باعث ایجاد برآمدگی و استاتیک می شود.

این دستگاه با دو تنظیم گرمای متفاوت و 2 نازل مختلف برای یک ظاهر طراحی راحت و راحت ارائه می شود.

وزن کمتری که با Nicky Clarke Supershine پیدا کردیم ، وزن بدن بود. اکنون این موضوع خیلی زیاد از موهای شما نازک نیست ، اما اگر موهای بسیار ضخیمی دارید ، مشکل ایجاد می شود. تعداد زیادی سلاح مرده و تعویض دست لازم است.

به غیر از این ، این سشوار تمام آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد ، موهای شما را سالم نگه می دارد و باعث آسیب دیدن موهای گرانبهای شما می شود.

مشخصات فنی
2200 W، AC عمر طولانی برای عملکرد سالن
تهویه یونی برای موهای بدون موهای زبر و صاف
فناوری نقره نانو
دو تنظیم حرارت و سه سرعت برای کنترل نهایی یک ظاهر طراحی شده
غلظت باریک برای یک ظاهر طراحی دقیق

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  فناوری یونی و سرامیک
  تنظیمات متغیر گرما
  یخ زدگی و استاتیک را کاهش می دهد
  ما دوست نداریم
  نگه داشتن کمی سنگین است
  حکم نهایی

Supershine برای همه نوع مو خرید بسیار مناسبی است. این دستگاه قدرتمند بوده و به کاهش موهای زائد بیش از سایر سشوارها کمک می کند و این گزینه را برای افرادی که موهای فرفری یا موهای فر دارند ، انتخاب مناسبی می کند.

سشوار BaByliss Salon Light AC

سشوار BaByliss Salon Light AC
مشاهده قیمت ها
سشوار BaByliss Salon Light با داشتن یک نازل فوق العاده باریک ، جریان هوا را دقیقاً در جایی که به آن نیاز دارید هدایت می کند و این امر باعث می شود تا بتوانید نتایج دقیق و مورد نیاز خود را مدیریت و تهیه کنید. همچنین یک سرب 3 متر طولانی وجود دارد ، بنابراین شما مجبور نیستید که مجبور شوید در نزدیکی یک پلاگین دور از هر آینه ایستاده باشید.

فن آوری یونی و سرامیکی با تعادل گرما باعث می شود موها در حالی که موهای سرخ شده و فراری را تحت کنترل خود دارند ، درخشش بیشتری به شما بدهد.

با قدرت 2100 وات ، موهای شما را سریع و کارآمد خشک می کند و باعث می شود بازوهای شما از هرگونه ناراحتی غیر ضروری نجات یابد. شما همچنین می توانید یک دکمه تقویت سرد داشته باشید ، بنابراین می توانید بعد از اتمام کار ، سبک خود را تنظیم کنید.

دسته ارگونومیک اطمینان حاصل می کند که می توانید آن را به راحتی نگه دارید و به سرعت بین تنظیمات و بدون ایجاد اختلال زیاد تغییر دهید. این فیلتر برای تمیز کردن آسان قابل جابجایی است ، که به طول عمر و کارآیی آن به همراه موتور AC طولانی مدت کمک می کند.

مشخصات فنی
توان: 2100W
طول سیم: 3 متر
وزن: 1065g

 • بارگیری
  ما دوست داریم
  طول کابل طولانی
  زمان خشک شدن سریع
  چند درجه و سرعت
  ما دوست نداریم
  در مقایسه با رقبا بسیار سنگین است
  حکم نهایی

سشوار قدرتمند و مناسب برای بودجه که به مراقبت از قفل های زیر 30 پوند شما می پردازد

سشوار BaByliss 5116U Turbo Shine

سشوار BaByliss 5116U Turbo Shine
مشاهده قیمت ها
BaByliss 5116U به دلیل قیمت ارزان قیمت بسیار باورنکردنی قدرتمند ، جریانی از یونهای متعادل را منتشر می کند تا موهای شما بدون سر و صدا و ابریشمی حفظ شود.

سبکترین سشوار غیر مسافرتی که مورد بررسی قرار داده ایم ، این مدل برای هرکسی که موهای بسیار ضخیمی دارد که مدت زمان طولانی برای خشک شدن و یا برای هر کسی که مچ ضعیف داشته باشد مناسب است ، زیرا نگهداری از آن برای مدت طولانی کار سختی نیست. . کنترل از طریق یک مکانیزم کشویی ساده در قسمت پشت دسته نیز آسان است.

یک دکمه تقویت خنک وجود دارد که شما باید یک بار سبک خود را سشوارید ، اما متأسفانه تنها با دو تنظیم سرعت ، گزینه ای برای کنترل دما وجود ندارد.

همچنین کابل برق بسیار کوتاه ، تقریباً بیش از نیمی از طول اکثر رقبای خود وجود دارد ، اگر ایده آل نیست اگر با سوکت های پلاستیکی بسیار محدود باشید و ممکن است به یک سرب افزونه احتیاج داشته باشید.

مشخصات فنی
قدرت: 2000W
طول سیم: 1.8m
وزن: 443 گرم
ما دوست داریم
فوق العاده سبک است
کنترل ساده
قیمت درخشان
ما دوست نداریم
فقط دو تنظیم سرعت / گرما
کابل برق کوتاه