بیشتر مجموعه داران از داشتن تعداد محدودی ابزار و تجهیزات لذت می برند. این را می توان از خرید ماشین های گران قیمت به لوازم التحریر دید. حتی اگر شما یک مجموعه دار نباشید و دوست یک فرد مشهور باشید ، بازهم خرید لوازم جانبی ساخته شده به نام او جذاب است. به همین دلیل ، سایت پرفروش ترین خودکارها و بهترین خودنویس هایی را که مناسب هدیه دادن به شما هستند نیز در یک مجموعه جمع خواهد کرد.

نمایشگر ویدیو

همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین پاک کن به صفحه آن مراجعه کنید.

فهرست
بهترین مجموعه خودکارهای خیام اروپایی روکش طلا
بهترین مجموعه روانشناسان و خودنویس های مولوی اروپایی
خودکار و خودکار Nix اروپایی همراه با گوشی
بهترین گروه روانشناسان و امضای خیام در اروپا
بهترین گیربکس اتوماتیک Forever Cuba
گوشی خودکار و مدل مارلو
خودروی فردوسی مدل اروپایی
در قلم ، قلم و قلم اروپایی شرکت کنید
قلم و خودنویس اسپریت اروپایی
بهترین مجموعه خودکارهای خیام اروپایی روکش طلا

بهترین ست روان‌نویس و خودنویس و امضا “خیام” را به نام خود ثبت کنید. و یکی از معدود دارندگان این نرم افزار ارزشمند باشید. این دو نشریه نرم افزاری ، همراه با کتاب باشکوه رباعیات خیام ، بخشی ماندگار و ارزشمند از کتابخانه نوشتن نرم افزار هستند. و پیوندها و علاقه صاحبانشان را به این شاعر و ستاره شناس مشهور ایرانی تقویت خواهند کرد. خودنویس این مجموعه با نوک طلای 24 عیار است که یکی از دلایل اصلی گرانی این مجموعه گرانبها است.

بدن خیام روی خودکار و خودکار با 1 میکرون طلای خالص پوشانده شده است. این بدنه به شکل مارپیچ طراحی شده و بیت معروف خیام «این کاروان عمر عجب می گذرد / دم یابی که در کنار طارب قرار دارد» با خط زیبایی بر روی آن حک شده است. کلاه خودکار و روانشناس خیام نیز به شکلی مارپیچ و هماهنگ با بدن او طراحی شده است. این کلاه دارای یک قطعه فلز است که یک خودنویس ارزشمند و یک روانشناس را به جیب لباس متصل می کند تا بتوانید اصالت حرفه ای خود را در جلسات کاملا رسمی به دیگران نشان دهید. در کنار این دو نرم افزار کتاب بسیار خوبی در مورد چهار داستان عمر خیام قرار دارد.

جزئیات مدل خیام ، روکش طلا ، خودکار و خودکار اروپایی

نسخه ویژه و محدود 2014 (فقط 427 قطعه به مناسبت سال تولد حکیم عمر خیام ، 427 سال شمسی)
بدنه ای با آبکاری طلای خالص 1 میکرونی دارد
بارگیری می شود
با یک شماره منحصر به فرد روی هر کتاب و قلم
دارای طرح مارپیچی است
با قابلیت صدور سند مالکیت برای هر نمونه کارها
دارای شناسه قلم با شماره سریال خاص
نوع نوک آن یک توپ است.
مواد بدنه فلزی است.
مطالب یک امضا ، روانکاو و یک کتاب باشکوه درباره چهار داستان خیام
ساخت انگلیس

بهترین مجموعه روانشناسان و خودنویس های مولوی اروپایی

بهترین مجموعه روانشناس و روانشناس مولانا عارف در بزرگداشت این شاعر بزرگ و عرفان در سال 2015 طراحی و تولید شد. ترکیبات این ترکیب به گونه ای طراحی شده است که در تمام قسمت های خود نشانه هایی از حرفه مولانا دارد. این نوشتار با کیفیت مناسب و طراحی منحصر به فرد ، این محصول “Europen” را به هدیه ای مناسب برای محبوب ترین و مهمترین افراد زندگی شما تبدیل کرده است.

زندگی نامه و طراحی بدن روانشناس از همان رقص الهام گرفته شده است. به این ترتیب ، قسمت فلزی بالا و پایین نوشتن نرم افزار به شکل درپوش بدنه و پیچ ساخته شده است که از چرخش و شنل شنوندگان الهام گرفته شده است. این بدنه از فلز ساخته شده و بنابراین بسیار مقاوم است.

اطلاعات مربوط به مولانا ، مجموعه روانشناس و کوروش رزمگیر نویسنده اروپایی

این طرح از بالا و پایین از هدفون و روی بدنه آن از طرح لباس بدنه استفاده شده است
با جعبه های چوبی تزئین شده با تعداد بی نظیر
بارگیری می شود
با یک شماره منحصر به فرد روی هر کتاب و قلم
محتوای روانشناس و زندگینامه نویس
نسخه ویژه 2015
نوع نوک آن یک توپ است.
مواد بدنه فلزی است.
محتوای روانشناس و زندگینامه نویس
ساخت انگلیس

خودکار و خودکار Nix اروپایی همراه با ست گوشی

تعداد کمی از زنان می توانند از مجموعه “Nix” صرف نظر کنند. با استفاده از این مجموعه ، شما نه تنها نوشتن با دو ابزار مختلف را تجربه می کنید ، بلکه همیشه ناخن های خود را مرتب و تمیز نگه می دارید. تمام اجزای نیکس برای مدت طولانی با شما خواهند ماند و می توانند اعضای دائمی کیف یا جیب شما باشند. این ست خلاقانه هدیه ای همیشگی برای خانم هاست. طول و خودکار نیکس به ترتیب 11.5 سانتی متر و 9.5 سانتی متر طول است.

این اندازه آنها را در گروهی از وسایل نوشتاری کوچک قرار می دهد که به راحتی در کیف و جیب قرار می گیرند. این بدنه های کوچک از فلز ساخته شده و بسیار مقاوم هستند. رنگ بدنه ابزار نوشتن بهترین ست های نیکس با سلیقه ای هوشمندانه و هماهنگ با کیف ست مانیکور انتخاب شده است تا جلوه زیبایی داشته باشد.

اطلاعات مربوط به خودکار و خودکار Nix اروپا با مجموعه گوشی

دارای بدنی متناسب با رنگ جعبه مانیکور
ساخت آلمان ، از ایریدیم
بارگیری می شود
شامل ابزارهای ساخته شده از فولاد ضد زنگ بادوام و سنگین است
رنگ متن ، آبی
شامل قلم ،