انواع سایه چشم و نکاتی برای خرید کارت سایه

1. سایه چشم پودری

سایه چشم پودر رایج ترین نوع است. این شامل یک پودر فشرده شده است که در یک ظرف ذخیره می شود. برای شروع ، سایه های پودری انتخاب بهتری است. چون کار راحت تره

علاوه بر این ، شما به راحتی می توانید چندین سایه مختلف را ترکیب کنید و رنگ خود را ایجاد کنید. سایه پودر را می توانید هم با انگشت و هم با برس روی پلک بزنید.

سایه چشم پودر

برای خرید پودر سایه چشم روی لینک زیر کلیک کنید.

 

2. سایه چشم مایع

اگر استعداد آرایشگری ندارید ، سایه چشم مایع برای شما مناسب است. زیرا کار با پودر به تنهایی حتی ساده تر است. تنها عیب خشک شدن سریع این است که باید بپذیرید که قبل از خشک شدن باید کار را تمام کنید.

می توانید به بهترین سایه چشم مایع به عنوان پایه نگاه کنید و روی آن پودر سایه بزنید. پودر به مایع می چسبد و ظرافت بیشتری ایجاد می کند.

سایه چشم مایع

3. سایه چشم خامه ای

اگر به دنبال تن های چشمگیر و ترکیب رنگ بیشتری هستید ، این نوع را انتخاب کنید. این کار ترکیب آن با رنگهای دیگر را آسان می کند. سایه خامه ای می تواند به عنوان پایه ای برای پودر سایه چشم استفاده شود.

به یاد داشته باشید که سایه های کرم بیشتر از سایر انواع سایه چشم بر خطوط و چین و چروک تأکید دارند. بنابراین بهتر است قبل از ایجاد زیرسازی مناسب از آن استفاده کنید.

از این نوع سایه ها در هوای بسیار گرم استفاده نکنید ، زیرا در گرما ذوب می شود و آرایش شما را خراب می کند.

سایه چشم خامه ای

برای خرید سایه چشم کرم ، به لینک زیر مراجعه کنید.

 

4- خط چشم
برای استفاده از این بهترین سایه چشم نیازی به برس ندارید. آن را کمی روی پلک بمالید و با انگشت یا قلم مو آن را پخش کنید. کار با آن بسیار آسان است. برخی مومی هستند و به راحتی تمیز می شوند ، برخی دیگر کسل کننده و با دوام ترند. اگر می خواهید سایه ای خطی (برای قسمت بالای لنز) ترسیم کنید ، این نوع سایه چشم از انواع دیگر بهتر است.

سایه چشم مداد

برای خرید سایه چشم مدادی به لینک زیر مراجعه کنید.

 

5. سایه عطر رنگدانه
برخلاف پنجره های پودری متراکم ، بافت سختی ندارند و کار با آنها کمی سخت تر است. اگر ظرف را با سایه پودر روشن کنید ، نمی ریزد ، اما سایه رنگ به هیچ وجه نمی چسبد و حتی هنگام کار با آن ، می توانید هر کجا ریخته و لکه دار شوید. بنابراین اگر طرفدار حرفه ای نباشید ، برای شما دشوار خواهد بود. برای استفاده از سایه پودر رنگ ، از یک آغازگر استفاده کنید یا یک برس مرطوب را روی پلک خود بزنید.

سایه عطر رنگدانه

برای خرید بهترین سایه پودر رنگ آمیزی ، به لینک زیر مراجعه کنید.

روش های مختلف سایه چشم کدامند؟
به لاک سایه ای نوع و میزان تابش گفته می شود. رایج ترین درمان های سایه چشم:

سایه چشم مات
سایه مات هیچ براقیتی ندارد و رنگ آن صاف و همگن است. سایه های مات معمولاً پررنگ تر از سایه های دیگر هستند. این سایه ها با رنگ های دیگر ترکیب شده و کاملاً از بین می روند ، بنابراین سایه چشم به طور کلی صاف و یکدست است.

سایه چشم مات

 

سایه چشم براق
در فرمول این سایه چشم ، آنها از رنگی استفاده می کنند که می تواند با تاج های کوچک ترکیب شود و به همین دلیل این سایه چشم براق و درخشان است. نسبت به پودر تاج بسیار نرم و نرم است اما از زیبایی یکسانی برخوردار است. می توانید آن را با انگشت مرطوب یا برس روی پلک بزنید.

سایه چشم براق

 

3. سایه چشم ساتن
این سایه چیزی بین سایه مات و سایه براق است و از روشنایی متوسطی برخوردار است. هنگام خرید سایه چشم به کلمه ساتن توجه کنید. می تواند مانند سایه ای روشن و براق به نظر برسد.

سایه چشم ساتن

 

4- سایه چشم تاج
همان سایه چشم تاج چندین گونه است.

یک ظرف را با یک ته مرطوب یا یک کرم مخلوط کنید که یک محصول کاملا ژلاتینی است.
تاج گل یک گل متراکم است که در ظرف است و اگر آن را روی آن بپیچانید ، نمی ریزد.
سایه چشم ساخته شده از پودر تاج از لکه های تاج که برای چشم بی ضرر هستند.
سایه چشم با تاج پودر باید با فونداسیون ترکیب شود تا پلک بچسبد. توجه داشته باشید که این سایه بسیار متفاوت از لاستیک مورد استفاده در صنایع دستی است. لثه ها نه تنها برای پوست بلکه برای چشم ها نیز بسیار خطرناک هستند.

به طور کلی ، سایه چشم روی تاج قوی ترین تابش را دارد ، اما باید سعی کنید از آن تمیز استفاده کنید. زیرا اگر روی قسمتهای دیگر صورت شما قرار بگیرد ، زیبایی نخواهد داشت.
5. سایه چشم فلزی
سایه چشم متالیک تقریباً شبیه سایه چشم براق است ایده هدیه ولنتاین، فقط یک جلای فلزی به شما می دهد.

آیا باید سایه چشم یا تک پالت بخریم؟
در حقیقت ، هیچ پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد. هر دو دارای موافقان و مخالفانی هستند.

پالت سایه چشم

مزایای پالت سایه چشم
پالت ها بین 4 تا 30 رنگ مختلف هستند که می توانید برای ترکیب آنها و ایجاد رنگ دلخواه خود در رنگهای مختلف مات ، براق و تاجی از آنها استفاده کنید. یک نمای کلی از پالت معمولاً به خوبی دنبال می شود. بنابراین می توانید آنها را به یک سفر ببرید.

معایب پالت سایه چشم
قیمت آنها از یک سایه چشم بالاتر است. مخصوصاً اگر مارک های سطح بالایی باشند. ممکن است بعضی از رنگ ها را دوست نداشته باشید