با “مهاجران کووید” که در طول همه گیری به خارج از کشور نقل مکان کردند، آشنا شوید

[ad_1]

Jasmina007 | E + | گتی ایماژ

لندن – ممکن است مهاجرت به خارج از کشور بدیهی ترین کار در طول یک بیماری همه گیر به نظر نرسد، اما برای بسیاری از مردم، کووید-19 انگیزه لازم برای فروپاشی را فراهم کرد.

حدود یک نفر از هر 10 خواننده وب سایت خارجی InterNations در نظرسنجی خود از بیش از 12000 نفر آنلاین در ژانویه 2021 گفت که تصمیم گرفته اند در نتیجه همه گیری ویروس کرونا به خارج از کشور مهاجرت کنند.

ماریا آیلرسن یکی از کسانی است که این حرکت را انجام داده است. او که یک مربی روابط عمومی و معلم یوگا بود، در نوامبر 2020، با افزایش موارد ابتلا به کووید در بریتانیا، لندن را به مقصد لیسبون، پرتغال ترک کرد.

آیلرسن، دانمارکی، شنیده بود که پایتخت پرتغال در حال تبدیل شدن به یک مرکز جدید برای جامعه بین‌المللی پس از برگزیت است. او همچنین می خواست در جایی با آب و هوای آفتابی تر از بریتانیا زندگی کند. ایلرسن از طریق تماس ویدیویی به CNBC گفت: “خیلی زیاد بود، مثل، چرا که نه؟ ما واقعاً تحقیقات زیادی انجام ندادیم – ما می‌خواستیم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد… و این بهترین تصمیم بود.”

پرتغال در نظرسنجی بین‌المللی از بهترین مکان‌ها برای مهاجران در سال 2021 رتبه پنجم را کسب کرد و از نظر کیفیت زندگی، گزینه‌های اوقات فراغت و مقرون به صرفه بودن در رتبه‌بندی بالایی قرار گرفت.

آیلرسن و شریک اسپانیایی‌اش از آپارتمان‌هایی که در Airbnb پیدا کرده‌اند استفاده کردند تا مناطق مختلف شهر را امتحان کنند و در نهایت در Campo de Ourique ساکن شدند، جایی که به خاطر پیاده‌روهای وسیع و پارکی که می‌توانستند سگشان را ببرند، دوست داشتند.

از لحاظ کاری، آیلرسن قبلاً از راه دور از طریق ویدئو از طریق مشاوره Be Conscious PR به مشتریان خود آموزش می داد، که به انتقال بدون مشکل به لیسبون کمک کرد. «هر وقت با مشتریان جدید صحبت می‌کنم، در واقع این کار درست است [helps] برای الهام بخشیدن به آنها و نشان دادن آنها [that] شما واقعاً می توانید از هر کجا کار کنید، “او گفت.

خط افق لیسبون، پونت 25 د ابریل شهر را نشان می دهد که روی رودخانه تاگوس قرار دارد.

عکاسی استیون نولز لحظه | گتی ایماژ

او همچنین پس از شرکت در کلاسی در یک استودیوی محلی و دعوت شدن از سوی مالک برای رهبری یک جلسه به عنوان آزمایشی، دریافت کار آموزش یوگا در لیسبون نسبتاً آسان بود. در حال حاضر، او به طور منظم تدریس می کند. “این چیزی است که من متوجه شدم زمانی که ما به لیسبون نقل مکان کردیم رخ داد… همه این چیزهایی که در لندن چنین شلوغی و شلوغی بود، به راحتی اتفاق افتاد.”

با این حال، با توجه به محدودیت‌های بیماری همه‌گیر و محدودیت‌های سفر، همه سواری آنچنان آرامی نداشته‌اند.

آنائیس نستا، کارآفرین و تحلیلگر تجاری سابق، در فوریه 2020، تنها چند هفته قبل از تعطیلی در سراسر جهان، از لیون، فرانسه، به بوستون، ایالات متحده، به همراه همسر و دو پسرش نقل مکان کرد.

او از طریق ایمیل به CNBC گفت: “در آن زمان، ما کاملاً از گستردگی کووید-19 آگاه نبودیم. به سرعت خانه ای پیدا کردیم. به سختی فرصت خرید میز و صندلی را داشتیم زیرا مغازه ها و رستوران ها بسته شدند.” فرزندان این زوج نتوانستند به مدرسه بروند و پروژه های حرفه ای که نستا در نظر گرفته بود به حالت تعلیق درآمد.

“من سناریوهای مهاجرت را تصور کرده بودم، اما با آن چیزی که قرار بود در آن زندگی کنیم، فاصله زیادی داشت. فهمیدم که در انتظار فرزند سوم خود هستیم. به کشوری رسیدیم که هیچ کسی را نمی شناختیم بدون اینکه فرصتی برای جعل اجتماعی داشته باشیم. اوراق قرضه و کشور میزبان جدید ما را کشف کنید، “او افزود.

دو سال بعد ممنوعیت سفر برداشته شد و خانواده بزرگ نستا به دختر جدید این زوج معرفی شدند. پس از شروعی سخت، او اکنون احساس می کند خوش شانس است که در “یکی از جذاب ترین کشورها” زندگی می کند و خانواده به لوئیزیانا و فلوریدا و همچنین تور نیوانگلند سفر کرده اند.

توصیه نستا برای کسانی که قصد مهاجرت دارند؟ رفتن به خارج از کشور یک شتاب دهنده واقعی برای پیشرفت شخصی است.

اما او اضافه کرد: “اگر شما به عنوان یک زوج و حتی بیشتر [so] در مورد کودکان، به نظر من ضروری است که قبل از ترک، خواسته های هر یک را تعریف کنیم [person]”

قبل از انتخاب بوستون، نستا و همسرش به طور جداگانه پنج مقصد برتر خود را فهرست کردند و سپس مزایا و معایب مکان‌های مشترکشان را یادداشت کردند، قبل از تجزیه و تحلیل فرصت‌های شغلی بالقوه در هر شهر. کبک رتبه بالایی داشت، اما آنها بوستون را برای کار شوهرش، شهرت آن در علوم و موقعیتش بین اقیانوس و کوه ها انتخاب کردند.

برنامه ریزی برای حرکت خود

نینا هابسون، مهاجر بریتانیایی، در سانتیاگو، شیلی زندگی می‌کرد که همه‌گیری شیوع پیدا کرد و به هر کسی که برای اولین بار به زندگی در خارج از کشور فکر می‌کرد توصیه کرد برنامه‌ریزی خوبی داشته باشد.

او و خانواده‌اش اکنون به شهرستان محل زندگی‌اش یورکشایر در بریتانیا بازگشته‌اند و در حال برنامه‌ریزی برای نقل مکان بعدی خود، به پونتا دل استه در اروگوئه هستند. (مدتی وقت بگذارید و فکر کنید… گزینه ها را با هرکس دیگری که در این حرکت دخیل است بحث کنید و واقعاً گوش کنید. برای مثال، من و شوهرم زمانی را در یک کافه اختصاص دادیم و توافق کردیم که فقط در سکوت مطلق به همدیگر گوش کنیم. او از طریق ایمیل به CNBC گفت.

پیشنهاد می‌کنم برنامه‌ای تهیه کنید، از جمله پس‌انداز کردن پول کافی برای بازگشت به خانه در صورت خراب شدن اوضاع. باز هم، گفتگو را با هرکسی که در حرکت شما دخیل است، باز نگه دارید. به حرف‌های همسر و فرزندانتان گوش کنید. برنامه‌ریزی کنید اما آماده باشید که آن را پاره کنید. طرح را در صورت نیاز، “او افزود.

شهر پونتا دل استه در اروگوئه.

ElOjoTorpe | لحظه | گتی ایماژ

هابسون یک مربی زندگی است که همچنین وبلاگ TheExpater.com را برای زنان در خارج از کشور راه اندازی می کند و از چندین برنامه و وب سایت برای مدیریت زندگی کاری خود در زمانی که در خارج از کشور زندگی می کند استفاده می کند. «بعد از اینکه تحت تأثیر تغییرات فصلی ساعت قرار گرفتم، اکنون استفاده می کنم ماشین حساب زمان و تاریخ برای بررسی مجدد تماس های کاری من من Wise را برای سازماندهی بین المللی دوست دارم [money] انتقال سریع و ایمن انجام می شود و من به Slack متکی هستم، [workplace software] آسانا و زوم برای کار من، “او گفت.

وقتی صحبت از فضای کاری به میان می‌آید، محیطی تمیز، مرتب و سبک در خانه را هدف قرار می‌دهد و سعی می‌کند روز کاری را از بعد، زمانی که کار به پایان رسیده است، جدا کند. او پیشنهاد کرد: «لپ‌تاپ را تا کنید، پرده‌ها را بکشید، یک شمع روشن کنید، دفترچه یادداشت دفتر را کنار بگذارید.» و هابسون به یک روال پایبند است. او گفت: «بچه‌های من می‌دانند که صبح‌ها باید کار کنم و درس بخوانم، اما بعدازظهرها در کنارشان هستم.

بهشت کنار ساحل

رویای زندگی در کنار اقیانوس برای ناتالی لوی، مشاور سابق استخدام مستقر در شهر نیویورک محقق شد. او در آگوست 2020 به تولوم، در سواحل کارائیب مکزیک نقل مکان کرد و آن را به دلیل نزدیکی به خانواده اش در ایالات متحده، جامعه مهاجران و دسترسی به شهرهایی مانند کانکون انتخاب کرد.

او از طریق ایمیل به CNBC گفت: «این مانند فرصتی بود برای زندگی در بهشت ​​با امکانات رفاهی.

لوی، که اکنون یک مربی کسب و کار است، می‌گوید که از کار کردن برای خودش بیشتر از نقش قبلی‌اش درآمد کسب می‌کند، و اضافه می‌کند که در صورت غیرقابل اعتماد بودن برق یا اتصال اینترنت، از او “چالش” شده است که سرعتش را کاهش دهد و صبر بیشتری داشته باشد. او افزود: «من… امتیاز کار کردن برای خودم را می شناسم، بنابراین می توانم به سادگی از رایانه خود دور شوم، زمانی که مشکل پیش آمد و هر زمان که دلم می خواست به کارم ادامه دهم».

برای آیلرسن در لیسبون، حرکت به او کمک کرد تا نگرش خود را نسبت به “فرهنگ شلوغی” که در شهرهای بزرگ یافت می شود، تغییر دهد. لندنی‌ها به ساعت‌های طولانی کار می‌بالیدند و نداشتن زمانی برای استراحت را به عنوان نشان افتخار می‌پوشیدند… ما باید این باور را کنار بگذاریم که فقط در صورتی سزاوار موفقیت هستیم که از طریق کار سخت (ناسالم) زیاد به دست آمده باشد.» او از طریق ایمیل به CNBC گفت.

نشست سران CNBC در محل کار را از دست داده اید؟ دسترسی به جلسات کامل در صورت تقاضا در https://www.cnbcevents.com/worksummit/

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisi