اکنون بخرید، دیرتر پرداخت کنید رونق هیچ نشانه ای از کاهش سرعت این فصل تعطیلات را نشان نمی دهد

[ad_1]

بتسی ون در میر دیجیتال ویژن | گتی ایماژ

پدیده Buy Now، پرداخت بعداً نشانه های کوچکی از تاخیر را نشان می دهد.

خریداران در سال گذشته به سمت این گزینه هجوم آورده‌اند، زیرا خرید آنلاین در بحبوحه همه‌گیری افزایش یافته است و به نفع شرکت‌های فین‌تک مانند Affirm، Klarna و Square’s Afterpay است، در حالی که سایر پلتفرم‌های پرداخت مانند PayPal را برای ادامه در این مسیر و تهدید بانک‌ها و کارت‌های اعتباری تحت فشار قرار داده‌اند. شرکت ها

بر اساس مطالعه اخیر CNBC، استفاده از BNPL در این فصل تعطیلات رو به رشد است.

بر اساس نظرسنجی CNBC / Momentive Small Business برای مشاغل کوچک در روز شنبه، هفت درصد از خریداران گفتند که امسال از BNPL برای خرید تعطیلات استفاده خواهند کرد. این نظرسنجی توسط Momentive از 10 تا 12 نوامبر انجام شد و شامل 2744 پاسخ دهنده بود.

اگرچه این 7 درصد در مقایسه با سایر روش‌های پرداخت سنتی هنوز ضعیف هستند – 55 درصد خریداران می‌گویند از کارت‌های نقدی استفاده می‌کنند، 51 درصد از کارت اعتباری پرداخت می‌کنند و 43 درصد می‌گویند که از پول نقد استفاده می‌کنند – کارشناسان می‌گویند این درصد به راحتی می‌تواند دو یا سه برابر شود. سال آینده.

لکس سوکولین، اقتصاددان ارشد و رئیس مشترک فناوری مالی جهانی در ConsenSys، گفت: «نکته مهم تعداد 7 درصد پذیرش نیست، بلکه این واقعیت است که این تعداد در حال افزایش است.

پذیرش توسط خریداران جوان مورد نیاز است

بسیاری از رشد BNPL تا کنون به نظر می رسد توسط خریداران جوان تر انجام شده است.

به عنوان مثال، 12٪ از جمعیت شناسان 18 تا 34 ساله که در نظرسنجی CNBC / Momentive مورد بررسی قرار گرفتند، می گویند که اکنون از یک خرید استفاده می کنند و بعداً برای خریدهای تعطیلات پول پرداخت می کنند. در مقایسه، 0٪ از گروه 65 ساله و مسن تر گفتند که از BNPL برای خرید تعطیلات استفاده خواهند کرد.

تد راسمن، تحلیلگر ارشد صنعت در CreditCards.com می‌گوید: «اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید، مصرف‌کننده قطعاً افراد جوان‌تر را تحریف می‌کند». این قطعاً چیزی شبیه به نسل Z و هزاره است.

اما به گفته Rosman این ایده که BNPL فقط مصرف کنندگان جوان را با پول کم و اعتبار کم جذب می کند، در حال تغییر است. بسیاری از این افراد کارت اعتباری دارند، اما اکنون از خرید استفاده کنید، بعداً انتخابی پرداخت کنید.”

پذیرش همچنین توسط خرده فروشان بزرگی که روش پرداخت را تحمیل می کنند، پشتیبانی می شود. Affirm در ماه آگوست به یک شراکت بزرگ با آمازون دست یافت که به مشتریان امکان می دهد خریدهای 50 دلاری یا بیشتر را به اقساط ماهیانه کوچکتر تقسیم کنند. قرارداد بین دو شرکت در ماه نوامبر گسترش یافت. Affirm همچنین با بیش از 12000 خرده فروش دیگر از جمله Peloton و Walmart همکاری می کند.

BNPL نیز توسط خریدها تقویت می شود. اسکوئر که نام خود را به Block تغییر می‌دهد، Afterpay را در ماه اوت به مبلغ 29 میلیارد دلار خریداری کرد، در حالی که PayPal برنامه‌ای برای خرید شرکت فین‌تک ژاپنی Paidy به مبلغ 2.7 میلیارد دلار در ماه سپتامبر اعلام کرد.

دن شولمن، مدیر عامل پی پال به جیم کرامر از CNBC گفت که خدمات پرداخت این شرکت “در واقع یکی از ستاره های فصل تعطیلات برای ما بود.”

PayPal گزینه ای را برای پرداخت مشارکت در ایالات متحده در اواخر سال 2020 راه اندازی کرده است.

«در جمعه سیاه، حجم خرید ما در حال حاضر، پرداخت بعداً تقریباً 400٪ در طول سال افزایش یافت. شولمن هفته گذشته به کرامر گفت: ما فقط در یک روز در جمعه سیاه حدود 750000 تراکنش انجام دادیم.

بر اساس گزارش Salesforce، به طور کلی، استفاده از روش پرداخت در سراسر جهان در طول هفته سایبر – از 23 نوامبر تا دوشنبه – 29 درصد سال به سال افزایش یافت. به ویژه در جمعه سیاه، Salesforce گفت 4 درصد از سفارشات ایالات متحده از گزینه اقساط کوتاه مدت استفاده می کنند.

Rosman گفت: “و آنها این کار را به راحتی انجام می دهند، درست در صندوق”.

استفاده از این گزینه به عنوان یک جایگزین مالی کوتاه مدت برای خریدهای کوچک مزایایی دارد، اما خطراتی نیز برای استفاده از BNPL و مشکلات بدهی که مصرف کنندگان ممکن است در بلندمدت با آن مواجه شوند، وجود دارد.

رسمن گفت که این طرح های ثابت برای جوانانی که به اعتبار دسترسی ندارند، وام های دانشجویی موجود دارند و نگران بدهی کارت اعتباری باز هستند جذاب است. او افزود، برای مصرف‌کنندگانی که در زمان‌های مالی آشفته با کووید و قبل از رکود بزرگ به سن بلوغ رسیده‌اند، «قابل پیش‌بینی» گزینه BNPL جذاب است.

به گفته سوکولین، «اکنون بخرید، دیرتر بپردازید»، رویکرد تأمین مالی کوتاه مدت ممکن است ریسک معوقات را محدود کند، اما به گفته سوکولین، BNPL در بلندمدت می تواند عواقب منفی برای بازار اعتبار مصرف کننده داشته باشد.

سوکولین می‌گوید مدل کسب‌وکار BNPL گاهی اوقات توسط کارمزدهای تراکنش پشتیبانی می‌شود که اعتبار را می‌گیرد، که به جای حذف ریسک، “ریسک را به مقاصد مختلف منتقل می‌کند”.

سوکولین گفت: “کاهش تأثیر همه اینها به یک بردار دشوار است، اما به طور کلی باعث ایجاد رقابت می شود و احتمالاً هزینه وام ها را کاهش می دهد.” این به نوبه خود وام های بیشتر و نتایج مالی بالقوه بدتری را برای مردم به همراه بدهی ایجاد می کند.”

جمعیت شناسی کاربران محروم

اکنون بخرید، بعدا پرداخت کنید، به گفته راسمن، مصرف کننده “هنری” – پردرآمد اما هنوز ثروتمند نیست – بیشتر از آن استفاده می کند.

این مصرف کننده باکیفیت حداقل 75000 دلار حقوق دارد و اعتبار کافی برای تایید کارت اعتباری دارد، اما با قابلیت پیش بینی اقساط وام جذب می شود، اکنون بخرید، پیشنهادات بعدی را بپردازید.

روزمان گفت: «لازم نیست پول یا اعتبار زیادی داشته باشید، هرچند گاهی اوقات دارید. “من فکر می کنم بیشتر از همه چیز قابل پیش بینی است که افراد خاصی جذب آن می شوند. [That] مجدداً برای بزرگسالان جوان اعمال می شود.”

به طور کلی درآمد مهم است. برای مصرف کنندگانی که به دلیل رتبه اعتباری یا درآمد پایین واجد شرایط دریافت کارت اعتباری نیستند، تامین مالی کوتاه مدت BNPL یک جایگزین جذاب است. در یک نظرسنجی CNBC / Momentive از کسانی که از BNPL برای خرید در این فصل تعطیلات استفاده می کنند، 10٪ 50000 دلار یا کمتر در سال درآمد دارند. در حالی که 6٪ از کسانی که بین 50000 تا 100000 دلار درآمد دارند می گویند که از BNPL استفاده خواهند کرد. و تنها 4 درصد از کسانی که 100000 دلار یا بیشتر درآمد دارند.

نظرسنجی کسب‌وکارهای کوچک CNBC نیز محبوبیت بالاتری از BNPL را در بین سیاه‌پوستان و اسپانیایی‌ها گزارش کرد – به طوری که 12٪ از سیاهپوستان گفتند که از BNPL برای خرید تعطیلات استفاده خواهند کرد و 13٪ از اسپانیایی‌ها گفتند که از BNPL استفاده خواهند کرد. در مقایسه، تنها 5 درصد از سفیدپوستان آمریکایی گفتند که از آن استفاده خواهند کرد. و 3 درصد از آمریکایی های آسیایی می گویند که از این گزینه پرداخت استفاده خواهند کرد. استفاده از کارت های اعتباری برای خرید تعطیلات در میان سفیدپوستان (56%) و آمریکایی های آسیایی تبار (70%) بسیار بیشتر از سیاهپوستان و اسپانیایی تبارها است که هر دو زیر 40% هستند.

تفاوت نژادی بین کاربران BNPL موضوع تبعیض مالی یا موانعی را برای اقلیت هایی که سعی در دسترسی به خدمات مالی دارند، مطرح می کند. سوکولین گفت: احتمالاً یک رابطه پیچیده و بهم پیوسته بین ساختارهای اقتصادی و توزیع درآمد در ایالات متحده وجود دارد که با تاریخ نژادی و نیروی کار مرتبط است. او افزود: «یک تعصب قومی مستند وجود دارد که هم با وضعیت اقتصادی و هم با میراث فرهنگی مرتبط است.

اما به دلیل شکاف درآمد و ثروت بین سفیدپوستان آمریکایی و اقلیت ها، تشخیص روندهای BNPL جدا از روندهای گسترده تر در صنعت اعتبار دشوار است.

او گفت: «من سعی می کنم این ارقام را در چارچوب کل بدهی خانوارهای آمریکایی درک کنم. آمریکایی‌های سفیدپوست متوسط ​​درآمد بالاتری دارند و بدهی‌شان راحت‌تر است.

به گفته سوکولین، چالش پیش روی اقلیت ها برای استفاده از خرید جایگزین هایی مانند BNPL بدهی است که برای تامین مالی مصرف استفاده می شود.

مطالعه ای که توسط Accenture برای Afterpay انجام شد نشان داد که 64٪ از آمریکایی های مسن می توانند 400 دلار هزینه های اضطراری نظری را به صورت نقدی یا پس انداز بپردازند، در حالی که 12٪ از بزرگسالان گفتند که اصلاً نمی توانند هزینه های اضطراری را بپردازند. بر اساس گزارش سپتامبر در مورد “تأثیر اقتصادی خرید همین حالا، پرداخت دیرتر” در ایالات متحده، برای سیاه پوستان و اسپانیایی ها، ناتوانی در پرداخت به ترتیب به 17 و 13 درصد افزایش یافته است.

یک راه حل مالی جایگزین، خرید در حال حاضر، پرداخت بعدا، “به طور قابل توجهی بار را کاهش می دهد [an] تحلیل اکسنچر می‌گوید فردی آسیب‌پذیر اقتصادی است.

اما سوکولین گفت که مانند هر گزینه اعتباری، خطر BNPL این است که مصرف کنندگان ممکن است از نظر مالی به اندازه کافی سالم نمانند تا بتوانند شیوه زندگی خود را تامین کنند و این می تواند یک چرخه اعتباری منفی ایجاد کند. و با ظهور فین تک، BNPL خطر سهولت دسترسی به اعتبار را در برخی موارد اضافه می کند.

او گفت: “اگر وام گرفتن خیلی آسان باشد یا با انگیزه های شرط بندی شده که وصول بدهی به راحتی در دسترس باشد، مردم ترازنامه خانوارهای خود را خراب می کنند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر