آیا غدد چربی در مردان همان سرطان سینه است؟

بعد از یک شرح حال و معاینه فیزیکی مناسب معمولا آزمایش اسپرموگرام ، قدم بعدی در ارزیابی بیماران نابارور است . شاید در قدم اول از خود بپرسید؛ ژنیکوماستی چیست؟ خونریزی میتواند در هر زمانی اتفاق بیفتد که معمولا در سه هفته اول شایعتر است. ژنیکوماستی نوزادی، در چند هفته اول زندگی ایجاد میشود. کسری کالری به روندی اطلاق میشود که در آن به طور مداوم کالری بیشتری از آنچه مصرف میکنید، سوزانده میشود. ۲ تا ۳ بار در روز و به ویژه قبل از خواب این نوشیدنی را مصرف کنید. اگرچه ژنیکوماستی مشکل جدی برای سلامتی مردان ایجاد نمی کند اما از آن جا که این اختلال بر روی ظاهر بدن مردان تاثیر بدی می گذارند بسیاری از افراد تمایل دارند تا آن را به کمک دارو و روش های جراحی بهبود دهند. مهم است که از نبود هرگونه بیماری جدی که ممکن است علت ژنیکوماستی باشد، اطمینان حاصل شود. اگر علت بزرگ شدن پستانها، بیماری یا تومور باشد، علت اصلی باید درمان شود.در اغلب مردان، ژنیکوماستی در هر دو سینه مشاهده میشود ولی اگر تنها یکی از سینهها برآمده بود باید جهت معاینه دقیقتر به پزشک مراجعه شود. روش های درمان خانگی ژنیکوماستی ، از جمله ورزش و تغذیه درمانی ، می تواند در برخی از انواع این عارضه در مدت زمان طولانی ، سبب کاهش این عارضه در آقایان شود.

می توانید از مکمل های امگا ۳ تحت نظر پزشک استفاده کنید. البته حتی مقدار کمی چربی در زانو میتواند باعث شود که پاها نامتناسب و ناخوشایند به نظر برسند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید ، که برخلاف تاثیر زالوها در درمان بعضی از بیماری ها ، این روش در درمان بزرگی سینه آقایان تاثیر چندانی نداشته و درمان ژنیکوماستی با زالو ، دروغ تبلیغاتی بیش نیست. هستید، میتوانید در این صفحه از میان بهترین روانشناسان قزوین متخصص مناسب خود را انتخاب کرده و با مراجعه به یک جراح عمومی خوب، مشکل خود gynecomastia 2021 را درمان کنید. اگر دارویی لازم باشد، باید توسط پزشک متخصص غدد بعد از معاینه ی دقیق بیمار تجویز شود. اگر بزرگ شدن سینه به علت بیماری کبدی باشد، خار شیر یک درمان عالی برای آن است. گل ساعتی به علت خواص تقویت کنندگی تستوسترون می تواند در درمان ژنیکوماستی موثر باشد. پس از بیهوشی بیمار در صورتی که ژنیکوماستی به علت افزایش بافت چربی باشد ، می توان از لیپوساکش به تنهائی استفاده نمود . پزشک شما ممکن است وجود سرطان پستان یا عفونت بافت پستان به نام ورم پستان را بررسی کند.

به علاوه، ممکن است مشکلات کیسه صفرا را بدتر کند. این گیاه همچنین می تواند در خارج کردن الکل و داروهای خاص دیگر به بدن کمک کند. هر زمان که درد و حساسیت داشتید این درمان را انجام دهید. درمان سرطان سینه در مردان عموما به شکل جراحی برای برداشتن بافت پستان و در شرایطی شیمی درمانی و پرتو درمانی نیز انجام می گیرد. همانطور که در سوال قبلی توضیح دادم، حمایت روحی و ایجاد اعتماد به نفس در بیمار، بسیار مهم است و گاهی تنها راه دستیابی به این هدف، اقدامات ترمیمی است.در حال حاضر از دو روش ترمیمی استفاده میشود:1- لیپوساکشن، که برداشتن و حذف چربیهای اضافی از پستان است و بافت غدهای پستان دست نخورده باقی می ماند. این اتفاق زمانی میفتد که بافت غدد بیشتر از بافت چربی رشد کنند. این ماده شامل ترکیباتی به نام کریزین است که از تجزیه تستوسترون جلوگیری می کند. شاید این درمان دائمی نباشد، ولی طولانیترین درمان ممکن است. از بین تمام ورزش ها، شنا کردن به خصوص برای درمان ژنیکوماستی و کاهش حجم چربی آن مفید است. اگر از نتیجه عمل ناراضی باشم، چه گزینه هایی برای من وجود دارد؟ درمان ژنیکوماستی با حجامت ، یکی از روش هایی است که برای درمان بزرگی سینه در مردان ، از آن نام برده می شود.

در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت به ۱۰ روش موثر و عالی برای درمان ژنیکوماستی یا همان بزرگ شدن پستان در مردان اشاره خواهیم کرد. برای اطلاع کامل از این مساله حتما با پزشک خود مشورت کنید تا با معاینه و با توجه به وضعیت شما بهترین درمان به شما ارائه شود. حجامت سینه یک روش تخصصی و دارای حساسیت بالاست ، که می تواند در درمان عارضه های گوناگون پستان نظیر آبسه ، دمل ، ورم و آماس موثر واقع شود. ناهنجاری در سیستم های هورمونی یا ارگان های دیگر نیز ممکن است در ناباروری نقش داشته باشند . اگر چه در درمان ورم سینه ها حجامت روشی مناسب در طب سنتی شناخته می شود ، ولی در درمان بزرگی سینه آقایان که ناشی از اختلالات هورمونی یا تجمع چربی است ، حجامت هیچ تاثیری نخواهد داشت. توجه: قبل از مصرف مکمل این ماده با پزشک خود مشورت کنید، زیرا ممکن است با داروهای خاص و درمان های هورمونی تداخل داشته باشد. پس از مشاوره با پزشک نیز می توانید مکمل روی مصرف کنید. مصرف مواد غذایی حاوی روی نیز در درمان ژنیکوماستی مؤثر است، به ویژه هنگامی که این اختلال ناشی از کاهش تستوسترون می باشد.

ایندکسر