مورد علاقه خود را خوانده جشنواره فیلم SPLIFF است که در حال حاضر جریان همراه با این بزرگ دیگر فیلم های مستقل.

سیاتل indie در سینما از بین بردن ما با ساخت این فیلم تجربه فقط به عنوان لذت بخش به عنوان فیلم خود را. اما از آنجا شلوغ تجمعات به طور موقت ممنوع, یک زن و شوهر مورد علاقه خود را, indie در, خانه, خلاق شدن—این آخر هفته در علاوه بر این به فیلم های بزرگ در دسترس دیجیتالی و جلوتر از برنامه شما می توانید نشانه تا نمایش فیلم های کمتر شناخته شده سنگهای شما می خواهم معمولا در مکان هایی مانند شمال, فیلم, فروم, و Grand توهم و پرتاب آنها را چند دلار در این فرآیند است. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر و برای راه های بیشتری برای حمایت از سیاتل سالن از خانه ما را بررسی کنید: خلاصه ای از مکان های محلی ارائه زندگی می کنند جریان های مجازی و محتوای.

Bacurau
وقتی مادر از یک برزیل ایجاد کرد می میرد ساکنان آن متوجه خواهید شد که زمین های خود را محو شده از بسیاری از نقشه ها و بشقاب پرنده ها به شکل هواپیماهای بدون سرنشین به طور مداوم وزوز سربار. سازمان دیده بان این وحشی برزیل غربی از صفحه اصلی.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
دوشنبه-یکشنبه

محلی رؤیت 2019 Re-نمایش فیلم کوتاه برنامه #1
دیدن برنده جایزه, کوتاه, از سال گذشته محلی رؤیت جشنواره و نمایشگاه “فمینیستی پیشتاز متحرک, داستان چرخش بدن و وحشیانه birdies.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
شنبه

محلی رؤیت 2019 Re-نمایش فیلم کوتاه برنامه #2
این صف کوتاه از سال گذشته محلی رؤیت جشنواره فیلم جشن رهبر جنبش حقوق مدنی جک اودل و آدرس پایداری و قابلیت دسترسی از شمال غربی اقیانوس آرام محیط زیست طبیعی.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
شنبه

Patrinell: کل تجربه
در سال گذشته دیو سگال نوشت: “با مردم در ابتدا توسط گریس شگفت انگیز, این مستند در مورد ساخت آرتا فرانکلین, 1972, انجیل, آلبوم, آن را یک زمان مناسب برای مشاهده Patrinell: کل تجربه. کشیش Patrinell استاتن رایت نزدیکترین چیز سیاتل به ملکه روح (البته با یک سنگین تر تاکید بر کلیسا زندگی) و این فیلم به تصویر می کشد septuagenarian انجیل/R&B خواننده داستان الهام بخش با نهایت احترام. سخت disciplinarian رایت رهبری, چند نژادی کل تجربه Gospel Choir و نهفته جان صدها نفر را از طریق معنوی و هنری قیمومیت. Patrinell نشان می دهد یک زن که مبارزه نژادپرستی و تبعیض gentrification و مشکلات بهداشتی برای تبدیل شدن به یکی از protégés به نام “ما رزا پارک MLK و باراک اوباما.” در اینجا شانس خود را برای دیدن جایزه هیات داوران برای بهترین فیلم از محلی رؤیت 2019.
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
دوشنبه-یکشنبه

سنت فرانسیس
Hbo را کیت Erbland نوشت: الکس تامپسون فیلم جدید سنت فرانسیس: “[کلی] o’sullivan و او در حال ایجاد پرچین و زمانی که فیلم می آید به احساسی که لولا در آن اوایل نقاط قوت و نتیجه رضایت بخش است و سخت برنده یک coming-of-age story گفت فقط کمی تاخیر.”
در دسترس از طریق Grand Illusion
دوشنبه-یکشنبه

SPLIFF
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 جشنواره آنلاین! تمام سهم دریافت خواهد بود مشترک با فیلمسازان.
در دسترس از طریق غریبه
دوشنبه-یکشنبه

‘Vitalina وارلا’ غربالگری مجازی
پنج سال بعد از اسب پولکه چارلز Mudede به نام “یک فیلم شما را به یاد داشته باشید بیشتر برای تصاویر خود را و قسمت از آن داستان” این غیر حرفه ای, بازیگر Vitalina وارلا reprises نقش خود را به عنوان یک شخصیت است که سهام به نام او یک زن بیوه است که سفر به لیسبون سعی کنید به قطعه با هم او را شوهر جدا و در آخرین روز. ریچارد برودی از نیویورکر می نویسد: “از شروع کاستاریکا بر endows داستان با تصویری اعلیحضرت ریشه در یک دست به تغییر و تحول در فیلم-نوآر اکسپرسیونیستی ریشه فیلمبرداری. تصاویر خود را (متوجه شدم توسط مدیر عکاسی لئوناردو سیمس) ویژگی, سوراخ کردن بدن, انفجار نور و sepulchral سایه مخطط و ناقص و نور است که می آمیزد با تا حد زیادی استاتیک قاب فیوز فضا و خلق و خوی اکشن و هیجانی.”
در دسترس از طریق شمال, فیلم, فروم
دوشنبه-یکشنبه

این غاز وحشی دریاچه
پس از 2014 برلین برنده neo-noir تلنگر Black Coal, Thin Ice, چینی, مدیر Diao Yinan ما به ارمغان می آورد یکی دیگر از جرم های حماسی در مورد یک زمان کوچک و اوباش رهبر است که فضل قرار داده شده بر روی سر خود را زمانی که او به طور تصادفی کشته شدن یک پلیس—اوه! AV باشگاه نام آن را “کاملا Hitchcockian.”
در دسترس از طریق Grand Illusion
دوشنبه-یکشنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de