Commissioner

پاتریک Semansky / AP

در این هفت. 29, 2019, فایل, عکس, WNBA کمیسر کتی Engelbert صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در واشنگتن است. WNBA rookies را شروع به دریافت مزایای بهداشت و درمان آغاز جمعه, مه 1 سال 2020 است. “با توجه به طبیعت منحصر به فرد از این بحران rookies و دیگر بازیکنان جدید در حال حاضر تحت قرارداد را دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان ابتدا در مارس 1, در حالی که جانبازان که در حال حاضر دریافت در طول سال فواید نمی خواهد هر گونه شکستن خود را در پوشش” WNBA کمیسر Engelbert آسوشیتدپرس گفت.

نیویورک — WNBA rookies را شروع به دریافت مزایای بهداشت و درمان آغاز این هفته یک حرکت است که می آید در حالی که اردوگاه و فصل باقی می ماند به طور نامحدود به حالت تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مزایای پزشکی معمولا ارائه یک بار اردوگاه آموزشی شروع می شود اما سال اول بازیکنان را تحت پوشش شروع جمعه.

“با توجه به طبیعت منحصر به فرد از این بحران rookies و دیگر بازیکنان جدید در حال حاضر تحت قرارداد را دریافت کامل مزایای بهداشت و درمان ابتدا در مارس 1, در حالی که جانبازان که در حال حاضر دریافت در طول سال فواید نمی خواهد هر گونه شکستن خود را در پوشش” WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت.

در حالی که برخی از بازیکنان می تواند گرفتار شده اند و بدون بیمه بهداشت و درمان در طول زمان بین خروج از دانشگاه و شروع pro اردوگاه مزایای بهداشت و درمان است تنها یکی از بسیاری از بحث های مداوم بین لیگ و اتحادیه بازیکنان در طول ورزش shutdown. در حالت عادی فصل بازیکن نمی خواهد شروع به کسب درآمد حقوق خود را تا زمانی که فصل به طور منظم شروع به گرفتن اولین چک چند هفته در.

“لیگ برتر را اعلام کرد که مزایای بهداشت و درمان خواهد بود در محل برای همه بازیکنان وجود به تعویق افتادن مفید است” WNBPA مدیر اجرایی تری جکسون گفت. “من امیدوارم که آن را یک علامت مثبت به عنوان گفتگوهای ما در ادامه لیگ در مورد این فصل است.”

هیچ جدول زمانی تعیین شده است برای زمانی که فصل شروع خواهد شد. اردوگاه های آموزشی برنامه ریزی شده بود به باز یکشنبه گذشته و این فصل به طور منظم بود برای شروع در مه 15. Engelbert اعلام کرد در مارس 3 که شروع فصل خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“ما همچنان به انجام برنامه ریزی سناریو در اطراف ما فصل نظارت بر به روز رسانی به پروتکل های پزشکی و ردیابی فدرال و دولت های ایالتی و محلی محدودیت باقی می ماند و در ارتباط مستمر با بازیکنان ارتباط” Engelbert گفت.

در حالی که فرد در اردوگاه های آموزشی نیست اتفاق می افتد در هر زمان به زودی لیگ با ارسال یادداشتی به تیم اواخر هفته گذشته اجازه می دهد آنها را به داوطلبانه جلسات مجازی.

“همه تیم ها در همان قایق است. آن را بزرگ برای دیدن همه است. آن نشاط بخشی برای من” مینه سوتا سیاهگوش مربی Cheryl Reeve گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من به دنبال به جلو به دیدن همه آنها. آنها احساس همان. ما تا به حال یک زن و شوهر از بازیکنان می گویند این دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز است.”

Lynx, و همچنین بسیاری دیگر از تیم های با استفاده از برنامه ریزی این جلسات مجازی به عنوان یک فرصت به کار در موقعیت گروه یک در یک با مربیان و بازیکنان و فقط به کنار هم قرار گرفتن. آن را با توجه به مربیان و بازیکنان برخی از حالت عادی در غیر این صورت وضعیت غیر طبیعی.

“ما در حال حاضر می تواند حرکت با کمی بیشتر هدف” Reeve گفت. “متصل بودن با یک تیم در حال حاضر بیشتر از نزدیک. تا امروز و این به این دلیل. هر کس همان چیزی را انجام دهد. آنها در حال حاضر کار کردن اما برای ارتباط با هم تیمی های در حال انجام است که ما باید یک هدف برای این هفته است.”

با بازیکنان در سراسر جهان گسترش پیدا کردن یک زمان مشترک برای جلسات مجازی می تواند ثابت کند به چالش کشیدن. Reeve گفت: سیاهگوش آنها را نگه دارید در اوایل بعد از ظهر به دلیل سیسیلیا Zandalasini است در ایتالیا.

نیویورک آزادی که یکی از جوانترین بازیکن در لیگ با نه بازیکن با یک سال تجربه کاری و یا کمتر پیدا کردن آن را حتی سخت تر است. آزادی باید بازیکنان در استرالیا و کانادا و سوئد و چین و فرانسه و همچنین کالیفرنیا و در امتداد ساحل شرقی.

“در نیویورک ما یکی از مهمترین و متنوع در سطح بین المللی تیم در لیگ” آزادی مدیر کل Jonathan کلب گفت. “در علاوه بر این به مربی ما ارسال تمرینات روزانه ما شده اند انجام بیشتر فردی و گروهی کوچک تماس با موقعیت و به منظور ایجاد هماهنگی کمتر چالش برانگیز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de